Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гласувам ЗА или ПРОТИВ galaxsis  (Прочетена 1578 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #30 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:43 »

А  вие  каква  не  я  нарекохте???   Вие  и  сие  можете  да  изкарате  всекиго  от  кожата  му.   Да  обърнем  страниците  и  да  видим  що  изплюхте  по  мой  адрес,  но  както  се  казва  двойни  стандарти!  

Е и ?
Тя малко ли ни обижда?
И изобщо,каквото и да било,децатa
са неприкосновена територия,но ...ти няма как да го разбереш...
Както каза Форум,ти просто нямаш ценностна система.
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #31 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:50 »

Психо мани го Митко. Той просто е стреснат в момента и говори глупости, които не мисли. Той си изживява сценария в неговия си личен свят и за него това, което се случва в момента, изглежда по съвършено различен начин, неговите си шизофренични бълнувания.

Мисля, че не е нужно да преразказвам на всички как, кога и защо започна всичко това с акумулирането на социална ненавист към galaxsis, която тя сама си пося и пожъна.
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #32 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:53 »

Имам  ценностна  система  и  то  много  по-стойностна  от  вашата,  що  не  напишеш  каква  е  твоята,  че  да  ги  сравняваме.   Твоята  пролича  в  спора  ти  с  Танграта,  а  на  Фолум/п/  когато  се  изгаври  с  Мила!  

Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #33 -: (Петък) 23 Декември 2016, 23:01 »

Яя.., виждаш ли как бързо почва да мисли за миналото и за началото на нещата, като го бъцнеш под опашката.

А какво ли щеше да мисли Митко, ако знаеше всичко около онази завръзка плюс задкулисните събития.

Но той знае, че няма как да узнае всичко. Така че му остава само едно - да се възползва от ситуациите така, както той ги вижда отстрани и да си внушава, че колкото по-малко знае, толкова е по-невинен. Това му се струва разумно, защото не вижда твърде надалеч. И следователно това и прави - държи се комунално в условията на свободна информационна среда. Което е явно противоречие... но както кръвта вода не става, така и поколенията никога не се настигат едно друго.
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #34 -: (Петък) 23 Декември 2016, 23:07 »

Имам  ценностна  система  и  то  много  по-стойностна  от  вашата,  що  не  напишеш  каква  е  твоята,  че  да  ги  сравняваме.   Твоята  пролича  в  спора  ти  с  Танграта,  а  на  Фолум/п/  когато  се  изгаври  с  Мила!  

Ах,колко удобно пропускаш фактът че той пръв ме "нападна" във въпросния ни" спор"..

P.p. Да сравявам с теб каквото и да било мое,би било унизително..
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #35 -: (Петък) 23 Декември 2016, 23:13 »

Ах,колко удобно пропускаш фактът че той пръв ме "нападна" във въпросния ни" спор"..

P.p. Да сравявам с теб каквото и да било мое,би било унизително..
    Да  бе,  да  как  пък  не!   
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #36 -: (Петък) 23 Декември 2016, 23:14 »

Smiley..Bingo
Активен
Неактивен HomerCat