Идеи за сайта!!!
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за сайта!!!  (Прочетена 7070 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #105 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 14:34 »

Лично не бих обсъждал с човек който се върти във всички посоки както му изнася / визирам старчето/, е ако искаш да го покажеш в обичайната му светлина, но ние си го знаем.

А и той самия казва, че е не компетентен, пък точно след  две минути казаното от него е абсолютната истина. Шизофрения някаква Smiley

Преди малко беше онлайн  Smiley хаха
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #106 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 14:58 »

Да. Много е удобно хем да си компетентен, хем да не си компетентен. По принцип, всеки пенсионер си мечтае за това. Все пенсионер иска, когато не го питат, да го слушат, а когато го питат, да казва "аа, аз не разрибам". И колкото по-дърти стават, толкова по-трудно е да им обясниш, че двете едновременно са невъзможни.

Не шизофрения. Обикновена деменция  wacko3
Активен

Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #107 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 15:07 »

Виж, че като го оставиш и почва да си фантазира, виждал си мозъка с астралните си ръце  Smiley това няма как да стане или си вътре или си вън. Шизофрения си е  Grin
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #108 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 17:53 »

Добре де... до сега всички бяха на линия. Стана дума да говорим по същество за тая случка, и сега няма никой. Само задръстения Робинзон дойде да иска сладолед.

Да не би всички да спят в неделя между два и четири??

МИТКО, ти почиваш ли си следобед? Нормално е, предполагам... Ами другите?

Бях с чавето в Плейграунда,че си беше събрал парички и ме врънкаше от месеци.. : Grin
А за случаката нека Митко да си разказва,нняма кво да си мие ръцете с мен.
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #109 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 18:28 »

Да. Много е удобно хем да си компетентен, хем да не си компетентен. По принцип, всеки пенсионер си мечтае за това. Все пенсионер иска, когато не го питат, да го слушат, а когато го питат, да казва "аа, аз не разрибам". И колкото по-дърти стават, толкова по-трудно е да им обясниш, че двете едновременно са невъзможни.

Не шизофрения. Обикновена деменция  wacko3

Умният  човек,  Форуме/п/,   може  да  мисли  в  перспектива,  глупавият  мисли  само  за  днес.   
       Баща  ми  казваше:  Сине  аз  на  твоя  хал  няма  да  дойда,  но  ти  на  моя  ще  дойдеш  -  така  и  стана.  Баща  ми  е  само  две  години  по-стар  от  мене.   Та  и  ти  ще  дойдеш  на  моя,  дано  имаш  щастието  да  остарееш. 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #110 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 22:23 »

Grin
Митко изперкал ли си.
Цитат
Баща  ми  е  само  две  години  по-стар  от  мене.
Няма такъв да прави деца/чоджуци,  две годишен.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 15 Януари 2017, 22:40 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #111 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 22:32 »

Grin
Айде ще изкарам още една жълтичка от кесията си,но тоя път всеки ще си плати.
Енергийното е женската част и мъжете нямат работа там,но там са навряха двуполовите.За това е хаоса/панаира.Ма женско валат няма и ще има да навиват на кълбенца сребърни нишки щото има да преплитат бая работи.А които са си видели сребърните нишки да си берат кахърите.Тати носи/енергия/ мама меси/енергийното.Който са сети, сети.Пък и трите се събират,и остава само истината/дух.Който няма си бере кахърите,тука е така.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 15 Януари 2017, 22:55 от meander » Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #112 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 19:03 »

За разнообразие рекох да се включа кажи-речи по темата на заглавието.
Приятни са ми цветовете и оформлението,ама шрифтът на големите букви на името на форума не ми допада чак толкоз.
Представям си и други варианти.Съвсем примерно:

Аз така,съвсем неангажиращо си спамвам тука...
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #113 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 19:56 »

Grin
Митко изперкал ли си.
Цитат
Баща  ми  е  само  две  години  по-стар  от  мене.
Няма такъв да прави деца/чоджуци,  две годишен.
 Cool
    Когато  умре   човек  си  остава  на  същите  години,  а  живите  го  настигат,  ще  се  радвам  ако  стана  по-стар  от  баща  си.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #114 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 20:16 »

Grin
Цитат
Когато  умре   човек  си  остава  на  същите  години,  а  живите  го  настигат,  ще  се  радвам  ако  стана  по-стар  от  баща  си.
Аааааа ти смяташ за живот само годините във материално тяло.Тогава откъде идва приказката че еди кой си бил стара душа.
Аз как да си сметна годините като съм тука от затварянето на Земята,ма съм трепан на поразия.Ба сигурно със бебе спрямо повечето.
М?
Как се смята възраста?
 Cool
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #115 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 22:18 »

Grin
Имам една идея за форума.Не е ли редно когато стане панаир като скорошния,да бъдат по правдиви мерките.Т.е. да се мери със един аршин?За панаир трябват поне две страни.Бяха ли? Бяха.Даже едната страна имаше численно превъзходство,И въпреки съветите да не правят панаир и да не отговарят, стана резил.Единия участник получи справедливо решение,А другите, дето се самобявиха за ядрото на форума,и заплашиха че ще умре, щото те ще си правят техен форум.Продължават най нагло, и все едно че нищо не е станало да си обсъждат тука разни неща.Не знам за колко време се прави един форум,ма ми се чини че вече би трябвало да е готов. Мисля че не е правилно само едната страна да носи последствията.Струва ми се че мястото на другата страна във панаира е също там където е и насрещната страна.Ако някой си е загубил морала,трябва ли да губим нашия?
Всичко със което се съгласим ни идва във живота,ако не се мери със един аршин резила който стана, ще сполети и други.Времената са други и още ще се променят.Редно е да си ползваме знанията за да се пазим.
 hi
« Последна редакция: (Понеделник) 16 Януари 2017, 22:46 от meander » Активен

Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #116 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 22:27 »

HomerCat, ако продължаваш така умело спрямо случващото се да реагираш, се отваря свободна модераторска позиция във форума. Имаш ли желание?
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #117 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 22:36 »

Админ,не знам колко е умело реагирането ми,аз съм склонен да реагирам невротично понякога.
Но конкретно на въпроса ти - имам желание да видя дали ще се справя,но никога не съм бил и не знам дори какво вижда модераторът на екрана си.Нужно ми е начално показване да видя кое как е.Ако искаш да го обсъдим.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #118 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 22:53 »

Админ,не знам колко е умело реагирането ми,аз съм склонен да реагирам невротично понякога.
Но конкретно на въпроса ти - имам желание да видя дали ще се справя,но никога не съм бил и не знам дори какво вижда модераторът на екрана си.Нужно ми е начално показване да видя кое как е.Ако искаш да го обсъдим.
Днес се справи добре. Подбираш заглавия на темите, насочи разговора, а такъв на всичкото отгоре се получи, а накрая малко със закъснение, но взе правилното решение. ОК си.
Относно това което се вижда като модератор - същото, както ползваш форума досега. Ще имаш просто няколко бутона в повече, утре ще оформя правата, нужно ми е малко време и ще уточним останалото.
Благодаря ти за съгласието. hi
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #119 -: (Понеделник) 16 Януари 2017, 23:13 »

Евала, Хомър! За това, че въпреки всичко, въпреки бездействието на някои и отсъствието на същите, въпреки липсата на инструменти и липсата на условия, въпреки отчаянието, съмненията и неувереността, се опита да поеме контрола и само с едно голо вдъхновение и с една добра идея успя да въстане срещу непукизма, и да спечели.

Разгеле, admin! За това, че контактът между Непоместващия се предмет и Неустоимата сила успя да впечатли Невъзмутимия, и едно отдавна предложено градивно решение беше с мъдрост възприето.

Браво на мене, заради скромното ми участие в сивата анотация на тези процеси.

Ай сиктир на meander, който на прасе гърлото не може да намери и устата си с лъжица не може да уцели.
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: