Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Китайски апарат за диагностика.  (Прочетена 1940 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6210
мислите определят съдбата ти

« -: (Петък) 04 Януари 2013, 17:56 »

Пиша го това, за да предпазя колегите от форума от моята грешка. Купих си аз този апарат, въпреки че имах едно на ум, заедно с програма на диск и тн. Пълна и абсолютна фалшификация. Чета и реклами от доктори, които за 80 лв. ще ти кажат всичко пак с този апарат или нещо още по-скъпо. Всичко е алабала. Цялата рода имаше еднакви показатели. Повече смятам, че няма смисъл да пиша.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #1 -: (Петък) 04 Януари 2013, 18:57 »

bojinkata, мъчи ли та нещо, в смисъл здравословно? Че си се хванал с тия диагностики? Дай линк да го видим този апарат за китайска диагностика?

Един съвет и от мен: има един симпатяга, подвизава се с име gogo55 във виртуалното пространство. Събрали са се една банда там жичкаджии, всеки се занимава с всякакви неща - водородни двигатели, антигравитационни, магнитни, трафове, намотки на Тесла, уреди, техники и т.н. Чешат си крастата хората, обаче gogo85 така между другото докато си чеше крастата се опитва да скуби много здраво хората - на мен щеше да ми продава устройство - "синхрометер" от книгата на Хулда Кларк. Идеята на този синхрометер, че ти показва дали имаш паразити в тялото след като се пусне слаб ток и се следи за резонанс. А пък всеки паразит (вирус, бактерия, гъбички и т.н.) вибрират на определена честота и при наличието на резонанс съответно се установява дали човек има някакви паразити - в книгата е обяснено доста добре. Обаче той (gogo55) ми предлага за 1000 лв. този синхрометер. Бях са филмирал нещо здравата, беше вечерта и си викам, 'айде сутринта на бистър ум да вида дали да го поръчвам - добре че вечерта се разрових в нета и го видяш що за мушенник е тоя. Имаше и други опарили се от неговите устройства. Имайте го предвид - gogo55
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #2 -: (Петък) 04 Януари 2013, 19:05 »

http://tehnoshop.info/product/399/kvantov-analizator-bioskener-visokotehnologichen-aparat-za-kompyutarna-diagnostika-na-zdavoslovnoto-sastoyanie.html

С този апарат може и извънземен да те изкарат ..........  dash2
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #3 -: (Петък) 04 Януари 2013, 21:53 »

Ха, точно такъв апарат е. Само, че го взех за около 150 лв. Както писах, пълна глупост. Сложили някаква програма за да цъка и пише разни медицински работи, но за всички хора е почти едно и също. Дъщерята я изкара мъж - показа й нивото на тестетерона, и като писахме на китаеца, той направи някаква регулировка и се оправи, но всичко е шменти-капели. А като и това му написахме, че е мошеник, просто се скри.
      Колкото до здравето -  това ми е хоби.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #4 -: (Петък) 04 Януари 2013, 22:16 »

Колкото до здравето -  това ми е хоби.

Е, това да се чува. Викам си, да не е нещо да си загазил. Щом е до хоби виж и книжката на Хулда Кларк - има я някъде из нето. Става дума за две устройства - синхрометер и т. нар. - запер. Със синхрометъра, чрез резонанса се хващат какви паразити има човек в тялото, а с запера се убиват паразитите. Тънкия момент на запера е, че тока е импулсен! Т.е. има само положителни полупериоди, надолу отрицателни няма. Аз се бях зарибил, ама за малко щях да се избомба - яката. Smiley 'Та затова сега малко почивка и после ще продължа. Мисля сам да си ги правя - да ги запоявам и т.н., че да не се налапам пак на някоя оферта, като горната която описах... Grin
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #5 -: (Събота) 05 Януари 2013, 11:16 »

И Хулда съм я прегледал отдавна. Мнооого по-добра работа върши едно руско апаратче, холандско изпълнение- СКЕНАР. Но това е друга тема.
        А пък това ми е хобито защото в Бг, след икономиката най-зле е здравеопазването. Смятам, че с това се изчерпва въпроса.
Активен

bojinkata
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: