Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вибрации и Души на Земята by bat Jekky  (Прочетена 3075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен jekky62
Full Member
Публикации: 198
Тук съм за да коригирам нещата

« -: (Сряда) 01 Януари 2014, 22:19 »

ВИБРАЦИИ
Вибрацията на човека е  7 Hz,                                         (на Земята-7,8 Hz).
1.   Апостол Петър е достигнал до 16 Hz,
2.   Апостол Павел – до 17,5 Hz,
3.    Йоан Кръстител имал 47 Hz,
4.    Исус Христос - 105 Hz.
            Началото на човешкото пробуждане е при 14 Hz,
                                    На същинското пробуждане - 15,5 Hz,
                            Преходът към висшето съзнание - 18 Hz.
Честотата на чистата версия е 16:16   95% във всяка клетка са физическото проявление в ДНК на всички минали съществувания, изживявания, космическото познание, космическата връзка

=2000година Конфликтът между Плеядианците и Орионците сега се  е със-редоточил на планетата Земя.В Сириус избухва масивна Гражданска война.
СириусВ се присъединява към Драко Орионците,а СириусА се присъединява към
Плеядино-Андромедианския съюз.
………………………………………………………………………………………………
=12 август, 2003 Андромедианският Съвет възприема  директива, според която извънземното присъствие на нашата планета не трябва да продължава
………………………………………………………………………………………………
= На 1 юни 2012  космически кораб на  Плеядинците разрушава Космическият щит на АРХОНТИТЕ/Честотната бариера/ с помощта на 40км.рефлек-тор.Започва  Прочистване Злото на Земята от Семейството на Светлината. Активиране на ИЛЮМИНАТИТЕ –основен стълб на Архонтите
……………………………………………………………………………………………….
=12.12.2012 завършва застрояването на КРИСТАЛНА РЕШЕТКА144-активира Атлантическите Мастер-Кристали.Начало на Зануляване на вредните Човешки потенцияли в Кармата.
...
=21 декември 2012 година вибрацията на Земята е била 13,67 Hz  Великият Цикъл завършва.
...
=2013 година  разрастване и поява на нови човеци с  “Наченки на Атлантски модел на мозъка/Дъговиден мост на мозъка  за квантово съзнание/   .Поява на
Деца-ИНДИГО,КРИСТАЛНИ,ЗВЕЗДНИ  и други феномени.Атлантите заявяват,че са наши Паралелни Присъствия.
……………………………………………………………………………………………….
=08 Август 2013, ни бе дадена възможност да преминем през Портал на ускорено пробуждане . Това ускорение възникна в клетъчните записи на присъщото ни Триединство. Тези времеви кодирани записи са проведени в кристалната матрица във формата на тетраедър. Вибрацията на Земята вече е 14,12 Hz, полюсите ще се сменят при 18 Hz Това е новата честота на Лъча на Генезиса на Човешката Еволюция и квантовия Лъч на Бъдещето, които трябва да се включат в пространствено-времевата решетка на планетата сега и да се задействат максимално, с пълна сила.

НИВА И ВИБРАЦИИ НА ТЕЛАТА  ОТ ВСЕЛЕНАТА

1. Света от 1-ва плътност с времето ще развие растителен живот.
2. Света от 2-ра плътност ще развие животински живот.
3. Трета плътност - тяло  с  животинска биологична форма и индивидуалност.
Коригиращото приспособление за обучение се нарича колело на превъплъщенията.
Всички функции на биологичния организъм от 3 плътност, са разчетени, както за изследване, възприятие и взаимодействие с 3 ,така и за връзка със свързаната с душата 7-ма плътност. Също така, в биологичната същност има няколко функции, разчетени за взаимо-действие с 1,2,4,5  и 6-та плътност.
4. Възнесението е преход от  трета , във физическа плътност от четвърта .
Земята около 2030 год. ще се определя като планета от четвърта плътност.
5. ШАБЛОН НА МАЙСТОРА -От четвърта плътност към пета  = етерно тяло от светлина . Проводниците (телата) от пета плътност са  по-издръжливи и устойчиви . Те могат да се поддържат безкрайно в потока на времето на по-ниските светове.Невидими са за същества които вибрират под 3,5. Светлината ще стане невидима-вибрация около 4.8 от физическата форма.
6.
7.Изначална плътност на Сътворението е СЕДМА вибрационна плътност.
На Земята  такива са душите на Индиго или Кристалните  деца.
...
       = ДУХ свързан с АСТРАЛНОТО ТЯЛО
       =РАЗУМ=ИНТЕЛЕКТ- свързан с ДУШАТА
       =ДУША-независима извън ТЯЛОТО/// ДУШA В ТЯЛОТО  -ЕТЕРНО ТЯЛО
       =ТЯЛО-физическо  -астрално обвива физическото  -етерно    обвива астралното.

Самата душа никога не се разрушава, но тя може да се фрагментира много, много пъти, на милиони парчета, като разбито стъкло. Понякога е много трудно душите да съберат своите парчета в едно цяло. Затова, особено на планети като Земята има много души, които като че ли са лишени от енергия. Те не контролират живота си и не са способни да сътворят онова, което искат (правят го, но на много рудиментарно равнище). Когато прощавате на душа, предизвикала вашия гняв, болка или скръб, вие освобождавате от своята аура фрагментите на душите, които сте задържали в себе си. Ако такава душа задържа фрагменти от вашата енергия, обикновено те се връщат при прошка. Затова прошката е една от особено ефект-ивните техники за връщане на ваши фрагменти от други души или техни фрагменти от вашата аура.

Активен

Да премахнем Рептилското  ДНК
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #1 -: (Петък) 08 Януари 2016, 09:41 »

Grin
Цитат
7.Изначална плътност на Сътворението е СЕДМА вибрационна плътност.
На Земята  такива са душите на Индиго или Кристалните  деца.  
Wink
Не знам защо, но тия индиго , кристал и т.н. дечица нещо не ми вдъхват доверие. Думи и изрази от сорта " светлината на..., светлите създания..., трябва да се обединим в едно..., пратеници сме отгоре..., великата света майка..., да излъчим светлина към..., в нас е кодирано..., и други подобни (знаете за какво намеквам), карат косата ми да настръхва.  Гледайте "сеансите" примерно с "кристалното" дете Дария, и ще се светнете какво имам предвид.
п.п. Язък за хубавото дете, но то говори както програмите, преобразуващи текст в говор.
Пък за родителите му, бая се почесах зад врата. Бяло детенце, с родители мангали. Lips Sealed
Със сигурност им е "дадено" от Господ. Wink
Намирисва ми на монарх.... Undecided

https://www.youtube.com/watch?v=6fiF1j2tYBI

Със сигурност довечера пак ще се гледаме очи в очи с оная хубавица, ма почнах да и свиквам. Не се плаша толкоз лесно. Grin
« Последна редакция: (Петък) 08 Януари 2016, 11:01 от paci1 » Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #2 -: (Петък) 08 Януари 2016, 10:26 »

Защо реши,че родителите са мангали?
Приличат ми на хора полски бачкатори..

А и речта им!Няма нищо циганско в думите..

Иначе за въпросното дете..Булшит..Както и всичко останало
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #3 -: (Петък) 08 Януари 2016, 10:41 »

Цитат
Защо реши,че родителите са мангали?
Приличат ми на хора полски бачкатори..  
Grin
Цитат
  Иначе за въпросното дете..Булшит..Както и всичко останало 
Хеле "бащата".
Бял със сини очи. Жив мангал. Детето му е "одрало" кожата....
Със сигурност детето не е  техно. Постановка на Болшой театр...

Пък и в друго видео са представени от фондация Виде....
« Последна редакция: (Петък) 08 Януари 2016, 11:03 от paci1 » Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #4 -: (Петък) 08 Януари 2016, 11:57 »

Ти мен ако ме видиш на камера или снимка без фондьотен,ще решиш,че съм направо арабка,а мама си беше жива рептилка..Снежно бяла кожа,фини черти,светла коса,и пъстри зелени очи.. Grin
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #5 -: (Петък) 08 Януари 2016, 13:15 »

ВИБРАЦИИ
Вибрацията на човека е  7 Hz,                                         (на Земята-7,8 Hz).
1.   Апостол Петър е достигнал до 16 Hz,
2.   Апостол Павел – до 17,5 Hz,
3.    Йоан Кръстител имал 47 Hz,
4.    Исус Христос - 105 Hz

Как  са  измерени  честотите  им???
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #6 -: (Петък) 08 Януари 2016, 13:21 »

Grin
Ми сигурно с лакът и копраля.... Undecided

Мойта я мерих оня ден-педя, педя и два пръста. Wink  Машалла!

п.п.Знаете ли какво е Машалла?
« Последна редакция: (Петък) 08 Януари 2016, 13:31 от paci1 » Активен
Неактивен Страшкоу
Administrator
Публикации: 1586
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #7 -: (Петък) 15 Януари 2016, 14:46 »

п.п.Знаете ли какво е Машалла?
paci1, Аферим Машалла. Smiley drinks
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай