Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тъмната материя и какво знаем за нея  (Прочетена 2774 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1583
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #15 -: (Неделя) 13 Юли 2014, 18:01 »

Smiley
Чайте да ви обърна внимание на нещо.Очите са енергиен канал,и са дуални/двупосочни.Тъй че ако не ви е събрана имунната система има вероятност да пострадате енергийно по ваша вина.Можем да гледаме всичко, но не и да се вторачваме,щото правим енергийна връзка.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #16 -: (Неделя) 13 Юли 2014, 19:24 »

Страшкоу, всеки може да види аурата на всеки. Филмите са създали грешна представа за всичко и тъй като очакваме нещо различно, не можем да видим реалното. След като се научим, не е нужно да разфокусираме, достатъчно е да се средоточим за секунди, но трябва да имаме подходящ фон и светлина, на улицата не става. Как се научих, имам цвете в нас, светлината е между него и мен, до стената е , тя е светло жълта, сядам във фотьойла срещу него, отпускам се до такава степен / концетрирайки се върху някое по-голямо листо/, че накрая аз и то сме едно цяло,  когато установя тази цялост е достатъчно да разфокусирам  и аурата се появява, не трябва да се мига, отначало е бяла / нещо като по-плътен въздух и след секунди става червена искряща – на това цвете/. С хората е същото. Не съм задълбавал, защото не ми е интересно. Предолагам, че не е задължително да лъже някой за да се променя цвета на аурата му, но на улицата не се получава, поне аз не мога. Мозъка ни филтрира повечето информация, защото не я разпознава, след като се научи е лесно.

По отношение на разфокусирането / най-важното нещо / като, че го правех на цветето, нито преди, нито след него, вече не ми се налага, но опитай всичките варианти, може и да няма значение.

п.п.  По същия начин може да се види и праната, излизаме на светлина, да ни е отстрани слънцето, избираме си сектор пред нас, отпускаме се, разфокусираме / за да се научим / и виждаме безброй танцуващи точици.
« Последна редакция: (Неделя) 13 Юли 2014, 19:53 от Веско » Активен
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1563
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #17 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 11:39 »

Страшкоу, всеки може да види аурата на всеки. Филмите са създали грешна представа за всичко и тъй като очакваме нещо различно, не можем да видим реалното. След като се научим, не е нужно да разфокусираме, достатъчно е да се средоточим за секунди, но трябва да имаме подходящ фон и светлина, на улицата не става. Как се научих, имам цвете в нас, светлината е между него и мен, до стената е , тя е светло жълта, сядам във фотьойла срещу него, отпускам се до такава степен / концетрирайки се върху някое по-голямо листо/, че накрая аз и то сме едно цяло,  когато установя тази цялост е достатъчно да разфокусирам  и аурата се появява, не трябва да се мига, отначало е бяла / нещо като по-плътен въздух и след секунди става червена искряща – на това цвете/. С хората е същото. Не съм задълбавал, защото не ми е интересно. Предолагам, че не е задължително да лъже някой за да се променя цвета на аурата му, но на улицата не се получава, поне аз не мога. Мозъка ни филтрира повечето информация, защото не я разпознава, след като се научи е лесно.

По отношение на разфокусирането / най-важното нещо / като, че го правех на цветето, нито преди, нито след него, вече не ми се налага, но опитай всичките варианти, може и да няма значение.

п.п.  По същия начин може да се види и праната, излизаме на светлина, да ни е отстрани слънцето, избираме си сектор пред нас, отпускаме се, разфокусираме / за да се научим / и виждаме безброй танцуващи точици.

Танцуващите точици ги виждам отдавна. Мерси за инфото, доста храна за размисъл ми даде. hi
Активен
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #18 -: (Понеделник) 17 Ноември 2014, 17:39 »

Първото доказателство за тъмната материя?

http://fresh-science.com/science/space/parvoto-dokazatelstvo-za-tamnata-materiya/
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #19 -: (Понеделник) 17 Ноември 2014, 18:25 »

Няма такова нещо като "тъмна материя". Науката ИМА НУЖДА от нея, защото без нещо такова устоите й ще бъдат развенчани. Затова й се опитва да докаже, че има нещо такова.

Това се е случвало ДЕСЕТКИ пъти в последните 150-200 години и на практика се случва постоянно, заради грешки в атомния модел. Приемайки грешен атомен модел за основа, науката е ПРИНУДЕНА да измисля нови и нови неща и да се чуди как да ги доказва, защото НЕ ИСКА да поправи началото, където всички грешки и липси се коренят.
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 25 Май 2017, 15:08 »

За "тъмната материя" и хигс бозона

http://snauka.com/granitsite-na-fizikata-kato-nauka-obyasnyavashta-realnostta/
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: