Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Смяната на часовото време  (Прочетена 4053 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6896
мислите определят съдбата ти

« -: (Събота) 29 Март 2014, 22:59 »

- Тази нощ в 3 часа преминаваме към лятното часово време. Не забравяйте да върнете часовниците с един час напред.

Това е поредната "инициатива" на илюминатите за зомбиране, манипулация и контрол над човечеството. Обяснението, че се спестява енергия е пълна глупост, и е предназначена за наивници. Доказано е друго - води до стрес в организмите на хората и животните.
    В Русия от 2 години не се сменя часовото време.
Активен

bojinkata
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #1 -: (Неделя) 30 Март 2014, 10:21 »

В Крим от днес са минали на руското часово време.... Smiley
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #2 -: (Неделя) 30 Март 2014, 20:26 »

Освен това смяната става в 3 часа, след полунощ, часът на Сатаната, защото Христос е бил разпнат в 3 след обяд! Нямат край номерата на сатанистите!
        И друго - 7 месеца е по лятното часоов време и 5 месеца по зимното. Къде е равноправието? И защо?
Активен

bojinkata
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #3 -: (Неделя) 30 Март 2014, 21:27 »

И аз се нервирам два пъти годишно когато ми причиняват този излишен стрес...И аз не вярвам на безумните доводи за икономия на енергия, за по - голямо потребление на стоки и т.н. Нямам конкретни предпочитания към някое от "времената", просто искам да се избере едно и да не го пипат повече, идиотите му с идиоти!   Sad
Не знам дали това е част от плана за намаляване броя на населението, по - скоро е тъпоумие, на което обаче искам да се сложи край.
Няма ли някъде подписка за това? Веднага се включвам.

П.П. Тече подписка за отнемане на субсидиите на всички партии в България. Имат масичка на Лъвов мост, при изхода от метрото.
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #4 -: (Неделя) 30 Март 2014, 22:07 »

truthful - Лятното часово време в България е ...
22:41
Лятното часово време в България е въведено на 1 април 1979 година. Тогава България вървеше под слънцето на милиционеро-социализъма, но ... се прие идеята на илюминатите!? Чудно като как? Каква е целта на смяната на времето с един час напред? Сменя се ритъма на биологичния часовник на човека и започва НАГЛАСА към новото време. И до като организма се нагоди идва връщане към старото време и отново промяна и друга нагласа. Промяната на времето има връзка и със смяната на ПОЛЯРНОСТТА на човека - през деня мъжа е със знак +, а вечерта след залез слънце -, а жената през деня е -, а вечер +. Това става чрез лъч, който се излъчва от Слънцето, трае около 55 секунди и носи едновременно двата електрически заряда + и -. Силно радиоактивен е и от него няма начин да се скрие никой никъде. Естествено той няма пряка връзка с промяната на биочасовника на човек, връзката е на психично ниво, което е много фино и тънко, и акцентира в нагласата на мозъка за смяната на полярността. Това е ИЗКУСТВЕНА ПРОМЯНА НА ПСИХИКАТА, ЗАД ПАРАВАНА НА НЯКАКВА СИ ИКОНОМИЯ НА ЕЛ. ЕНЕРГИЯ, която изобщо не е налице. Заедно с другите отрови ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕНИ И ПРЕДОСТАВЕНИ В ИЗОБИЛИЕ НА ЧОВЕКА НАВСЯКЪДЕ - човешкия живот особено в България е силно намалял като продължителност.

Всъщност това е целта на мероприятието!!!!
Активен

bojinkata
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #5 -: (Понеделник) 31 Март 2014, 00:43 »

Аз също много се изнервям, когато сменят времето и наистина се създава една илюзия за две различни времена и забравяме кое е астрономическото. Защо е нужно, не могат ли просто да сменят работното време на предприятията, от които зависи тази икономия и работниците да отиват 1 час по-рано, а не целия народ да се съобразява с техните прищевки. Както стана и със 100W -те крушки и пуснаха тези дразнещи с неестествената си светлина енергоспестяващи лампи, да бяха направили и енергоспестяващи печки. А иначе икономията е незначителна дали ще сложиш 75W или 100W, ами 100W е добре, но 75W са малко, затуй ще си сложа по 2 крушки и разхода ще бъде по-голям. За щастие в интернет се предлагат не 100, а 150 и 200W крушки, очевидно народа още ги търси. И аз мисля, че се прави за власт, защото когато някой ти каже кога да изгрява и залязва Слънцето и кога да ставаш, то той има пълна власт над теб.
« Последна редакция: (Понеделник) 31 Март 2014, 00:56 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #6 -: (Вторник) 01 Април 2014, 05:28 »

Че е вредно, вредно е, че е тъпо, тъпо е, и че няма полза, няма, ама не мисля да е дело на илюминати и не знам какви космически лъчи пак.

Според мен лятното време трябва да си остане и зимата.
Иначе лятото е добре да се става по-рано, че да се използва светлината. И после след работа да е светло по-дълго време.
А зимата така и така денят е къс, няма значение дали се става в тъмно.

Това е остатък от някаква стара система, с едновремешните фабрики и начини на работа.
Въпросът е, че никой не се е хванал точно с това да се занимава, че да я махне.
http://en.wikipedia.org/wiki/Daylight_saving_time
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #7 -: (Вторник) 01 Април 2014, 17:21 »

Напротив, била е премахната, но В България е въведена на 1 април 1979 година. И след като не е от илюминатите, тогава от кого? Когато отричаш нещо, добре е да го подкрепиш с доказателства. Кой има възможност да си играе със съдбините на човечеството без наказано и без опозиция? Този въпрос Тангра задаваш ли си?
Активен

bojinkata
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #8 -: (Сряда) 02 Април 2014, 01:57 »

Абе нема кво да се спори...Нашите господари, т.е. илюминантите са го измислили тоя пиниз с времето...Факта си е факт....Тъжно, но факт....Да не си мислите, че брежнев и тъ.жъ. седнаха една вечер на запивка и го измислиха тоя ритуал....щото тва си е чист илюмини ритуал ......
Ама мен не ме фаща тяхното ритуалче....то е за работещи хора....за мен не важи..... Wink Изоообщо не съм почувствал, че са сменили времето...биологичният ми часовник си цъка като швейцарски часовник...... Laugh Laugh Laugh

АЗ СЪМ ИЛЮМИНАНТ.......с две думи, илюминанти са като мен безработни хора....тях стадната ''игра''(да работят) не ги фаща....Мухахахааааааа ..... Grin Grin Grin
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен peppone1
Hero Member

« Отговор #9 -: (Сряда) 02 Април 2014, 02:34 »

Пречи и още как, зависи кога ще разбереш че са го сменили. Аз разбрах едва в неделя вечерта и на следващия ден бях като пребит, бяха ми откраднали 1 час. Не разбрах само какво пречи лятото да ставаш по-рано и без смяната на времето. То не бяха всякакви тъпи закони, торбички по 35 ст., но така и не станаха толкова, но да си играеш с биологичните привички на хората е прекалено, само защото някой си решил да прави икономия, но на тях не им ли пречи, може би гледат по техен си часовник.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен znaebe
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #10 -: (Сряда) 02 Април 2014, 09:40 »

...а няма ли окултна символика в смисъл: "Владеем вас И чрез вашето време"?
  Освен всички останали здравно-психически сакатлъци, какво ли е усещането за власт, когато можеш да накараш повечето свят да става с един час по-рано?
Активен
Неактивен Наско
Hero Member

« Отговор #11 -: (Сряда) 02 Април 2014, 12:00 »

Най-нови изследвания (върху над 50 000 европейци) доказват увеличение на инфаркта с 5% и на пътно-транспортните произшествия - с цели 17% в рамките на първите 5 дни след смяната на астрономическото време. Какво по-недвусмислено доказателство за безспорната вреда от нея?
Та нали на маг-ла Тракия на 31 март станаха 2 верижни катастрофе с 8 и 13 ав-ла с 2-ма убити и 15 ранени? Други петима души пострадаха при сблъсък между микробус и джип край село Арчар, Видинско.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #12 -: (Сряда) 02 Април 2014, 14:18 »

Най-нови изследвания (върху над 50 000 европейци) доказват увеличение на инфаркта с 5% и на пътно-транспортните произшествия - с цели 17% в рамките на първите 5 дни след смяната на астрономическото време. Какво по-недвусмислено доказателство за безспорната вреда от нея?
Та нали на маг-ла Тракия на 31 март станаха 2 верижни катастрофе с 8 и 13 ав-ла с 2-ма убити и 15 ранени? Други петима души пострадаха при сблъсък между микробус и джип край село Арчар, Видинско.

Ето и преки доказателства, но никой не се сети от СМИ да го обвърже със смяната на часовото време, а е много  логично те да са в тази връзка!!!! Пък и да се е сетил, нямаше да се обади, защото Бигбрадър ГЛЕДА!
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #13 -: (Сряда) 23 Април 2014, 18:43 »

В Руската дума обмислят връщане на зимното време за постоянно. Този проблем беше  поставен  на Путин от хората
 при ТВ-срещата. Тогава не можах да разбера какво отговори. Но явно са се задействали колелцата.
http://www.bbc.co.uk/russian/rolling_news/2014/04/140423_rn_winter_time_government.shtml
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #14 -: (Сряда) 02 Юли 2014, 11:32 »

От 2 октомври в Русия се връща зимното часово време - за постоянно.
http://www.bbc.co.uk/russian/rolling_news/2014/07/140701_rn_duma_winter_time.shtml

Едно много добро решение!
Активен

bojinkata
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: