Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВицЕвете  (Прочетена 30827 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Активен big mama
Full Member
Публикации: 164

« Отговор #435 -: (Неделя) 30 Октомври 2016, 00:20 »

Бай Петко бил на 120 години и една журналистка отишла при него за интервю, разпитва го как е доживял до тази възраст.
- Бай Петко, ти сигурно не пушиш цигари, нали !
-Кой, аз ли ? А, глейш ли оная плевня ей там? А тя си представи, че е пълна с тютюн. Е, поне пет такива плевни с тютюн съм изпуши !
- Но сигурно не употребяраш алкохол?
- Кой, аз ли? Глейш ли оная река, ей там в онзи дол ? А тя си представи, че тече ракия. Е, поне пет такива реки съм изпил !
- Добре де, бай Петко, не се ли притесняваш че ще се разболееш и ще умреш?
- Ич биля не ми пука !
- А не се ли страхуваш от смъртта?
- Ъ, мани са тая. Гледаш ли там, на онзи орех има закачена една коса. Лятос с нея кося ливадите, сено събирам таквоз... за кравата и магарето. Та онази де, смъртта, беше дошла да ме прибере, ама аз и се опъвам, не ща с нея. Она ми размахва косата и ма плаши, един вид! Море като се ядосах, такъв *ур й отперих в клощавия *ъз, та избяга и си забрави косата. Та аз такова, с нея, сено за кравата и магарето.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6217
мислите определят съдбата ти

« Отговор #436 -: (Сряда) 16 Ноември 2016, 22:11 »

Соц затвор. Съкафезници.

- Ти за какво лежиш?
- За едно коьо.
- ?!?
- Бях кравар. В стаята на гледачите две снимки - крава и бай Тошо. Щеше да идва делегация от чужбина и председателят мина с някакъв агент. И ми вика:
- Това говедо да го махнеш!
А аз викам - Коьо. И ей ме тука.

Та така. Тогава бай Тошо в краварника, сега крави при президента. Май първото е по на място. И сега е нямало кой да каже - Тия говеда да ги махнеш!
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #437 -: (Петък) 25 Ноември 2016, 22:32 »

Въпрос към Радио Ереван: „Какво ще стане след края на света?“ Отговорът е: „Всички оцелели ще се преместят в България“. Нов въпрос: „А защо?“. И безпрецедентната реакция, която обяснява българската ситуация: „Защото в България нещата се случват 50 години по-късно!“…
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #438 -: (Сряда) 07 Декември 2016, 15:57 »

Задача от ведомството на Кунева за 4-ти клас:
Кажи Иванчо, ако два влака се движат един срещу друг, единият със скорост 75 км/ч, а другият с 80 км/ч, на колко години е кондуктора от първия влак?

Мисли Иванчо, мисли и накрая отговаря: Г-н учителю майка казва, че съм бил полуидиот, ама вие сте пълен идиот!
Активен

bojinkata
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: