Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анализи на послания.  (Прочетена 1597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1571
"Муха влиза само в отворена уста"

« -: (Четвъртък) 22 Януари 2015, 01:12 »

Wink
Стори ми се че има нужда от такава тема.
За първи път отварям тема,но мисля че е правилно.Добре сте дошли с някакви послания/ченалинги/предсказания/'или тиражирани версии на нещо "окултно".
Ей това ме накара,щото такава наглост срещам за първи път-
http://delianaangel.blog.bg/izkustvo/2015/01/20/vrodenoto-e-zadeistvano.1331710
Разгледайте го,аз после ще се включа.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1563
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 22 Януари 2015, 14:49 »

Wink
Стори ми се че има нужда от такава тема.
За първи път отварям тема,но мисля че е правилно.Добре сте дошли с някакви послания/ченалинги/предсказания/'или тиражирани версии на нещо "окултно".
Ей това ме накара,щото такава наглост срещам за първи път-
http://delianaangel.blog.bg/izkustvo/2015/01/20/vrodenoto-e-zadeistvano.1331710
Разгледайте го,аз после ще се включа.
 hi

76 (седемдесет и шест) пъти в посланието е спомената думата - ВРОДЕНО. a-stiga-be Да се чете с кръстосани крака и ръце.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 22 Януари 2015, 15:36 »

Lips Sealed
Цитат
Приветствам вие скъпи мои! Аз съм Крион от Службата по магнетизъм!.
А мен това.
С форума бях зачекнал магнетизма ма той не подхвана.Магнетизъма е другото има на привличане/харесване.Та си "имаме"
служба дето ще решава какво да харесваме,още повече че харесването е между два "обекта",и си е тяхна лична работа.И брях имало служба дето да се меси между тях.
Най вече че е и реална,постоянно се пречи на хората да се харесат и се разделят.
И това е основа на енергийна платформа,която ако приемаме ще ядем дървото.
Ако Земния магнетизъм намалява,е поради други причини.Не може някой да те човърка и да го харесваш.А Земята е жива,и се възстановява.
Цитат
За начало дайте да идентифицираме Вроденото! Какво прави Вроденото (разумното тяло) такова тайнство за нас?
А иначе става въпрос за родното ви енергийно тяло,това което сте си постигнли сами с труда си.Нищо даром няма.
Сега нямам много време но от друго място излезе инфо/ченалиг/послание за Земята.Която е променила някои"параметри"
които касаят енергийното ни тяло,и нас самите.И тея служби реагират.
 Undecided
« Последна редакция: (Четвъртък) 22 Януари 2015, 15:43 от meander » Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #3 -: (Събота) 24 Януари 2015, 10:34 »

Smiley
Да продължа=

Цитат
Стагнациите са прекратени.
    Моделите на енергйните потоци се установяват в рамките на висшите енергийни мрежи.
    Лещовидните активи са изнесени.
    Навлизането във висшите Реали на светлината идва с предизвестието на момента.
    Звездните деца са преродени.
    Превод и предложение: Светлана
От тука е-http://yosifyorgov.eu./articles.php?lng=bg&pg=8259

Тея лещи ми се струва че са нашите фонтанели.А те са важен орган.
Изнасянето може да стане само нагоре,т.е. или до аурата на земята или до духа( ако е до аурата, следва че вече всички участват в нея,подобно на чакрите,и панаира е налице).Което води до личен контакт с едно от двете.Извода е че оставаме по голо дупе.
А напева за "вродено" тяло, е подъл удар по женското.
Защо?
Ние сме по по браз и подобие на тях.Мама и Тате.Мъжете приличат на Тате,а жените на Мама.Но  обаче, кой обръща внимание че това са телата ни?Т.е. телата ни са по образ и подобие на тях.Енергийното тяло обаче сме ние.манекена който е облечен в божественно(а то е калъп).
Защо си мисля, че удара е насочен към женското.Защото мъжа трупа енергия, знания и създава условията,а женското  проявява.
Със "вродено", се прехвърлят всички намеси и енергийни пълнежи в ОП,копия клонинги на жените.А в тяло могат да бъдат само избраните, от него и нея(а избраните са за да работят).А те общо нямат милиард,и то заедно горе, и тука.
При положение че някои етноси раждат като конфекция празни тела,явно са успяли да достигнат овладяване на женската раждаемост.Като например магнитната служба.Да не отваряме уста и за инвитро.
Така че подобно на тях е тялото ни,и единението ни с него ни води към божественността.И пътя не е навън(там е работа) както са позиционирани религиите,а навътре към божественното(единение).Как беше лозунга-чрез труд към ... .
На мен така ми се струва,за вас не знам.
 hi
П.п.Поглеждам такива неща, защото щат, не щат показват до каде сме стигнали,макар и да си го нагласят както на тях им оттърва.
« Последна редакция: (Събота) 24 Януари 2015, 10:56 от meander » Активен

Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 765

« Отговор #4 -: (Петък) 05 Май 2017, 23:01 »

Ужасни минерално-растителни паяци с огромна мъдрост? Що за животно трябва да е това чудо?

От случващото се на Земята, тя ще бъде обвита като с мрежа, с тъкан от ужасни паяци; паяци с огромна мъдрост, които обаче няма да са достигнали дори до растително съществуване в своята организация, ужасни паяци, които ще се вплетат един в друг, които във външните си движения ще имитират всичко, което хората са измислили със сянкообразния си интелект, не повлиян от това, което трябва да дойде чрез нова имагинация, което изобщо следва да дойде чрез науката за духа. Всичко, което хората мислят като нереални мисли, ще стане същностно, ще оживее. Земята ще бъде обгърната – както днес е обгърната с въздушен пласт, както понякога рояци скакалци я покриват – с ужасни минерално-растителни паяци, вплетени един в друг, които ще са много умни, но ужасно зли. И човекът, доколкото не е оживил своите сянкообразни интелектуални понятия, вместо да съедини своето същество със съществата, които искат да слязат долу от последната третина на 19-то столетие, ще трябва да се съедини с тези ужасни минерално-растителни паяци. Той сам ще живее заедно с тези паяци и ще трябва да продължи по-нататъшното си развитие в мировото съществуване вплетен в развитието на тези минерално-растителни паяци.

http://www.otizvora.com/forum/index.php?=&topic=1613.msg3730
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен Ключарят
Full Member
Публикации: 179

« Отговор #5 -: (Събота) 06 Май 2017, 10:44 »

Ужасни минерално-растителни паяци с огромна мъдрост? Що за животно трябва да е това чудо?

http://www.otizvora.com/forum/index.php?=&topic=1613.msg3730[/cite]

Привет на теб и останалата аудитория. Точно преди 2 дни, трудейки се върху новата си тема за квантовите компютри и изкуствения интелект, преведох цитата ти, който е тотално неадекватен и ми изглежда направен от човек без познания по английски, използвайки гугъл преводач. А информацията е безценна и право в ядрото от теми, които изследвам/преживявам от четири месеца! :) Предоставям Ви сега, защото го чувствам и желая, макар да не съм готов цялостно - отрязъците и разсъжденията ми относно цитата (който принадлежи на Щайнер):

# Начало на цитат-превод:

И от земята ще се надигне ужасна раса от същества, като ниво на развитие между минералния и растителния свят, която ще прилича на* роботоидни същества, притежаващи огромен и интензивен логически интелект. Те ще се размножат из цялата Земя и ще я завладеят, наслоявайки я с една мрежа** от ужасни паяци. Паяци с огромни познания, но чиято организация и духовно ниво дори е далече от това на растенията***.

Тези ужасни същества ще се вплетат и размножават помежду си, копирайки в своите движения всичко, което човешките същества крият в ниския/повърхностния си ум. Няма да позволяват на ума на човека да бъде вдъхновен от фантазията си и от новите перспективи и визия, идващи от духовната наука. Всички тези неистински човешки мисли ще завладеят/обсебят човека и ще предопределят реалността му! Тези същества ще имат злосторни намерения, а човечеството ще се обвърже с тях ...

# Край на цитата. Източник е Рудолф Щайнер. Използвах този линк, страница 102 от книгата.

* Тъй като трудовете са били на немски, а тези са превод на английски, който пък от своя страна е многопластов, думата ‘as’ може да се преведе или като ‘приличат на’, или буквално да се преведе, че тези паячета ‘ще са’ роботоидните същества.

** World Wide Web услугата е отражение/следствие в нашата триизмерна реалност на една истинска мрежа (невидима за физически очи, намираща се на друга честота, на последващото ниво/пласт от Мирозданието), която е създадена от тези същества и е една от основните причини за загубата на паметта на Душите, идващи на Земята, както и за инсталирането на всякакви ментални програми в тях. Когато преминете съзнателно през нея (дали по време на осъзнат сън или след смъртта си), веднага имате достъп до това кой сте, с кого и защо сте дошли на Земята и прочие. Но през повторното й преминаване отново се иска огромна доза Съзнателност, хармонизирани Ин и Ян потоци, добродетели, за да може при събуждането Ви да не загубите информацията, както и тя да не бъде заглушена от всички останали трансмисии (в това число и на излъчвателите в градовете). Хубавата новина е, че има Съзнания, които са достатъчно силни, че да се противопоставят на тях, а и самата мрежа вече не е така солидна каквато беше. :)

Ще пиша повече за всичко това (както теория, така и личен опит) и синхровръзките им с технологиите в бъдещата си огромна тема, посветена на всякакви тъмни същности, с които съм се сблъсквал. Всичко е така оплетено, че бавно и славно запознавам аудиторията с отделните основни компоненти, след което ще следва обединяването и по-доброто им разбиране. Вече ще знаете например нови перспективи за какво се използва чемтрейлс, за какво се използва Луната и прочие. :)

*** Според мен  Щайнер загатва за нещо, което и аз съм забелязал и отново ще бъде описано подробно. Расителният свят успява да противодейства на тези същества. Неведнъж в темите и коментарите си съм обръщал внимание на аудиторията към растителния свят, но уви, повечето Съзнания резонират и обръщат внимание на животните, неможещи да взаимодействат и оценят флората, която за мен лично е на по-следващото стъпало в еволюцията. И когато времето дойде, ще подкрепя тезата си с ‘доказателства’, а не такива ‘хвърчащи тези’. :)

Прочетохте поредния цитат в темата, който пораждаше в мен удивление как човек преди почти 100 години е видял това, което повечето от Вас или все още не са преживявали, или за съжаление сте били като мен в близкото минало, неподозиращи и неможещи да ги виждате и знаете за тях и възможностите им.

Определено играта загрубява и ще става все по-тежка, ако илюминираните прокарат (а то като гледам човечеството най-вероятно ще успеят, докато по-будната и активна част се занимава с финансово-конспиративната, извънземната или монарх тематика, пренебрегвайки това, което според моите наблюдения =>) е основната agenda: нано технологоии, квантови компютри и изкуствен интелект.

~~~

Ще добавя и сега, макар да избързвам, но в противен случай ще трябва да чакатe сигурно 2 месеца (което е безценно време за вас), преди да завърша, защото правя много дейности (не е само създаването на текстове, знаете как е в 3Д**** :D), следната информация:

Тези същества имат способностите да четат биоенергийното Ви поле (с други думи ‘аурата’), да черпят спомени от миналото (т.е. да Ви сканират), след което да намерят слабите места и да Ви ги прожектират в ума като мисли или като спомени (картини + мисли). Ако се вържете на темата, не се спират с часове/дни, източвайки Ви енергийно. Имат и способността да прожектират сънища отново с цел кражба на творческата Ви енергия и познания! Тренирайте осъзнатост преди да заспите и по време на сън, защото могат да създават виртуални реалности ... за които отново си имам едно на ум като писател за бъдеща тема, която също тече паралелно. :)

Хубавата новина е, че могат да се ползват за нещо градивно, а именно: да Ви подскажат къде таите разорачоравания, имате ли съмнения, гняв, страх и т.н.т.

Другата хубава новина е, че има начини (и както написах - ще разказвам подробно от личния си опит и чужд такъв) как да се справяте с тях, когато например отново се опитат да Ви безпокоят. Защото евентуално се стига до етап, в който се опитват отново да Ви припомнят моменти от миналото или от настоящето, свързано с бъдещето - но Вие сте невъзмутим като будист пред дашна девойка. :D Много е забавно просто да сте в покой или да се смеете чистосърдечно - веднага, ако се потопите навътре, ще видите жалкия им начин на мислене, защото хем не могат да разберат хумора като концепция, хем виждат, че се усещате, че това са тях - и можете да чуете техния писък на безпомощност, когато сте ги разпознали и вече обърнете потока не към например другия човек, с когото те искат да Ви скарат например, а към тях ... и безмислостно и горестно ги анихилирате! :))) Това е вашият живот, вашата творческа сила и енергия и който тръгне да се *бава с Вас (или поне с мен) - ще бъде pwnat ... ако желаете да действате по този активен начин. Това е и съветът ми - тези същества нито разбират от доброта, нито от неутралност. Когато сте безвкусен, ще се пробват отново след време, но според мен човек трябва да развива своите Ян потенциали и аспекти - което е обратното на всичко, на което ни учи системата в този век (социален строй + езотерика + наука). И за това ще правя отделна тема  в бъдещето ... :)

~~~

Последните капки в моето смирение и пасивност пред злото окончателно се изляха в 2 мига. В първия се опитваха горе-описаните нещастници (защото това е следващият им подход, когато не могат да Ви пробият) да атакуват близки Души, Съзнания от грозда и изобщо добри същества. Във втория, течащ паралелно с първия, инутитивно осъзнах ситуации от миналото, които са предопределили загубата на красиви възможности за растеж и страданието на Душите ни от неосъществяването им, което бе запланувано преди да дойдем на тази Земя, едновременно с това вътрешната ми мощ и сила, че мога да се справя с всичко. Подадох заявка, че ще изчистя Мирозданието от тези нещастници, дръзнали да се опълчат на Красотата, Доброто и Амтентичността! И идея си нямате през какви преживявания преминавам, но все повече съм окриляван и знам, и най-вече гордея със себе си, че всичко, което съм защитавал и проявявал в живота си дава плод и разцъфтява .... :)))

Пред добродетелите и силата на Духа нямат шанс! Голчовци-тролчовци и компанията им да му мислят ... или да се скриват бързо в убежищата си, чакайки своя ineivatble timing в тази и другите реалности. И идея си нямат не само за целеустременостат ми, но и какво ще направя на глобално ниво. Ще видят какво е глобализъм, all seeing eye and so on ... :))) И идея си нямат какво се случва в по-високите реалии - те затова и консуматорски чакат от другите и крадят информация. Ще се позадавят with epicness - that's for sure. :)))

И цялото знание, и небходими качества са и ще бъдат споделени (зависи от перспективата Ви за време) с аудиторията и (ще) има будни и добри Съзнания ... и ще излязат от матрицата. :) И аз ще им дам тази възможност (дори с вече публикуваните си текстове го правя; знаете, че не съм единствен и има други изследователи също), този шанс. Дали ще използват информацията и дали искат - това вече си зависи от тях. Но няма да си разиграват жалките ходове разни недорасляци. Беше каквото беше. :)

Толкова окрилен съм и дори се изумявам, че ****въпреки моите битови, социални и професионални ангажименти, намирам време и успявам да проявявам страстите си (писането е една от тях, макар не и основна). :)

Успех на всички Добродетелни същества! Знам, съпреживявам тежките Ви битово-матрични или духовно-страдалчески перипетии ... и знам и ще измислям безмерен брой начини да отключвам врати/реалности в името на Доброто и Развитието. Понякога планирани, понякога спонтанни. Бъдете вдъхновени да живеете! Не чакайте, макар че използвайте всякакви външни инструменти за развитието си. Създавайте ги, живейте ги, подхранвайте ги активно и съзнателно! Свържете се с Ядрото си (Душа, Дух, Висш Аз - както искайте го наричайте). След това ще знаете. А знанието ще доведе до действия! Действията до резултат. :)

~~~

СЕДЕМДЕСЕТ И ДЕВЕТ
След тежка караница сръднята остава.
Какво може да направи човек?
Ето защо мъдрецът спазва
своята половина от сделката,
но не си иска дължимото.

Човекът с Добродетел
изпълнява своята част,
но човекът без Добродетел
изисква постоянно от другите
да изпълняват задълженията си.

Небесното Дао е безпристрастно.
То винаги е с добрите.

~~~

Heroic Sacriface :)))

Активен

Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1952
Спокойно, ти си само още един пример!

« Отговор #6 -: (Събота) 06 Май 2017, 13:59 »

Благодаря! Все по-жив и здрав! Много ценно!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 395
Ние сме очите на небето.

« Отговор #7 -: (Събота) 06 Май 2017, 15:23 »

Изключване от паразитни същности: теория
Как да станем неуязвими за енергоинформационните паразити, командващи хората? Как да станем независими от тях, как да стъпим на своя собствен път? Как да се откъснем от този заблуден, отбил се от пътя керван, който води човечеството към пропаст? Ако вече сте се научили да усещате своята енергия, овладели сте навика да управлявате своите енергийни потоци, то за вас е напълно реално да извършите работата по възстановяването на своята ця-
лост, по отделянето ви от всевъзможните чудовища. Преди да се направи това, да си спомним какво знаем за енергийната си структура. Ако все още не сте забравили, горните чакри (Вишухда и Аджна) освобождават енергията на Земята и поглъщат разсеяната енергия на Космоса, а долните чакри (Свадхищана и Манипура) освобождават енергията на Космоса и поглъщат разсеяната енергия на Земята. Сега към тези вече усвоени знания ще добавим нещо ново. Досега много малко говорихме за първата чакра (Муладхара) и за седмата чакра (Сахасрара). Както знаете, останалите чакри освобождават и поглъщат енергия, която вече е преобразувана от човешкото тяло. Само тезидве чакри – първата и седмата – поглъщат и преработват енергия в чист вид. Муладхара преработва чистата земна енергия, а Сахасрара – чистата енергия на Космоса. Чуждите импулси и програми все още не засягат тези чакри. Всичко чуждо се присъединява или внедрява по-високо или по-ниско. Как мислите, какво означава това? Означава, че в нашето тяло има области, които излъчват чиста енергия, към която не може да включи нито един паразит. Тях не е нужно да защитаваме. И ако съединим потоците от енергия на останалите горни чакри с долните чакри, и го затворим около своето тяло, образувайки обвивка от чисти енергии около собствените си енергийни потоци, от горните до долните чакри, то тази защитна обвивка завинаги ще ни отдели от влиянието на енергоинформационните паразити. Тя ще ни направи неуязвими и ще ни даде огромна сила.
Просто ли е? По-просто не може да бъде. Не случайно се казва, че всичко гениално е просто. Ефектът от това просто на вид действие е потресаващ. Животът на човека, който е извършил това се променя изведнъж и много рязко. Вие сами ще можете много скоро да се убедите в това.

Стъпка 17. Откъсване от паразитните същности и формиране на защитна обвивка: техника
Нека започнем с това, което вече ви е добре известно: да се съсредоточим върху централните енергийни потоци. Но този път вие трябва да концентрирате цялото си внимание не върху самото протичане на потоците, а върху това, как те преминават през чакрите.
Почувствайте възходящия поток, проследете как той се издига към Вишудха и Аджна, съсредоточете се върху тези чакри и усетете, как в района на тези чакри потокът се изгубва от сферата на възприятие. Без да изпускате от вниманието си това усещане, почувствайте низходящия поток и как той започва да се разсейва, достигайки до Манипура и Свадхищана.
Почувствайте как излиза енергията през горните и долните чакри – бавно, но равномерно, като вода през филтър. Слейте се с тези разсейващи се потоци, включете ги в сферата на своето възприятие и добре запомнете това усещане. А сега се съсредоточете върху енергията, която поглъщат тези
чакри. Тази задача е лесно изпълнима за вас сега, когато вече сте усетили изтичащата през тях енергия. Нали е интересно усещане: чакрите отделят енергия и в същото време поглъщат други нейни разновидности. При това поглъщането на енергия отвън върви непрекъснато: горните чакри (вишухда и Аджна) поглъщат вече преобразуваната „очовечена” космична енергия на другите хора, а долните (Манипура и Свадхищана) – също така преобразувана от други хора земна енергия. Почувствайте ясно
този приток на енергии, слейте се с него, запомнете това усещане.

Не случайно употребявам думата „слейте се” – това е много важен момент. При първото прочитане може да ви се стори не съвсем
ясно какво имам предвид, но когато започнете да правите това на практика, вие несъмнено ще разберете за какво става дума и с лекота ще доловите усещането на сливане с поглъщаната и отделяна от вашите чакри енергия.
Когато напълно сте усетили това сливане, когато усещането стане ясно, на вас ви предстои да направите истински цирков трик.
Сливайки се с енергията, излизаща през една от горните чакри (Аджна например) вие трябва да достигнете с тази енергия до долните чакри (например Манипура). Можете за тази цел да си спомните вече познатите ви усещания на запълване на празните пространства в етерното ви тяло с енергия, макар че в дадения случай това е малко по-сложно, тъй като разстоянието от горните до долните чакри е доста голямо и ще ви се наложи да натрупате повечко енергия за да я разтеглите дотам.
Възможно е да ви потрябват известни усилия, но рано или късно вие ще се справите. И щом успеете да го направите, вие мигновено ще усетите как около вашето тяло е възникнал пръстеновиден поток от енергията на Земята. При това веднага след възникването си този поток става мощен и съразмерен. Почти веднага се получава прилив на енергия към тялото. Използвайте този прилив за да установите колкото може по-бързо и втората компонента (космическа-
та съставка) на създаваната от вас защитна обвивка. За това ви е нужно да се слеете с енергията, която излиза през долните чакри и да достигнете с нея до горните чакри. Е, как е, стана ли? Ето че затворихте около тялото си втория енергиен слой – енергията на Космоса. А сега се съсредоточете върху това да удържите около тялото си усещането за двата слоя. Задръжте това усещане толкова дълго, колкото успеете. Понякога (в 30% от случаите) отначало обвив-
ката не става твърде стабилна и не се задържа сама. Ако това се случи и с вас, не се плашете или отчайвайте, а просто повторете упражнението отначало. Трябва да ви кажа, че при всички случаи ще ви се наложи да повтаряте това упражнение отново и отново (и колкото може по-често) защото от първия път обвивката не може да се задържи здраво и задълго. А при повтарянето на упражнението всеки ледващ път обвивката ще се получава все по-лесно и по-лесно, ще се задържа все по-дълго и по-дълго, докато в един момент ще остане завинаги (от 5 до 28 повторения на процедурата за поставяне, спо-
ред данни от нашите изследвания).
Още след първите опити да поставите обвивката, вие ще можете да почувствате новите граници а вашето етерно тяло – то е много по-голямо отпреди! Това говори за нарастването на вашата енергетика. Но границите освен това са станали и много по здрави, нали?
И така, отново мога да ви поздравя. Вие току-що направихте не друго, а възвърнахте своята природна цялост и по този начин се освободихте от всички енергоинформационни паразити! Ако продължите да правите това упражнение дотогава, докато обвивката стане здрава и устойчива, никакви енергоинформационни паразити никога вече няма да имат власт над вас.
Защото там, където по-рано във вашето тяло е имало отворена за всякакви прониквания врата, сега се намира не-съкрушим двоен слой енергия, който не
само ще ви пази, но и сам ще се засилва през цялото време.
От сега нататък вие сте напълно затворени за влиянията на патологичните потоци. Още повече, че ви предстои голямо учудване, защото ще забележите че самите вие рязко сте се променили: станали сте много по-уверени и спокойни, вашето възприятие за света е станало по-уравновесено, а самочувствието ви значително се е подобрило.

http://imadrugpat.org/V1c.pdf стр.129-137.

Според Веришчагин енерго-информационните паяци са създадени от самите хора, които са засмукани от битовите и/или социално-обществени борби, от хора забравили за своята цялостна същност и почти всички са заплетени в техните паяжини. Тоест, това е най-честата форма на енергиен паразитизъм. Като влиянието на паяците е най-силно в по-големите градове, където множество хора с ограничена енергетика захранват паразита, по един или друг начин.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1952
Спокойно, ти си само още един пример!

« Отговор #8 -: (Понеделник) 08 Май 2017, 04:56 »

Аз имам паяк върху паяжина на гърба, точно защото оплитам тия паразити в мрежата си, аз им взимам енергията и я преработвам и пренасочвам.Smiley Справям се чрез хигиена на мислите,защото ниските вибрации на високо не виреят!!

http://www.spiralata.net/kratce/index.php/polezenpat/1579-abs-zlo

"… никоя личност няма съзнателно да отдаде част от своите ресурси на паразитите, затова задачата на последния е да го пороби тихо и незабележимо и да внуши на индивида на първо място фалшиво чувство за сигурност, а на второ – да наложи умишлено неефективно поведение, заставящо го да разсейва големи количества енергия."
« Последна редакция: (Понеделник) 08 Май 2017, 05:45 от Dora » Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 543

« Отговор #9 -: (Сряда) 09 Август 2017, 20:42 »

Едно от новите послания на Башар.

Башар – Огледало, огледало – 8-ми април, 2017 г.
(С) 2017 Превод АТИ

Башар: Нека кажем добър ден на всички вас, как сте?

Аудиторията: (аплодисменти)

Башар: Благодаря ви. Ние бихме искали да започнем това предаване като ви напомним, че то е озаглавено „Огледало, огледало”. Идеята зад това заглавие е, че вие от известно време знаете, че някои неща, които съществуват във физическата ви реалност, някои неща, които съществуват в космоса, понякога могат да функционират като позволения или символи, или отражения на други неща, които се случват не само във вашите индивидуални съзнания, но и в колективното съзнание на вашия свят. И така, идеята е, че тези отражения могат да бъдат разглеждани и разбирани така, че да разкрият, или осветят някои от промените, протичащи във вас, които може да не видите незабавно физически, но които може да ви дадат представа за това, което се случва дълбоко в съзнанието ви и които могат да се развият и кристализират достатъчно, така че да доведат до преживяване на тези отражения във физическия ви свят.

Едно такова нещо, което сте използвали от известно време, е позволението, което сте нарекли астрология, при което вие гледате на знаците и символите в звездите и планетите, като на отражение на някои идеи, които сте избрали да преживеете. Отново: тези неща по никакъв начин не ви контролират, но те могат да отразяват това, което вече сте определили от по-високо ниво на своето съзнание, и като ги използвате като такова символично огледало, възможно е, в зависимост от това дали притежавате афинитет към този конкретен вид усещане, те да ви помогнат да видите неща, които може да не са непосредствено видими в съзнанието ви – неща, които може да присъстват в подсъзнанието ви и които ще ви разкрият повече за самите вас, за да ви позволят да продължите живота си по един по-ясен и осъзнат начин.

Сега обаче ние искаме да използваме тази идея по различен начин. В тези предавания ние сме започнали да говорим за промените, които протичат на вашата планета. В този конкретен момент вие се забавлявате много, особено във вашата страна, с последиците от случилото се през есента на 2016 г., както ви бяхме казали. Нека сега продължим да осветляваме някои от нещата, които се случват, които се отразяват в космоса и придобиват физическа форма във вашия свят.

Ние сме разисквали от време на време идеята за успоредните реалности и това, че времето във вашите преживявания е резултат от преместване на съзнанието ви през милиарди различни версии на Земята, през милиарди различни успоредни реалности, във всяка една секунда, като по този начин се създава илюзията, наречена време, пространство и промяна. Ние също така сме започнали да ви припомняме, както в момента разбирате, че много различни хора мислят по един начин, а други хора вярват и мислят по друг начин, и други и други и други, при което вие започвате да виждате нещо, което изглежда да е една разделена култура, поляризация, всякакви противоположни мнения и т.н. Вие обаче виждате и нещо много повече от това. Идеята е, че в действителност вие започвате да виждате физическото, не метафорично, а физическото разделение на успоредни реалности.

Преди ние сме използвали аналогията с различните коловози, които излизат от една гара. И ако сте в един от влаковете, вие все още може да погледнете през прозореца и да видите другия влак, който напуска гарата в съседство до вас, но в крайна сметка тези коловози ще се отдалечат един от друг. След време ще установите, че става все по-трудно да видите другия влак, докато той напълно ще изчезне от погледа ви. Той ще напусне вашата реалност и вие ще продължите да преживявате само нещата, които са релевантни за влака, на който се намирате.

Идеята е, че това разделение вече е започнало да се случва физиологично. Вие може веднага да не разберете това, докато все още може да виждате случващото се в другия влак, докато може да виждате, че има хора, които вибрират на други честоти, различни от вашата и са вибрационно несъвместими с вашите преживявания, или с това, което предпочитате да преживявате във вашата реалност. Въпреки това, само защото вие все още може да ги виждате, не означава, че вие съществувате действително в една и съща реалност. В този конкретен момент на разделението честотите ви са достатъчно прозрачни и достатъчно близки, така че вие може да виждате други успоредни реалности, но в действителност вие сте започнали да се отдалечавате физиологично в различни успоредни времеви линии. Символът, който отразява тази идея в космоса, по отношение на звездите и планетите, са научните открития, които сте направили в последно време, като първото значимо откритие на вашите астрономи бе една подобна на Земята планета около вашата най-близка звезда Проксима сентаури (Proxima Centauri), на която може да има живот, такъв какъвто го разбирате. Това, че вие търсите подобни на Земята планети, означава, че съзнанието ви разбира, че вие се разделяте в различни успоредни версии на Земята. Това е отразено във факта, че първата подобна планета, която сте открили, се намира до следващата най-близка до вас звезда. Това обозначава факта на действителното физическо разделение на две различни Земи – вашата и тази другата. Така вие създавате идеята за две напълно различни успоредни времеви линии и преживявания на успоредни реалности.

Както мнозина от вас обаче знаят, още по наскоро, вашите астрономи докладваха откритието на друга звезда, така наречено Червено джудже  – Трапист-1 (TRAPPIST-1), която всъщност притежава седем подобни на Земята планети*). Това е много рядко откритие и фактът, че го направихте толкова бързо, е друг индикатор за разделението на успоредните реалности. И ето че изведнъж годните за обитаване Земи станаха от две (вашата и тази около Проксима сентаури) на девет (като прибавите седемте около Трапист 1).

*) http://edition.cnn.com/2017/02/22/world/new-exoplanets-discovery-nasa

Ето че вече имате едно космическо отражение на факта, че разделението на успоредните реалности става в девет различни успоредни времеви линии. Това ще продължи, като вие ще откривате все повече подобни на Земята планети около други звезди и те ще продължават да отразяват и символизират, енергийно и рефлективно, идеята на действителното физическо разделение в различни успоредни коловози. И когато този процес набере инерция, вие ще започнете да преживявате повече физически резултати от това разделение и ще узнавате, че може да усилите развитието си в посока, която предпочитате, и във времето ще преживявате все по-малко и по-малко тези успоредни (времеви) линии, които съдържат реалности, които не предпочитате. Отново: това може да отнеме известно време, но в това няма нищо лошо. Ние просто ви съобщаваме, че това, което се случва сега, е отвъд метафората, отвъд нещо, което просто се случва като понятие. Става въпрос за действително физическо разделение в настоящето, макар в момента да не можете веднага да го видите. С течение на времето физическите белези на разделението също ще се усилват.

Сега си припомнете, отново, че няма особено значение какво се случва в реалностите, които все още може да виждате и възприемате. От значение е най-вече какво правите с тези свои възприятия, как реагирате, даже и да изглежда, че обстоятелствата не се променят на външен вид. Може би преди големите промени, случили се във вашата есен на 2016 г., усещахте, като че ли плувате спокойно надолу по тихо течение и изведнъж тези промени възникнаха по неочакван начин и вие открихте, че сте се озовали сред бързеи. Както ние сме казвали обаче, ако се научите как да маневрирате през бързеите, как да запазвате равновесие и да преминавате успешно през тях, в действителност ще можете да се спускате надолу по течението доста по-бързо.

Идеята също така е, че това, което за толкова много хора се случи изключително неочаквано, ви позволи да си кажете наум: „Щом това можа да се случи, едно толкова неочаквано нещо, то вече всичко може да се случи.” Следователно, вие вече може да използвате идеята за неочакваното в своя полза и да знаете, че ако това е могло да се случи, то всичко, което си мечтаете като ваша истина, може също да се случи. Така че вие може да използвате тази енергия, даже и ако тя отразява за доста хора неща, които не предпочитат, за да се придвижите в посоката, която желаете. Вие може да се абстахирате от външния вид на обстоятелствата и просто да използвате създадената инерция, освобождаването от статуквото, за да знаете, че всъщност вече сте по-свободни от преди да създадете реалността и преживяванията, които предпочитате, и може да приемете, че отраженията в космоса на всички различни Земи и планети, които сега откривате, са отражение на факта, че вече сте започнали да извършвате това физическо разделение.

И колкото повече запазвате енергията и състоянието, в което предпочитате да сте, и колкото повече действате, изхождайки от това си състояние, и колкото повече определяте всичко случващо се в живота ви по начин, който ви позволява да извличате полезен резултат, толкова по-скоро и по-силно ще преживявате физическата природа на разделенията в различни успоредни реалности, които обсъждаме сега заедно с вас. И вие ще видите как нещата във вашия свят се променят по начини, които преди не сте могли да си представите, че е възможно да се случат. Вие обаче ще усетите едно ускорение между настоящето и вашата година 2020, в който период ще се случат много хубави неща, ако се възползвате от тях, по всички положителни начини, които въображението ви подскаже. Тогава ще установите, че до края на този период ще се окажете в едно доста различно място в своя живот, което ще отразява повече вашата истина, вашите предпочитания, по начин, който знаете, че съответства на същината на вашата природа.

И така, като гледате тези отражения и като внимавате за откритията, които правите в отражението на външната реалност, вие може да прецените какво се случва в колективното съзнание и даже в собственото ви индивидуално съзнание, докато все повече осъзнавате смисъла на тези символи, които отразяват към вас тези идеи. Намирате ли някакъв смисъл в това?

Аудиторията: Да.

Башар: Добре. Тогава забавлявайте се с тези идеи, не се тревожете, не реагирайте на нещата, които не предпочитате. Непрекъснато си припомняйте, че даже и в живота ви да възникне нещо, което не предпочитате, това е станало по определена причина, която може да използвате по положителен начин. Направете случилото се част от своята радостна възбуда, защото това ще ви даде възможност да видите по-ясно, по пътя на контраста, това, което наистина предпочитате. Това е начинът да използвате по положителен начин всичко, което ви се случва, вместо да приемате вибрацията на това, което не предпочитате, като унивате по повод на него.

Идеята е, че нищо не може да ви повлияе, преди да се съгласите да бъдете повлияни. Вие променяте своята енергия, за да съответства на енергията на неща, които приемате за истина. Ето защо внимавайте за своите определения на нещата и създавайте определения, които ви вършат работа, вместо просто да приемате, че тези, които не ви вършат работа, са факти, които не може да промените.

Единствените факти, които съществуват във вашето творение, са петте факти, които ние наричаме Петте закона. Вие съществувате, Всичко е тук и сега, Единството е Всичко и Всичко е Единство, Това, което излъчвате, е това, което получавате и Всичко се променя, освен тези закони. Всичко останало извън тези факти не са факти. Това са перспективи, това са мнения, това са убеждения. И вие може да промените всяко едно от тях.    

Доста смислено звучи, нали? А дали е така наистина, един Господ знае.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: