Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ислямизацията на България  (Прочетена 22873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6195
мислите определят съдбата ти

« Отговор #435 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 17:59 »

Операция „Пръст“: От 1-и октомври Турция ще разполага с данните на 6 млн. българи

автор: koshava категория: Други   
прочетен: 80 коментари: 1   гласове: 3

С въвеждането на пръстовите отпечатъци се прикрива скандала с ваксините от Турция, от който България е загубила 15 млн. лв. Софтуерът на системата за отпечатъци е турски. Това означава, че от 1-и октомври Турция ще разполага с личните данни на 6 млн. българи. Това заяви в предаването „Делници“ независимият депутат Велизар Енчев.

Енчев изрази възмущението си от това, че ще трябва отпечатъци да даваме не само в болниците, но и в аптеките, когато си купуваме лекарства с рецепта. Някой у нас си е заработил комисионната. Той е с фамилията Томов и е главния мозък на тази операция, коментира Енчев.

Бойко Борисов се изживява като българския фюрер, коментира Велизар Енчев. Според него българите сами са си виновни за тези, които ги управляват. Той даде пример с Полша и Чехия, където хората протестират срещу всяка нередност. Независимият депутат заяви, че докато не се научим да си търсим правата и да протестираме за това, с което не сме съгласни няма да се оправим.

Той даде пример с поскъпването на билетче за градски транспорт в София, което към момента се продава на цена от 1.60 лв. Енчев коментира това, че протестите срещу поскъпването са били символични. Той припомни и драстичното увеличение в цената на винетките, които от 60 лв. скочиха на 90 лв., а общественият отзвук отново беше твърде пасивен.

Велизар Енчев коментира най-актуалната тема от днешния ден – предстоящото ни председателство на Европейския съюз, което ще започне на 1-и януари 2017 година, шест месеца преди планираната дата. Това, което наложи изтеглянето на дата беше гласуването на британците за напускане на Европейския съюз. Енчев коментира сумата в размер на 50 млн. лв., която ще бъде вложена в ремонт на Партийния дом в София, за да бъдат осигурени две зали, каквото е изискването на Европа. В обновените зали ще се провеждат заседания. По думите на независимия депутат този ремонт е напълно излишен разход за бюджета. / Телевизия Евроком
http://koshava.blog.bg/drugi/2016/07/28/operaciia-pryst-ot-1-i-oktomvri-turciia-shte-razpolaga-s-dan.1467333
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #436 -: (Вторник) 16 Август 2016, 14:46 »

ИСТИНСКАТА ЗАПЛАХА ЗА БЪЛГАРИЯ – НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДАТЕЛСТВО НА БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИТИЦИ. ВИЕ СТЕ ПРЕСТЪПНИЦИ, ГОСПОДА!

РОДОПИПозволете ми да се аргументирам, когато ви казвам да не се страхувате от външни заплахи. Да предположим, че Ердоган разиграва в съучастие сложна и груба игра спрямо Европа и спрямо българския интерес. Основният му инструмент и оръжие в случая се явяват около 3 милиона бежанци, които се намират на турска територия. Без тях той ще се превърне в маргинален политик от азиатски тип и със средновековно мислене. Кой би се лишил от „оръжието“ си, нали!?

Нека сега предположим, че всички тези хора бъдат изпратени към нас, по път за цяла Европа. З милиона човека ще потънат в 750 милионен европейски континент. Нищо и половина! Ако, обаче, той реши да го направи на практика ще бъде в реална икономическа и други форми на война с всички държави от ЕС. Само за няколко месеца Турция ще попадне в изолация и тежка икономическа и политическа криза. Последствията ще са катастрофални!

Именно затова нямам страхове от подобни политически „играчи“ на световната сцена в съучастие с наши подобни. За мен те са свършили своя поход, преди да са го започнали. Истинската заплаха за България остава поведението и извършеното от български политици национално предателство и пряк/вътрешен/ удар срещу националната ни сигурност! Това вече е юридически факт, изчакващ произнасяне на съд. А такъв неизбежно ще има, въпреки неверието ви!

В този смисъл, господин Бойко Борисов, уважаеми български политици! Вижте долната снимка направена съвсем скоро. Защо допуснахте с действие и бездействие това да се случи с българските деца в село Върбина? Защо целите Родопи са забулени в черно и набучени със стотици чисто нови джамии, без да има реално критичен брой население в тези места? Защо със собствените си ръце забулихте в черно една трета от европейска България?

Вие сте престъпници, господа! Никога не сте били български политици! Алчна и престъпна гангрена, в сърцето на Свободна България…

НИКОЛАЙ МАРКОВ

http://afera.bg/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8.html
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #437 -: (Събота) 20 Август 2016, 13:58 »

ЗОВ ЗА ПОМОЩ ОТ ЕДНА БЪЛГАРКА!

автор: koshava

Публикуваме писмото на Бисерка (Mis Bis), която моли за помощ

Без редакторска намеса

«Днес реших да проговоря след дълго мълчание и разкажа на всички, какво се случва с мен.

Правя го,защото има опасност да бъде посегнато на живота ми. Преди известно време,поради разклатено здраве и възраст, реших да попрекарам време на къщата в балкана в Сливенското село Изгрев. Половин година живеех спокойно и си отпочивах.

Но, след изборите,бе назначен за кметски наместник Осман( не зная фамилното му име) Осман държеше селския,така наречен магазин, с полупразни рафтове,но алъш-вериша се развихряше вечер от продажба на ракия.

Осман реши да раздвижи бизнеса чрез забрана на пътуващия 2 пъти седмично магазин със стоки от първа необходимост от град Елена. И бабата-отворковца, сиреч аз, реши да направи нещо,за да имаме подвижния магазин. С хиляди разправии постигнахме съгласие подвижния магазин да идва само веднъж,та да може и кметския магазин да живне. Осман не можа да преживее тази моя наглост и ми изпрати бияч.

Местен културист,на име Рамадан,120 кила,който е известен,че е набил поне половината село.Рамадан директно ми каза,идвайки у дома ми,налитайки да ме бие,да не закачам неговите хора.На въпроса кои са,ми отговори-Осман.Тормоза от Рамадан,заплахите,обидите като *урва българска ,*бал съм ви мама**, махай се от селото,докато не е станало късно,форсиране колата около мен на макс продължават и до днес.

Миналата година,на връх Великден,Рамадан дойде със заплахи у дома и само наличието на камерите ми го спря да ме набие. Понеже всички опити да получа помощ от полиция,112,про*урор в Сливен,завършваха с “няма свидетели,няма престъпление“и благодарение,че Осман осигурява чадър над Рамадан, тормоза си продължава. След Великденския инцидент,когато пак бях обиждана на пол и етнос, подадох жалба в комисията по дискриминация,с наивното мислене,че могат да осигурят медиаторство.

Познайте,дали свидетелите ми И този път не се отказаха от показанията си против Рамадан. Сега,кмета,който вече не държи магазина и не се страхува да го погнат за злоупотр*ба със служебното положение,и от както герб завзеха Сливен, кмета е решил да ме доунищожи.

Помощник му е адвокат от Сливен Евгени Минчев. Кмета ми го каза в очите. Ще ме обвини в — крадене на даърва,метровки от гората, носене на оръжие,агресивно поведение и че съм заплаха за сигурността на селото,лъжепоказания,опетняване на име…и не помня всичко. Аз,бабата с 5-6 диагнози съм заплаха.Адвокатките,които имах бяха заплашени тоже. Те,адвокатките ми,според твърдението на кмета били си говорели ( абе,един прост селяндур,дето не може да говори български ли ще ни върти на пръст) и кмета ме попита дали да им говори на турски,че да го разберели.

Адвокатките ми биха отбой. Чувам от хора в селото,че се готви физическа разправа над мен,не в къщата ми,където има камери,а по пътя из гората. Всички опити да се защитя пропаднаха.Адвокати,към които се обърнах, не желаят да поемат случея.

Това е.

Искам да се знае от всички за терора на който съм подложена и ако някой иска да ми помогне с нещо,моля пишете на лични. Моля ви,не ми пълнете стената с коментарии,че тука е така и ако си бях траяла нямаше да се случи.

Само конструктивни предложения. Благодаря».

NewsFront – Bulgaria
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #438 -: (Петък) 21 Октомври 2016, 11:20 »

ТАЕН СВИДЕТЕЛ ПРОПЯ: Ахмед Муса е готвил кървав джихад в България! Ще ви вцепени от ужас!
Oct 20, 2016

В проповедите си имамът Ахмед Муса Ахмед призоваваше мюсюлманите да се присъединят към ИДИЛ с всички средства. Казваше още, че това е религиозно задържение на всеки мюсюлманин.

Това твърди в показанията си таен свидетел по делото срещу 14-те подсъдими обвинени в проповядване на религиозна омраза и призоваване към война, което в четвъртък продължи в Пазарджик, пише "24 часа". Показанията бяха прочетени от съдия Кристина Пунтева пред про*урорите, защитата и самите обвиняеми в съдебната зала от протокола за разпит на свидетеля, които тя проведе в отделно помещение. Основа за проповедите на подсъдимия пазарджишки имам бил салафизма и заявявал, че вярващите трябвало да зачитат и се подчиняват единствено на шериата. Поради това мюсюлманите не били длъжни да зачитат държавните институции и да спазват законите. Според свидетеля Ахмед Муса не изпитвал никаква толерантност към останалите религии и открито заявявал, че християните трябва да горят в Ада. Свидетелят твърди още, че е слушал проповедите на Ахмед Муса в джамията "Абу Бекир" в ромския квартал на Пазарджик и по Интернет. За някои от твърденията си той се позова на разкази на близки сподвижници на пазарджишкия имам. Според свидетеля Ахмед Муса е поддържал постоянни контакти, чрез социалната мрежа, със сподвижници в Германия и е получавал пари от Турция. С такива пари имамът е финансирал и превода на книгата "Вероотстъпничество" направен от подсъдимата Александрина Ангелова. Общо шестима тайни свидетели ще бъдат разпитани по време на съдебния процес в Пазарджик.
http://bradva.bg/bg/article/article-97610#.WAndJPmLQkV
Активен

bojinkata
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: