Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Важно!  (Прочетена 12710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 16 Май 2013, 17:40 »

Ухааааааааааа, много яко! И музика има!
Активен

bojinkata
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #16 -: (Сряда) 09 Октомври 2013, 11:39 »

Регистрацията на този потребител е махната - Alien.H.  Ако иска да участва във форума да си направи нова с друго име.
Активен
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #17 -: (Петък) 29 Ноември 2013, 23:09 »

моля модератора или администратора да вземе мерки и да предотврати безобразието със спама, благодаря!
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #18 -: (Понеделник) 02 Декември 2013, 12:13 »

Извинявам се, коригирано е. Но няма място за паника, ботовете само до анонимния раздел могат да се доберат.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #19 -: (Понеделник) 02 Декември 2013, 12:25 »

/защо не се показват снимките в форума вече?/
hacko, адреса който си посочил не води към снимката, а към интернет страница, въпреки че самия линк завършва на .jpg - което е подвеждащо.
Снимките се показват и не е свързано с проблем във форума. Коригирал съм го в темата и можеш да провериш.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #20 -: (Понеделник) 10 Февруари 2014, 12:46 »

Потребителят jekky62 е изключен от форума. Причината е заради вулгарност, арогантност, ругатни, обиди и т.н.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #21 -: (Събота) 24 Май 2014, 10:15 »

Потребителят Zurlex е изключен от форума. Причините са същите.
Активен
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #22 -: (Събота) 24 Май 2014, 16:03 »

Благодаря ти от името на всички засегнати!
Нищо, че аз не съм между тях по някаква случайност. Вероятно имам някакъв универсален стил и не дразня много лудите.

Но това е повод, да ти обърна на нещо внимание (между другото много  добре свързано с темата за прошката).
Много те моля, не позволявай повече и не бъди толкова толерантен към очевидно "болни" потребители!

Скоро го обясних на една приятелка. И аз в известна степен съм луда, но друг вид. Някой на който му е налято повече, така да се каже. Сега пък да не ме подхванат, да гледам себе си. И все пак, ФАКТ е има си болни хора. Дали ще е буквално като заразен с нещо и лекувайки се или инвалид дори, има такива психично-болни.
Не че трябва да има дискриминация, но те са просто невменяеми! Имат си бъг/вирус по рождение или придобито и това е. Диагноза. Това че нямаме достатъчно лечебни заведения за подобни, да ги лекуват или няма закон в интернет да им се ограничава достъпа, не означава, че трябва да им се търпят поразиите.
Все едно си имаме една къща/замък/дворец и си живеем там и дойде някакъв ненормален и почне да чупи!
Ни да го нариташ ни да го изгониш, щото не е хуманно, а човек.
Ама то може и да е заразно, освен некомфортно.
Не знам дали ми следиш тънката мисъл.
Хората психологически са много крехки и различно реагират на агресори. Някои "включват" копчето "файт", други някак необяснимо придобиват техния стил и стават същите. Защото може и очевидно се позволява.
За това трябва и има ограничения. Иначе нищо против хаоса и демокрацията, но малко ме дразнят неадекватните.
Толкова.
« Последна редакция: (Събота) 24 Май 2014, 16:10 от ironia » Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #23 -: (Сряда) 02 Юли 2014, 05:49 »

Потребителят КлючоДържател е изключен от форума. Причините са същите.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #24 -: (Сряда) 16 Юли 2014, 21:34 »

Smiley
Цитат
Потребителят КлючоДържател е изключен от форума.
Според мене не беше за,или поне че му беше рано.Аз съм преди него.
 hi
П.п.  ironia показва пристрастност,която не е коректна.И мнението и не е миродавно.
« Последна редакция: (Сряда) 16 Юли 2014, 21:44 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #25 -: (Сряда) 16 Юли 2014, 23:25 »

Емиииии...щом си преценил, че ти е време да си ходиш, що не си ходиш от Тук сам, ами чакаш специална покана..... Grin.....
А па, ако вземеш нещо да ни липсваш, ще те потърсим на адреса ти за кореспонденции..... Grin
Гадно аааа ?
Аууууу...кво гадно, мръсно и проклето *опеле съм......Мразя се....ама тва ми е характера...кво да се правя...
Ама ти определено ще ми липсваш....ти си моята дама у форума....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #26 -: (Четвъртък) 17 Юли 2014, 02:39 »

Smiley
Цитат
 hi
П.п.  ironia показва пристрастност,която не е коректна.И мнението и не е миродавно.
Изобщо не си за изключване! Просто трябва да игнорираш комуникацияа с безнадеждните (истерии) и нещата веднага си идват на мястото.
Случайно попаднах на по-стари мнения на някои потребители от преди 2-3 години в другия форум.
Съвсем същите обвинения за "точене на енергия" и заплахи за "игнор" и пак препирни с най-различни потребители.
Щом ти имаш проблем с един потребител, а той с други 10, по различно време, то е съвсем логично в кой е проблема...
Свиркай си. И ти като мен трябва да учиш урока, да не помагаш на хора, които не го искат.  Grin
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 17 Юли 2014, 05:55 »

Меандре ами той админа е пристрастен а ти от Ирония си седнал да се оплакваш  .....  стой си тук щот иначе само аз ще остана да ръся умнотии  Grin.
« Последна редакция: (Четвъртък) 17 Юли 2014, 06:21 от old4 » Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #28 -: (Петък) 18 Юли 2014, 12:45 »

Smiley
Цитат
 hi
Нямаш ядове с мен, аз само предоставям условията. Ако си сгазил някъде лука, съвестта ще те съди, не аз.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #29 -: (Неделя) 19 Октомври 2014, 19:42 »

Има много ботове, които постоянно лазят по форума и генерират голям трафик. От Германия, Холандия, Украйна, САЩ, Русия, Китай - някой ако реши да посети форума от тези държави, може да му зареди страницата че е изхвърлен. Малко вероятно е да се случи, но не е невъзможно. Тези които до момента посещават форума от чужбина няма да имат проблеми. По-нататък ще ги изключа забраните, но засега не намирам друго решение и се налага да блокирам определени адреси.
И малко подробности от кухнята на админа - значи от провинция Фуджиян (югоизточен Китай е това, до о. Тайван) просто са ни вдигнали мерника и ежедневно ни атакуват форума...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: