Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Причина за масовите разстрелвания?  (Прочетена 2602 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #15 -: (Сряда) 26 Декември 2012, 21:10 »

Олд, нали и аз това казах по-горе. Ние българите сме едва няколко милиона, а Сащ са над 300 милиона. Е лудите там са в повече.
За оръжията не знам как са тук нещата за разлика от Сащ. Не съм запозната подробно със закона за оръжията тук. Въпреки, че си купих без проблем газов пистолет в магазин.За щастие си седи вкъщи неизползван. Smiley
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #16 -: (Сряда) 26 Декември 2012, 21:34 »

Калан аз чета вашите постове ама вие моите май не  Wink, да съм отрекъл нещо за количеството народ и родените ненормалници ?. Аз говоря че нормални хора без никакви психически заболявания го правят и писах защо, това че ги изкарват психически нездрави е за да не си компрометират загниващото капиталистическо общество, на това правят ( не съм комунист или някакъв нист , абсолютно безпартиен от оно време ) та тази е истината която аз виждам другарчета  Smiley.
Активен
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 27 Декември 2012, 00:55 »

Олд, съжалявам но не мога да приема тия работи да се вършат от нормални хора.
За да го направиш това някой значи му хлопа нещо.
Активен
Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #18 -: (Четвъртък) 27 Декември 2012, 07:24 »

Олд, съжалявам ................................

Ето на стигаме до темата за злото и доброто  Wink, във всеки човек се таи зло писах го но не сте съгласни .... като казвам психически здрави това означава че нямат такива заболявания и не са освидетелствани за такива. Понякога кротък тих човек превърта за момент и може да направи куп поразии а "човеци" надъхани с простотии и надрусани с апове могат да направят всичко, какво толкова ти е чудно че неможеш да го приемеш, непознаваш такива или пак да давам примери  Wink.

П.С.Ти как мислиш на теб не ти ли прихлопва дъската отвреме на време?
Активен
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 27 Декември 2012, 12:02 »

Ама разбира се, че ми хлопа. То даже сигурно нон стоп. Grin
Но дори и в моментите на бяс пак не съм искала да убия някого.
Иначе вчера четох статия, че бурния нрав бил полезен.
Всъщност винаги съм смятала така.
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5395971
Активен
Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #20 -: (Неделя) 30 Декември 2012, 18:41 »

Ето на затова говоря аз .... гледайте какво могат родните тинейджъри :
 http://skandalno.net/%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b8/%d0%b4%d0%b2%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%bc%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b6%d0%b8-%d1%81%d0%bc%d0%b0%d1%87%d0%ba%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d0%be%d1%82-%d0%b1%d0%be%d0%b9-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%86%d0%b0-109895
Активен
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #21 -: (Неделя) 30 Декември 2012, 19:14 »

Мда, луди колко щеш и тук. Но нали са непълнолетни ще им се размине. Завършени психопати. Абе тия закони, че непълнолетните не подлежат на съд са още по-глупави.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #22 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 17:06 »

Както казах в тая тема ще следя развитието на случката, след трагичния инцидент:
Работната група, ръководена от вицепрезидента Джо Байдън, сериозно обмисля да създаде национална база данни за проверка на хората, желаещи да закупят огнестрелно оръжие, както и за текущ контрол и отчетност на продажбите и на продадените оръжия.
http://bnt.bg/bg/news/view/92349/belijat_dom_obsyjda_drastichni_merki_za_oryjijata

В Германия също се правят опити за първи път, да се направи една база от данни с всички които притежават оръжие. Европейския съюз също ще наложи на всички държави членки да направят списък за броя на притежаваните оръжия и техните собственици до края на 2015 година. За това последното не мога да намеря да има такава директива или някакъв документ, така че може и да не е вярно или пък просто още не е влезнало в сила.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2730
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 10 Януари 2013, 23:49 »

На тая тема мястото и е в "контрол и влияние"още от самото начало си мисля.За тва и подхвърлих за ЕЛФ,ма никой не обърна внимание. Какво са ELF вълни всеки може сам да намери инфо.но ето и един клип.
http://video.data.bg/350/118653/-%D0%B5%D0%BB%D1%84-%D0%B2%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%85%D1%83-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D1%8A%D0%BA

Вижте..Дете сериен убиец,казва,че е виждало жертвите си като рептили,а неговата мисия била да ги убива.Само на 15..

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=927388

Божичко,конкретния случай е напълно откачен!Момчето нападало жени,щото те били змейове.Убил един мъж,и след това само жени.Жените били змейове.Змейовете и рептилите се свързват с Орион.Орион е доминиран от Кралица/жена и изобщо там доминира женската енергия.Което лично на мен само ми показва колко-по жестоки,коварни и безсърдечни могат да бъдат жените.Както и да е,не че има връзка с темата.Но бъртвежите на момчето са интересни а?Ама..Е тази статия много си заслужава четенето.Казва се,"Вибрация,натрупване,контрол"!Х(авторът).съм го признала от всякаде!Като я прочетете ще разберете.То и линка на горната стататия е от там,иначе съм я пропуснала новината за убиеца на рептили.Па тя стара..от 2011.

http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/441-2012-12-18-17-27-01.html
« Последна редакция: (Петък) 11 Януари 2013, 00:49 от Psyhea » Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #24 -: (Петък) 11 Януари 2013, 01:27 »

От развитието на темата ще си покаже накъде ще се премести темата. По-важното е, че на много хора взеха да им правят впечатление тези инциденти и все повече хора остават с впечатление, че са изкуствено предизвикани. От какво точно са предизвикани - антидепресанти, напрежение/стрес, психотронни оръжия и т.н. ще обсъдим именно в тая тема. И колкото повече предположения има, толкова по-обективна ще е оценката.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2730
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #25 -: (Петък) 11 Януари 2013, 01:50 »

Антидепресантите и стреса са пост факт.Облъчването е от всякъде.Буквално.Кат почнеш с мобилния,мв-то,компа..та до всичко останало.Само това у дома ти е достатъчно да те"стресне",и при една малко по-сложна житейска ситуация..Срив и айде на антидепресанти.Химията и стреса са последици от влияния на енергийно ниво.Ако си добре,от къв зор хапчета?
Иначе..надрусал си се с антидепресанти и алкохол,кат нищо може да изпозастреляш маса народ.Но ако си агресивен.Ако има натрупано количество,мноо ясно,ще се отрази на качеството.Ако си лежер и спокоен,няма как.Е,ако приемем и че теориите от горната статия за верни,ето обяснение.Друсаното съзнание е малко като в.."транс"..И е доста по-податливо на внушения и секви майнд контроли.Най-общо казано..Ако сме двамата аз друсана,ти не,и ни"облъчват"с вибрации на насилие и агресия,то аз ще поддам мноо по-лесно и бързо.Тука пак опираме до Алфа вълни и пр.
Активен
Неактивен old4
Hero Member

« Отговор #26 -: (Петък) 11 Януари 2013, 07:37 »

Цитат
Алкохолът, както вече споменахме, е депресант, т.е. антагонист на антидепресантите и с други думи свежда въздействието им до нулата. Има и друг подводен камък: приемът на алкохол стимулира и отделянето на допълнителен адреналин, а по този начин (заедно с антидепресантите), сърцето започва да бие лудо, повишава се кръвното налягане, спазмират се малките кръвоносни съдове.

Я тук си пише точно защо го е направил Wink

Цитат
Майката на 20-годишния мъж, който изби 26 души, сред които 20 деца и шестима служители в американското начално училище Санди Хук в Нютаун, може да е играла много съществена роля за появата на неговото психическо разстройство, съобщава английският вестник „Дейли мейл“.

Приятели и членове на семейството описват  майката на Адам Ланза като „параноичка на тема "оцеляване“, която вярвала, че светът се намира на ръба на огромен икономически срив.

Тя складирала храна, вода и оръжия в големия дом, който споделяла със сина си.

52-годишната Нанси Ланза била „подготвена за бедствие“ - така наричат тези, които трескаво се подготвят за срив в цивилизованото общество. Тя се обсебила от идеята да имат оръжия в случай на защита и обучила синовете си Адам и Райън да стрелят.

Явно това имало обратен ефект, тъй като в петък Адам Ланза застреля майка си в леглото. Той изстрелял 4 *уршума в главата й, най-вероятно докато е спяла, и след това взел три от оръжията й и се насочил към началното училище "Санди Хуук" в Нютаун, Кънектикът, където уби 20 деца и 6 служители.

Лелята на Адам Ланза – Марша, споделя, че Нанси „разчитала само на себе си“ и те си говорили много за това как тя се подготвяла за икономическия срив. Нанси не е крила, че е имала цял набор от огнестрелни оръжия. Той включвал не само двата пистолета и полуавтоматична пушка, използвани при убийството в училището, но също така и две съвсем традиционни ловни пушки. Тя се хвалила с тях в местния бар, показвала ги и на градинаря в квартала.

http://www.dnes.bg/world/2012/12/17/masoviiat-ubiec-adam-lanza-bil-kraino-asocialen.175662,4

Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #27 -: (Петък) 11 Януари 2013, 10:03 »

Вижте..Дете сериен убиец,казва,че е виждало жертвите си като рептили,а неговата мисия била да ги убива.Само на 15..

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=927388

Божичко,конкретния случай е напълно откачен!Момчето нападало жени,щото те били змейове.Убил един мъж,и след това само жени.Жените били змейове.Змейовете и рептилите се свързват с Орион.Орион е доминиран от Кралица/жена и изобщо там доминира женската енергия.Което лично на мен само ми показва колко-по жестоки,коварни и безсърдечни могат да бъдат жените.Както и да е,не че има връзка с темата.Но бъртвежите на момчето са интересни а?Ама..Е тази статия много си заслужава четенето.Казва се,"Вибрация,натрупване,контрол"!Х(авторът).съм го признала от всякаде!Като я прочетете ще разберете.То и линка на горната стататия е от там,иначе съм я пропуснала новината за убиеца на рептили.Па тя стара..от 2011.

А, ей това става като ти няма поне малко егото та да контролира фините ти тела - изтрещяваш, щото не можеш да мислиш "трезво" и материално. И най-вече липсата на каквито и да било знания по темите... Луда работа  Grin...
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6210
мислите определят съдбата ти

« Отговор #28 -: (Петък) 11 Януари 2013, 10:15 »

Днес пак в едно сащ-училище е гърмял ученик с пушка. Съученикът му е само ранен.
Активен

bojinkata
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #29 -: (Петък) 11 Януари 2013, 12:38 »

И при нас едно масово разстрелване - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5431171 Sad
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: