Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ 2016 ГОДИНА  (Прочетена 859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен apostoloff
Newbie
*
Публикации: 49

« -: (Вторник) 29 Декември 2015, 06:06 »

АСТРОЛОГИЧНА ПРОГНОЗА

2016 година е година на Марс, но за една обща астрологична прогноза от особена важност са така наречените външни или бавни планети- Плутон, Уран и Нептун. Защото те оказват съдбоносно влияние върху земните дела. Работата е там, че тези наистина бавно движещи се планети няма да променят досегашното си положение и през новата година…

Казано другояче, зловредните планети Уран, Нептун и Плутон остават в същите зодиакални знаци както и през 2015 година. Това идва да рече, че тазгодишната глобална прогноза не може да бъде по- различна или по- добра от предходната.

Конкретно: Плутон си остава в Козирог, а това означава, че силните на деня ще пъшкат както и преди под тежкото бреме на отговорността, която трябва да носят.
Нептун пък остава в Риби, а в глобален план това означава, че действителността ще е неясна, че тя много трудно ще може да бъде дешифрирана и проумяна.
Уран е както преди в Овен, а тази констелация навежда на мисълта, че мощните промени, настъпили в света, ще продължат и ще ни бъдат налагани с неистова сила и бяс.
Освен това Уран остава в квадратура с Плутон, а това е една разрушителна, насилствена тенденция, която няма да бъде овладяна. Ще се разиграват невиждани и нечувани драми, ще има много мъки, страдания, болезнени метаморфози и бедствия.

Плутон остава в знака на Козирога

Планетата нахлу в този зодиакален знак през 2009 година и тогава започнаха да се разпадат фундаментални структури на нашия свят. Бяха тежко засегнати политическите и икономическите основи на много държави. Както вече отбелязах, бавният Плутон и през тази година ще остане там, където е, а това означава, че разрушителните процеси ще продължат с пълна сила. Опасността от тотален разпад на целия досегашен свят е напълно реална!

Нептун остава в знака на Рибите

От Нептун в Риби ще се излъчват две отделни енергии. Едната е тази на състраданието и милосърдието, а другата на изтрезняваето и осъзнаването на факта, че сегашното статукво трябва и ще бъде променено.

Социалната държава все повече и повече ще губи почва под краката си. На много места по света ще се стигне до хуманитарни кризи.

Уран остава в знака Овена

От 2011 година Уран се намира в този зодиакален знак. Като планета на метаморфозата Уран ни сигнализира, че човечеството вече няма да е същото, че то що потърси и ще намери съвсем нови пътища. Мнозина ще проумеят, че старият световен ред е изчерпан. Той е буквално пред своя край. Това ще доведе до много по- страшни бунтове, възстания и безредици в целия свят.
Едно е сигурно обаче: и през 2016 година няма да настъпи краят на света. На сцената ще се появят обаче порядъчни и мъдри хора, които ще поведат хората по нови пътища към нови хоризонти.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

Активен

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

www.SuperAstro.net
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 137
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #1 -: (Вторник) 29 Декември 2015, 19:00 »

От 2011 година Уран се намира в този зодиакален знак. Като планета на метаморфозата Уран ни сигнализира, че човечеството вече няма да е същото, че то що потърси и ще намери съвсем нови пътища. Мнозина ще проумеят, че старият световен ред е изчерпан. Той е буквално пред своя край. Това ще доведе до много по- страшни бунтове, възстания и безредици в целия свят.
Едно е сигурно обаче: и през 2016 година няма да настъпи краят на света. На сцената ще се появят обаче порядъчни и мъдри хора, които ще поведат хората по нови пътища към нови хоризонти.
АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

Че какво по- удобно стечение на обстоятелствата за налагане на Новия Световен Ред? Нова религия, нови Месии...
Ай, честито Shocked
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #2 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 21:37 »

Аз пък съм оптимист за 2016г. Сигурен съм, че  еврабия ще затъне още повече у бурки и чалми.....Надявам се Путин да разпапури гаджала и неговата нео османска амбиция, като цепне турция и създаде кюрдска държава....Абе, все хубави неща ни чакат, ако Бог чуе молитвите ми....А после една Велика Евразия на мястото на еврабия.....Някъде към 2018г. де...не през 2016г. А как ще се бием за Кърджали с прашки идея си нямам....ама и тва, ако требе ще направим.....АМИН !!
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 647

« Отговор #3 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 21:42 »

Аз пък съм оптимист за 2016г. Сигурен съм, че  еврабия ще затъне още повече у бурки и чалми.....Надявам се Путин да разпапури гаджала и неговата нео османска амбиция, като цепне турция и създаде кюрдска държава....Абе, все хубави неща ни чакат, ако Бог чуе молитвите ми....А после една Велика Евразия на мястото на еврабия.....Някъде към 2018г. де...не през 2016г. А как ще се бием за Кърджали с прашки идея си нямам....ама и тва, ако требе ще направим.....АМИН !!

Само си представи как тръгват стотина хиляди бежанци към БГ. Може да стане във всеки един момент.
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #4 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 23:07 »

Е, тва българския планктон и ам*ба го позволи, като величаеше и гласуваше за боко мутрата....Ха да ви е честит новия главорез..... Wink....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #5 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 23:24 »

Имах  видение!!!  Турската  армия  се  готви  да  си  вземе Тракия.  Във  форума  тече  кампания  за  набиране  на  доброволци.    Ха  познайте  кои  се  бяха  записали.  Ами  всички,  но  най-важното  бе  че  първи  бяха  двамата  -  мъдреца  и  синята  кръв  във  форума !
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #6 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 23:30 »

A може ли и АЗ в централна България да се отделя с извънземните в " Арийско селище " с Автономия, където да не ме закачат ...българи, цигани ..турци...политици от ..малцинството... Cool

Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #7 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 23:46 »

Имах  видение!!!  Турската  армия  се  готви  да  си  вземе Тракия.  Във  форума  тече  кампания  за  набиране  на  доброволци.    Ха  познайте  кои  се  бяха  записали.  Ами  всички,  но  най-важното  бе  че  първи  бяха  двамата  -  мъдреца  и  синята  кръв  във  форума !

Кой е ''мъдреца'' и кой е ''синята кръв''.....Мите, не се коси....форумните ам*ба и планктон ша си запълнят ''дупките''.....без даже и да им се научат имената.... Wink.....Иди у Куба, и си стисни ръката със Шойгу.....Той е най-великия Християнин....Кръстил съм го Новия Свети Петър.... Wink....Да ти даде Бог да имаш среща с такъв Пълководец....Дано и България пребъдва в дома Господен на този Пълководец много дни....И дано се изчистим от флората, фауната и ам*бата дето са се заселили по нашите Земи.....Дано....А дано, ама на дали....тези *урви така са ни полазили, че и Христос да им се опълчи от тях спасение няма.... Cry.....Вдигат суи краката пред когото им падне...Деца раждат...Цапат Българската земя....Гнус проклета....Няма по-гнусно нещо християнка да навири краката пред джихадист....Даже до като пиша и се обривам.....ОТВРАТЕН СЪМ....
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #8 -: (Сряда) 30 Декември 2015, 23:58 »

Само да попитам.....Защо ние мъжете си подбираме ''лоното'' дето ще си изсипем спермата, а Вие жените си вирите краката и си давате ''лоното'' безразборно....Знам, че жените са по-тъпи от нас, но ние поне сме гнусливи....Във вас гнус няма ли бе кървалази планктони амебия.... Cool...Само като си помисля, че у форума дето пиша АЗ има разни *урвалаци, се гнуся от клавиатурата си....От къде ни полази тая смрад??? А може ли да има някаква ''порта'' за достъп до форума....Хайде, 99% от форумниците чужди езици не знаят....Това е факт....Но поне Морал да имат...И няма да има разни недоразумения дето се оплакват, че ги наричаме ам*ба и планктон.... Wink...
Активен

Неактивен stillfree
Jr. Member
**
Публикации: 69

« Отговор #9 -: (Четвъртък) 31 Декември 2015, 03:40 »

Това наглото и безочливо лекенце за което си мисля ли е синята кръв във форума? ХААХАХААХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Активен
Неактивен AllCatRaz
Full Member
Публикации: 157

« Отговор #10 -: (Четвъртък) 31 Декември 2015, 09:15 »

Аз очаквам Атентати днес  Grin.
Активен

Обикновеният едноок човек ще трябва да открие своя път,за да оцелее в царството на слепите.

Ако не си спомним за изгубеното добро,трудно ще си представим по-добро бъдеще.
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 632
Помни края

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 31 Декември 2015, 09:29 »

По нашия си календар ще е годината на Маймуната.
Дупедатите да почерпят Grin
Активен

Живота е свещ.
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 647

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 31 Декември 2015, 12:28 »

Е, тва българския планктон и ам*ба го позволи, като величаеше и гласуваше за боко мутрата....Ха да ви е честит новия главорез..... Wink....

Бежанците които задържа и обгрижва Турция на своя територия ще бъдат пуснати в един момент, тиквата е ясен, но в случая няма нищо общо.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: