Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се отърва от астрален преследвач?  (Прочетена 2375 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #15 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 13:50 »

Мира - точно това е, което описваш. Само дето аз имам късмета (за себе си смятам, че е късмет) да нямам дете от него, а и си е жив и здрав (поне не съм чула друго, пък и той е такваз гад дето лесно не се затрива).
Аз пък съм щастлива, че детето ми е именно от него. За себе си не бих приела детето ми да е дете на нещо по - малко от "горски пожар"!   Grin...Както казах: различни са ни случаите!
Само ще кажа, че "канала" не е затворен, щом по него още тече енергия.... Wink...Твое право е да не се съгласиш с мен, но...
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1199
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #16 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 14:05 »

snow_angel
Тъй като инфото ти за случая е частично,и няма как да цяло,щото си жена.Сетих са за още един пример.
С един комшия сме израснали заедно от деца,и се оплака от проблеми с кръста.Та  седнахме на ракия у тях и разправи как е пострадал.Случаая му беше явна енергийна намеса.Както си пийваме и си приказваме и жена му се настани до нас.Явно и личеше че има зор, ма жена е как да го каже.Мъжа и отиде до тоалетната  а тя смутолеви нещо.Викам няма да е, я  дай ръцете,направихме пържолки.Прибрах се, лягам си, спа, и по едно време сън.Един облякъл една нощница подобно на болничните легнал и една физиобномия,нямам думи.Обаче запретна нощницата и кво да видя,нашия с розов презерватив.Не знам аз какво съм му показал, ма си глътна граматиката. Съответно го обадих на майка му,и са сетих че тоя са слага на комшийката.Сабален ставам и бързам към кафето.Пътя ми е покрай тях.И за малко да са сблъскаме с комшийката пред вратата им.Само видях един поглед пълен с благодарност.Кимна ми и всеки по пътя си.
Доколкото знам не е нормално да се говори в енергийната част.Там всичко е без думи,говори самата енергия.
Сама се оправяй,жена си не се води по чужди акъли,инфото не е знание.Имаш си усет води се по него.
 hi
П.п.
Цитат
Мислите ли, че би помогнало ако се опитам да подтисна страха, който винаги е основен елемент в сънищата ми и успея да го изслушам?
Страха е разрушителен,чрез него се източва енергията ни.По добре е да се притесняваш,притеснениоте е градивно и намира решение.
Или жената страх няма ,само дето много се притеснява. Надявам се да си го чувала.
« Последна редакция: (Понеделник) 14 Юли 2014, 14:25 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.
Неактивен Spirit
Sr. Member
Публикации: 256

« Отговор #17 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 14:25 »

Та  седнахме на ракия у тях и разправи как е пострадал.Случаая му беше явна енергийна намеса.Както си пийваме и си приказваме и жена му се настани до нас.Явно и личеше че има зор, ма жена е как да го каже.Мъжа и отиде до тоалетната  а тя смутолеви нещо.Викам няма да е, я  дай ръцете,направихме пържолки.Прибрах се, лягам си, спа, и по едно време сън.Един облякъл една нощница подобно на болничните легнал и една физиобномия,нямам думи.Обаче запретна нощницата и кво да видя,нашия с розов презерватив.Не знам аз какво съм му показал, ма си глътна граматиката. Съответно го обадих на майка му,и са сетих че тоя са слага на комшийката.Сабален ставам и бързам към кафето.Пътя ми е покрай тях.И за малко да са сблъскаме с комшийката пред вратата им.Само видях един поглед пълен с благодарност.Кимна ми и всеки по пътя си.
Доколкото знам не е нормално да се говори в енергийната част.Там всичко е без думи,говори самата енергия.
Сама се оправяй,жена си не се води по чужди акъли,инфото не е знание.Имаш си усет води се по него.
 hi
excited excited excited excited excited excited само аз ли не разбрах какво пише тук?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #18 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 19:02 »

excited excited excited excited excited excited само аз ли не разбрах какво пише тук?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Че кво има за разбиране бре Спирит то от ясно по ясно, ако я засърби комшийката но нямаш розов презерватив праскате едни "пържолки"  Grin.
Активен
Активен форум
Hero Member
Публикации: 2975
xaumana@abv.bg

« Отговор #19 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 19:17 »

Гладувай 20 дена, първите 4 сухо без вода, нататъка с вода.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #20 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 20:05 »

Ясни сте ми, не те съдя, но и не те разбирам. Сигурен съм че дълбоко в себе си ти си знаеш какво изпитваш към този човек, но ще се повторя, спри да го мислиш за изключителен и ще изчезнат терзанията ти. А тогава може и да се кротнеш и да оцениш найстина мъжа си.
Не, според мен е точно обратното. Ти я разбираш, а тя себе си не.
Женската психика има тая особеност да полудява по "лошите мъже" и след това да им приписва какви ли не специални изфантазирани качества, "сродни души", "учители", договори преди раждането и все в тоя дух мистични връзки.
А това си е стаден инстинкт. И няма нищо духовно и свръх естествено.
За усещането от разстояние, това на мен ми се случва едва ли не към всяко момиче, към което имам чувства. Въпрос на чувствителност и емоционално инвестиране.
Не бих ги нарекъл всичките сродни, щото са доста. Дори и да не сме имали връзка, ако много съм харесал някоя и сме флиртували продължително, се сврързваме и я усещам.

Съгласен съм с Меандер и Спирит. Просто не си скъсала с него вътре в себе си. Не смееш да го направиш.
И, да, това е предателство спрямо сегашния ти мъж.
Ако това те успокоява,повечето от жените са такива. Нищо трансцедентално и извънземно няма. Съвсем прозаичен проблем.
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #21 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 20:17 »

http://chitanka.info/text/2153/9#textstart

Този материал е много показателен и обяснява добре чувствата и инстинктите между мъжете, жените, добрите мъже, лошите, изпепеляващите и градивните.
Няма никаква мистика. Всичко е стадни инстинкти, и до болка познато и у животните, и у хората.
(следващите глави също са важни)
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен Spirit
Sr. Member
Публикации: 256

« Отговор #22 -: (Понеделник) 14 Юли 2014, 22:23 »

excited excited excited excited excited excited само аз ли не разбрах какво пише тук?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Че кво има за разбиране бре Спирит то от ясно по ясно, ако я засърби комшийката но нямаш розов презерватив праскате едни "пържолки"  Grin.

Ама това е задължително обвързано с това дали на някой му се досрало нали  Grin Grin Grin На мен като ми е "зор" обикновено е от такова естество.  Grin Grin Grin Grin И все пак логическото мислене и изобретателност на меандъра по време на сън, определно кърти   Grin

Цитат
Обаче запретна нощницата и кво да видя,нашия с розов презерватив.Не знам аз какво съм му показал, ма си глътна граматиката. Съответно го обадих на майка му,и са сетих че тоя са слага на комшийката.
« Последна редакция: (Понеделник) 14 Юли 2014, 22:28 от Spirit » Активен
Неактивен snow_angel
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #23 -: (Вторник) 15 Юли 2014, 07:25 »

meander, честно и аз не разбрах нищо.
Tangrata, и си прав и не си. Вярно е, че масово всичко женско полудява по "лоши" момчета. Обаче като се опариш един път и мерака ти минава Wink То е все едно да излизаш с *урва - вярно, ще изглежда перфектна, ще прави какво ли не, ама каква файда, като ще я делиш с целия квартал... И след като веднъж си минал през това си търсиш и намираш свястно момиче, което може и да не изглежда като моделите на Виктория сикретс, но си е твоята половинка, за теб си е най-хубавата и най-добрата. Ай сега си го представи наобратно - защото този човек, за когото пиша, си е точно мъжка *урва. Ама какво да се прави, любовта била сляпа. Страшното е като прогледнеш  Grin Докато с мъжа ми ситуацията е друга - преди изобщо да скоча "с двата крака" съм гледала и то много добре. Защото както вече казах - веднъж измъкнеш ли се от такава "връзка" с мъжка или женска *урва, това те оставя по особен начин празен и обезверен. Особено ако си на 20 (както бях аз тогава ехееее преди сто лета). И особено ако другия човек е двойно по-възрастен. Е, тогава урока е болезнен, но пък полезен. Сега поне знам какво имам и го оценявам. За разлика от доста мои наборки, които все още се чудят къде ги сърби.
Активен

Това, което не те убива, те прави по-силен. Но това, което те убива, те прави МЪРТЪВ!
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 540

« Отговор #24 -: (Вторник) 15 Юли 2014, 10:32 »

snow_angel, темата ти е за бг.мама.

п.п. взимаш сурово яйце, написваш си малкото име с молив на него, поставяш яйцето до леглото ти, до главата /не много далеч/ трябва да е до теб 7 / седем / нощи, на сутринта след 7мата нощ го изхвърляш в тоалетната,  мисълта ти в този момент да е , че се освобождаваш от всичко лошо и негативно /когато го изхвърляш/ . Първата нощ може да бъде всеки ден от седмицата без събота. Успех.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: