Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опитът  (Прочетена 10731 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #60 -: (Неделя) 16 Февруари 2014, 15:38 »

Не само със сексуалната революция пострадаха жените, а и със феминизма.....
Според мен, мъжете го измислиха тоя феминизъм, за да закачат ''топки'' на жените и да се грижат сами за семействата.....и пр. и пр. и пр.  Сещаш се какво последва след като станаха феминистки....
Или по-точно, първо ги подлъгаха по феминизма, а сексуалната революция беше в следствие от него..... Smiley
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #61 -: (Неделя) 16 Февруари 2014, 18:36 »

Или по-точно, първо ги подлъгаха по феминизма, а сексуалната революция беше в следствие от него..... Smiley

Не ги подлъгаха а си го извоюваха Wink.
Как се трупа опит в тоя случай, ами така, с една, две, три .... докато стигнеш бройката на Митьо пищова  Grin, а както казва наш Меандър ( Първото което трябва да направи е да си го натамани по размер. ) направо си ги съжалявам девойките, мнооо трудна работа  Grin.

П.С.Малийййй ... кат си прочетох писаницата ..... аз съм бил направо дърт извратеняк  Grin.Но за жалост така стоят нещата а и батката си ги казва ек-ек или както се рече по-нагоре чрез многократно опитване се постига гооолем опит та чак майсторлък  Grin.
П.С.Братята мангали са баш майсторите в таз посока  Grin.
« Последна редакция: (Неделя) 16 Февруари 2014, 19:05 от old4 » Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #62 -: (Неделя) 16 Февруари 2014, 19:44 »

Не вярвам сами да са си пуснали мухата у главиците.....Не, че ги подценявам де, но на тях от вън им подшушнаха доктрината за феминизацията и те подеха мантрата и се феминизираха ....Факт....Колкото ние сами си извоювахме комунизЪма , демократизацията и еврогейската ни принадлежност, толкова и те....Просто задкулисните невидими ръчички леееко ни подбутват в правилната за тях посока.... Smiley
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #63 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 12:39 »

С фалтотенето за раждането веднъж, ами вземи роди 10 и тогава ще говорим  Grin.Аз кат не съм раждал да взема да опитвам ли ... Grin ама бива бива ......
Дообрев тогава!

Ще перефразирам,тъй,че и най-простият да ме разбере..

Колко деца трябва да умрат на един родител,за да се каже,че човека има опит в това да загуби на милото си?!?

Щом едно раждане,не е достатъчно,значи и една преживяна смърт не може да е достатъчна,за да се каже,че човекът знае как боли(има опит,опитал е болката)от загубата на дете!

Питам,колко деца трябва да погребе един родител,за да се каже,че има опит в болката и скръбта от загубата на на-скъпия човек!?Колко?...
Активен
Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #64 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 14:57 »

И най тъпия дебил не би задал такъв въпрос на човек който му е споделил житието си ноооо ..... много злъч маце ...... много злъч  Wink.
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 16:11 от old4 » Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #65 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 17:14 »

Grin
 ARRI
Цитат
Не, че ги подценявам де, но на тях от вън им подшушнаха доктрината за феминизацията и те подеха мантрата и се феминизираха
Аре не така,отвън.
Как така баба ти не ти е казала, че троянските коне не са отвън, а са вътре в нас(и не един, а табун).И докато се огляваме отвън, те си ни *бават мама**,сгушенки в нас.Същия номер като с религиите,аре няма да трябва.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #66 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 21:11 »

Кармата може да е много жестока. На някой може да му се наложи десетки и стотици пъти да изпитва определен тип болка.
Дори и е много често явление у много хора.

Един път изпитване на болка далеч не е достатъчно.
Даже е очевидно, че не е ...
Очакват ни много много страдания. Всичките.

Това, дето един път ще те е заболяло, и ще станеш мъдър гуру ... Не знам къде го има...  Grin

То от един път няма да знаеш навън ли те напъва или навътре. Камо ли да отстраниш дразнителя ...  Grin
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #67 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 21:20 »

Тангра нищо не си разбрал, идеята на "момето" е мен да ме заболи, мен лично но просто не ме познава Wink.

П.С.Изобщо си няма на понятие какво е написала от злоба и че с такива неща шега не бива.
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 21:43 от old4 » Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #68 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 21:43 »

Grin
 ARRI
Цитат
Не, че ги подценявам де, но на тях от вън им подшушнаха доктрината за феминизацията и те подеха мантрата и се феминизираха
Аре не така,отвън.
Как така баба ти не ти е казала, че троянските коне не са отвън, а са вътре в нас(и не един, а табун).И докато се огляваме отвън, те си ни *бават мама**,сгушенки в нас.Същия номер като с религиите,аре няма да трябва.
 Cool

Под ''от вън'', визирах, че друг го измисли феминизма, а дамите зарибиха на бързо и си извоюваха сами този феминизъм.....А ся рИват и вият на умряло, че работят...готвят....чистят....ходят на работа....сами се грижат за децата си.....някои даже и проституират за да си изхранват детето, но важното е, че са феминистки..... Grin Grin Grin Ся схвана ли ми мисълта.....Те са потърпевши, а ние печелим....Друг им пусна бълхата, а те като шарани налапаха.....А за сексуалната революция няма да говоря....тя е ясна.....Пак жените са потърпевши.....Жените са жертви на феминизма, който сами си извоюваха.

И за последно спазвам добрия тон към теб.....
Ако още един път споменеш бабчето, майка ми, или сестра ми, дори и в лежерен диалог, ще ми влудиш кръвта и не отговарям за изказа си....Спирай....Занимавай се САМО с мен ! НЕ ми е приятно да говориш за тях подигравателно....ама хич не ми е приятно.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #69 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 21:47 »

Тангра нищо не си разбрал, идеята на "момето" е мен да ме заболи, мен лично но просто не ме познава Wink.

П.С.Изобщо си няма на понятие какво е написала от злоба и че с такива неща шега не бива.

Олди, Пси не се усети....Не го е направила нарочно....Тя също е родител, и за нея тва ще е най-тежкото преживяване, и не мисля, че е търсила умишлен удар. Просто не се усети, и даде напълно неприемлив пример.....
Нека бъде МИР !!!!

well_done
Активен

Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #70 -: (Понеделник) 17 Февруари 2014, 21:54 »

И без това ще се трият постове, АРРИ непознаваш хората а в случая грешиш на 100%  Wink.
За себе си мога да кажа, прощавам но никога не забравям!
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #71 -: (Вторник) 18 Февруари 2014, 07:39 »

Кармата може да е много жестока. На някой може да му се наложи десетки и стотици пъти да изпитва определен тип болка.

Това, дето един път ще те е заболяло, и ще станеш мъдър гуру ... Не знам къде го има... Grin

То от един път няма да знаеш навън ли те напъва или навътре. Камо ли да отстраниш дразнителя ...  Grin
Не.Тангра.Ако един път те опнат кучешката,няма да си гуру в секса,ама ще знаеш как боли аналния!Опит..

Олде,"идеята" хич не ми е да"наранявам"който и да било.
Попитах само,не е като да съм пипнала..Ама така и не отговорихте адекватно.

И що па,да го приемате по този начин?М?

Ми и аз да го изиграя наранена тогаз..И мен пък ме"заболя"след като некви си господа(демек вие) отричате и омаловажавате раждането на дете като опитност.А аз съм майка.Смея да твърдя,че макар и родила само веднъж(лелел,къф позор,отивам да се срамувам в ъгъла Tongue)имам опит в раждането.Може да не съм спец,ама няма вариант да объркам контракциите със зъбобол.Просто щот съм преживяла и двете и щото мога да правя разликата.
Това е опит!!!

Активен
Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #72 -: (Вторник) 18 Февруари 2014, 09:03 »

Егати наглоста .................
Виж сега моме аз никога не бих задал такъв въпрос ( а въпроса ти е точно към мен а не общ ), просто сърцето не би ми дало, това могат да го направят само зли хора!

По темата:
Ето пример за опит, запознаваш се с някой споделяш и после разбираш че си направил огромна грешка, от това по добър опит няма, станах майстор чак  Grin.

Активен
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #73 -: (Вторник) 18 Февруари 2014, 12:19 »

Искаше ми се, да не ми се налага да правя подобни уточнения, защото ми се струва, че споменах нещо за "големите" хора и имах предвид поне в известна степен мислещи.
А то! Има един лаф- къде го чукаш, къде се пука!
Толкова ли е трудно като съм минала със снегорина и съм ви изчистила пътя по него да си карате, а не да ми забивате у преспите, баси!

Опитвам се да "загладя" някакъв стереотип относно секса и да не се смята за перверзно или срамно като се обсъжда в темите нещо съвсем човешко, а влизат с калните галоши и ми говорят за кучешката и аналния! Алоу!!! Ако имате някакви сексуални проблеми има си специалисти- сексолози, форуми, ако искате да сте анонимни, но не ми цапайте с гнусотиите си темата ми. Дори няма да напиша "Моля", щото го изисква елементарната култура. Всяка следваща "бунтарска" изцепка само ще показва, колко надолу сте в тинята на блатото си!

Другото което е, когато става въпрос за раждането, не може да се каже "аз опитах да родя - ама пусто съм мъж и не ми се получи", същото е и с аз имам "опит в раждането!" какво значи това? пишеш ли в Си-ви то си като кандидатстваш за работа - опит в раждането: между 6-12 часа?
Тези пък, които не са раждали, какво? По-тъпи ли са или по-неопитни като цяло?
Значи всичко, което не сме опитвали през живота си, ни прави по-низши спрямо ... кое, какво? Любимия ви Абсолют???  Undecided
Абсолюта може ли да пилотира совалка или да направи трансплантация на сърце?
Вие или всички, които не могат и нямат опит в това колко процента участват като обект на операцията, ако не беше им се наложило?

За смъртта пък е ... съвсем осемнайста тема.
Хем години си обясняваме как няма начин да имаш опит от Смъртта, ако не си умирал вече ти самия. Но предполагаме, че е свързана с по-скоро спиране и преустановяване на всякакви функции и жизнени процеси, т.е. една глобална безчувственост, ерго няма как мъртво тяло да установи само смъртта си и да разкаже после за нея. И пак ми плещите глупости за опит от това.
Ами това също не е опит. Преживяване смъртта на близък! Много хора, преди да им се случи в действителност са го премислили и преживяли предварително. Когато вече се случи, дори да не си го очаквал, не можеш нищо да направиш, за да върнеш мъртъв. Ако можеше, тогава щеше да се нарече опит или съответно да се предпазиш и да не умреш по подобен начин, доколкото можеш.

Това пък за феминизма, жените и на Янко ... лелиния му, въобще не разбирам какво общо има с темата.

Както и да се пишат мнения със съзнанието- ами те и без това ще ми ги изтрият или прехвърлят в Гюма. Не може ли да се пишат мнения, които да си заслужава, да се прочетат?
Пробвайте, може и да ви се получи.
Поне ще имате полезен опит.
Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #74 -: (Сряда) 19 Февруари 2014, 05:18 »

Това, дето един път ще те е заболяло, и ще станеш мъдър гуру ... Не знам къде го има... Grin

То от един път няма да знаеш навън ли те напъва или навътре. Камо ли да отстраниш дразнителя ...  Grin
Не.Тангра.Ако един път те опнат кучешката,няма да си гуру в секса,ама ще знаеш как боли аналния!Опит..

Олде,"идеята" хич не ми е да"наранявам"който и да било.
Попитах само,не е като да съм пипнала..Ама така и не отговорихте адекватно.

И що па,да го приемате по този начин?М?

Ми и аз да го изиграя наранена тогаз..И мен пък ме"заболя"след като некви си господа(демек вие) отричате и омаловажавате раждането на дете като опитност.А аз съм майка.Смея да твърдя,че макар и родила само веднъж(лелел,къф позор,отивам да се срамувам в ъгъла Tongue)имам опит в раждането.Може да не съм спец,ама няма вариант да объркам контракциите със зъбобол.Просто щот съм преживяла и двете и щото мога да правя разликата.
Това е опит!!!

Никой не ти омаловажава раждането. Ситуации най-различни.
Пък раждането и гледането на дете са отделни работи.

Говорим си по-абстрактно. Като включваме различни опитности. Темата не е за раждането конкретно.
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: