Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любопитно  (Прочетена 22547 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1965
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #255 -: (Понеделник) 16 Октомври 2017, 06:09 »

Спокойно, ние сме само в интернет!

В София ли си?
Добре! Сега стани от компютъра, отиди до прозореца и го отвори. Вдишай. Издишай. Вдишай. Издишай.
Не дълбоко бе, идиот, не искам да умираш веднага, а само да си леко зашемЕтен. Усещаш ли как в основната миризма на 20-годишен дизел с отрязан филтър се прокрадват леки нотки на кюмюр и изгоряла гума? Добре...
Върни се при компютъра и напиши някой прочувствен пост за Глобалното Затопляне, Парижкото споразумение за климата, фукушимската риба в Лидл, хвостохранилището в Пирдоп, шистовия газ, топенето на ледниците, миличките бездомни кученца, отровените от лайна делфинчета, петролопровода върху индианско гробище или безусловния базов доход.
Имаш 6 по слактивизъм от мен. Можеш спокойно да си свиеш и да си отвориш биричка. Или да си дишаш на прозореца, ако смяташ че въздухът е ок, а изброените са наистина важни проблеми.

http://nauka.offnews.bg/news/Skeptik_3/Ima-li-polza-ot-podkrepa-samo-onlajn_29604.html
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 549

« Отговор #256 -: (Вторник) 12 Декември 2017, 11:16 »

https://www.youtube.com/watch?v=lIxBrHdXtRU
Ето нещо, което ми направи впечатление със своята нестандартност и начин на мислене.
Клиповете са четири на брой, като двата са с участието на Александър Стойчев, а другите с участието на Георги Мелихранов.
Пък ей тук:
https://www.youtube.com/watch?v=QkxYVdZyYbY&index=1&list=WL
говори някой си Румен Колев, който странно, но много прилича на нашият разговорлив "приятел" Стамат. Undecided
П.п. Меандре, стаматчо истинското му име е Стамен Георгиев. Я пак си провери факсовете.
Стамен Стаменов, Иван Стаменов, Стамен Георгиев....абе много стаменовци станаха напоследък. Някой от тримата е, ма не се знае кой. Няма случайни неща. Wink
Ето как изглежда Стамен Георгиев - Стамат:
https://www.youtube.com/watch?v=aW72ehyuXAE
Според мен Румен и Стамен са едно и също лице, освен ако не са клонинги. Какво ти е мнението?
« Последна редакция: (Вторник) 12 Декември 2017, 11:34 от paci1 » Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1588
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #257 -: Днес в 11:17 »

Grin
Цитат
Я пак си провери факсовете.
Брях че и нагъл.
Тоя новия не ме интересува,ма да огледам тебе.
Доколкото сващам чалъма със призоваванията има два начина на ползване .Скрит и със магагарета.Тебе стана два пъти та вадя за яката от скришното ти място,третия път ми са видя че получи текме направи лястовичка и си падна на главата.Това беше последния път,където гласа пак ме заплаши със оръжие в енергийното и страна причина там да влезе "полиция" която му показах а той изчезна кат бит *едерас.
Обаче ти какво правеше там? Като един призовават а призоваващите са цяла група.Магаретата кат гласа са на терен,а такива кат тебе са скрити и дърпат конците.Т.е. си бая ходжова патка,даже си и шарлан(мазен) пехливанин.Тъй че за мене си от групата на приятелката ти със корана.
Да ти обърна внимание на нещо.втория път когато та извадих за яката от скришното ти място ти предложих ако искаш да ме удариш.И ти го направи.Това което усетих е много страх в тебе а това в енергийното не е добре.Щом ме удари и аз мога и те отмахнах.Но вече си светулка като гласа.Дан са чудиш ако ваште те налегнат щото ги осветяваш.
Много  си хилав за астрален боец.
Птичето ти ако е тази дето се направи на добрия полицай,я уведомих че щом има мерак да се прави на добра ако се наложи ще я викна да свидетелства,но ще е свидетел от призоваващата страна което не е добре за нея.А и тука наскоро се опита със съблазняване.Ужас,барнах я тука там всичко е доктор енечев,няма нищо женско в нея.
Та извода ми за тебе е че си от групата на гласа и подобните им,и затова се опитваш с разбъркване на имената  да  спасиш стаменов,щото участвахте двамата във едно призоваване,това последното след което стаменов се покри а ти кат мой разбирач се опитваш да замажеш положението.
Та колкото и да се мазниш видях те, а това не е добре за тебе.А това че ме следят,проблема си е техен и са в бая голямо нарушение щото съм закрил достъпа до живота ми за всички и само аз давам разрешение ако трябва да се види нещо.Знам че има начини но всичките са в нарушени и следва нещо неприятно за такива а пък за птичето ти да не говорим, много е дебела за "жени".
Та спокойно можеш да спреш да се мазниш.
 Cool
« Последна редакция: Днес в 11:22 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: