Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тероризъм  (Прочетена 6690 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6902
мислите определят съдбата ти

« Отговор #60 -: (Петък) 15 Юли 2016, 08:38 »

Атентат във Франция…

Защо отново във Франция?…

09.04.2016 120 000 души в цяла Франция протестираха срещу оспорван законопроект за реформа на трудовия пазар, предаде АФП.
17.05.2016 Шофьори на камиони блокираха пътища в цяла Франция като част от масовите протести и демонстрации срещу промените в Кодекса на труда, планирани за тази седмица.
31.05.2016 Оланд отказа да оттегли трудовата реформа, във Франция започват стачки
01.06.2016 Днес парижани осъмнаха със залети брегове на Сена и с претъпкани влакове, заради безсрочна стачка на държавните железници.
26.06.2016 Подписването на договора за Трансатлантическо търговско и инвестиционно партньорство (ТТИП) между САЩ и Европейския съюз е невъзможно, обяви премиерът на Франция Мануел Валс.

Е, след такъв яростен отпор на французите и протести за защита на гражданските и трудовите им права и свободи, какво друго освен атентати може да се очаква?…
И естествено, че след атентатите ще бъдат забранени протестите, стачките, масовите прояви…
Ще бъдат ограничени свободите, ще започне безогледно следене и подслушване…!!!

Днес във Франция, а от утре и в цялата еврогейска територия…!!!

Даааа…!!!

http://afera.bg/%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BF.html
Активен

bojinkata
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #61 -: (Петък) 15 Юли 2016, 23:01 »

http://m.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-teroristichnata-ataka-v-nica/vizhte-naj-tyzhnata-snimka-ot-kasapnicata-v-nica-6056341
Активен
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #62 -: (Събота) 16 Юли 2016, 08:09 »

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/07/15/2795673_borisov_za_nica_tova_koeto_napravihme_v_libiia_siriia/?ref=email_mynews
Борисов за Ница: Това, което направихме в Либия, Сирия, Ирак, генерира тероризъм
Коментарите под статията казват повече
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 635
Помни края

« Отговор #63 -: (Събота) 23 Юли 2016, 09:19 »

Интересно под новините за терора в Мюнхен чета доста коментари задаващи умен въпрос : Защо терористите досега не са взривили нито една правителствена сграда и защо няма пострадал нито един политик. Все едно са на една страна.

Проглеждане?
Активен

Живота е свещен.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #64 -: (Събота) 23 Юли 2016, 10:58 »

Едно проглеждане не е никакво проглеждане, ако не бъде въплътено. Ако човек е прогледнал за нещо, само че ако това не доведе до никакви действия, мотивирани от това проглеждане, то се обезсмисля.

Да, знам че някои от вас тук са на мнение, че смисъл от едно проглеждане винаги има, за човека, лично, по неведомата пътека на духовната му еволюция, надхвърляща едно единствено въплъщение. Запознат съм с тази гледна точка. Запознат съм и с останалите гледни точки, рационализиращи проглеждането с всякакви "единни полета на съзнанието", единни карми, дори рационализирайки го през колективни образи, Майки Земя и прочие.

Но в действителност тези гледни точки ще си останат  - рационализиране на бездействието.

Единствената божественост, с която човек разполага, се изразява - в действието. Човекът, който бездейства, се отказва от човешката си природа, за да приеме животинска природа. А човекът, който действа, се отказва от човешката си природа, опитвайки се да приеме божествената природа.

Дори майсторите на дейното бездействие - Буда, Лао Дзъ и други - са създали огромен ефект върху човечеството. И това е именно поради факта, че са упражнили някакъв вид действие, за да следва резултат от тях и живота им.

Това, което световното население, включително и "мъдрият български народ", прави, няма нищо общо с дейното бездействие. В същината си поведението на световното население е именно рационализиране на бездействието и отхвърляне на човешката природа в полза на животинската.

Това, което трябва да се направи, само започва с отличното информиране за събитията на терористичната сцена. И тепърва трябва да продължи с извършването на някакви постъпки.

Още преди месеци очаквах да се завърже дискусия за това какви следва да са най-адекватните постъпки на всеки един от нас (в случай, че се считаме за отговорни членове на "мъдрия български народ"), и усилието ми тогава се изразяваше в тези теми: Кризисни, терористични и Предапокалиптични мерки

Новият ми, по-пълноценен опит, се изразява в новия ми блог.

Проглеждането, че терористичните атаки и управляващата световна клика са свързани, е чудесно отваряне на очите на световното население. Само че, за да има смисъл, прогледналото население трябва да започне да върши постъпки - не срещу терористите, а срещу Системата на потискащия социален цикъл на световната управляваща клика.

И, както казах и преди, едни от основните и най-важни постъпки, които отговорния член на мъдрото световно население може да направи, са: (1) децентрализация от всички централизирани модели на живот и централизирани социални функции, и (2) преодоляване на една, две, или колкото е по личните сили, междукултурни бариери, пречещи на разпространението на знание и информация.

Самото прогнозиране на терористичното и военно световно бъдеще е безпочвено дело, защото осъществяването на това прогнозиране или не, зависи от това в коя посока световното население ще реши да направи постъпи.

« Последна редакция: (Събота) 23 Юли 2016, 11:03 от форум » Активен

Неактивен trustno1
Sr. Member
Публикации: 361

« Отговор #65 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 16:51 »

глупости...целта на атентатите е послания към лидерите ,т.е вътрешно еврейски войни ...се едно да ми кажеш,че арабския пиклъо дето стреля в Мюнхен ...е арабин с благозвучното име Али Давид Сотонбло ?Айде моля ти се.
Активен
Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #66 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 16:55 »

Едно проглеждане не е никакво проглеждане, ако не бъде въплътено. Ако човек е прогледнал за нещо, само че ако това не доведе до никакви действия, мотивирани от това проглеждане, то се обезсмисля.

Да, знам че някои от вас тук са на мнение, че смисъл от едно проглеждане винаги има, за човека, лично, по неведомата пътека на духовната му еволюция, надхвърляща едно единствено въплъщение. Запознат съм с тази гледна точка. Запознат съм и с останалите гледни точки, рационализиращи проглеждането с всякакви "единни полета на съзнанието", единни карми, дори рационализирайки го през колективни образи, Майки Земя и прочие.

Но в действителност тези гледни точки ще си останат  - рационализиране на бездействието.

Единствената божественост, с която човек разполага, се изразява - в действието. Човекът, който бездейства, се отказва от човешката си природа, за да приеме животинска природа. А човекът, който действа, се отказва от човешката си природа, опитвайки се да приеме божествената природа.

Дори майсторите на дейното бездействие - Буда, Лао Дзъ и други - са създали огромен ефект върху човечеството. И това е именно поради факта, че са упражнили някакъв вид действие, за да следва резултат от тях и живота им.

Това, което световното население, включително и "мъдрият български народ", прави, няма нищо общо с дейното бездействие. В същината си поведението на световното население е именно рационализиране на бездействието и отхвърляне на човешката природа в полза на животинската.

Това, което трябва да се направи, само започва с отличното информиране за събитията на терористичната сцена. И тепърва трябва да продължи с извършването на някакви постъпки.

Още преди месеци очаквах да се завърже дискусия за това какви следва да са най-адекватните постъпки на всеки един от нас (в случай, че се считаме за отговорни членове на "мъдрия български народ"), и усилието ми тогава се изразяваше в тези теми: Кризисни, терористични и Предапокалиптични мерки

Новият ми, по-пълноценен опит, се изразява в новия ми блог.

Проглеждането, че терористичните атаки и управляващата световна клика са свързани, е чудесно отваряне на очите на световното население. Само че, за да има смисъл, прогледналото население трябва да започне да върши постъпки - не срещу терористите, а срещу Системата на потискащия социален цикъл на световната управляваща клика.

И, както казах и преди, едни от основните и най-важни постъпки, които отговорния член на мъдрото световно население може да направи, са: (1) децентрализация от всички централизирани модели на живот и централизирани социални функции, и (2) преодоляване на една, две, или колкото е по личните сили, междукултурни бариери, пречещи на разпространението на знание и информация.

Самото прогнозиране на терористичното и военно световно бъдеще е безпочвено дело, защото осъществяването на това прогнозиране или не, зависи от това в коя посока световното население ще реши да направи постъпи.

ти хубаво пропагандираш...ама само с приказки не става...трябват действия,а ти една среща не можа да организираш като ти предложих....само с покани да разгледаме блога ти не става...трябва и акъл ...както и методичност.
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #67 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 17:12 »

trustno1... ти да не беше онзи, дето имаше някакви психически неизправности.
Активен

Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #68 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 19:00 »

бъркаш ме май с божинката..нещо ми се струва.Или с някой твой приятел.
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #69 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 20:41 »

С приятел не бих те объркал. Само че ненормалници, които се изживяват като спайдърмен преди да имат 25г - пощите ми са задръстени от такива. Явно си някой от кюпа с искащите срещи. Ще прощаваш че нищо не помня.
Активен

Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #70 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 20:49 »

С приятел не бих те объркал. Само че ненормалници, които се изживяват като спайдърмен преди да имат 25г - пощите ми са задръстени от такива. Явно си някой от кюпа с искащите срещи. Ще прощаваш че нищо не помня.

о философ - ташак ...малко над 25г съм да не кажа наполовина повече..аз да не съм ти тъпкач че да ти пиша мейл ?Ти побърка ли се ...оф спирам,че ще почна да те храня.Ай със здраве ходи да търсиш Дятлов
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #71 -: (Сряда) 27 Юли 2016, 20:57 »

Смятай, щом си толкова дърт, а толкова прост, значи си изпуснал всички влакове. Нормално е никой да не ти обръща внимание.
Активен

Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #72 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 13:36 »

Смятай, щом си толкова дърт, а толкова прост, значи си изпуснал всички влакове. Нормално е никой да не ти обръща внимание.

ми прост,колко па да съм прост..със сигурност съм по-опитен от теб.) Защото нещата ги довеждам до край..

форум
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2156

xaumana@abv.bg

(Без заглавие)
« Изпратени до: trustno1 -: (Събота) 11 Октомври 2014, 14:49 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
Отговори с цитатЦитат  ОтговорОтговор  Изтрий това съобщениеПремахни 
Това, което искаш да се обсъжда, и ти да участваш в обсъждането, го няма. Мисля че ти е ясно от седмици.

Седни напиши нещо - преразкажи нещо прочетено и цитирай източника. Има крещяща нужда от производство на обща култура - от преразказване, както едно време са преписвали учебници. Ако ти не преразкажеш нещо тук, всичките книги ще си изгният по сергиите на Славейков.

Информацията трябва да се преразказва от живи хора, трябва просто някой да разбира от това, което ще преразказва, за да може да го каже със свои думи. Разбираш ли? До там е опряло. Сам си. Имаш нужда от хора? Трябва да ги създадеш от нулата, защото околните ти са на нулата. Ако някога искаш личния ти потенциал да се разгърне, това може да стане единствено чрез групова принадлежност. Но ти трябва сам да създадеш групата, чрез която индивидуалността ти да се разгърне, защото хората ги няма.

Ако ще правиш нещо - преразказвай, отваряй теми, не с по един линк, а изнасяй уроци за първи клас. Колкото повече се плюеш с някви *едераси, толкова повече отнемаш от възможността си някой да ти обърне внимание.
Per aspera ad astra

june1900blog . wordpress . com

нещо се пробва да ме вербуваш ли кво ли ?Муаххахаааххаа.Ей ташак )) аз работя в консулство.Повярвай ми ,тия вафли съм ги ял на 15г.Аз съм създал група,която е разпръсната,в цяла Европа.Ти какво си направил,мислех да те вкарам в нея,защото звучеше благонадеждно,напомняше ми на мен,като по-малък.Ама съм се объркал,доколкото помня беше скъсан и нямаше финансова възможност да влезеш в съдружие с мен,с една основна цел - информиране на масите.Както и да е) Слагай спокойно публикации като стигнат 3к ще прогледнеш ,кво съм ти написал.Buona fortuna ,paesan.
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #73 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 13:59 »

Ooo, momcheta,kuponche,a? Grin
Активен
Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #74 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 14:03 »

Ooo, momcheta,kuponche,a? Grin

купонче,няма )) има дословна храна ,за човек помислил се за шабац гоя ))
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: