Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пророчески сънища  (Прочетена 4152 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен peppone1
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #30 -: (Вторник) 04 Март 2014, 03:08 »

Зависи от това дали искат да си го спомнят и колко важно е за тях. Аз също не помня какво съм ял вчера, но като върна събитията отзад напред едно по-едно и изведнъж целия ден изплува, така е и със съня, някои откъс по откъс си ги припомням, други пък изобщо не помя дали съм сънувал. Най-ясно се запечатва в съзнанието, когато веднага се събудиш, в края на съня, случвало ми се е да сънувам някакъв сън, както споменах в предната тема, и в същото време разбирам, че нещо не е както трябва, че има нещо извън него, което го контролира и изведнъж се събуждам от трикратно потупване по-рамото, доста се стреснах, сърцето ми се разтуптя, помислих си да не е паднало нещо от облегалката, но всичко си стоеше на мястото, а съвсем ясно усетих физически допир от който, се събудих изведнъж, иначе спях много дълбоко и трудно бих се събудил. И до ден днешен не намирам разумно обяснение, понеже не е от обичайните преди това подобни състояния, които мога да си ги обясня с внушение, с изключение на друг сън от който силно исках да се събудя и тогава ме събуди един гущер около прозореца с цвърченето си.
« Последна редакция: (Вторник) 04 Март 2014, 03:18 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: