Мехран Кеше и неговите технологии
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мехран Кеше и неговите технологии  (Прочетена 12044 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен alexxx39
Full Member
Публикации: 182

« Отговор #30 -: (Сряда) 24 Април 2013, 12:48 »

Той ако е циганин не знам вие какви трябва да сте! /тези които го обиждате/ Съмнявам се че някой от вас учил толкова колкото него.
Ама без провокатори не може, жалко , че не знаете дори как да оборите теориите на Кеше.
Хачко ти защо се засягаш ,да не си му пресаташе,пък и циганин е наименование на етнос не виждам нищо обидно в това само в България се използва като обида ,но че нещо намирисва около неговите разработки ,не можеш да го отречеш.
Активен
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #31 -: (Четвъртък) 13 Юни 2013, 10:59 »

НОВО ИНТЕРВЮ С ИНЖ. МЕХРАН КЕШ

http://youtu.be/1dp6_hpcfCM
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #32 -: (Вторник) 24 Декември 2013, 19:13 »

Фондация KESHE: ОТКРИВАНЕ НА КОСМИЧЕСКИ ИНСТИТУТ
Автор: lucecita

– кампания за набиране на средства за българските участници

Българският клон на Кеш Фондация, с радост споделя с всички българи,  че е направена сериозна крачка напред в разпространението на Маграв  технологията и нейните  практически  приложения, предоставени от г-н М.Т.Кеш.

На пресконференция на Кеш Фондация, с представител г-н Кеш  (основател на фондацията) в гр. Бреша, Италия от 31.10.2013, с участието на д-р  А. Пеле ( от Университет гр. Бреша), г-н Ф.Марони  ( представител на Парламента на Италия),

бе обявено създаването на „Космически Институт”

Създаването на Института е поредната крачка в обединяването на учените от цял свят, които след двугодишно обучение ще могат да конструират  работеща и самоподдържаща се система / кораб в космоса. Ще могат да създават условия за производство на храна и вода, лечебни системи. През двугодишният период на обучение всеки участник ще премине през различните модули на програмата и ще приложи на практика маграв технологията в различни области.

Учени и практици  от цял свят, заедно като един отбор ще работятдопринасяйки за благото на своята  нация. За целта, представителите се задължават всяка седмица, да довеждат до знанието на народа си, на родния си език, информацията получена  в института.  По този начин, всяка нация е равнопоставена в своя път за постигане на мир и благоденствие.
Основателят на Фондация Кеш официално е поканил учени от  Иран / плазма и космически технологии/,  САЩ / НАСА/, Руска Федерация / космически технологии/, Китай , Италия, Израел и други .
Образованието е разделено на семестри със съответната програма и практическа част. Студентите ще работят заедно на кръгла маса. „Времето на класните стаи , предаването на знания , тяхното записване и последващшо възпроизвеждане  свърши”, както казва самият  Г-н Кеш. Всеки ще бъде въвлечен  в практическите занимания , както и в обсъждането на теорията , до момента докато всеки един разбира и борави с технологията пълноценно.

Важно е да се напомни, че е открит е нов метод за лечение на най-тежките нелечими до сега заболявания на човешкия организъм. След приключване на обучението всички завършили специалисти с медицинско образование ще добият правото и знанията за лечение дори и на заболявания като: Амиотрофична Латерна Дистрофия, Мултиплена Склероза, Рак, Диабет, Регенрация на Тъкани и др.

Това налага  обучаващите  да присъстват ежедневно, в рамките на обучителната програма . За тези, които започнат института „връщане назад” за периода на обучение няма. Те ще трябва да загърбят семействата си, настоящата си работа, бизнес и да се отдадът напълно на каузата.

Стойността на една учебна година е 20 000 евро, като това според Г-н М.Т.Кеш са необходими средства за консумативи и материали по създаването на Маграв генератори от всеки един участник.

Място на обучение и престой е гр.Бреша,Италия.

От подалите документи за кандидастване в Института, г-н Кеш одобри и покани двама представители от Република България. Това са:

г-н Людмил Кацаров, български учен в областа на физични и инжинерни науки. Разработчик на Маграв генератор.
    д-р Елия Костова, лекар, специалност вътрешни болести,редица специализации в областа на холистичните науки. Един от учредителите на български клон на Фондация Кеш.
....................................
http://lucecita.blog.bg/novini/2013/12/23/fondaciia-keshe-otkrivane-na-kosmicheski-institut.1221786
Активен

bojinkata
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #33 -: (Вторник) 24 Декември 2013, 20:21 »

според мен М. Кеше е един измамник и мошенник търсещ лапнишарани като нас та да му се вързват на болния акъл Tongue. А, и дано по скоро Израел намери  най после решение с ядренната им програма, в чиято основен съучастник и сатрап е самият лукав М. Кеше
« Последна редакция: (Вторник) 24 Декември 2013, 21:17 от x_name41 » Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #34 -: (Вторник) 24 Декември 2013, 21:26 »

Grin
Голям майтап.
От известно време, падат сателити, кат звезден дъжд.А, някои са нагли, и говорят за технологии.В скоро време единственната технология ще е, -Хей ръчички, хей ги две(е,който може)?!? Земята е Жена, която не ражда технологии.Който си го е помислил, е в голяма грешка.Сега са сателити,скоро чакайте самолети,не че и сега не падат постоянно.Сетне са модерните кораби,ще останат ветроходите и четирикопитните, ама последните ако искат(свободна воля) .
 Cool
П.П. Коледа е.Вече се "роди" новото слънце.Чака на голям "купонь" ,е, праведните и кротките.
« Последна редакция: (Вторник) 24 Декември 2013, 21:37 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен kelesh
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #35 -: (Понеделник) 27 Януари 2014, 22:12 »

До колкото разбрах, неговите изобретения са базирани основно на магнитната енергия(и на други, които не разбирам Smiley) и най-важното, че не използват външни източници на енергия.

И аз тая големи надежди да се срине цялата система, заедно с всичко що е технология, но тогава май на Ке(а)ше машинките ще работят...

Иначе и мойте съмнения към него ги има, но никога не трябва нещо да се взима за чиста монета, колкото и да е тъп конкретния израз, все пак е така. Все пак смятам, че не може да се създава такъв огромен шум около него, конференции, учени от години вече работят по неговите проекти... Интересно ми е как са го оставили/позволили да стигне толкова далече.
Активен
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #36 -: (Вторник) 28 Януари 2014, 11:13 »

знаете ли, във форума "mazeto.net" има един "особен" раздел който се казва "идеи на хора с пламнала глава", та мисля мястото на разработките и теориите на господин Мерхан Кеш са именно там, все пак пропагандата какво не прави, особенно за "странна" страна като Иран и неината програма за обогатяване на уран
Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #37 -: (Вторник) 22 Април 2014, 10:26 »

Фондация Кеше и Космическият институт преминават към тестове на новите реактори
 с МАГГРАВ позициониране, които ще бъдат предавани на живо.
 Това е за първи път, в който се показва иранската космическа технология публично.

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2014/04/blog-post_4423.html

Активен

Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #38 -: (Четвъртък) 24 Април 2014, 20:40 »

И този го апат щъркелите.... Grin...Дано да е някаква лоша шега на негов гръб, че ако наистина го е написал това обръщение, нещо не му е много читава главата.... Wink
Чак пък се изживява на новия месия....Не, че не казва истини де...но начина по който го прави, направо ми мирише на ню ейджър....

ПИСМО ОТ МЕХРАН КЕШЕ ДО ЧОВЕЧЕСТВОТО 18.04.2014

Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #39 -: (Четвъртък) 24 Април 2014, 22:46 »

Чакам с огромно нетърпение Кеше да пусне в продажба поне едно от тези патентовани открития за които непрекъснато говори, но до сега освен да говори и да ги хвали, нещо пуснато работещо не съм видяла никъде...
Пуснал бил някакъв "USB стик" за свободно изтегляне в нета...
http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2014/03/usb-100.html
Е, изтеглих го и го разгледах....Това е крайно несериозно...половинчати неща, рисунки, а не чертежи, /не, че разбирам всичко, което е написано, но определено не изглежда като подробна техническа документация съдържанието на този "стик".../
Четох в един специално създаден за целта форум мненията на технически грамотни хора, заели се да реализират нещата по документацията на Кеше...и ...те самите са до никъде... Sad
http://bgforumkeshe.foroactivo.com/forum
Ето конкретната тема в този форум която изчетох, в която самите технически работещи по идеите на Кеше хора си признават, че са до никъде...:
http://bgforumkeshe.foroactivo.com/t224-topic#444
А дано не съм права! А дано нещо аз не съм разбрала...Ще се радвам най - искрено да греша!
Просто си мисля, че е крайно крайно време след сериозните заявки на Кеше, вече да има нещо работещо и пуснато в продажба...Иначе излиза, че Кеше е казал "Хоп" преди да е скочил... Sad И ще съм истински разстроена от това, защото ЗНАМ, че технологиите за които Кеше говори отдавна ги имат военните...От летящите чинии един огромен процент са си "наши"...най - вече на американските военни...Както си признаха за ХААРП - а, така ще стане ясно и за всичко останало...Въпрос на време.
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #40 -: (Събота) 26 Април 2014, 08:43 »

Grin
ARRI
Цитат
Чак пък се изживява на новия месия....Не, че не казва истини де...но начина по който го прави, направо ми мирише на ню ейджър....
Не го хапят/кълват щъркелите, а май е нещо като Васил Левски от другата страна.Предупреждението не е за местните, а за пришълците.Явно са минали границата.Разбрах, че  всички тела вече са със събрана имунна система. Което е твърде "неприятно" за всичките им, троянски коне, ОПове,аватари,копия, клонинги на човека.Т.е ги е подгонил голям чеп.Даже учените "предвидиха",че човечеството ще се раздели на два вида.Грозни и красиви.Я да видим кои са грозниците.Мама хич не си поплюва.Земята не е технологична планета,и тук технологиите не са добре дошли.
 Cool
П.п. А и Земята е отворила вече, 13 "чакра" която е истината.А тя има свойството на огледало.Така че сбогом технологии(енергийните въздействия, магии,ритуалите,и други техники/технологии за енергийно насилие).
« Последна редакция: (Събота) 26 Април 2014, 08:56 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #41 -: (Събота) 26 Април 2014, 18:10 »

Меандре добре ги редиш, но де е истината?
Активен
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #42 -: (Неделя) 27 Април 2014, 00:15 »

Още ли чакате този Кеше да ви даде нещо?
И после се чудим що си имаме едни и същи политици по 20-30 години, дето само приказват, пък нищо няма насреща. Ми то човек като е наивен, ще има да си чака и 100 години ...  Grin
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« Отговор #43 -: (Четвъртък) 17 Септември 2015, 21:17 »

На сайта на българския клон на фондация Кеш съм публикувал клип на едно интересно явление: https://www.facebook.com/KesheFoundationBulgaria
Наблюдава се захранване без физически контакт. Клипа е най-отгоре на страницата, веднага като я отворите.
 Черните жички са медна тел покрита с нано покритие. Това покритие действа на средата като засмуква енергия около покритието и го усилва. Тези вариации на жички се използват за лечение. Лично аз и семейството ми ги използваме от няколко седмици и сме се уверили в действието им. Отделно други хора, които си ги правят сами и те, казват за много случаи на лечения. Който има интерес мога да му кажа да си ги направи сам. Ефекта се усеща след няколко секунди, болката изчезва. Не искам никой да ми вярва, съмнявайте се и си ги направете сами и после ще благодарите на г-н Кеше. Кеше обучава много хора от цял свят за да може повече хора да знаят за тези технологии.
https://www.facebook.com/KesheFoundationBulgaria

Следете във фейсбук , има и варианти за захранване на дома и автомобил, но лично аз съм още в началото и не съм го постигнал.
Повечето информация е на английски и това е малко пречка. Ако има желаещи да превеждат, да ми пишат. Всеки четвъртък се провеждат на живо работни срещи и се обсъждат технологиите.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #44 -: (Неделя) 20 Септември 2015, 19:59 »

Свободната енергия е на всякъде край нас и в неограничено количество. Въпросът е да я овладеем и използваме.

Овладяването на СЕ от хората, обикновените, е смърт за монополи, газовици, нефтовици, електрикачии и тн. Затова тя още дълго време ще  е тема табу! А за хората ще е истинската свобода!
« Последна редакция: (Неделя) 20 Септември 2015, 20:04 от bojinkata » Активен

bojinkata
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: