Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Енергийни импланти  (Прочетена 439 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Sr. Member
Публикации: 499

« -: (Сряда) 13 Септември 2017, 10:02 »

Намерих нещо интересно тук:
https://www.youtube.com/watch?v=urTDdobg-SA
Това е каналът на Калоджеро Грифази, специалист по регресивна хипноза. Сеансите са преведени на няколко езика, вкл. руски(субтитри). Преводите се намират в меню плейлисти на канала, като всяка от тях съдържа преводи(субтитри) на съответният език.
Къде е интересното и различното при тия сеанси. Тук в България си имаме подобни специалисти, но те се явяват по-скоро в ролята на туроператори(само ви развеждат и ви показват разни неща, места и проблеми, които имате). Калоджеро помага на пациента/клиента си да се справи с проблемите си, породени от външна/извънземна намеса в енергийните им тела(астрално, ментално). Открива се виновникът или виновниците в повечето случаи, и им се нарежда посредством свободната воля на пациента/клиента, да се покажат/материализират пред него.(да приемат формата си). След което им се нарежда да си съберат всичката технология/имплантите от енергийното тяло и да се пръждосват през отворен за целта времеви прозорец. Става ясно, че чрез имплантите ония си осигуряват удобно местенце откъдето да паразитират/смучат енергията ни. Има и още, но който иска да разбере повече, да гледа някой от сеансите.
До колкото съм наясно съществува древно българско знание(ако щете -техника) за самопочистване от тия неща.(водно почистване, чрез общуване с водата) В този форум има обяснение как става това. За всеки случай искам да попитам човекът, който го е споделил тук, това което прави водата същото ли е с това, което прави Калоджеро чрез подобни сеанси?
В смисъл до колкото разбирам, крайният ефект от двата метода е един и същ?
Отворих темата, поже смятам че подобни неща трябва да се знаят.
Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #1 -: (Сряда) 13 Септември 2017, 13:29 »

https://www.youtube.com/watch?v=d_3wlDME2a0&index=49&list=PLVa6C3f8uuzRShlmgUPlER6U5CenTDVHX
Тоя сеанс е изключително поучителен и показателен. Особено на финала. Който не е сляп, ще му се изяснят бая неща. Wink
Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 14 Септември 2017, 10:38 »

Grin
Още нещо. В сеансите на Калоджеро се споменава предимно за влечугоподобни същности.
Тук обаче има инфо за кучеглавите:
https://www.youtube.com/watch?v=mKznsP48wSk
Активен
Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**
Публикации: 64

« Отговор #3 -: (Петък) 15 Септември 2017, 08:41 »

Наистина интересна информация. Благодаря, Паци! Единственото, което буди съмнение в мен е това, че сеансите се провеждат и чрез интернет. Чувал съм, че хипнотизаторът не може да те хипнотизира наистина, той просто ти дава напътствия да изпаднеш в хипноза. В сеансите хората доста бързо "влизат в астрала", което ме навежда на мисълта, че или са направени десетки неуспешни сеанса преди да пуснат видеата, или хората искат внимание? Undecided  
Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #4 -: (Петък) 15 Септември 2017, 09:41 »

Grin
Ми според мен връзката хипнотизатор - клиент е енергийна и не се влияе от разстоянието. Калоджеро  очевидно е човек с богат опит и знания и едва ли му се налага да ходи на поправителен. Истината е, че не всеки го "лови" хипнозата, и затрудненията при различните сеанси вероятно произтичат именно от този факт. Иначе информацията, извлечена посредством метода е доста интересна. Доста неща ми се "вързаха".
Активен
Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**
Публикации: 64

« Отговор #5 -: (Петък) 15 Септември 2017, 10:33 »

Определено и при мен започват да се навързват.
Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #6 -: (Петък) 15 Септември 2017, 21:49 »

Grin
Информация свързана с темата. За всеки случай е в кавички.
Откъс от книгата на Ценка Стойчева "Новото лечителско изкуство"
Добро инфо, ако не се взема насериозно частта с "наставниците от тънките нива" Undecided
Нещо им нямам вяра на тия наставници.  Wink

"ОТСТРАНЯВАНЕ НА ЕНЕРГИЙНИ ПАРАЗИТИ И ИМПЛАНТИ
Методът, който предстои да ви опиша, ми бе подсказан от Наставниците ми от тънките нива.
Информация за същността му получих месеци след като за пръв път извадих от чакрата до върха на
плешката си първата черна енергийна стрела. Както останалите методи, с които ви запознавам, и
този проучих, прилагайки го по необходимост първо на самата себе си.
От дни изпитвах слабо неразположение и болка в областта на кръста. Най-накрая дискомфортът
ме принуди да си обърна по-сериозно внимание и аз реших да се прегледам по начина, който току-що ви описах. Визуализирах себе си в цял ръст, след това само гръбначния стълб и след като
стабилизирах картината, започнах бавно да го преглеждам прешлен по прешлен. Когато стигнах до
болезнения участък, забелязах някакво тъмно петно. Без да имам и най-малка представа какво е това
там, си надянах белите ръкавици, призовах Помощник и посегнах към петното. В момента, в който
го докоснах, то се раздвижи! Признавам си, че малко се стреснах, но въпреки това внимателно
отстраних тази мърдаща безформена маса. След което любопитството ми надделя над уплахата и аз
реших да я разгледам. Трудно ми е да ви опиша какво видях, тъй като по форма то наподобяваше
хибрид между влечуго и насекомо. Пуснах го в купата толкова стресната и объркана, че дори не се
сетих да попитам Помощника що за твар извадих от тялото си.
Чела съм за прочутите филипински лечители, които при много от безкръвните си операции
отстраняват от тялото на пациента си такива тъмни струпвания. Някои от тях ги наричат съсиреци
от негативна  енергия, които по различни причини се наслагват в енергийните ни тела. Но до този
момент никъде не бях прочела подробно описание на това, което открих залепено за гръбнака си!
След манипулацията, за която ви разказах, съм имала доста случаи, при които съм откривала
подобни форми в енергийните тела на мои приятели или пациенти. Спомням си как при мен дойде
жена с оплакване за хронична болка в кръста. Когато визуализирах гръбнака й, почти в средата му
забелязах тъмно петно с големината на орех. След като внимателно го хванах с пинцетата и започнах
да го издърпвам, бавно изтеглих оттам нещо, дълго колкото целия й гръбначен стълб, което се
гърчеше и се опитваше да се освободи. Месец по-късно жената ме осведоми, че след намесата ми
болката е изчезнала.
Моя  близка  приятелка  от  доста  време  се  оплакваше  от  сърдечна  аритмия,  стягания  и
пробождания в сърдечната област, тежест в гърдите. Прегледите при лекуващия й лекар и при
кардиолог  не  показаха  никакви  отклонения  в  работата  на  сърдечносъдовата  система.  Накрая
лекарите й казаха, че оплакванията й са „на нервна почва” и й предписаха успокоителни, ефектът от
които бе, разбира се, нулев. Преди да започна да виждам енергийните паразити, и аз се опитах да й
помогна, но резултатите бяха с временен ефект. Едва при последния ми преглед аз видях в областта
на гърдите й голямо тъмно петно. За изваждането му пинцетите нямаше да свършат работа, така че
ми  се  наложи  да  го  отстраня  оттам  с  двете  си  ръце.  Формата  му  беше  нещо  средно  между
ракообразно, скорпион и гигантски паяк.
В последвалите месеци, явно за да добия по-богат практически опит, съдбата ми предостави
възможност да помагам основно на хора, носещи във фините си тела енергийни паразити. Понякога
те имаха доста странна форма и почти не даваха признаци на живот. Приличаха на малка или по-голяма черна правоъгълна пластина – тези „пластини” откривах само по гърба на жертвата. По
вертикалните й краища имаше подобие на къси крачета, впити в тялото. В такива случаи след
внимателното отлепване на паразита, който не се съпротивлява нито прави опит да се вкопчи в мен,
се  налага  внимателно  един  по  един  да  извадя  тези  остатъци.  Местата,  където  са  били  впити,
наподобяват малки рани, които трябва да се почистят и един вид дезинфекцират – обикновено с бяла
Христова светлина.
Честно да си призная, тази форма на намеса и помощ изобщо не ми допадна, защото изпитвам
страх, граничещ с ужас, именно от такива същества – змии, паяци, скорпиони. Допускам, че бях
изправена пред това предизвикателство, за да преодолея този до голяма степен ирационален страх.
Защото, като се замисля, има красиви създания – като прекрасните и феерични медузи например,
120
които биха ни наранили или убили по сходен или дори много по-мъчителен начин от едно влечуго.
Питам се колко ли опит ни е нужен, за да се научим действително да съдим за всичко не само по
формата, а най-вече – по съдържанието. И до каква степен от първото можем да заключим какво е
второто.
Откриването  на  енергийните  паразити,  както  и  развиването  на  способността  ми  да  ги
отстранявам, ме принуди да преустановя писането на книгата за няколко месеца. През това време
усилено търсех информация – в книгите и в медитация, за тяхната същност и произход. Дълго време
нямах точно обяснение за какво става дума, но наличието им за мен си остана неоспорим факт. През
този период на размисъл и търсене на отговори ми се наложи да отстранявам такива същности от
телата на много мои приятели и познати, които идваха при мен с оплаквания от най-различно
естество. Постепенно у мен се оформи хипотезата, че много от нас носят във фините си тела
подобни паразити, които по мое мнение са живи, но безсъзнателни същества. Какъв е техният
произход, как попадат в телата ни – на тези въпроси все още нямам еднозначен и категоричен
отговор. Смятам обаче, че методът за отстраняването им може да бъде наречен духовна хирургияи не
бих се изненадала, ако други лечители вече я практикуват и дори назовават с този термин.
* * *
Докато  аз  се  учех  да  откривам  и  отстранявам  енергийните  паразити,  паралелно  търсейки
информация  за  произхода  и  същността  им,  от  печат  излезе  поредната  книга  на  Даян  Стейн  –
„Психична защита”. Тъй като именно тази авторка ме подпомогна да се свържа с Посредниците и да
започна  да  работя  с  тях,  прочетох  книгата  й  с  голям  интерес.  В  нея  освен  биовампиризма,
обсебването, връзката с покойници и енергийните паразити тя описва още една форма на негативно
енергийно вмешателство. По нейните думи много от нас са обект на психични вмешателства от
страна  на  същества  с  извънземен  произход.  Техните  намеси  според  авторката  се  изразяват  в
поставянето във фините ни тела на импланти – малки механизми, които не само изчерпват енергията
ни, но и манипулират психиката ни. Трудни са за откриване, тъй като функцията им е да ни внушат,
че в аурата си имаме същества, подобни на хибридите, за които вече разказах. Под влиянието на това
внушение сензитивът „вижда” какви ли не паразити. Тъй като в действителност те са нещо като
холограма, създавана от импланта, тяхното преследване и отстраняване е абсолютно безрезултатно –
все едно да се опитваме да догоним и хванем сянката си. В същото време истинският причинител
продължава да ни обезсилва и манипулира.
След прочита на тази информация, основната част от която напълно се препокриваше с личния
ми опит, аз останах крайно резервирана по отношение на имплантите. За мен подобно твърдение
звучеше, меко казано, пресилено. Сметнах, че авторката направо е прекалила, докато събития в
живота ми не ме убедиха в обратното.
Случи се така, че няколко дни поред започна да ме вади от кондиция сърдечна аритмия. Едва на
третия ден обърнах внимание, че сърцето ми нарушаваше ритъма си  всяка вечер  по едно и също
време и с една и съща продължителност.  Ако предишните вечери отдавах неразположението си на
влиянието на пълнолунието, то констатираният факт ме подтикна да се прегледам. И какво мислите
открих?  На  гърба  ми  –  в  зоната  на  четвърта  чакра,  се  виждаше  тъмно  петно.  Едва  когато  го
отстраних, видях, че „нещото” наподобява малък механизъм, от който стърчаха подобия на къси
проводници. Почти същият, но по-малък, имплант отстраних и от предната част на чакрата.
Случилото се не ме изплаши благодарение на това, че все пак бях информирана и подготвена
психически след прочита на книгата на Даян Стейн. Впоследствие се наложи да отстраня и друг
имплант от аурата си. Той обаче беше по-различен – наподобяваше малък кръгъл електронен чип с
множество крачета. Характерното при него беше, че - точно според описанието на Даян Стейн,
първата  причина  за  неразположението  си  открих  под  формата  на  някакъв  енергиен  паразит.
Отстраняването му обаче не ми донесе облекчение, тъй като скоро след това се появи друг – и т.н.
Добре че най накрая се сетих какво трябва да направя, за да се справя окончателно с тази инвазия.
Просто категорично и убедено заявих, че тези същества не съществуват, те са илюзия. Престанах
да ги преследвам и започнах да търся имплант.
При тази ми нагласа го открих с лекота – беше поставен отзад на врата ми, близо до основата
на черепа. Тъй като в тази зона се намира една изключително важна чакра, наричана  психична
врата, през която именно нахлуват обсебващите същности, заключих, че на някого много му се иска
121
да ме пороби и да ме постави под контрола си. За да съм сигурна, че това няма да се случи, поисках
помощ  от  Посредниците,  като  ги  помолих  да  отстранят  от  мен  всички  енергийни  паразити  и
импланти, както и да поставят нужния Пазител на психичната ми врата. Едва след тази молба успях
да се стабилизирам. Дали ще ми се наложи отново да се справям с такова насилие и след колко време
– това не зная. Знам само, че в борбата за личната си и духовна неприкосновеност не съм сама и
имам за съюзници и закрилници могъщи добронамерени Същества. На тяхната помощ можем да
разчитаме  безрезервно  не  само  аз,  но  и  вие.  Така  че  не  се  плашете  от  прочетеното.  Бъдете
осведомени и подготвени, тогава ще можете да се противопоставите на всяко психично насилие.
В  заключение  по  темата  съм  длъжна  да  призная,  че  до  този  момент  съм  откривала  и
отстранявала импланти  от  телата само на  неколцина  мои приятели.  Липсата ми  на достатъчен
практически  опит  обаче  не  омаловажава  споделеното  дотук.  Смятам  за  свой  дълг  да  направя
констатациите си ваше достояние. Възможно е и вие, като мен преди време, да сметнете написаното
като проява на развинтеното ми въображение. Честно казано, аз бих била много по-радостна, ако
никога не ви се наложи на собствен гръб да се убеждавате в правотата ми. Но ако ви предстои такова
трудно изпитание, то предварителната ви информираност ще ви помогне по-лесно да преминете
през него.
* * *
Логично е да се предположи, че именно енергийните паразити и имплантите стоят в основата
на доста на хроничните и нелечимите заболявания. Наличието им във фините ни тела позволява те
да изсмукват жизнената енергия на определен орган, правейки по този начин невъзможно лечението.
В книгата си „Древната тайна на цветето на живота” (издателство „Аратрон”) авторът й Друнвало
Мелхизедек  твърди  следното.  Гибелта  на Атлантида  според  него  е  причинена  от  неразумния и
безотговорен опит да се повлияе на земното магнитно поле. Неуспешният експеримент не само е
довел до потъването на древния континент, но на фино ниво е разкъсал предпазната енергийна
мрежа между нашето измерение и това, обитавано от низши същности. Допуснати в нашия свят, тези
същества побързали да си намерят приемници, което да им позволи да продължат да съществуват на
тази  по-висока  вибрация.  И,  естествено,  се  настанили  във  фините  тела  на  хората.  Как  обаче
продължават да се прехвърлят в тях с всяко следващо прераждане – на този въпрос Друнвало не
предлага отговор.
Какъвто и да е отговорът на тези въпроси, аз съм убедена, че той рано или късно ще ни бъде
даден, ако вече не е сторено. Според мен е от голямо значение сензитивите и лечителите да бъдат
осведомени за съществуването на енергийните паразити и импланти. Следващата им стъпка ще е да
се научат да ги откриват и отстраняват от телата на пациентите си. А това обучение може да бъде
проведено на фините нива по тяхна изрична молба към Учителите, които ги обучават и наставляват.
За останалите, необучени и неподготвени, е изключително опасно да се опитват да се справят
сами с подобен проблем. Имайте предвид, че като всеки друг паразит, и енергийният се нуждае от
приемник. В момента на отстраняването такова същество всячески се опитва да се освободи и да се
върне там, откъдето го измъкват. А ако не успее, то насочва усилията си да се вкопчи в лечителя –
или в този, който го е изтръгнал от уютния му досегашен „дом”.
Искрено се надявам, че в следващите десетилетия духовната хирургия ще намери мястото си
сред останалите лечебни методи, което ще позволи много от сега нелечимите заболявания да бъдат
лекувани. Без да имам претенции за точност и непогрешимост, смятам, че много от тези тъмни
същества  са  низши  елементали,  настанили  се  в  телата  ни  с  помощта  на  негативните  мисли  -хаотични или насочени съзнателно към нас. Ако всички ние най-накрая си дадем сметка какво
причиняваме не само на другите, но и на себе си, бълвайки в пространството злоба, ненавист и
омраза, може би някой ден внуците и правнуците ни ще имат възможност да живеят в една чиста
среда и да бъдат здрави, жизнеспособни и творчески личности.
Наша обща е отговорността за състоянието на околната среда, водите, горите, въздуха. Наш
продукт е и енергийния смог, който става все по-гъст и тежък, трови ни, провокира ни към насилие,
убива ни. В наша власт следователно е да променим жизнената си среда. И докато не започнем тази
промяна – първо в съзнанието си, а после и в делата си, ще продължаваме на всеки празник да се
поздравяваме с „да сме живи и здрави” и да храним надеждата пожеланието ни да се сбъдне."    

« Последна редакция: (Петък) 15 Септември 2017, 21:58 от paci1 » Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #7 -: (Събота) 16 Септември 2017, 22:32 »

Grin
Забравих да спомена нещо важно. Методите на Калоджеро и Ценка Стойчева не гарантират повторно заразяване.
Така че пийте си водата всяка вечер и да не ви дреме кой какви мераци има. Естествено бъдете внимателни какво мислите, написвате  или казвате на глас.
Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #8 -: (Понеделник) 18 Септември 2017, 23:51 »

Grin
Опс!  Исках да кажа, че методите и при двамата не гарантират че няма да се "заразите" отново.
 Grin
Активен
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 805

« Отговор #9 -: (Вторник) 19 Септември 2017, 20:12 »

http://xcombg.net/index.php?topic=2540.msg48861#msg48861

Активен
Неактивен paci1
Sr. Member

« Отговор #10 -: (Сряда) 20 Септември 2017, 01:11 »

Grin
Мила, предпочитам да представиш личното си мнение по темата, а не вехтории от рисайкъл бин-а. rifle
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: