Страници: 1 ... 87 88 [89]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Chemtrails HAARP (химически следи в небето и ХААРП)  (Прочетена 91873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6583
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1320 -: (Неделя) 02 Април 2017, 18:56 »

"Няма такова нещо като глобално затопляне. Променя се слънчевата активност и това променя климата на Земята. Всичко друго е спекулация."

Това е истината! Другото е спекулация и начини да се намали човешката популация, геноцид, включително и пръскането - ХС. Последните 4-5 дни се радваме на прекрасно небе. Дали да благодарим на Тръмп или някой друг, няма значение! Кой ще ти каже!? Shocked
Активен

bojinkata
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 120
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #1321 -: (Вторник) 04 Април 2017, 15:50 »

Дихидроген моноксид се сипе в момента над Бургас! http://bultimes.com/

Стабилни количества дихидроген моноксид се изсипват в момента над Бургас, подаде сигнал в редакцията нашият читател Веселин Георгиев.

Въпреки липсата на мирис и цвят, това съединение може да повреди по-чувствителни дрехи или дори човешка кожа.
Ммм, дааа...може да повреди даже и хубавата водка или уиски даже...

Ехааа, дихидроген моноооксид, а? С други думи Н2О...  
Баси мама**...страшно - ОТ НЕБЕТО СЕ СИПЕ ВОДА...ужассссссс...

К'во ли ще стане, ако завали дъжд? Страшно!!!

Където има реална информация - ок, но като започнете да се връзвате на пръдливите опити на разни технически (химически, физически) неграмотни журналисти, граничещи с малоумност...дори не е смешно, жалко е!

Това също:

Как на тия бактерии са им "внедрили" информация за територията на ЕС...ба ли маа му ?
И не е ли това поредният "платен репортаж", целящ да предизвика паника и всеобща психоза (подобно на луда крава, птичи грип, свински грип и "гъша хуйня" ((виж http://podmosta.bg/gusha-huynya/ )), пращайки послание - БЕГОМ КЪМ АПТЕКИТЕ, в услуга на "бялата мафия"?

« Последна редакция: (Вторник) 04 Април 2017, 16:17 от Робинзон » Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1322 -: (Петък) 14 Април 2017, 12:20 »

От 23 март, та до днес -  перфектно синьо небе! Май трябва да благодарим на чичо Дончо Тръмп! Обяви, че няма глобално затопляне и отряза парите на пръскачките! Ето и резултата! good good
Активен

bojinkata
Неактивен Робинзон
Full Member

« Отговор #1323 -: (Неделя) 16 Април 2017, 00:59 »

Да, вярно е!
Колкото и самолети да съм виждал в последните седмици - на всички следата се разсейваше и изчезваше минути след тях...
Активен
Неактивен wild flower
Jr. Member
**
Публикации: 60

« Отговор #1324 -: (Неделя) 16 Април 2017, 01:56 »

Ужасно ненаблюдателни сте, не са се спряли, за да докарат обещания дъжд за днес.
Гледайте по - добре или може би вече лъжат и вас.....?
Активен
Неактивен Робинзон
Full Member

« Отговор #1325 -: (Неделя) 16 Април 2017, 02:42 »

Ужасно ненаблюдателни сте, не са се спряли, за да докарат обещания дъжд за днес.
Все пак...имай в предвид, че дъжда в основата си е и природно явление...
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1326 -: (Неделя) 16 Април 2017, 10:19 »

Дъждът си е дъжд! Ако си забелязала ХС, снимай и ги постни! Аз от 23 март до сега не съм забелязал, въпреки, че неотклонно следя небето над главата си. И не само аз. Не е трудно все пак!
    Освен да са ги направили невидими?  Пък и небето е прекрасно!
Активен

bojinkata
Неактивен HomerCat
Moderator
Публикации: 807
Сънят на Разума ражда борба с Егото.

« Отговор #1327 -: (Неделя) 16 Април 2017, 13:08 »

Ще ми се,ама едва ли.

Шегата настрана,тази пауза не означава задължително,че имаме основания за оптимизъм.Може да правят някакво технологично пренастройване.В тази тема не преглеждам редовно,така че може да повтарям нещо,но днес попаднах на този стар материал.
Този път е нещо черно.Видеото е от 2014.В текста пише,че първите кадри са от България.

https://www.youtube.com/watch?v=JeR5AD1weeQ

« Последна редакция: (Неделя) 16 Април 2017, 13:40 от HomerCat » Активен

Самоук НЕспециалист по Логика,Философия и Психология.
Неактивен HomerCat
Moderator

« Отговор #1328 -: (Неделя) 16 Април 2017, 17:49 »

Над северозападното ми село имаше ниски облаци,но се поразкъсаха и видях,че пак са шарили.(Свинска шарка да ги пошари / фолклорна благословия)
Беше някъде между 16:30 - 17:00.
Активен

Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 215

« Отговор #1329 -: (Неделя) 16 Април 2017, 18:18 »

Не са спрели да шарят, а са сменили технологията. Вместо отделни следи, правят нещо като финна мъгла. По този начин не само си сипят химията, но и намалят слънчевото греене.
Вижте какво е писал Ключаря в блога си:
http://keygiver.blogspot.bg/2017/04/chemtrails.html
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1330 -: (Понеделник) 17 Април 2017, 11:02 »

Оф, бе и на мен много не ми се вярваше, но след като сте ги видели, пръскането продължава. Наистина небето не е ярко синьо, а с лек, фин филтър. Най-вероятно са сменили технологията, пък и да наблюдавам вече разстелена ХС. Тук пък вече дават и черни ХС: https://www.youtube.com/watch?v=3d-bSaXOy_c

Нямат умора гадовете!!!! Angry

Хомер, трябваше да поясниш, че госпожата от кадъра е Царицата на рептилиите от сериала "V", който бе спрян поради прекалено истинското, откровено показване на нещата ставащи зад кулисите. Кукловодите се усетиха и навреме го спряха. Същото се случи и със сериала "Събитието" - "Event".
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Април 2017, 11:08 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен HomerCat
Moderator

« Отговор #1331 -: (Понеделник) 17 Април 2017, 14:19 »

bojinkata,
Съгласен съм с уточнението ти,приех по подразбиране,че филмът е познат на аудиторията.
Според едната гледна точка Империята са рептилите,а според другата това са две враждебни една на друга цивилизации.
Изхождайки от втората гледна точка рекох да проявя малко хумор,демек рептилите спират пръскането понеже Империята идва да си вземе планетата.Та в този случай мацката представлява Кралицата от Орион,а не рептилската.
Заигравка с двете версии,хумористичен когнитивен дисонанс,това пробвах,успешно или не.
А иначе,филмът може би заслужава коментар в темата "Рептилиите са вече тук",от гледна точка и на двете версии.
Активен

Неактивен Робинзон
Full Member

« Отговор #1332 -: (Сряда) 19 Април 2017, 14:08 »

Божинка, дай да се съсредоточим върху  "пресните" видеоматериали, доколкото ги има. То е ясно, че от година (2или5) назад има много мат'рял...

Идеята ми е, да се установи дали наистина има намаляване (или дай Боже спиране) на пръскането тази година?
Нека не караме "по инерция"...
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1333 -: (Сряда) 19 Април 2017, 18:15 »

Нали това казвам и аз! Днес например един пръсна яка следа след обяд, около 16 часа, строго - юг-север над Пловдив. Такова трасе няма! Явно е военен. Това виждам за първи път от 23 март, та до днес. Май има намаление на интензивността? Ако някой има пресни клипове, да  пуска!
Активен

bojinkata
Страници: 1 ... 87 88 [89]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: