Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Законите на Вселената  (Прочетена 13668 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Full Member
Публикации: 245

« Отговор #240 -: (Петък) 19 Август 2016, 09:54 »

Форуме,
Цитат
  Цитат на: vaseto в Вчера в 20:39
6.  Човека всяка вечер в съня си отива в дрги светове. Това ни е заложено. Защо са ни
           накарали да се страхуваме да ходим там.

цитат на форум:

Само споменавам въпроса ти, защото му обърнах внимание... Но не мога да го коментирам в това му състояние. На мен лично ми се струва, че има някакъв фундаментален проблем в задаването му. Струва ми се, сякаш, има твърде много навързани предположения в него, за да съществува "правилен" или по-скоро достоверен отговор, отговарящ на истината.

Преди малко постнах линк към една доста пиперлива тема - за органичните портали. И нещо ми "просветна".
На няколко пъти те засичам, че отбягваш теми свързани със сънуване. Наречи го синхроничност, или там каквото е.
За ОП се знае, че не сънуват, поради факта че имат само две тела. Физическо такова и Аз/Его.
За да сънува някой май са нужни повече от тия двете. Или казано по друг начин, да има "връзка" с тънките светове.
ОП нямат връзка поради липса на "подходящите" за целта тела. И не сънуват. Не могат.

Извадка от темата:
"Докато човешките същества притежават божествената искра на съзнанието, която им дава способността на самоосъзнаването от "нивата" на личността до източника, на ОП им липсва тази искра и тяхното съзнание е затъмнено по отношение на нещо различно от физическия/материалния план. ОП са част от групова душа, подобна на тази при животните, която се развива, еволюира и се преражда колективно, а не индивидуално. Хората с душа (ХД) притежават уникална енергия, която се пропива в техните преживявания, опит и изразяване и идва директно от източника, ОП притежават анимирана енергия от вложената в материята есенция на източника."

Та стана ми интересно ти лично сънуваш ли, ако ме разбираш какво те питам?
Нищо лично, само предположение, следствие на дългото ми обследване на твоите постове у форума.

Следващата извадка обяснява съмненията ми и потвърждава профилът ти.

"Цел в живота на ОП е изразяването им единствено в околната среда на земята и те търсят всякакви средства да оптимизират своята външна привлекателност, вписването им в социалните отношения на всяка цена (често търсейки път към върха на пирамидата, пътя на силата и подчиняването на околните). "

Странно, но единствено високият ти интелект те отличава от горните описания.
Така че може съмненията ми да са погрешни.

« Последна редакция: (Петък) 19 Август 2016, 10:29 от paci1 » Активен
Неактивен vaseto
Newbie
*
Публикации: 25

« Отговор #241 -: (Петък) 19 Август 2016, 10:14 »

Благодаря на всички за труда, който сте положили за да ми отговорите .
Има над какво да помисля. Ще потърся информация (благодаря за насоките).
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2730
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #242 -: (Петък) 19 Август 2016, 11:10 »

Айде ся ти рипай, като неоправена невеста.

Ех,Митко! Когато Танграта и други като него се подиграваха с Психеа, що не им размаха пръст? Каква е тази лицемерна избирателност? За едни майка, за други мащеха.. Ти изобхто помниш ли за какво му се " подиграх"? Помниш ли казуса, или пък ще се оправдаеш с " деменция"? Ето ти неговия коментар относно иказването ми, че " луната влияе на размера на организмите и гравитацията на планетата""

Защо тогава не се изяви като арбитър?М? Чакай, нека позная.. Тогава ( когато възникна конфликта) вече не бях в отбора на " любимците" ти..  Grin
Повръща ми се като те чета.Ти човече си един от най- големите лицемери които съм срещала в живота.
« Последна редакция: (Петък) 19 Август 2016, 11:24 от Psyhea » Активен
Неактивен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #243 -: (Петък) 19 Август 2016, 12:00 »

Божествената  искра  наречена  още  МОНАДА  и  я  притежава  всичко  живо  без  изключение. Няма  такова  нещо  като  групова  душа!  Различията  се  дължат  на  информационното  образуване  на  монадата.  Без  монада  не  може  да  съществува  съзнанието.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 538

« Отговор #244 -: (Петък) 19 Август 2016, 12:11 »

Благодаря на всички за труда, който сте положили за да ми отговорите .
Има над какво да помисля. Ще потърся информация (благодаря за насоките).

Ако допуснеш, че съзнанието се ражда в материята, че съзнанията се намират на различен етап в развитието си / няма ОП – има по-млади съзнания, а те са тъпички/, че мислите не са наши, а всеки избира тези които отговарят на развитието му, че материалния свят захранва енергийно  финния и втория е безкрайно мотивиран да ни връща отново в материалния, ще си обясниш много неща. По отношение на филмите на живота, карми, съдби и подобни простотии, ако съзнанието ги иска ще ги получи.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #245 -: (Петък) 19 Август 2016, 13:10 »

Божествената  искра  наречена  още  МОНАДА  и  я  притежава  всичко  живо  без  изключение. Няма  такова  нещо  като  групова  душа!  Различията  се  дължат  на  информационното  образуване  на  монадата.  Без  монада  не  може  да  съществува  съзнанието.

Я кажи, като много знаеш, що е то ,монада? Ще можеш ли? Разбира се че няма да можеш( не и без да изтърчиш при бавачките си за готов отговор), ама все пак да се пробвам да питам.Знам ли, може пък да ме изненадаш.. P.p.Вече няма да пропускам нито един от поствете ти, и няма да позволя да заливаш форума с   с невежеството и профанщината си..

P.p.И нямам предвид да употребиш клишето " най- малкия информационен носител",защото вече стана ясно, че хал хабер cu нямаш относно in- формацията. Айде опитай с монадата.По- лесно е.. От кво е направена, как възниква,устройство, принципи и пр. Ама го напиши на прост език, като за прости хора. Все едно го обясняваш на 6 годишно дете!!!
« Последна редакция: (Петък) 19 Август 2016, 13:34 от Psyhea » Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 2964
xaumana@abv.bg

« Отговор #246 -: (Петък) 19 Август 2016, 13:31 »

paci1, за последен път ти казвам - твърде си малък за тая игра. Опитваш се, но се опитва в училище, докато учиш как се играе. Ако ще ми се заиграваш, или го правиш успешно, или не успяваш.

Нямаш с какво да ме притиснеш в момента, а аз няма да си губя времето с твоята стрелба на посоки.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #247 -: (Събота) 20 Август 2016, 14:55 »

Божествената  искра  наречена  още  МОНАДА  и  я  притежава  всичко  живо  без  изключение. Няма  такова  нещо  като  групова  душа!  Различията  се  дължат  на  информационното  образуване  на  монадата.  Без  монада  не  може  да  съществува  съзнанието.

Я кажи, като много знаеш, що е то ,монада?

Бих  ти  обяснил,  но  се  притеснявам,  че  ще  повърнеш  и  ще  изцапаш  темата.   

Има  ли  разумен  живот  на  други  планети  -  ДА!!  Агресивно  ли  са  настроени  спрямо  земята  -  НЕ!!  Безспорен  факт  е,  че  те  са  технологично  доста  по-напред  и  не  представлява  никаква  трудност  завладяването  на  пранетата.  Но  нека  не  забравяме,  че  човечеството  е  разделено  на  две  части  -  като  материални  същности  тук  на  Земята  и  духовни  такива  в  ирационалният  свят. 
        Проблема  ни  като  инкарнации  е,  че  идваме  тук  като  материални  същности  с  много  малко  интелектуален  капацитет  3/12%  от  възможностите  ни  в  ирационалният  свят.  (  само  Форум  е  изключение)   При  това  положение  инкарнацията  е  доста  податлива  на  внушения  отвън.  Инкарнационният  капацитет  е  в  пряка  зависимост  от  разбирането  на  понятията  любов  отговорност  и  власт.  Ако  в  този  живот  правилно  сме  разбрали  тези  три  понятия  и  сме  ги  приложили  в  практиката  тоест  превърнали  сме  ги  в  опит,  то  в  следващата  инкарнация  интелектуалният  ни  капацитет  ще  бъде  по-голям. 
        Следователно  можем да  бъдем  завладени  и  интелектуално.  Защо  обаче  не  се  получава  това??  Защото  техният  и  нашият  ирационален  свят  са  наясно,  че  нарушавайки  горните  три  принципа  ще  последват  неприятности.  Закона  за  разнообразието  на  формите  е  един  от  основните.  Може  ли  бялата  мечка  да  съществува  около  екватора  и  крокодил  на  северния  полюс.  Условията  са  онази  граница  която  е  гарант  за  съществуването  ни!  Забележете,  че  изображения  на  извънземни няма  никъде   има  само  скафандри  и  описания.     

Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #248 -: (Събота) 20 Август 2016, 16:42 »

Божествената  искра  наречена  още  МОНАДА  и  я  притежава  всичко  живо  без  изключение. Няма  такова  нещо  като  групова  душа!  Различията  се  дължат  на  информационното  образуване  на  монадата.  Без  монада  не  може  да  съществува  съзнанието.

Я кажи, като много знаеш, що е то ,монада?

Бих  ти  обяснил,  но  се  притеснявам,  че  ще  повърнеш  и  ще  изцапаш  темата.

Мне..Споко...
За всеобщото благо, бъди сигурен, че ще се въздържа от драифане.. Защото, едно такова обяснение, няма да задоволи само моето любопитство, а ползата ще е за всеки който пише и чете тук. Тесногръдието, и комплексите обаче ти пречат да погледнеш отвъд егото. Но ето, вече ти е обяснено, така че, моля,смело напред. Какво е монадата?
« Последна редакция: (Събота) 20 Август 2016, 16:52 от Psyhea » Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 2964
xaumana@abv.bg

« Отговор #249 -: (Събота) 17 Септември 2016, 16:15 »

Психеьо... недей приглася на наш форум. Не ти отива, пък и си ми симпатична. Kiss

Митето е добро момче според мен, и не е хубу да го нападате така.(лично мнение) hi

Митко е добро момче...

А Форум е Стамен Стаменов.

Гласа е Стамен Стаменов, също...

А този, който завива станиола, е мармот.

П.П.
И не се *бавам. Някой ден, ще го докараме до там някой да завива станиола. И този някой ще бъде мармот. Помнете ми думите, защото Паци е прав!

http://xcombg.net/index.php?action=profile;u=879 (линка се отваря само ако сте логнати)
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: