Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топене на камъни в и вън от бъбреците  (Прочетена 19678 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #60 -: (Сряда) 22 Април 2015, 09:01 »

здравейте и аз реших да опитам да стопя нежелания гост който имам,но имам едно питане,мога ли да отида до тоалетната през периода през който трябва да лежа,че май е доста наложително.  Embarrassed Благодаря предварително.
Въпреки, че в рецептата пише да не се става, при второто правене си ставах за кратко и нямаше проблеми. Така, че не е толкова "притеснително".  Но останалото, като часове трябва да се спазва. Успехи!
Активен

bojinkata
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #61 -: (Сряда) 22 Април 2015, 13:17 »

"Нежелания гост" ? Може ли да се информирам , а защо искате да го махнете ?
Активен
Неактивен vania1981
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #62 -: (Сряда) 22 Април 2015, 19:51 »

защото не му е там мястото,а вече е 4 камък от 2009 година на сам и да ви кажа процедурите са много дълги и неприятни,едни стендове едни болки от носенето му,много неприятно.За много кратко време ги образувам от август месец до сега се е образувал камък със размер 13 мл.а вече 3 разбивах,последният беше август 2013 и беше 15 мл.и твърдо съм решила да го махна сега,затова сега съм много стриктна
Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #63 -: (Сряда) 22 Април 2015, 21:05 »

Разбирам ... Благодаря за изчерпателния отговор.
Активен
Неактивен valu_007v
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #64 -: (Четвъртък) 30 Април 2015, 08:03 »

Здрасти божинка  може ли да дадеш по точен грамаж за магданоза защото се намирам в Англия а тук магданоза им е някакъв мутант и искам да направя рецептата по точно
Благодаря предварително
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #65 -: (Четвъртък) 30 Април 2015, 10:35 »

Здрасти божинка  може ли да дадеш по точен грамаж за магданоза защото се намирам в Англия а тук магданоза им е някакъв мутант и искам да направя рецептата по точно
Благодаря предварително

Трудна  работа. Водя се от крайния резултат -  сместа за пиене трябва да е около 500-600 грама. Когато се говори за  4 връзки  магданоз, се има предвид доста дебели връзки. Не съм ги теглил, но това е идея. Сега ще  си правя една порция и ще ги претегля. По принцип действам на око. Като преценя, че не е достатъчно купувам още, ако ще да е само листа, че с корените тук е проблем.
     Специално за теб, според мен, всяка връзка трябва да е  не  по-малко от 200-300 грама, с корените и изчистен от калта, та за  да остане едно 100 грама сок.
     Ако не те затруднява  дай инфо за резултатите. Успехи!!!
     В процеса на работа се налучкват количествата.
Активен

bojinkata
Неактивен lili84lili
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #66 -: (Четвъртък) 26 Май 2016, 09:43 »

Здравейте, при профилактичен преглед на баща ми,се оказа, че в левия бъбрек има два конкремента с диаметър 7 мм. Искам да попитам дали някой е приложил успешно рецептата с магданоза при такива размери. И също така лимонът, който се добавя, с кората ли трябва да се смели? Благодаря предварително на отзовалите се    Smiley
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #67 -: (Четвъртък) 26 Май 2016, 09:55 »

Здравейте, при профилактичен преглед на баща ми,се оказа, че в левия бъбрек има два конкремента с диаметър 7 мм. Искам да попитам дали някой е приложил успешно рецептата с магданоза при такива размери. И също така лимонът, който се добавя, с кората ли трябва да се смели? Благодаря предварително на отзовалите се    Smiley

Смила се целия лимон, с кората и семките. Да пробва баща ти. Няма да му навреди, а може да помогне. Успехи! hi
Активен

bojinkata
Неактивен rosi
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #68 -: (Събота) 25 Юни 2016, 22:51 »

Здравейте, доста интересна рецепта. Да се намери магданоз с корени се оказа трудна задача. Ще се наложи да си посадя.
Въпросът ми е друг. Възможно ли е да се започне процедурата от 22 часа нататък. Работя до късно и няма начин да започна от 20 часа. Благодаря!
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #69 -: (Неделя) 26 Юни 2016, 13:52 »

Здравейте, доста интересна рецепта. Да се намери магданоз с корени се оказа трудна задача. Ще се наложи да си посадя.
Въпросът ми е друг. Възможно ли е да се започне процедурата от 22 часа нататък. Работя до късно и няма начин да започна от 20 часа. Благодаря!

Здравей! Опитай, пък каквото стане. Часовете  са наложени от нашия биологичен часовник. Считам, че при всяко положение ще има резултат! Може да е по-слаб, но ще има! Успехи.
Активен

bojinkata
Неактивен rosi
Newbie
*

« Отговор #70 -: (Неделя) 03 Юли 2016, 23:09 »

Уф, гадничко на вкус. Първа вечер ми е . Искам да питам  - дали това няма да свърши работа също - http://apteka.framar.bg/30047270/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D0%BA-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B7-200-%D0%BC%D0%BB-
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #71 -: (Понеделник) 04 Юли 2016, 16:59 »

Уф, гадничко на вкус. Първа вечер ми е . Искам да питам  - дали това няма да свърши работа също - http://apteka.framar.bg/30047270/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D0%BA-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B7-200-%D0%BC%D0%BB-

Е гадно е, но с ефект!
    Нямам идея! Не съм пробвал. Едно е сигурно при това изделие - ще ти вземат парите!
Активен

bojinkata
Неактивен rosi
Newbie
*

« Отговор #72 -: (Понеделник) 04 Юли 2016, 21:28 »

Е гадно е, но с ефект!
    Нямам идея! Не съм пробвал. Едно е сигурно при това изделие - ще ти вземат парите!
Втората и третата вечер ще пробвам с него. И без това до септември корени - йок. В началото на август съм на ехограф и ще докладвам.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #73 -: (Вторник) 05 Юли 2016, 09:41 »

Е гадно е, но с ефект!
Втората и третата вечер ще пробвам с него. И без това до септември корени - йок. В началото на август съм на ехограф и ще докладвам.

Не ми стана ясно в тази течност има ли сок от корените на магданоза. За останалото - така е! Успехи! hi
Активен

bojinkata
Неактивен rosi
Newbie
*

« Отговор #74 -: (Вторник) 05 Юли 2016, 21:12 »

Е гадно е, но с ефект!

Не ми стана ясно в тази течност има ли сок от корените на магданоза. За останалото - така е! Успехи! hi
Кой, кой да ти каже......
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: