Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно новият ни сайт  (Прочетена 726 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3750

« Отговор #15 -: Вчера в 11:51 »

Еми минаха! И не минаха само за нас. Минаха и за България, минаха и за САЩ, минаха и за Русия, минаха и за Близкия Изток, минаха и за технологиите, минаха и за илюминатите, минаха и за Третата световна война, минаха си и в космоса.

Така че няма време за губене!
Активен

Активен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 381

« Отговор #16 -: Вчера в 12:24 »

Не знам..
Тва с перцепцията за време ми е проблем
На мен годината ми минава като тримесечие,а месецът като ден..
Последните 10ина години съм така.
Единствено на работа има един отрязък от 13 до 13.30 в който сякаш минутите се влачат като дни..И после пак всичко полита..
Интересно е,че и майка го казваше същото.
Че времето и лети,и някак тъкмо се е събудила ,а трябва да си ляга.
Активен
Активен Мила
Hero Member
Публикации: 756

« Отговор #17 -: Вчера в 12:56 »

Хаха, не... А и този ми пост в действителност е в 12:01

В интерес на истината, ако това толкова ви интересува, решихме да е точно в 11 часа, защото първото ни събрание, на което окончателно взехме решението за този проект, когато всичко дефакто започна, беше на 22ри преди 5 месеца. Първият ден ден, в който публичното обявяване стана възможно, защото току що влязохме в адекватно работещ вариант, пак е 22ри (днес)... и си казахме, защо пък да не го обявим и точно в 11 часа, както бяхме уговорили първото си виждане в началото Smiley

Няма нищо случайно. Всяко Дело следва своя ход и числото идентифицира неговия характер. Делата са наши деца. Плод на цялостната ни воля за добро. Именно факта, че се е получило естествено, означава, че Делото Ви е благословено с тази вибрация, защото сами сте я изковали. Не сте я насилили, както някои правят.
Наистина хубав знак!
« Последна редакция: Вчера в 13:33 от Мила » Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6703
мислите определят съдбата ти

« Отговор #18 -: Днес в 08:24 »

Вече има интересни теми! Успехи! hi
Активен

bojinkata
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай