Страници: 1 ... 19 20 [21]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ние Българите - история  (Прочетена 35599 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #300 -: (Сряда) 05 Юли 2017, 06:02 »

Меандре,
Цитат
  И наистина сме на дъното на блатото астрал.    
Като спомена се сетих и аз нещо.
Навремето една жена ми разправя как вместо с нормалните си умения/виждане, се натикала насила там от зор, за да излезе отгоре на стената/светлото. Понечила лекичко покрай черните/пазачите, ма за ръчичката къв го дириш тук, и обратно. След време ми спомена, че това "място" вече го няма там. Не се разбра кога и как е случката. Тия дето виждат, май им е наложена забрана за приказки. Не ми стана ясна причината, ма както и да е, щото и за това има вето да се приказва. Причината явно е основателна.
И друго.
Казваш Духа слиза бързо и ще има промени. Аз го разбирам така: Това, което е било разделено поради причини, ще се събере отново тук. Или отново сливане на мъжко и женско в кръст/семейство. Надявам се да доживеем да го видим с очите си.
Оня цирк с руските студенти май е параван за нещо, което ще се вижда скоро от всички. Или от сега са си приготвили отговор на въпроса: Бах маа му, какво е туй чудо, дето са мандахерца в небето? Undecided
Ми как какво, сателита на младежите- ентусиасти. Хептен за балъци ни взимат вече май. Grin
Формата е пирамида, и как пък точно такъв "рефлектор" избраха? Интересно съвпадение с формата на енергийно тяло.
Айде още малко.
Подкастрените облаци в астрала ли опират че не слизат надолу, или в нещо друго. Не разбирам. Астрала подниво на енергийното ли е, или нещо различно? Митака май си беше "направил" стаичка там. Roll Eyes

И накрая един поздрав за ранобудните:
https://www.youtube.com/watch?v=fXzDk_TwYlI
« Последна редакция: (Сряда) 05 Юли 2017, 06:19 от paci1 » Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1578
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #301 -: (Сряда) 05 Юли 2017, 09:10 »

Grin
Нещо ми се закачи за акъла,ма да видим.
Тъй, знака IYI ми се струва че може да бъде прочетен и по друг начин . Любов,дух,вода.Триединство от което произлиза материята.
Жената стои от ляво на мъжа да пази и усеща сърцето му,мъжа е в духа,и плод на семейството им е вода/проявителя на материята/ която е пак ж.р.. Може и съпруга,мъж,майка.Щото до всеки мъж има две жени отначало.Майка му, и жената която е от духа му.
Което значи че поставяйки тоя знак ние българите можем да "сътворяваме" материя.Или по просто можем да материализираме енерегии.
Или формулата на водата може да е Х2О а не Н2О.Щото жените са Х като хромозоми.И става две жени и един мъж със дъх/ О/.А О като озон,което би значело че озоновия слой е слоя на духа тука.
Хм?   unknown
 Cool
П.П. Струва ми се че виждащите са под контрол,и не виждат а им съобщават информацията.Както твоята позната.Квот и кажат това вижда.Ослепяването на войниците ни е желнатски ритуал.Но ще се оправим,възстановимо е,както сега се възстановява кръвта ни след кръвната карма която ни натресоха.А мама  така повишава енергията си че и така ще ни станат видими.Щом почна да се вижда границата каде е ,скоро и целия ще е видим.А каналите на астрала са поразчистени,но имат още стуктури които са цели,но всяко нещо със времето си.Светнат ли заминават и те.
А, и водата не е преграда за деянията им вече,даже им помага по бързо да си намерят стопаните.Така че бастиона им е гол и беззащитен,и деянията им ще  изпълзят на плажовете им.Следва гушшшш.И англантидата далдисва с ряз.
« Последна редакция: (Сряда) 05 Юли 2017, 09:40 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: