Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми с форума  (Прочетена 5219 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 600

« Отговор #45 -: (Вторник) 16 Септември 2014, 18:31 »

Опитах се да докладвам собствено мнение и ми изписа:

Цитат
Не може да докладвате вашата собствена публикация като лоша на модераторите - в това няма смисъл!

В случая без да искам пуснах два последователни поста, без второто мнение да носи каквато и да било информация за четящите, тоест си е за изтриване. Мисълта ми е дали има вариант за докладване на такива грешки?

Активен

Активен форум
Hero Member
Публикации: 2975
xaumana@abv.bg

« Отговор #46 -: (Понеделник) 20 Октомври 2014, 10:36 »

admin, май ми е пре*бан "Предварителен преглед", не го зарежда. Май това, което ми го е поддържало преди, е било тайвански бот.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 487

« Отговор #47 -: (Вторник) 21 Октомври 2014, 10:48 »

Не е тайванският бот. Правих update на форума и с firefox брауъра се появиха някакви проблеми. Предполагам, че с него си зареждал форума и предварителния преглед? Оправил съм го, сега би трябвало да работи. Обаждайте се, защото няма как да ги забелязвам всички неща, когато се появяват проблеми.
Активен
Активен форум
Hero Member
xaumana@abv.bg

« Отговор #48 -: (Сряда) 29 Октомври 2014, 15:19 »

Мисля, че форумът е взет под внимание, и че е добре всеки да обърне внимание на пощите си, компютрите си, и другите си работи и да огледа за реални и дигитални ботове.

Всеки трябва да изчисти къщата си до 6ти ноември, почвайки от днес. След това ще е време за друго, и ако тази работа не се свърши сега, ще е една пропусната хубава възможност.

П.П.
Правителството още не е встъпило в позиция, но ВЕЧЕ смениха колите на някои държавни агенции с чисто нови BMWта. Нещо подобно се сучва във форума между другото.
Активен

Неактивен Sangre
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #49 -: (Сряда) 29 Октомври 2014, 16:17 »

Цитат
Цитат
Мисля, че форумът е взет под внимание, и че е добре всеки да обърне внимание на пощите си, компютрите си, и другите си работи и да огледа за реални и дигитални ботове.

Всеки трябва да изчисти къщата си до 6ти ноември, почвайки от днес. След това ще е време за друго, и ако тази работа не се свърши сега, ще е една пропусната хубава възможност.

П.П.
Правителството още не е встъпило в позиция, но ВЕЧЕ смениха колите на някои държавни агенции с чисто нови BMWта. Нещо подобно се сучва във форума между другото.
...не е зле да доказваш думите си(аргументите са по приемливи ако наистина са смислени и доказуеми поне на пръв поглед).В противен случай си триеш езика сред зъбите и дерайлираш от позиция на мислещ,което до момента можеше да се каже за теб!
 Cool
Активен

Блаженство
Активен форум
Hero Member
xaumana@abv.bg

« Отговор #50 -: (Сряда) 29 Октомври 2014, 16:29 »

Цитат
Цитат

П.П.
...не е зле да доказваш думите си(аргументите са по приемливи ако наистина са смислени и доказуеми поне на пръв поглед).В противен случай си триеш езика сред зъбите и дерайлираш от позиция на мислещ,което до момента можеше да се каже за теб!
 Cool

Хайде да не говорим един за друг.
Активен

Неактивен admin
Administrator

« Отговор #51 -: (Четвъртък) 30 Октомври 2014, 01:45 »

Между другото преди, когато ГЕРБ-ерите бяха на власт, имахме доста посещения във форума от министерството на финансите. Бях се нарамил да ги дебна, но е голяма разправия ...пък и си го представям някой как седи в стаята пред компютъра и понеже навън вали дъжд примерно и няма какво да прави и щрака в гугъла или във форума ни на държавни разноски.
Активен
Неактивен knowledge
Full Member
Публикации: 125

« Отговор #52 -: (Вторник) 06 Януари 2015, 12:12 »

Какви са тези мигащи реклами, че печелиш IPOD. Това пробив в защитата ли е? И ми се зарежда един сайт http://www.lovedgames.com/ като кликна на някое номерце например.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #53 -: (Вторник) 06 Януари 2015, 12:23 »

Опитай с друг браузър да отвориш форума - мисля че няма проблем, но може пък и нещо да се е прикачило.
Активен
Неактивен knowledge
Full Member
Публикации: 125

« Отговор #54 -: (Четвъртък) 08 Януари 2015, 18:01 »

Chrome излезе със следното съобщение възможно е извършители на реклама да опитват да откраднат ваша информация от гугъл(пароли, съобщения или данни за кредитни карти). Между 2 и 5 януари стана. В този сайт започнаха да излизат всякакви реклами и в други сайтове и в други браузари. Изключва се постоянно и антивирусната програма.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #55 -: (Понеделник) 18 Май 2015, 10:48 »

На никой ли не му направи впечатление, че часовникът във форума до преди малко беше с един час назад? Преди малко го мернах и го коригирах, все пак да сме в крак с времето.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: