Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Imprint - Контрол над съзнанието и програмиране  (Прочетена 10567 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #75 -: (Четвъртък) 15 Декември 2016, 01:09 »

форуме, аз не съм произлязла от Бигфут и косматата маймуна.

Тоест знам си корените!!!

С тази информация се обърни към наследниците на Бигфут ...т.е. към преводачката на "Енох-маймуната"..., сфомато и
и останалите големи и малки майки, които чакат на теб да им разкажеш - как от Бигфут са ги превърнали в полу-човеци!!!

Аз си знам създателя и никога  не ме е превръщал,  от Бигфут в човек..
 Smiley
« Последна редакция: (Четвъртък) 15 Декември 2016, 01:14 от galaxsis » Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #76 -: (Четвъртък) 15 Декември 2016, 01:11 »

Никога не съм казвал че си човек... или пък маймуна..
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #77 -: (Четвъртък) 15 Декември 2016, 10:16 »

Grin
Тъй.Тази сутрин разглеждайки новините попаднах на това-

http://budha2.blog.bg/drugi/2016/12/14/hitrino-unishtojavane-na-hlebarki-s-borna-kiselina-prevoz-na.1496723

Клипчето най-отдолу ми се закачи за окото.Там има "ретроспекция" на случката.Кое ми се закачи за окото.Ми това за есемесите,при положение че борисов отказа помощ от израел и унгария.За мене пращането на есемес е закотвяне на деянието тука.Т.е. си/ни го вкарват два ката ма ако се съгласим.Най опасното нещо е да помагаш,и затова си има правила.Едното е че поне трябва да си видял образа на този на когото помагаш и то на живо,щото си изгорял ако не си.И най явното доказателство е бързането,създават ти шок и после бързо помагайте.На кого? На празни приказки и една намацана със фулмастер.Тука не е западна европа,и не харесваме тарикатите.Даже във коментариите към клипа баща и син хем дали пари хем са запалили колата и са отишли на място.Гледат новините онлайн и гледат на място положението.И измама.
Нормално се оглежда положението , от какво има нужда и се съобщава.За да се събере нужното,а там е под карантина ма пращайте есемеси будали,тънката струна им е най сладка.Сега като размисля Борисов със отказа си за помощ отвънка им попречи те да се закотвят тука.Във Бургас беше същото евреите, холокостират тяхни за да се закотвят тука на енергийно ниво(кръвта) а ако не им стане после да "отмъщават" като холокостират мястото което са избрали за ритуала си.

Има оправия и ще им приседне трайно.Преди приказваха че трябвали 144 000 човека да се събудят и нещата на Земята да се оправят.Мен ми се върти друго във главата,ако 144 000 Българки се заземят и си съберат имунната система какво ли ще стане? Направо не ми се мисли.Поне на бая разстояние няма да наближи и един двуполов,камо ли да мърсуват във татковината ни.

И нещо друго ми се върти във главата.Аз отдавна съм заземен,и един ден не са спрели да ме пердашат със лайната си .Ма нищо не могат да ми сторят(убият).Що? Ми едната причина ми се струва че защото аз съм на Земен цикъл(ръченица) а тея са на лунен.Разликата във циклите има значение,може и да ме закачат но не могат да ме уморят щото сме със различни цикли и не могат да ме покрият.А Земния е по висок от техния.
 Cool
« Последна редакция: (Четвъртък) 15 Декември 2016, 10:23 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: