Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде отиват плацентите, пъпните връви и кръвта им, наситена с имуно-глобулини?  (Прочетена 5210 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 287

« -: (Четвъртък) 17 Април 2014, 16:42 »

http://anonybulgaria.wordpress.com/2014/04/16/%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%8A%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%B8/

Къде отиват плацентите, пъпните връви и кръвта им, наситена с имуно-глобулини?

След публикацията на доктор Столешников за плацентната кръв, реших да присъствам при раждането на жена ми и лично да контролирам целия процес. Сменихме три родилни дома, и накрая раждане, стоим ние четирима (лекар, акушерка, педиатър – всичките иверки (еврейки), предупредих всички – без мен да не пипат пъпната връв… а те хитричко се подсмихват… Въобще, баламосаха ме като новобранец; бебето току що излезе, аз ВИКАМ, да не прищипват пъпната връв – аз сам ще го направя! А те: иди бързо си измий ръцете, отделих се само за секунда, а те веднага прещипали пъпната връв: – Какво правите, отпуснете бързо!, а те: – вече не можем, тук ключалката е специална и вече не може да се отвори! Прерязвай бързо – и не успях да се огледам, докато те измъкнаха плацентата, претеглиха я, само успях да си отворя устата, и следите и се изгубиха… Бъдете на щрек!“  (извадка от писмо до проф. Столешников) ..... повече в статията!!!
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6899
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 17 Април 2014, 17:15 »

След ХС, това е второто най-голямо престъпление срещу човечеството!!!!
Активен

bojinkata
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #2 -: (Петък) 18 Април 2014, 00:06 »

Онемях....  Lips Sealed ....Само да разкажа как е в Дания.....И това съм го виждал с очите си, и даже се шокирах....Видя ми се много странно и в разрез с нашите традиции....Но сега разбирам, колко са прави датчаните..... Roll Eyes Когато се роди бебето, не му режат пъпната връв. След няколко часа, майката и бебето ги изписват от болницата....И след раждането, бебока го слагат плътно до гърдите на майката....И тя и той са голи.....Е, обличат я в нещо като халат...според сезона...или по-дебел...или по-тънък....Майката го е прегърнала естествено, и така стоят 3-4 дни и то в домът си, а не в болницата....С пъпната връв...шок и ужас беше за мен....Майката легнала, а бебока връз нея....Наистина е адски неудобно за майката....трудно се ходи до тоалетна...не можеш да се изкъпеш.....А бебока и него не го къпят, а само го избърсват и ги повиват с някакво олекотено одеалце, като пелена...И така я карат 3-4 дни....Официалната версия е, за да не изпитва детето стрес и да е в естествената си среда, т.е. у майка си.....Сега вече разбрах за какво иде реч.... Shocked....Колко са прави датчаните, а ние ги обвинявахме, че няма стерилна среда...не е изкъпано....и пр. глупости....Даже баща ми дофтура разви цяла лекция, колко е неправилен подхода към новородените.....и пр. и пр. ....а то каква била работата.... dash2 И пъпната връв се реже не по-рано от третия ден......По-късно с ден-два може, но ако някакви екстремни обстоятелства не наложат, не се реже....Не зная как стоят нещата с раждането през корема....секцио май беше....Там вече не зная как процедират....
Ей сега ще му изпратя тази статия на баща ми на мейла, та да онемее и той....... Sad.....Леле кви зомбита сме.... Lips Sealed....

С плацентата, няма спомени как процедират....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #3 -: (Петък) 18 Април 2014, 00:19 »

Тц...тц...тц...леле колко сме простииии.....Още не мога да преодолея шока от статията.....И това при положение, че съм горе-долу врял и кипял конспиратор.... баси и шматките сме...Аре, мен ме остави...ми баща ми.... Angry Баща ми колко е бос завалията....Уж хирург парижански....за камара евра на месец , а то се оказа, че по-добре да си скъса дипломите....Възмутен съм от ''съвременното'' образование и от кадрите му....Възмутен съм..... Angry
Тази статия ще я пратя на мейла на насралмента ни и здравното министерство....Не, че ще има ефект де...но все пак....Аз да си изпълня гражданския дълг....да....!
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 477

« Отговор #4 -: (Петък) 18 Април 2014, 02:12 »

ARRI не се вързвайте на подобни глупости като на онзи с кръговете в небето, няма абсолютно никакво значение кога и колко ти е била отрязана връвта, все тая си е, германците или японците като не спазват това правило да не би да са по различни или нещо по така от онези които спазват този ритуал като датчаните?, пълни глупости и дивотии за наивници
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #5 -: (Петък) 18 Април 2014, 14:55 »

Не са глупости това...за плацентата говоря, а не за черните кръгове....Ми то излиза, че от самото раждане ни ''обезкървяват'' бре....и то по всички закони на медицината....Баща ми е прочел мейла, но за сега не се нагърбва с коментар...Представяш ли си....не иска да коментира....Хем има традицията на Дания....хем е прочел статията...и се оказва, че не може да събере 2+2 ..... Както и да е...Ся пробвам системата....Статията съм я пратил не само у насралмента и здравното министерство, а и на медиите и партиите....От гроб...през атака до скатаджиите....Естествено, че и там ще е мълчание като при баща ми, но аз се пробвам....Лошо няма....И на няколко сайта разпратих....Ша видим топките и на афера-джиите и др. уж независими медии дали ше вдигнат аларма....
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #6 -: (Събота) 19 Април 2014, 21:45 »

Не са глупости това...за плацентата говоря, а не за черните кръгове....Ми то излиза, че от самото раждане ни ''обезкървяват'' бре....и то по всички закони на медицината....Баща ми е прочел мейла, но за сега не се нагърбва с коментар...Представяш ли си....не иска да коментира....Хем има традицията на Дания....хем е прочел статията...и се оказва, че не може да събере 2+2 ..... Както и да е...Ся пробвам системата....Статията съм я пратил не само у насралмента и здравното министерство, а и на медиите и партиите....От гроб...през атака до скатаджиите....Естествено, че и там ще е мълчание като при баща ми, но аз се пробвам....Лошо няма....И на няколко сайта разпратих....Ша видим топките и на афера-джиите и др. уж независими медии дали ше вдигнат аларма....

Браво АРРИ! От ТВ-тата не чакам отговор, но ако имаш от тати - свиркай!? hi
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #7 -: (Събота) 19 Април 2014, 21:57 »

ARRI не се вързвайте на подобни глупости като на онзи с кръговете в небето, няма абсолютно никакво значение кога и колко ти е била отрязана връвта, все тая си е, германците или японците като не спазват това правило да не би да са по различни или нещо по така от онези които спазват този ритуал като датчаните?, пълни глупости и дивотии за наивници

x_name41, ако имаш друга версия защо не е я споделиш? Този лаф на шопа- такова животно нема /за фирафа става въпрос/, тук  не върви!
Активен

bojinkata
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 477

« Отговор #8 -: (Събота) 19 Април 2014, 22:46 »

не не божинка, не ме разбирайте погрешно, нямам и не искам да давам никаква версия, тук става въпрос за факти които споделям със примера който дадох, нима не е така?, ако има нещо друго важно което съм пропуснал моля отразете го но обективно
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #9 -: (Неделя) 20 Април 2014, 21:04 »

не не божинка, не ме разбирайте погрешно, нямам и не искам да давам никаква версия, тук става въпрос за факти които споделям със примера който дадох, нима не е така?, ако има нещо друго важно което съм пропуснал моля отразете го но обективно

Не видях никакви факти от твоя страна! За какъв пример става въпрос? От къде знаеш, че не са по-различни? Не приемам голото отричане. И какви факти  искаш - снимки, признания на доктори .......? Няма да видиш такива неща. Както беше казала Мира, преди откриването на микроскопа, бактерии не е имало!!!!
Активен

bojinkata
Неактивен user2
Sr. Member
Публикации: 296

« Отговор #10 -: (Понеделник) 21 Април 2014, 10:23 »

Привет!
Реших да погледна темата от друг ъгъл, попаднах на следната статия:
http://nikolaijambol.blogspot.com/2014/01/blog-post_3484.html

Ще поставя откъс от статията, като на мен ми идват няколко паралелни идеи, след първо четене...
   Ето откъс от нея:
" При един от описаните още през 1984 г. експерименти, модел-образец на ДНК бил поместен в малък кварцов контейнер. Пьотр Гаряев и неговите колеги облъчили контейнера с мек лазер и открили, че ДНК работи като гъба, поемаща светлината. По необясним начин молекулата на ДНК поглъщала всички светлинни фотони, намиращи се на това място и ги съхранявала във вид на спирала. Молекулата създавала вихър, привличащ светлината, но в много умален вид. Изследователите доказали, че се случва неизвестен на науката процес, при който молекулата на ДНК всмуква фотони от пространството. ДНК създава нещо подобно на завихряне, което привлича светлината по начин, доста подобен на действието на черна дупка, но в доста по-малки мащаби.
Ние не сме свикнали да мислим за светлината като за нещо, което може да бъде съхранявано. Прието е схващането, че тя се разпространява в пространството с огромна скорост. Ако светлината „се застопори” на едно място, следва да се очаква, че с времето тя ще загуби от своята енергия. Например при фотосинтезата се смята, че растението може да съхранява светлина като веднага превръща нейната енергия в зелен хлорофил. С новите експерименти става ясно, че светлината може да се използва като храна, която ще се пази в ДНК като неприкосновен запас.
Ето и най-интересният ефект от странния експеримент. Учените прибрали молекулата на ДНК в кварцовото контейнерче, но на мястото, където тя се е намирала преди, светлината продължавала да се завърта спираловидно, макар че физически ДНК там вече нямало. Някаква невидима сила изобщо не се нуждаела от молекулата на ДНК, за да е факт. Единственото рационално научно обяснение било, че съществува енергийно поле, което е единно с молекулата на ДНК. Нещо като енергиен двойник на молекулата. Фантомът има същата физическа форма, но ако ДНК се премести, дубликатът остава там, където преди малко е била молекулата. И продължава да върши работата си – да съхранява видимата светлина. Фотоните се задържат на съответното място от енергийното поле.
Човешкото тяло разполага с трилиони високо специализирани и структурирани молекули на ДНК. От това следва, че цялото ни тяло трябва да има енергиен двойник./ ХАЙДЕ БРЕ/. И всеки един от нас на микробиологично ниво може би е следван по петите от невидим дубликат. Това се връзва напълно логично с теорията от наблюденията на Александр Гурвич и други учени за наличието на информационно поле, диктуващо на клетките ни какво да правят. Излиза, че най-важната задача на молекулата на ДНК е да съхранява светлината – както във физическото тяло, така и в неговия енергиен дубликат.
И това не е всичко. При този опит с шокиращи резултати, молекулата била заливана с течен азот (ефектът на внезапното силно охлаждане). Светлинната спирала изчезвала, но отново се появявала след 5 до 8 минути. Околната светлина отново се самоорганизирала в уникален спираловиден модел на ДНК, който оставал видим в продължение на 30 дни. Информацията за тези изумителни резултати е известна повече от 25 години, но на практика никой не е чувал за тях. Въпреки, че експериментът, за който ви разказваме, е повтарян многократно, включително и от Р. Пекора в САЩ.
Биохимикът Глен Рейн, възпитаник на Лондонския Университет, е изследвал как точно ДНК реагира на въздействието на съзнанието. Знае се, че в клетката, преди нейното делене (или ако е повредена или мъртва), спиралите на ДНК се развиват. Те започват да се съединяват, когато клетката се ремонтира или работи по изцелението си. Темповете на съединяване или разединяване могат да се измерят с това, доколко молекулата поглъща светлина с дължина на вълната 260 нанометра. За опитите си Рейн ползвал жива ДНК от човешка плацента, потопявал я във вода и съхранявал тази смес в мензура. После различни хора се опитвали да съединяват или разединяват ДНК със силата на мисълта. Контролните образци, с които никой не се опитвал да прави нищо, се променяли едва с 1,1%, а „обработените” с мисловен поток – до 10%. Това означава, че мислите ни няколко пъти усилват процесите в човешката ДНК.
"

Тук се сещам, че всички ние коментираме в темите си енергийния двойник /да речем в теми със сънуването и др./, но не го разглеждаме в паралел с материята, това мисля е също толкова неточно, колкото да отричаме енергийния двойник. Това го казвам, защото опитите, за които става въпрос се правят от хора с ясното съзнание за какво иде реч. Замислям се и върху факта, че кристалите по логиката на фотонния експеримент могат да съхранят ДНК информацията , която впоследствие да бъде възстановена в молекула /материализирано/, в обратен ред... на гореизложения експеримент.
Сещам се, че в /закони/ на еврейските писания се набляга много на процедурата на жертвоприношение и какво се прави или не се прави с кръвта на животното... В равинските теми се говори за космическата плацента, а трябва да се знае, че в това Познание най-важно е съответствието между божествения и 'земния свят' и взаимовръзките им. На което се гради цяла система от 'магически постановления' с манипулативен характер. Чрез тази информация са се извършвали всички ритуали, като основа е връзката с незримия свят и повлияването на тази връзка . В равинските текстове една от най-строго пазените теми е МЕРКАБА - Колесницата на бога, която всъщност е един хармонично генериран енергиен двойник /има безброй картинки в съвременен вариант в нетното пространство/, с форма - Звездата на Давид - два триъгълника или тетраедъра /постижим за всеки, при определени упражнения /нагласи и др./. Тайната на МЕРКАБА е строго пазена, като е имало забрана за изучаването и от лица не навършили 13 години.  Наличието на Меркаба способства "пренасянето" от сфера в сфера  - пътуване и т.н, като да речем способност за запазване на младостта във физически смисъл и др. свръх сетивни способности, защото се базира на съответствието на човека спрямо бога /образа и подобието/ и директното взаимодействие на тази връзка..
    Имам неприятната мисъл -чувство, че стъпката от плацентата до експериментите с генетични  модификации с човешки гени е направена, но по ме притеснява, че това е влияние, което засяга последващата структура на вече новороденото и връзката с майката и т.н... и целта я е имало всякога... Своего рода Матрица - контролирана по образ и подобие /Но не божие/... Звучи конспиративно...
 Знаем  и за  стволовите клетки от пъпната връв, но те са с индивидуално действие и все пак
 ...  една статия: Стволови клетки от пъпна връв помагат поне при 7 болести http://bolenzdrav.com/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E%D1%82%D0%B0/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E%D1%82%D0%B0/%D0%A1%D1%82%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%8A%D0%BF%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8-7-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8

Цитат
Както беше казала Мира, преди откриването на микроскопа, бактерии не е имало!!!!
- ! Страхотно изречение, не бях попадала Smiley !

П.П: Ако съм извън темата или се отклонявам видимо, моля за корекция! Колкото и 'смахнати' за някои  да са тези идеи, за мен си струва да се погледне във всеки ъгъл!
Активен

Неактивен user2
Sr. Member

« Отговор #11 -: (Понеделник) 21 Април 2014, 12:13 »

По темата:
"Майката трябва да отдели хормона окситоцин, за да има по-силни контракции и за да роди. Доказано е, че окситоцинът е „стеснителен” хормон, т.е отделя се при определени условия:  затъмнено помещение и тишина (за да не стимулира нео-кортекса) и атмосфера на сигурност ( за да не се отделя адреналин). Окситоцинът не може да се синтезира, когато нивата на адреналин са високи. Болниците обаче не усигуряват условията, необходими за естествено раждане. Вместо да осигурят атмосфера на сигурност и доверие, те инжектират раждащите жени с ъс синтетичен окситоцин. Синтетичния окситоцин има само механично въздействие, тъй като не успява да стигне до мозъка на родилката. Майките получават контракции, раждат, но изпускат много важни неща.  Когато бебето се ражда, за първи път му се случват стотици неща: изживява гравитацията, започва да диша самостоятелно, излиза от стерилната и безопасна среда на утробата и влиза в света на хиляди микроорганизми. Непосредствено след раждането майката и бебето все още са под влияние на хормоните, отделени при него . Тези хормони играят важна роля при формирането на връзката между майката и нейното дете, но не и като са инжектирани изкуствено. Окситоцинът е в най-големи количества след раждането – по-големи от който и да е друг момент в живота на една жена. Наред с останалото, той е важен и за безопасното и безкръвно отделяне на плацентата.
...
             Друго нещо, което е погрешна практика в болниците, е срязването на пъпната връв веднага след раждането. Според Мишел Оден бебето пропуска много неща, ако пъпната връв се отреже през първия час след раждането. Докато траят контракциите, които подготвят изхвърлянето на плацентата, от нея се отделя специална кръв, богата на минерали, която би могла да стигне до бебето. Така новородените се лишават от 40 мл  кръв, ако пъпната връв се отреже веднага след раждането. Ако се пресметне това количество  към общото тегло на бебето това е много повече от количеството кръв, което се взима от един възрастен при кръводаряване.  Има и някои крайни традиционни акушерки, които никога не режат пъпната връв, а я оставят да изсъхне и падне сама. Няколко часа след раждането пъпната връв се превръща в твърда нишка. Тогава пъпната връв се отрязва без опасност от инфекция и тетанус."

- Из материали по въпроси обсъждани на Първа международна конференция на тема „Раждане с любов и мъдрост” , проведена на 29 и 30 май 2010 г. в София.  Организатори: „Естествено” и фондация „Житно зърно” с подкрепата на ENCA ( The European Network of Childbirth Assosiations), Midwifery today  и Софийски университет „Св. Климент Охридски”, факултет по педагодика.  Говорители, някои от най-известните защитници на естественото раждане в цял свят – Мишел Оден, Елизабет Дейвис, Джен Тритън, Роби Дейвис-Флойд, членовете на ENCA, както и говорители от България.
Ползваните цитати са от темата „Раждане с любов и мъдрост”, с автор: Екатерина Пейчева, публикувани на стр. На в. „Родово имение”
Активен

Неактивен user2
Sr. Member

« Отговор #12 -: (Понеделник) 21 Април 2014, 14:14 »

Линк с полезно инфо, но на руски език:
http://energodar.net/zdorov/medicine.html

Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #13 -: (Понеделник) 21 Април 2014, 22:10 »

От ТВ-тата не чакам отговор, но ако имаш от тати - свиркай!? hi

Имам някакво мъгляво обяснение, ама заради близначките още не съм се прибирал у къщи.... Grin....Ся бягам от обещанието си и удължавам агонията ни....Та по въпроса....Излезе ми с номера, че и двете твърдения са вярни......И на датчаните, и на нас....Хем е добре да не се реже пъпната връв известно време, хем било добре от към инфекциозната част...Видиш ли, можело майката да напълни плода с ''мръсна'' и заразена кръв, и за тва било добре бебето да се отдели по-рано от майката и пр. лакърдии.....Имам чувството, че този човек не осъзнава за какво иде реч... Lips Sealed...Едно си баба знае и тва си бае....яко ме разочарова....Затънал е в матрицата и с двата крака....Той за тва и за близначките не може да ме разбере, а тропа гневно с крак и го удря на заплахи....А относно институциите на които разпратих инфото, ни вест ни кост....Мълчание....и грам оправдание даже не демонстрират....Та тва ме води на мисълта, че съм на прав път.... Wink....И афера-джиите не проявиха интерес.....факт...

Активен

Неактивен Ключарят
Full Member
Публикации: 179

« Отговор #14 -: (Неделя) 27 Март 2016, 11:57 »

Учудващо и радващо е, че има такава тема в този форум. Споделям друг линк на български.

Тези дни синхронично разсъждавах за 'бялата мафия' (особено покрай изживяването ми отново на края на филма Cube Zero) и как тя остава встрани от политическите, икономическите, катаклизмените или извънземните теории. Хората стигат в най-добрия случай само до ниво фармация (медикаменти и ваксини), чиито вреди дори не са видими за повечето. Преди години можех да потвърдя описаното тук, виждайки как например хората взимат хапчета и ефекта е моментален върху епифизата им:

Ако видите ярко жълто в 6-тата чакра на някого, това означава или ELF-влияние или лекарства. (Всички лекарства повлияват епифизната жлеза (физическата основа на 6-та чакра), което изменя енергетиката й и я прави ярко жълта. Това ви превръща в нещо като сигнална факла за електромагнитни излъчвания от всякакъв тип – вие ставате приемател. Отварят ви към контрол. Това е възможно благодарение на това, че лекарствата се облъчват фабрично с радионика като в тях се импрегнира тази енергетика. При поемане – вие я попивате, интегрирате и излъчвате.)

Как можете да направите разлика между двете?

Обикновено ако енергията е набита в клетъчната структура на епифизата – става дума за фармацевтика. Ако виждате енергията около епифизата – става дума за електромагнитно облъчване от външен източник.

Когато видите тъмно жълто или мръсно жълто (като от цвета на горчица например), почти сигурно е, че източника е технологичен (или на военните или на правителството).

Но когато им кажеш какво виждаш, а те не са способни нито да виждат, камо ли да почувстват ефекта върху органите им и как са отворени към чужди негативни мисъл-форми - ти си "ненормалния". Хората си заслужават в такъв случай невежеството и страданията - корените в случая са техния мързел и липса на любознание и желание за развитие, както и отказ да осъзнаят защо се е породила болестта, бързайки да вземат някакво външно "решение", което да ги направи здрави. За капак - неспособност да осъзнаят кой им казва качествена информация и им мисли доброто, и кой не. Толкова много epic fail-ове, че чак думите ми спират ...

За останалите - учете се от грешките им, без да ги повтаряте. Пробвайте чрез споделяне на информация и опит, давайки им поне един шанс - а който притежава необходимите качества и зрялост, ще ги използва мъдро в живота си и ще е истински благодарен тук и сега.

А сега ще публикувам и друга тема, свързана с Ин витрото. Какви "решения" измисля "грижовната" Система за нас, създавайки първо предпоставките за проблемите.

« Последна редакция: (Неделя) 27 Март 2016, 12:14 от Ключарят » Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: