Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой е виновен за 20-те милиона жертви дадени от СССР във ВСВ?  (Прочетена 1094 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен herrian
Full Member
Публикации: 213

« Отговор #45 -: (Сряда) 14 Септември 2016, 18:52 »

Махай се бе,мангал.Знам че четеш тук.Смених ти паролата и си го взех.Ако те намеря така ще те бия,че после няма да можеш да се познаеш като се видиш.

78 публикации и нито една от тях несъдържа информация като за форум като този.
Мъ тъй шъй Sad нали идат избури
Активен

herrian - епитет на Один,  с който се представя на шведския крал гилви в сагите.
Неактивен paci1
Full Member
Публикации: 236

« Отговор #46 -: (Петък) 16 Септември 2016, 09:44 »

Едно е сигурно. Гласът се завърна. Не го разпознах в началото, поради факта, че през профилът му пишат различни "хора". Но когато пише "оригиналът", то си личи от километри. Стилът му ни е до болка познат+шаренийки и прочее.
Ще кажете от къде съм толкова сигурен?
Ми онзи ден ме заля с простотиите си на ЛС. И си призна в прав текст кой е онлиуса.
Ще го обясня така, че и малките деца да ме разберат.
Опита се да "зареди" намерение, което да бъде захранено с енергията ми, и тази на четящите форума, след като евентуално го публикувам(личното съобщение, съдържащо намерението, което след съответно захранване щеше да се прояви в материален план).
И щях да го направя, без да се замисля за последствията. Провокира ме, и без малко да "клъвна" като шаран на бастун  Grin Но размислих и се отказах.
Заради това искам да благодаря на Форум, Галаксис, Меандър и Митко. Чрез техните напътствия придобих инфото, чрез което се понаучих да пазя себе си и околните.
Така че не кълвете/коментирайте писанията на онлиуса(гласът на истината), за да не му позволявате да ви източва енергийно, за да захранва господарите/демоните си и техните намерения. hi

П.п. Страхотен цитат:
 " Човекът-вселена-енергия трябва да бъде превърнат в човек-елемент-материя, от носител на свободната воля в нейна функция, в блокче от пирамидата, в тухла в стената, т.е. от индивид на свободната воля да се превърне в броим и заменим елемент в чужда система."
« Последна редакция: (Петък) 16 Септември 2016, 10:48 от paci1 » Активен
Неактивен Only USA
Restricted
*
Публикации: 157
Има,има истина една-само USA!

« Отговор #47 -: (Петък) 16 Септември 2016, 21:27 »

Не тъ знам какво си чувал ама тука няма никакви гласове.Имаше един циганин дето ме излъга и ми открадна имейла но аз си го върнах и сега тук пиша само аз.За да се избавим от злото русия ни трябва силен съюзник.Справедлива и могъща държава под рамото на Бог.Затова името ми е такова-само уса.Иначе съм си Българин и защитавам България.

Да живее България!
Активен

Русия=Злото на земята
Неактивен paci1
Full Member
Публикации: 236

« Отговор #48 -: (Петък) 16 Септември 2016, 22:44 »

Гласе, за да не съм голословен, показвам част от ЛС пратено от теб:
Изпратени до: paci1 -: (Вторник) 13 Септември 2016, 01:06 »
Цитат
  Ти на КЬОРАВО КУЧЕ ЛЕБ НЕ МОЖЕШ ДА ДАДЕШ,пък си щял да спираш Гласът на ИСТИНАТА и моите ПОМОЩНИЦИ!

Прав си,че НЕ съм САМО Аз на линия,но и НЕ заравяй,че понякога,макар и РЯДКО все пак идва ОРИГИНАЛЪТ!

Муахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха  Laugh   
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2720
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #49 -: (Събота) 17 Септември 2016, 08:50 »

Не тъ знам какво си чувал ама тука няма никакви гласове.Имаше един циганин дето ме излъга и ми открадна имейла но аз си го върнах и сега тук пиша само аз.За да се избавим от злото русия ни трябва силен съюзник.Справедлива и могъща държава под рамото на Бог.Затова името ми е такова-само уса.Иначе съм си Българин и защитавам България.

Да живее България!
Аууу..Циганин..Е,че бива ли такава дума ся..Ром му викат хамериканците,нищо не си научил,начи.. Cool
Активен
Неактивен Only USA
Restricted
*

« Отговор #50 -: (Събота) 17 Септември 2016, 17:04 »

Аз такова нещо не съм писал.Трябва да е бил мангала след като ми открадна имела.Не тъ знам какъв си психеа мъж ли си жена ли сиама ако отидеш в по-цивилизованите американски щати в юга и много по-хубави думи ще чуеш!
Активен

Русия=Злото на земята
Неактивен galaxsis
Hero Member
Публикации: 677

« Отговор #51 -: (Събота) 17 Септември 2016, 17:30 »

А ти по какво се отличаваш  от всички " мангали" в България?

Тези боеве със  сопи и камъни в България, нормални ли са за теб?

Активен
Неактивен herrian
Full Member
Публикации: 213

« Отговор #52 -: (Събота) 17 Септември 2016, 18:10 »

А ти по какво се отличаваш  от всички " мангали" в България?

Тези боеве със  сопи и камъни в България, нормални ли са за теб?

а какво друго остава? те са като китайски скакалци.
Активен

herrian - епитет на Один,  с който се представя на шведския крал гилви в сагите.
Неактивен Only USA
Restricted
*

« Отговор #53 -: (Събота) 17 Септември 2016, 21:33 »

В България никога не е имало мангали докато България е била на Българите!Само след като безверниците алчни предатели са поругали народът и расата си като са допуснали кръвосмешение с по-низши народи тази напаст е дошла по земите ни.Когато унищожим семето на този грях ще избавим земята,народът и расата си от беди и Бог отново ще блогослови България!Разбра ли,galaxsis?
Активен

Русия=Злото на земята
Неактивен Sergo
Newbie
*
Публикации: 41

« Отговор #54 -: (Понеделник) 26 Септември 2016, 15:20 »

Only не можеш само с една книга на тази тема да ни впечатриш.От прописали бивши съвецки генерали вече ми се повръща.За да променим края на темата, някой ще може ли да каже колко са намерените *уршума в тялото на сръбския крал Александър I Караджорджевич, при убийството му от Владо Черноземски. Доколкото съм чувал, са повече от истрелянитe от него. Както и при убиството на Кенеди. Да ме простят някои ФФорумци, но в книгата  Световната конспирация - Н.Николов се е постарал да приложи доказателства за всичките си писания.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: