Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Важно!  (Прочетена 10611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 487

« -: (Неделя) 30 Декември 2012, 20:47 »

Утре ще прехвърля форума на новия домейн - xcombg.net
За тези които рядко влизат да се надяваме, че ще се досетят да пробват новия адрес.

Изчистете си кукитата (Cookies) и кеша на браузъра.

Ако и стария, и новия адрес на форума не работят - значи нещо съм омазал положението. Smiley
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #1 -: (Понеделник) 31 Декември 2012, 07:08 »

Добре се справи  hi .
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6210
мислите определят съдбата ти

« Отговор #2 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 22:16 »

Добре, че Мира ме вкара в играта. Нещо се беше объркало и при мен. hi
Активен

bojinkata
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 21 Февруари 2013, 21:13 »

Когато има изрязване на коментари от една тема в друга тема или създаване на нова тема с изрязаните коментари ще се отбелязва с тези двете иконки от които ще е видно началото и края на вмъкването:

http://prikachi.com/images/629/5900629m.png
Важно!

Идеята е да не се чуди човек защо дадена тема започва някак неестествено, заглавието е странно или се губи последователността при четене.

Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #4 -: (Неделя) 14 Април 2013, 11:06 »

Абе май вече трябва нещата да са наред. Онези от поддръжката казаха, че са имали някакви атаки на сървърите.
Извинявам се за неработещият форум - по независещи от мен причини беше.  hi
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #5 -: (Понеделник) 15 Април 2013, 13:26 »

Снощи май беше същата работа - аз пробвах няколко пъти вечерта да влеза и все греда.
Разгледах коментарите на сървъра им и се оказва, че има и други пишман-админи като мен.  Grin

http://www.000webhost.com/forum/customer-assistance/33926-why-you-do-plz-help.html
Ето тук един казва следното във връзка с прекъсванията на сървъра и кога ще се оправи:

Цитат
We don't know sir. It may probably take a week or two. But we'll hope it ends as soon as possible

Т.е. една или две седмици може да продължи...  Embarrassed ...иначе досега долу-горе се ядваше...
Активен
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #6 -: (Вторник) 16 Април 2013, 03:59 »

Дано се оправи, иначе половината форум ще го хване абсистенцията.
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #7 -: (Вторник) 16 Април 2013, 23:09 »

Ей, т'ва администраторската работа е много отвратителна работа.  bad ...от мен да го знаете.
Тези които не могат да се логват, имената им са на кирилица. За сега няма да мога да го оправя, пък и ще мине време докато разбера от къде идва проблемът. Така че тези които не могат да се логват ще трябва да си направят нова регистрация с име на латиница...
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #8 -: (Неделя) 21 Април 2013, 08:31 »

Шефе,

не ми дава да си направя нова, щот мейла бил зает - ми зает ще е, нали имам една регистрация. Няма сега да си правя хиляда мейла я  Tongue.
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #9 -: (Неделя) 21 Април 2013, 11:50 »

Няма как с един мейл няколко регистрации да правиш. Сега нали си на линия и няма проблеми.
Имаше някакви проблеми със сайта и затова някой не можеха да влизат.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #10 -: (Сряда) 15 Май 2013, 17:00 »

Ей, пращат ми имейли, че свършила промоцията...  

Довечера ще гледам да преместя форума при старите вагабонти ...там с прекъсванията. Може пък вече да не прекъсва.
Адресът май ще бъде старият: xcombg.site11.com
Ако решите да влизате във форума, пробвайте и двата.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 16 Май 2013, 13:47 »

Вчера тъкмо се хванах с местенето на форума, хванах мишката и спря тока и така цяла вечер на свещи и с фенерчетата из стаите, докато го пуснат  ...може би е някакво послание да не местя форума    ...така и ще направя, няма да го местя, друго ще е...
А пък тока при нас не е спирал от години...  

Та това как и да е.
Има една новост във форума. Горе на бутоните има една програмка - симулация на слънчевата система. Пляскам я във форума, да е под ръка, понеже аз я ползвам често. Ако ви допада, я ползвайте. Аз гледам най-вече фазите на луната. Може да се проследят с дати напред във времето, а също и да се върне времето и да се види на определени дати какви са били фазите.
При мен много интересни закономерности се получават, като гледам назад по дати - случки с мен, случки с хората наоколо - поведението им, хронични оплаквания със здравете, други неща и т.н. hi
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6210
мислите определят съдбата ти

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 16 Май 2013, 16:30 »

Много хитро! Скоростта на въртене на Слънцето реална ли е? За планетите е ясно. Много нагледно.
Активен

bojinkata
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 16 Май 2013, 16:32 »

Юхуууу доживях да видя астропрограма във форум различен от астрологичен. Мерсиииии  Kiss ...
Активен

Неактивен admin
Administrator

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 16 Май 2013, 17:25 »

Юхуууу доживях да видя астропрограма във форум различен от астрологичен. Мерсиииии  Kiss ...
Моля, моля...
Пак заповядайте.  thanks

Много хитро! Скоростта на въртене на Слънцето реална ли е? За планетите е ясно. Много нагледно.
Ами не знам за скоростта. Големината на планетите и слънцето със сигурност не са реални - земята е изобразена като най-голямата.
Долу вдясно има опция за геоцентричен модел (Tychonian). След това пусни траекторията на планетите и разгледай какви движения правят планетите. Ако не се ориентираш, горе вляво има help бутон.
« Последна редакция: (Четвъртък) 16 Май 2013, 17:32 от admin » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: