Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видения  (Прочетена 9030 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« -: (Петък) 21 Декември 2012, 13:24 »

Под видения имам в предвид виденията на даден индивид, а не безтелесни духове носещи из някъдето  Wink.

Да ви опиша какво видях снощи като си легнах преди да заспя. Напоследък само да затворя очи и се пренасям нанякъде - гледам, разглеждам или правя нещо, в което участва не човешкото ми съзнание, а висшето и затова няма как да обясня защо го правя. ВА ми дава да видя ама явно хич не е по обясненията  Grin.

Земята до половината беше обвита в бяла светлина, а другата половина сякаш нещо изплиташе от светлинни нишки отново бяла светлина. Много интересно. От моята гледна точка в долния ляв ъгъл виждах една безкрайна нишка ДНК отново бяла, която се въртеше в такт с изплитането на белия пашкул на планетата... Много странно  Undecided.

После си видях тялото - беше като от кристал или диамант. Светеше в синьобяла светлина и хем беше хуманоидно, хем човешко някакво. То полетя на някъде - това хем съм аз, защото съзнанието ми е там, но хем не съм аз, защото не аз контролирах нещата, а просто наблюдавах като страничен наблюдател. Приземи се върху някакъв като диамант-платформа намиращ върху черната дупка в центъра на Галактиката и като стъпи върху него и той заблестя в синьобяла светлина. След това излъчи от себе си отново същата светлина във вид на сфера, която обви цялата Галактика. В този момент около тази платформа се появиха някакви същества в лилаво-бели мантии и бяха като в транс. Погледнах в една посока и видях някакви звезди или планети, или и двете как са в една линия и съществото, в което бях излъчи синьобял лъч, който прониза цялата редица, като Земята беше последната...

Това беше, защото кучката ми скочи отгоре и ми прекъсна киното диването  Undecided.
« Последна редакция: (Петък) 21 Декември 2012, 13:31 от Вещичка » Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #1 -: (Петък) 21 Декември 2012, 17:44 »

Сега се сетих и още нещо: точно преди да се отправя към центъра на Галактиката и тялото ми стана огромно и гушнах Земята и я люшках като бебе...

Сега като се зачетох кво съм писала ми идва на ума нещо - абе това да не е обвита Земята в някаква холограма и да е станало нещо дето не сме разбрали  wacko3 и в същност холограмата да е предотвратила да го разберем  connie_twiddle... Много е странно.
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #2 -: (Петък) 21 Декември 2012, 18:04 »

Не знам..Обаче днес погледах към слънцето и кво беше бяло..И с едно огромно бяло петно около него.Толкова бяло,че слънчевият диск не се виждаше,а само няква бяла светлина.Беше след обяд,към 15,16 часа..Чак ме заболяха очите като погледнах..А се взирах не повече от 1 секунда,макс 2..Баси и декемврийското слънце а? Grin
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #3 -: (Петък) 21 Декември 2012, 18:34 »

Абе то Слънцето цяло лято си беше бяло, поне тука във Варна. Като в пустинята  Grin.
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #4 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 17:48 »

Два  часа  си  блъсках  главата  в  една  елементарна  логическа  задача  и  нищо!  Легнах  си  и  видях  решението! 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #5 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 17:56 »

Нищо ново под слънцето. Имах един познат, програмист. През нощта както спи, става от леглото все едно земетресение е усетил и си включва компютъра. Щрака, щрака по клавиатурата няколко минути и изведнъж започва да крещи - стана, стана, стана! Намерил решението докато умувал на сън. Grin

Аз лично ми се е случвало да си правя план-график за деня докато спя. И като стана сутринта директно започвам, няма какво да се повъртам тепърва, кое по-напред. hehe1

Коронния ми номер на който му хванах цаката горе-долу е следния: навивам си алармата за събуждане в произволен час - казвам си ще се събудя утре в еди колко си часа и се оказва че нямам нужда от аларма. Grin
« Последна редакция: (Вторник) 01 Януари 2013, 18:02 от Страшку » Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #6 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 18:05 »

Аз редовно получавам просветления в банята под душа или като си легна преди да заспя - в полусънно състояние  Grin.

А това за събуждането си е нормално. Правя го от години, но въпреки всичко си пускам и алармата за всеки случай  Wink...
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #7 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 18:11 »

Не  го  съобщавам  като  нещо  сензационно,  а  просто  като  факт!   
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #8 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 18:14 »

Факт, да. Щото тогава ума ти се отпуска и съзнанието се рее свободно и вижда нещата отгоре.
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #9 -: (Събота) 23 Март 2013, 12:45 »

Абе я да ви питам, докато още не сте се разбягали.  Grin

Смятате ли, че е редно човек да коментира виденията си?
Само да уточня - Аз нямам нужда от помощ при разгадаването им, да ги изкоментирам, някой да ме насочи, да ми помогне и т.н. Осмислям ги на момента, но не би ли трябвало да са лични тези неща?
Има ли нещо негативно ако човек ги споделя наляво и надясно?
Усмивания и подигравките не ги приемам за негативни - те не ми пречат. Има ли нещо по-сериозно, което би навредило, ако човек ги споделя?
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #10 -: (Събота) 23 Март 2013, 13:57 »

Аз сама преценявам кое да споделя и кое не. С кого да споделя и с кого - не. Не робувам на суеверия, но чисто по човешки не споделям всичко със всеки - както за личния си живот, така и за виденията ми като част от него. Иначе казано: сама определям кой колко точно да ме познава.  Wink

Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен Борислава
Jr. Member
**
Публикации: 87

« Отговор #11 -: (Събота) 23 Март 2013, 15:03 »

Ако човек не споделя-ще се пръсне GrinСтига да не се влияе от умозаключенията на другите за собственото си видение-няма лошо,напротив,разтоварващо е.А е много готино,когато попаднеш на човек със сходни видения.Тогава има една радост-"Не съм луд" Laugh ....или пък "Не само аз съм луд" well_done Тези,които само коментират чужди видения,без да имат свои собствени-е те са за оплакване.
Активен
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #12 -: (Събота) 23 Март 2013, 16:12 »

А какво разбирате под Видения? Защото описаното в първото мнение ми изглежда като сън, а другите две за алармата и решението на задачата като някаква настройка на съзнанието или функция. И не ми е много ясно, какво конкретно като контролирани съзнателни или подсъзнателни процеси се има предвид?

Имам един приятел, който навремето беше женен за украинка. Баща й полковник от КГБ. Той замина за там да живеят заедно в апартамента купен от тате естествено. И вместо с хора нанеговата възраст яко се сприятелил сполковници и генерали  от КГБ, приятели и колеги на таткото. Като традиция редовно на сауна ходят, поркат яко водка и си говорят ли говорят.
Връща се той лятото тук да ходят на море и започва да ни разказва някакви безкрайни истории по истински случаи и по разкази на генералите. Аз гопитам:"Добре де, не те ли е страх? Това звучи като сравнително конфеденциална информация. Могат да те убият, че много говориш с някакви българи и наляво надясно обясняваш кой какъв е?" - той каза:" Въобще не ми дреме! Срещу бутилка водка всичко си казвам!

Та да има различни хора. Суеверни, че ако коментират нещо като планове неосъществени за бъдещето, може да ги "чуе Дявола"  Grin, но пък ако не им се получат нещата няма как да обвиняват околните в неизказана завист и негативно подсъзнателно прецакване по енергиен път. Други всичко си споделят, кое истина, кое измислица и подплътено с добро въображение. Може ида имат неуспешни начинания поради определени негативни аури, но ...ми се струва, че ако нещо трябва да се случи, дори да не стане от първия път, то така или иначе се случва. Без усилия. Въпреки негативни по-мисли.
И трети тип, които не е задължително всичко да споделят и дори сами да успяват да си ги тълкуват, да преценят че определени неща са интересни за по-широката публика и каквото и да си мислят останалите като чуят/видят написано разказаното, то вече е  публично достояние със своите минуси от този факт и публичността като цяло- от подигравки до ирония или възхищение до пълно пренебрежение Smiley
Скоро ми стана интересно като влязох в един магазин да си купя цигари и стоях пред щанда и просто се чудих какви да си взема, накрая както мислено си ги изброявах в мислите, извадих пари и преди да кажа марката (неосъзнавайки, че не съм проговорила още) жената произнесе "червено Море"? И аз зяпнах! Казах й: "това е телепатия!" как ми видя/прочете мислите? Тя скромно отвърна: ами понеже това си купуваш обикновено;- не не си купувам това обикновени, още поне три марки сменям, като най-често си купувам "давидоф", Море съм си купувала не повече от пет пъти откакто влизам в тоя магазин, а това е поне от 4-5 години... питах я коя зодия е, че ми стана интересно. Каза "Рак"  Undecided не знам защо и дали има връзка ...
Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #13 -: (Събота) 23 Март 2013, 22:48 »

Първото не е сън, Ирония, а видение. Виденията са това, което виждаш вътре в съзнанието си, когато си релаксиращо отпусната, но не заспала. В тоя ред на мисли миналата година имах видение за много интересна планета - виолетова и една такава на кръгове и дори и слънцето и беше такова. Нарисувах я още на другия ден. Ето какво видях:

http://i533.photobucket.com/albums/ee333/veshti4ka/Deeppurple1.jpg
Видения

Кръстих я Deep purple, защото колкото и да я гледах само това ми идваше на ума  Grin...
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #14 -: (Неделя) 24 Март 2013, 12:14 »

Има ли нещо по-сериозно, което би навредило, ако човек ги споделя?

Има,има..Суеверие Grin
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: