Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Драма №5  (Прочетена 1349 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1571
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #75 -: Вчера в 10:19 »

Grin
Тъй де .Нищо лично от тебе.А искаш и да ти се даде.
Мязаш ми на прахосмукачка.Гледаш да са насмучиш със знание,а насреща правиш само вятър със чужди писаници.
Много си празна.И ако смяташ така да се напълниш бъркаш начина.
А и държиш първо място по тъпигьозъм.Не знам какво "чудо" си, но женското го няма във тебе.
Пак да ти кажа, не знам какво търсиш/?/ тука,но си готова на всичко за да го вземеш.
Приличаш на ботчат.
Което ти затваря бая врати.
 Cool
Цитат
Не издържам да напиша и последен коментар, че така не е прилично да си тръгваш Wink
? ? ?
А и това което търсиш няма да го получиш от мене.Така че не са хаби.Мога да го туря под носа ти за другите които имат нужда,пък ти си кисни тука.Файда няма да има.Казах че имам "фотографска" памет и лесно не ми се губят снимките.А и можеш да разбереш само толкоз колкото ти са знанията.Даже не знаеш българския,а той е чалъмлия език.Едно казваш а тези които трябва чуват което трябва.Такива като тебе само гледат и питат.  Laugh
« Последна редакция: Вчера в 10:47 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1952
Спокойно, ти си само още един пример!

« Отговор #76 -: Вчера в 11:00 »

На мен истината ми е важнa, не мнението ти. Ще тръгвам и ще се връщам колкото пъти преценя, че е нужно, не си слагам спирки.
Те всички управници мислят като тебе, затова сме в това положение. Е те поне са дипломати, та не се излагаме пред света.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 543

« Отговор #77 -: Вчера в 12:40 »

Хубу си разменяте любезности, но и аз да си кажа. Примерно Меандъра е селско чадо, аз съм живял 10 години на село,  иначе съм си гражданче. Родителите ми навремето са се преместили в града поради техни си причини. Иначе рода ми е от селата. Тъй.
Ние по-дъртите имаме някакъв опит, даже мога да кажа за себе си че притежавам доста "селски"  чалъми за оцеляване(копане, сеене, поливане, разсади, животновъдство и пр.)
Младите какво ще ги правим, когато уменията им са да цъкат по дисплея на телефона? Даже повечето не различават овца от прасе! Повечето имате деца, и знаете за какво говоря. Щото ако нещата които обсъждаме наистина се случват, децата не са подготвени и може да пострадат. Или децата са защитени по някакъв начин? Има ли такава вероятност?
Това е една от причините да чета тук и да търся инфо.
Другата и викаме любознателност. Т.е. имам лични причини да съм тук и бих си позволил да посъветвам Меандъра да понамали параноята относно присъствието ми тук. Ще му бъда благодарен.

« Последна редакция: Вчера в 12:54 от paci1 » Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #78 -: Вчера в 12:49 »

Толкова бързо се променя света, че не можем да кажем какво ще бъде. В преход сме към нещо ново. В последните 10 години са измислени поне 30 професии, които не ги е имало преди това. Ще се напаснат нещата. Това, че са на телефоните не е проблем. Всичко писва в един момент. Проблема е менталната войн, която водим. Проблем е неразбирателството. Проблем е липсата на любов в обществото.

П.п. Това мислех да напиша по-рано. И враните страдали от параноя Smiley)) 
« Последна редакция: Вчера в 12:56 от Dora » Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #79 -: Вчера в 13:04 »

Всъщност може би малко пресилено се изказах относно параноята. По-скоро го усещам като някакъв опит за дистанциране.Не бих го нарекъл и страх, щото е силна дума. Не мога да го обясня усещането. Имам чувството, че ме възприема като враг, като нещо чуждо. Странна птица е Меандъра, не знам мотивите му да е тук, но в същото време му вярвам някак си. И му благодаря за споделеното знание.
« Последна редакция: Вчера в 13:09 от paci1 » Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #80 -: Вчера в 13:08 »

Вярвах му, докато не си изпусна нервите и си каза много неща. По-скоро му се доверих, но доверие много лесно се губи, а трудно се печели. Не се владее човека.
Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #81 -: Вчера в 13:11 »

Ако ти се приказва, в чата съм.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: