Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 21.12.12 или как се става невярващ  (Прочетена 825 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« -: (Петък) 21 Декември 2012, 07:10 »

Та какво да кажем по така нашумялата дата и година, аз както писах в една подобна тема си станах нормално в 5.00 в 5.30 бях в морската градина с моето 60кг. другарче Макс и какво да ви кажа една обикновена както му казвам аз сабалян като всеки нормален ден  pardon.
На какво и на кого да вярвам сега аз, А  dash2 ?

П.С.Язък че вчера заредих хладилника "догоре" .......  wacko2, сиреч за Макс 4кг салам за нас парче кашкавал два шпекови салама и един маргарин, като гледам нешинала какви зареждания правят хамериканците си викам ееееехххх защо и аз нямах ранчо и много пари .... долари де  Grin.  

П.С. Ако Админа реши че не и е мястото тук, нека я премисти където трябва , ако трябва и в гюма  Grin.
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #1 -: (Петък) 21 Декември 2012, 08:16 »

Лелеее да станеш толкова рано  Shocked. Моето куче още хърка под юргана - спи по гръб с вирнати петъли нагоре  Grin. Милата животинка вчера ми отказа да я водя на разходка, защото преспите са по-големи от нея - излезе до входната врата, поогледа се, врътна си дупето, влезе у дома и категорично отказва да излезе навън  Grin Grin Grin... Порода мопс, куче-играчка  Cool.

Иначе тук може нищо да не стане, но видях какво става горе и поогледах Земята от външна гледна точка... Интересни работи, нищо че хал хабер си нямам какво изобщо ставаше...

Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #2 -: (Петък) 21 Декември 2012, 08:33 »

А, ново двайсет  Shocked http://www.varnautre.bg/2012/12/20/147964-chestita_bulgarska_nova_godina

21.12.2012 г. :
Извънземен кораб в орбита около Земята очаква края на планетата ни...
Гледат всички хора се смеят, забавляват се въпреки опасността!
И един от извънземните казал : -Егати непукистите!  Grin Grin Grin
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #3 -: (Петък) 21 Декември 2012, 11:50 »

Моята булонка пък обожава преспите сняг. Забива се с главата напред. И проливен дъжд не я плаши. Обаче не обича градушка. Може да го боли от топчетата лед. Grin
Ама Олд доста апокалипсиса сме преживели. Grin Тоя ли ще ни се опре.
http://www.blitz.bg/news/article/161226

Но в какво искаш да кажеш да станеш невярващ. За Бог ли говориш?
Абе може маите да са сбъркали датата или учените да са се объркали.

Абе Митко ми каза да си купя свещи за всеки случай, но забравих. Нали съм хронично разсеяна. dash2
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2730
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #4 -: (Петък) 21 Декември 2012, 11:57 »

Вещичке,ти га фърча около Земята,не ги ли виде?Тр*беше да резервираш по некой пич,ся нЕма да се доредим.
Олд,как в 5,30 бе човек?Мен душата ми още спи по тва време..

Обаче ще споделя нещо,което може и да няма връзка де..През последните три дни(демек,днес 4-ти ден),едва движа и шавам.Все едно някой е изпил енергията ми.А в лявата част на тила чувствам такова главоболие,че днес сутринта даже ми се повръщаше.Нема такава болка.Усещането е много нетипично.Като,че някой ме е ударил с чук,или упражнява много силен постоянен натиск,само върху една точка.
Пиша го тва,ако и някой друг има"симптоми"да си пофантазираме на воля Grin...Не,честно..Аз една обикновена магнитна буря,усещам..Та кво остава сега..
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #5 -: (Петък) 21 Декември 2012, 12:03 »

Но в какво искаш да кажеш да станеш невярващ. За Бог ли говориш?

Абе аз в тоя отдавна невярвам ти много добре знаеш Wink, ще станем като религиозните чакат някой ама и те незнаят кой  Grin .... и да дойде ще го оплюят отгоре до долу щот няма да му повярват .... та така и с тия предзнаменувания и тям подобни лакърдии ще дойде истинския ден и ние ще си ... не че с нещо може да го избегнем де  Wink.

1.Вещичке,ти га фърча около Земята,не ги ли виде?Тр*беше да резервираш по некой пич,ся нЕма да се доредим.
2.Олд,как в 5,30 бе човек?Мен душата ми още спи по тва време..

3.Обаче ще споделя нещо,което може и да няма връзка де..През последните три дни(демек,днес 4-ти ден),едва движа и шавам.Пиша го тва,ако и някой друг има"симптоми"да си пофантазираме на воля Grin...Не,честно..Аз една обикновена магнитна буря,усещам..Та кво остава сега..

1.Фърчи щот може  Wink
2.Навремето преди да почна да се занимавам с него бях голяма лехуса , спях до 12ч. , за почти четири години станах железен, не ме е страх нито от дъжд нито от град ни от сняг.
3.Тези симптоми и аз ги имах навремето като ме пипваше грипа  Grin ... и що са прекръсти на Psyhea това ми звучи, от оня форум та чак психясах  Cool Grin

« Последна редакция: (Петък) 21 Декември 2012, 12:11 от old4 » Активен
Неактивен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #6 -: (Петък) 21 Декември 2012, 12:53 »

Здравейте,  и  аз  съм  жив,  тоест  не  се  възнесох!  Чаках  снощи  да  стане  нещо  до  два  часа,  после  спах  до  12   и  половина.   Радвам  се  за  вас.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #7 -: (Петък) 21 Декември 2012, 13:06 »

Здравейте,  и  аз  съм  жив,  тоест  не  се  възнесох!  Чаках  снощи  да  стане  нещо  до  два  часа,  после  спах  до  12   и  половина.   Радвам  се  за  вас.
Ми чакал си,ма уреченият миг е баш те сега те..В 13ч.и не нам си колко минути.Така,че има време Grin
Активен
Неактивен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #8 -: (Петък) 21 Декември 2012, 13:15 »

Ми чакал си,ма уреченият миг е баш те сега те..В 13ч.и не нам си колко минути.Така,че има време Grin
    Леле,  много  съм  задръстен,  значи  сега  чакаме  всички  и  си  пишем  във  форума,  егати  непукистите!
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #9 -: (Петък) 21 Декември 2012, 13:23 »

Леле,  много  съм  задръстен,  значи  сега  чакаме  всички  и  си  пишем  във  форума,  егати  непукистите!
Нали?А баш вчера си мислех..Как бързо мина времето..Като миг..Сякаш оня ден си седях на дивана в хола и ти се тръшках,кво ще правя ако дойде края на света! Grin Grin Grin
Ще ядем пържоли с мляко и торта!То се е видяло,че нема да ми се размине! drinks

Айдееееее...Вече отмина.Тр*беше в 13:11мин.да се възнесем.Кой успял,успял!Другите..Бития си е бит.. Cool
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: