Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ирационалния свят и възможностите за опознаването му  (Прочетена 4577 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #45 -: (Вторник) 04 Февруари 2014, 20:47 »

По вашата логика и камасутра е мегаизвратена.

Мчи извратена е  Grin! Ти виждала ли си я? Имам я - луксозно издание - дебела, голяма, с кожена подвързия и тежи сто тона. С нея с най-голямо удоволствие бих изплющяла автора и по тиквата...

Тя не е само книга със секс пози. Повечето от писанията и са на тема как жената трябва да чисти, готви, копа градината за да не се изморявал мъжът и прочие простотии от сорта. Пффф баси и тъпотията... 

Тези индийки LaughЕгати си пазят мъжете цели, все едно отворили двери неземни, немой да не сколасат по нощите, или когато там си уплътняват енергиите Wink

Laugh

яко!

тъй, тъй. Не са тъпи патки тези индийки  Cool
Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #46 -: (Четвъртък) 06 Февруари 2014, 00:05 »

Не знам ама тва с мъжа и жената дето стават на гущер..
Сякаш го знам от някой други живот..Така познато..Shocked

Shape-Shifting. Не е от друг живот, а от книгите на Еленко, Айк....''Не пипай тази книга''..........Там е застъпена тезата, че гущерите и ние сме се таковали...онаковали и т. нт.
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2720
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #47 -: (Четвъртък) 06 Февруари 2014, 07:40 »

Еленко и Айки никога не съм ги чела..
Така и не изпитах"потребност",особено от книгите на Еленко..докато пропагандираше неговите си неща,някак..Вътрешно го заклеймих като платен провокатор,и от нещата които казваше ми бе блудкаво и безинтересно.
Ама и той ли е говорил за унията между мъже жени? Cool
« Последна редакция: (Четвъртък) 06 Февруари 2014, 07:47 от Psyhea » Активен
Неактивен petrova77
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #48 -: (Събота) 05 Юли 2014, 08:36 »

Всички човешки общества са вярвали, че отвъд физическият свят съществуват сили, които въздействат върху съдбата на хората и с които хората могат да поддържат връзка, в името на своето благополучие. Не е тайна, че много от знаците, буквално, са очевидни, но малцина ги виждат. Един верен прочит на символите би ни помогнал да вземем правилното за нас решение, да ни насърчи и предпази. Животът ни е низ от постъпки, радости и болки.
http://gledanenakafe.com/
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #49 -: (Събота) 16 Август 2014, 12:20 »

Мдам..Ирационалния свят..

Или ти го намираш или той намира теб..Като лафа с Мохамед Grin

Аз за първи път имах осъзнато видение тези дни..Докоснах се до този ирационален свят съвсем спонтанно..И видях Себе..Бях в монадата си!Вътре в Себе.в самото си същество..

Не знам как така"благоволих" да си се покажа сама на Себе..Ама на..Сторих го..
Къпя си аз детето в банята,унесла съм се в някви мисли,някви градуси,някви ъгли на светлинните лъчи и пр.щуротии ме занимават,извендъж..Тунел..Мрак..И към мен долита някво..Абе беше нарисувана глава като на някво смешно тролче,нямаше тяло,но с прикачени ангелски крилца..Чиста анимация,,Лети към мен и още докато е в движение ми казва една "формула" дет се мъча над тва,ама аз пусто толкоз стъписана,хич не го чух ми му викам.."АМа ти ли си наистина"..А то се хили с глас и ми вика"Е кой да е бе,шматко"..И се смее като откачено..Помня само,че повтарях "моля те не си отивай,чакай да довърша с детето.."А То се смее,смее и отлетя..Каква тъга почувствах..Исках да го разгледам повече,но и ..истинска тъга..

Шантава работа и то само за секунди..

Видях ето това,ама нарисувано като комикс с бели крила а главата някак.."тъмна"стоеше и смешна контрастна на ангелските си крила..Не знам що не си беше заболо направо и два рога,та да е пълен купона..Но така или иначе,символиката беше повече от ясна

тва бяха крилата..

но главата беше нещо подобно,много комична рошава в този стил на анимация и някак..беше"то"..нито"той",нито"тя"..ТО

изобщо..арехитипи отвсякъде Laugh

Тва беше първото ми "видение"без никви вибрации в напълно будна форма(къпех детето все пак)

А защо твърдя,че съм била в Себе/Монадата Си?

Ами защото няма къде другаде да съм била..И заради естеството на мрака в който бях..Чувстваш го,така както тук чувстваш тялото си..

Монадата(микро-душата  или ядрото на душата) е "мястото"в което видях ВА.
За туй бе тъмно,за тъй и имах усещането,че съм в тунел..
Просто ми трябваше малко време за анализ на случилото се,понеже досега образ не бях изкарвала,само тъмнина най-много звук..Ама сега и картинка имаше  Grin Grin

И да,мракът там не е мрак.Както казах,усещаш го както тук усещаш тялото си.Ти самият си този мрак

Душата ни е енергиен вортекс/вихър/тороид.
А какво има в центъра на един вихър?Нищо..Празнота..Вакуум

тороидния модел по кой се движи енергията

монада,ядката на душата/микро тороид  

http://integrationcoach.files.wordpress.com/2007/01/chakras_long-currents66.jpg
Ирационалния свят и възможностите за опознаването му

http://www.asherahart.net/wordpress/wp-content/uploads/2011/10/Double-torus.jpg
самата душа/аура(полето което се излъчва от монадата) е тороид
http://integrationcoach.files.wordpress.com/2007/01/chakras_long-currents66.jpg[img]         [img width=600 height=369]http://www.asherahart.net/wordpress/wp-content/uploads/2011/10/Double-torus.jpg
земята е торид,както и слънцето,както и всяко небесно тяло..както и всяка форма на материята..серпент..

http://www.commutefaster.com/toroid-math.JPG
-матрицата

Големият тороид с цифрите е модела на вселената ни.
Показан е като графика,но в същността си е непрекъснато движение.Въртеливо,подобно на вал.Но всеки"ред"се мести сам за себе си..Във всеки миг,имаме различна комбинация от цифри,даващи различна реалност..
Всяка цифра съответства на буква/графичен символ,изобразяващ не намерението а емоцията.
Намерението/логоса се изразява в цифрите.

Всеки човек е микро вселена и следва точно същият модел.
« Последна редакция: (Събота) 16 Август 2014, 12:29 от Psyhea » Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 591

« Отговор #50 -: (Събота) 16 Август 2014, 13:48 »

Крилца със смеещо се лице. Най-близката асоциация за която се сещам е този символ:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ac/Wingedheart.svg/343px-Wingedheart.svg.png
Активен

Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #51 -: (Събота) 16 Август 2014, 15:17 »

Крилца със смеещо се лице. Най-близката асоциация за която се сещам е този символ:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ac/Wingedheart.svg/343px-Wingedheart.svg.png
Не ми трябва асоциация за да разпозная Себе Smiley

Активен
Неактивен radiko
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #52 -: (Събота) 16 Август 2014, 19:23 »

Цитат
Psyhea  На мен ми се струва, че това е само един чертеж на едно нещо с много странни качества наричащо се "Абха намотка" Други хора му викат намотка на Родин, Rodin coil
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member

« Отговор #53 -: (Събота) 16 Август 2014, 19:40 »

Цитат
Psyhea  На мен ми се струва, че това е само един чертеж на едно нещо с много странни качества наричащо се "Абха намотка" Други хора му викат намотка на Родин, Rodin coil
Не знам нищо за графиката,просто това е най-близо до онова в ума ми..Със сигурност"гънките"на пространство-времето ни са доста по-сложни от тази проста графика..
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #54 -: (Събота) 16 Август 2014, 20:28 »

http://www.commutefaster.com/toroid-math.JPG
-матрицата

Показан е като графика,но в същността си е непрекъснато движение.Въртеливо,подобно на вал.Но всеки"ред"се мести сам за себе си..Във всеки миг,имаме различна комбинация от цифри,даващи различна реалност..
Всяка цифра съответства на буква/графичен символ,изобразяващ не намерението а емоцията.
Намерението/логоса се изразява в цифрите.

Всеки човек е микро вселена и следва точно същият модел.

Еми да....Ето защо не може да се предрича бъдещето...ми то всяка секунда се променя....Факт....Значи всички гледачки и баячки от Месалина през Нострадамус и Гущерова са шарлатани..... Wink.....

Еленко и Айки никога не съм ги чела..
Така и не изпитах"потребност",особено от книгите на Еленко..докато пропагандираше неговите си неща,някак..Вътрешно го заклеймих като платен провокатор,и от нещата които казваше ми бе блудкаво и безинтересно.
Ама и той ли е говорил за унията между мъже жени? Cool

Пише за много неща...и за летачите пише....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: