Страници: 1 ... 22 23 [24]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ние Българите - история  (Прочетена 37687 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 635

« Отговор #345 -: (Сряда) 31 Януари 2018, 14:39 »

И на мен така ми се струва че с питане вече не става. Явно се налага хубу да се оглеждам и да преценявам.
п.п Това със теглене на майната/несъгласието обаче има ефект.  Wink
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1719
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #346 -: (Сряда) 31 Януари 2018, 15:07 »

Grin
Ми питането на мен ми върши работа,щом има причина и всичко необходимо питам и воаля.И следва брех да *ба вашта мама и си променям мнението за нещо на база лична истина. И ми святкат със очи навсякаде. Roll Eyes
И ми дреме че се тръшкат.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #347 -: (Сряда) 31 Януари 2018, 15:12 »

Имах в предвид да питам някой друг за нещо, примерно теб.
Това да питам себе си със сигурност ще го направя.
Благодаря!
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #348 -: (Събота) 10 Февруари 2018, 10:03 »

Ето пример за нестандартно мислещ човек.
http://doctora1.blog.bg/technology/2018/01/15/alternativna-istoriia.1588387
Рядко откривам подобни постове/писания и ще си позволя да домъкна един от тях. Останалите теми в блога са общо - взето със същата насоченост.
Споменава за някакъв свой учител, починал наскоро, но повече от явно е че не става дума за учителя дънов.

15.01 23:47 - Алтернативна история

Автор: doctora1 Категория: Технологии   
Прочетен: 60 Коментари: 0   Гласове: 1

В моята История България означава Земя на децата на Светлината. В моята История единствения народ който носи името на цивилизация обхващала като минимум Слънчевата система е българите. Те/ние носим и благословията и проклятието на това име и това прави нашата съдба по Земята. В моята История на българите е даден не звезда, а Млечния Път по простата причина, че ние сме наследници на хора владеели Галактиката и от там на виждащи и малко виждащи се дава да видят истината, че ние владеем тази реалност, но без да го осъзнаваме напълно. В моята История ние, а не богове, ангели или демони сме водили жестока и унищожителна война в която се е ползвало всичко мислимо и немислимо като въоръжение и от хора владеели Млечния път сме се превърнали в диваци и варвари навлезнали отново в каменното съзнание. В моята История причината за войната и всички войни вчера, днес, утре и винаги е Принципа Кой да води бащина дружина. Този принцип извира от Основен съхранителен закон - Закона за Съхранение на Движението и неговата агресивна същност = да строиш и разрушаваш пкато сблъскваш структурните форми на материята ... вечно и Неотвратимо и като българските войници и колобри само напред и никога назад. В моята История Движението е Действие и неговия Тотем е стрелата независимо дали обърната напред или обърната навътре като в Знака на Бога наречен погрешно Знака на Дуло ... всъщност може и да не е погрешно, а просто така да са повелили Виждащите Колобри. В мята История Свети Георги който е първия конник на Апокалипсиса лично слезе на земята за да повели да научим принципите на Шестата раса, а именно в основата е Вечността и нейното име е Троица, а нейното име е Материя/Движение/Пространство. В моята История името на Свети Георги е името на конкретен човек и то е Герги Колев Михов / той никога не е смятал, че е първия конник на Апокалипсиса, но аз смятам и съм сигурен, че това е така /. Без в моментът да има никакви доказателства за това аз знам, че той нахрани и излекува неизчислимо във времето милиард на милиардна степен  количество/брой хора. В моята История вие нашите потомци ще бъдете свидетели и доказатели на тези думи ... в моята История ... може и да стане ваша ... само Вечноста ще реши и отреди. В моята история Вечен Двигател е невъзможно да се създаде, но директен гравитационен двигател може и още как и ще бъде създаден и даже винаги е бил пред очите ни до очевадност и това са Катализаторите и в частност Ензимите които са най - мощните катализатори в природата. В моята История създателите на Свещенните книги са българите, а сегашните свещенни книги са бледи копия на тези написани на злато и сребро и заровени в България оригинали на Божието слово. Ще излезнат те от черната земя когато Вечността повели и позволи. В моята История Ванга е видяла Колобърско погребение и е било позволено да види фрагмент от истината, че в това погребение е зарита истинската Българска история не за 6 000 години назад и напред, а като минимум за събития отпреди 200 000, а вероятно и няколко милиона години назад във времето. В моята История Четиримата Конника на Апокалипсиса не са просто коне и хора, а са силите които правят ... не правят а са Вечността: 1. Белия конник е Движението - Действието - Светия Дух - Яна - / мъжкото начало не е верен синоним / - Пижо или Бялата страна на Мартеницата - Белия дракон - Стрелата от Тризъбеца на Посейдон и Четалчето от Знака на Дуло ...., 2. Червеният конник е Материята - Противодействието - Когато Нютон открива противодействието на Материята той реално открива самата материя без да го осъзнава напълно / според Учителя, Нютон заедно с Архимед са най - великите от великите учени изследващи Вечността ... най - великите / - едната от страничните рамена на Тризъбеца, челтичката от Знака на дуло обозначена край скалите на Дръстър с ченгелче - Пенда или червения край на мартеницата - червения дракон - пълното място от хардуера и ....   

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #349 -: (Събота) 10 Февруари 2018, 13:21 »

Grin
Paci
Извинявай ма се посмях хубу.
Благодаря.Имаш нюх.
 hi
Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #350 -: (Събота) 10 Февруари 2018, 13:26 »

Ми пробвах чалъма да си задавам въпроси, и ми попадна това пред очите. Поне звучи доста по-смислено от талаша в нета.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #351 -: (Събота) 10 Февруари 2018, 13:28 »

Grin
Каквото потърсило такова намерило.Тоя талаш е бая ситен.Хапни си го и мигай на парцали.
 Cool
Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #352 -: (Събота) 10 Февруари 2018, 13:29 »

Бе и аз така реших, ма рекох да са пробвам. Wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: