Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МАРС  (Прочетена 2573 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 487

« -: (Четвъртък) 29 Ноември 2012, 16:26 »

Всичко свързано с червената планета.
Активен
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1490
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 27 Февруари 2014, 15:27 »

Попаднах на един клип за някаква намерена каменна глава на Марс:
http://www.youtube.com/watch?v=ZcS0VWSnVJM#t=25

Проверих за снимката на сайта на НАСА и наистина снимката е такава:
http://photojournal.jpl.nasa.gov/jpeg/PIA17931.jpg

А някой знае ли защо снимките от НАСА са винаги с изрязано небе на Марс? Ако не небето, са изрязани с черни ивици други части от снимките?  
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 27 Февруари 2014, 16:55 »

Ти да не намекваш, че и снимките от Марс са снимани в холивудско студио.... Grin
Шегувам се.....
Ама вярно бе, защо небето се изрязва....какво ли има там..... Undecided
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1490
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 27 Февруари 2014, 17:06 »

Нищо не намеквам, най-любознателно подпитвам.
Просто набива на очи, за първи път разглеждам надълго и нашироко снимките от кюриосити и се зачудих защо са такива.
Активен
Неактивен The Dark Lord
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #4 -: (Понеделник) 28 Септември 2015, 08:14 »

http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/09/27/125362/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%BE-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%81/

НАСА проговаря за голямо научно откритие на Марс. А да видим с какво ще ни зарадват.  Cool
Активен
Неактивен Sergo
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #5 -: (Понеделник) 28 Септември 2015, 09:45 »

Мисля че това е опит на НАСА да тушира или пренасочи общественото внимание от речта на Путин в ООН, само толкова. Да ли ще бъда прав ще видим.
Активен
Неактивен AllCatRaz
Full Member
Публикации: 157

« Отговор #6 -: (Понеделник) 28 Септември 2015, 20:46 »

Хахаха.То целя свят се върти около Путин. Grin Да ви имам и логиката.
Активен

Обикновеният едноок човек ще трябва да открие своя път,за да оцелее в царството на слепите.

Ако не си спомним за изгубеното добро,трудно ще си представим по-добро бъдеще.
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 366

« Отговор #7 -: (Понеделник) 28 Септември 2015, 21:39 »

Те и те едно "откритие" направихаааа ... На Марс някога имало течаща вода. Ми сега? Grin
Активен
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #8 -: (Понеделник) 28 Септември 2015, 21:49 »

Мисля че това е опит на НАСА да тушира или пренасочи общественото внимание от речта на Путин в ООН, само толкова. Да ли ще бъда прав ще видим.
мислим с теб в една посока. Не видях написаното от теб, написах почти същото в темата за Путин...
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен AllCatRaz
Full Member
Публикации: 157

« Отговор #9 -: (Понеделник) 28 Септември 2015, 22:19 »

Мира.Както и всички тролове под Блиц и Пик пишат същото. Grin
Активен

Обикновеният едноок човек ще трябва да открие своя път,за да оцелее в царството на слепите.

Ако не си спомним за изгубеното добро,трудно ще си представим по-добро бъдеще.
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #10 -: (Вторник) 29 Септември 2015, 08:42 »

Мира.Както и всички тролове под Блиц и Пик пишат същото. Grin
Ти мене "трол" ли ме нарече току - що?!
Да ти отговарям ли подобаващо и да изтрия пода с тебе или да се въздържа?
Що за простотия от твоя страна е това?
 Sad
... откритието, че на Марс имало вода... Sad Не, че не е интересно и това...Но няма да има никакво значение това откритие, ако преди това не се оправят нещата тук, на нашата планета...НИКАКВО значение няма да има! Щели да "тераформират".../както тераформират тук в момента с кемтрейлса ли? Пффф.../...Малоумници...Щели да търсят живот...Пфффф...Грейовете и останалите с които споделят подземните си бази...те вероятно не са живот, та чакаме да намери сондата някой планктон или ам*ба, та да се опикае плебса от възторг...
Уточнявам, че апетита за Марс е на същите тези, дето съм ги цитирала...
Може да се надяват, че като оплескат до край нещата тук, ще заживеят на Марс може би...След като плановете им за Луната не им се получиха?
Както казва Стамен Стаменов: "Накрая хитрата сврака....с двата крака"...Кофтито е, че междувременно доста бели успяха да направят *опелетата миризливи...
« Последна редакция: (Вторник) 29 Септември 2015, 08:49 от mira » Активен

Неактивен Sergo
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #11 -: (Вторник) 29 Септември 2015, 09:14 »

Съжалявам че цапам темата Марс с политика, но от НАСА очакванията ми бяха доста по големи. Явно и те не обичат много много да споделят своите открития с широката публика. Впрочем споделянето на информация  е една голяма тема.
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 163

« Отговор #12 -: (Вторник) 29 Септември 2015, 09:36 »

Какво има да откриват, та те си го знаят, още от времето на третия райх. Това е филтрирана информация, да мучи плебса в говежди възторг.
Не е по темата, но се сетих за един виц от времето на соца:
Двама милиционери - интелектуалци (то само това си е виц) разговарят:
Единият казва: "Ти знаеш ли, че на Маркс имало вода ?!"
Другият отговаря: "Това е само една хипотенуза!" Laugh
Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 538

« Отговор #13 -: (Вторник) 29 Септември 2015, 10:49 »

Съжалявам че цапам темата Марс с политика, но от НАСА очакванията ми бяха доста по големи. Явно и те не обичат много много да споделят своите открития с широката публика. Впрочем споделянето на информация  е една голяма тема.

Погледни го от правилната страна, ще дръпнат някой и друг трилион за изследвания  Wink
Активен
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #14 -: (Вторник) 29 Септември 2015, 10:54 »

Съжалявам че цапам темата Марс с политика, но от НАСА очакванията ми бяха доста по големи. Явно и те не обичат много много да споделят своите открития с широката публика. Впрочем споделянето на информация  е една голяма тема.
Е точно за това прилича на инсинуация за отвличане на вниманието от срещата на Путин с маймуната Обама.
Какво има да откриват, та те си го знаят, още от времето на третия райх. Това е филтрирана информация, да мучи плебса в говежди възторг.
Точно. Да мучи и да се опикава от възторг. Прилича ми на търсенето на "космически братя по разум" с излъчване на радиосигнали в космоса.... Grin Кой чакат да им отговори? Та те, извънземните са в подземните им бази /работят заедно, всеки за своите си цели и заедно срещу човечеството/, други пък извънземни правят солови акции и контактуват с кого ли не на тази планета...от векове...
Трети стоят и ни гледат, без да се намесват...защото такава им е ролята...И така...А "нашите" прослушват радиочестотите, откриват планктон на Марс, правят циркове....за плебса.
 Sad
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: