Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: необяснимо  (Прочетена 1210 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен diamondface
Newbie
*
Публикации: 1

« -: (Неделя) 03 Май 2015, 00:49 »

Значи беше 26-ти срещу 27- ми април 2015г. /неделя срещу понеделник/ незнам дали има значение кога съм преживяла този страх ?!?!?? Все пак.Тази вечер Ви описвам беше страшна ...Иначе пък заспах рано между 19ч.-20ч. бях се прибрала преъморена от работа в 3 през деня и бързо заспах ...човешко е .. аз че ме е страх от ъмно страх ме е !!! Преди не ме  беше страх така но напоследък достичка.Абсолютно всяка вечер си оставях тележизора да си работи без звук за да има някаква светлина .Незнам на какво се дължи това което се случва с мен Huh? и така за вечерта в която разказвах ! Събудих се не знаех колко е часа ? - бях си сънена но усещах присъствие на някого в стаята ми - просто цялата тръпки ме побиха изпаднах в ужас ...Чувах гласове по между хора Huh?? ... Като почна една борба - исках да кажа нещо не можех, исках да изкрещя за помощ гласът ми не излизаше сякаш съм няма .. Sad(телвизора си ми работи викам гласа ми го няма -сякаш някой се опитваше да ме удуши задушавах се .Даже незная как оцелях едно ритане с крака ... незнам как се добрах да светна крушката Sad.. Без да преувеличавам борих се и аз не видях с кой в продължение на близо 15 - 20 мин - как се откопчих от леглото си незная !!?Huh??? Беше адската борба ... Ако има някой да обясни на какво може да се дължи това ми състояние нека ми пише ...Благодаря Виктория от Варна ... Smiley
Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #1 -: (Неделя) 03 Май 2015, 10:26 »

========Значи беше 26-ти срещу 27- ми април 2015г. /неделя срещу понеделник/ незнам дали има значение кога съм преживяла този страх ?!?!??========

Има ОГРОМНО значение.

Първо , нека разгледаме фактите.

Регистрирала си се тук , в ЕЗОТЕРИЧЕН ФОРУМ , на 24.04.2015 г. в 16.55 ч. Два дни след това , на 26-ти срещу 27-ми того , получаваш и астрално нападение в което се бориш с нещо , или с някой.

Уточняващ въпрос ! Трябва ли да се подразбира , че подобна "борба" ти се случва за пръв път , или и преди е имало нещо подобно , което те е накарало да се регистрираш във форума , т.е. да търсиш обяснение на необясними явления ? Да останеш 15-20 мин. във фаза на астрална проекция е просто невъзможно за неопитен човек , който го изпитва неосъзнато. Мисля , че тук във форума има няколко души (от 1до 3-ма) които могат да го правят ОСЪЗНАТО , но пак ме съмнява да постигат подобни рекорди от по 20 мин. Smiley Но нека не се отвличаме в техническите подробности , те така и нищо няма да ти говорят.

Да се върнем , към времето , Защото :

Ако се е случвало и преди е едно.

Ако ти се случва след регистрацията за пръв път е друго.

Ако не се е случило нищо и отваряш тема просто за да видиш кой - какво ще каже - тогава е трето.

Най-добрият отговор на всеки въпрос е , когато след получаването на отговора не възникват нови въпроси. А най-добрият отговор човек може да получи единствено от Себе си.

Ерго , погледни в Себе си първо , изясни си въпроса какво търсиш и за какво ти е нужно това и едва тогава може да се обсъжда нещо по-конкретно.

Поздрави
 Cool

P.S. Ще разширя малко мнението си чрез опит да направя разрез на Личноста ти , за да илюстрирам сериозноста на това с което се захващаш.

За колегите от форума ще добавя , че термините с които оперирам са извадени от определена Традиция и могат и да не отговарят на термини които са им познати , но който има някакво понятие и обща култура от езотериката ще разбере.

Също така приемам , че може и да греша , доколкото опита ми е основан на много малко изходни данни което трябва да се вземе предвид.

1.     diamondfacе - самата постановка на избора на ник-нейм говори за егоцентрична личност. ( моля , това да не приема в лошия смисъл , всички така или иначе сме такива , в този смисъл и моя ник-нейм говори за доста неща ако някой тръгне да го разглежда от тази посока). Присъствието ти тук няма за цел лично усъвършенстване и търсене на отговори , а е с цел да получи порция забавление в петъчната скучна вечер (24-ти) А също и неосъзнат опит за самореализация , т.е. в реалният живот имаш проблем с мястото (което си мислиш че заслужаваш от твоя гледна точка) в някаква социална структура (семейство или в службата) и по този начин избива тук.

2. Виктория - Възможно е и да е истинското ти име (съмнява ме , но допускам да е възможно). Но и да не е и да е и двата случая водят до едни и същи изводи :

Виктория = Победител.

Стихията ти е : "Огън"

По вертикала на еволюция на Личноста принадлежиш към "Кастата Воин". Самият факт , независимо дали за забавление или не , че си опряла да надничаш по тези форуми говори , че еволюцията вече те подтиква към саморазвитие. По този начин бих предположил , че по хоризонтала еволюцията ти е под знаците на зодиака "Овен" , "Лъв" , "Стрелец". Ако стесня предположението , по степен на вероятност бих градирал като най-вероятно месеците Ноември- Декември , а след тях Юли- Август.(това като рожденни месеци) Всъщност , сега забелязвам , че темата е нова , т.е. влизаш "с бутоните" , което е характерно за "Овните" .... не знам ....

Може да се продължи още в тази посока , но вероятностите за грешки нарастват , доколкото изходните данни са малко.

P.P.S. Админ , бях обещал да не разисквам личностните качества на съфорумците , но в случая това може да се разглежда и по друг начин , а не като атака. По-скоро като нагледно пособие като как действа на практика разбирането на някои процеси.

« Последна редакция: (Неделя) 03 Май 2015, 12:14 от Dorssay » Активен
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #2 -: (Неделя) 03 Май 2015, 12:59 »

Обещанието беше дадено  ...нравът надделя над обещанието.
Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #3 -: (Неделя) 03 Май 2015, 13:09 »

Ми махай в Гюма  сега , какво да направя .... Sad

Опитвам се да се издигна над тези неща и знам , че не е правилно , но ... сърце юнашко не трае дето се вика , да гледа екстрасенси как беснеят над бащино огнище ... както е казал поета  Evil
Активен
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #4 -: (Неделя) 03 Май 2015, 13:19 »

Запази поуката от случилото се, според мен е ценна. Пиши свободно, нямаш ядове с мен. Извинявам се към автора на темата за отклонението.
Активен
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #5 -: (Неделя) 03 Май 2015, 15:05 »

Друго беше казал поета, но както и да е. Прави ми впечатление че все повече хора се сблъскват със сънната парализа, която не е ново явление. Лично за себе си имам разумно обяснение, че до голяма степен присъствието се дължи на външни източници, смущаващи нормалната работа на мозъка. Такова смущение може да предизвика всеки електроуред в близост до леглото, дали ще е радиоприемник, зарядно за телефон и др., включен в ел. мрежата, дори и да е спрян от копчето, трансформатора вътре продължава да работи, но честотата му е твърде ниска за да окаже сериозно въздействие, най-силни са модерните импулсни зарядни за телефоните, като техните трансформатори работят с честоти до няколко килохерца, а вече се произвеждат телефони, които се зареждат от магнитните вълни на рутерите. Понякога не обръщаме внимание на това което е пред очите ни и копаем в дълбокото. Имаше специална тема, която трябва да се направи важна и пак се питам защо последните 10г. след масовото навлизане на интернет във всяка сфера от живота ни всеки втори и трети започна да изпитва необичайни състояния? Аз все още съм новобранец с компютърната техника и не ми носи особено забавление чатенето, фейсбуците, скайповете, след като някой ми беше фалшифицирал профила и изял снимките ми вече съм забравил тотално за тях, има си телефони, имейли които са по-удобни. Наскоро забелязах във форума как някои потребители се скарали през скайпа и продължиха после и във форума, но досега на виртуални кавги не се бях наслушал, много започнаха да се израждат отношенията и като гледам улицата пред блока запустя, само пенсионерите седят навън. Но първите години, когато се учех да работя на компютър, бяха кошмарни, а това беше преди 4-5г. тогава все още нямах имунитет и почти всяка вечер усещах странни присъствия. Мозъка има много мощна енергийна защита, просто трябва да се научим как да я активираме, но не става да спим на светната лампа и някакъв телевизор да ни бръмчи на главата. Лампата може да създава илюзия за защита и да ни предпази от чуждо присъствие, но със сигурност очите ни сутринта ще са по-изморени и ще сме неспособни да си свършим пълноценно задачите. Ако това беше решение, всички щяхме да спим през деня и да работим нощем.

Преди около година бях споделил малко музика в някои сайтове и една вечер сънувам как чужди хора влизат в дома ми и разграбват колекцията ми, която с години съм събирал и не мога да ги изгоня. Тогава се обаждам на полицията и им казвам че през прозореца са влезнали крадци и купонясват, а полицаят на телфона се смее и ми казва "А-а, нещо проблеми с компютъра? Ти си правиш някакви далавери и искаш ние да те спасяваме?" Но аз тъй като съм упорит му казвам, че нямам проблеми с компютъра, а просто съм оставил прозореца отворен и оттам са влезнали. Като се събудих нямаше какво да се замислям, посланието беше много ясно и точно казано. Вече си взех поука да не споделям  каквото и да било изкарано с много труд, а тия дни посетих други форуми, където се подаряват разни неща, може и да ми потрябват, но предпочитам да си платя, в свят където всичко се плаща, не мога да проумея как някой раздава личните си вещи на непознати. Но не бива да подценяваме силата на форумите, откакто започнах да пиша в тях, е в началото бях малко позабравил азбуката и темите ми бяха доста първолашки, все пак от тогава до ученическите ми години почти не съм писал, а и нямаше къде, но откакто си припомних уроците по литература, тези текстове вече ги материализирам и в реалното общуване, а по-рано не смеех. Уроците могат да ни намерят навсякъде.
« Последна редакция: (Неделя) 03 Май 2015, 16:07 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: