Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритмодинамика  (Прочетена 387 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 469

« -: (Неделя) 28 Февруари 2016, 22:36 »

пускам темата тъй-като съвсем наскоро случайно попаднах на тази концепция в която се разглежда т. нар. "честотно пространство", като написаното до голяма степен съвпада със моето виждане по въпроса (а и навярно не само със моето?). Това ме върна много време назад в детството, когато измислих тази идея. Тогава нямаше интернет и нямах абсолютни никаква информация по този проблем. Единственно имах достъп до книги свързани с НЛО като примерно една от тях беше "Синя книга" преведена на български и други такива. Между другото преди няколко дни също така намерих още едно споделяне на абсолютно същата информация тук (ако може така да се каже) от съвършенно различен източник както се вижда, а като си спомня преди време бях чел една книга (мисля че издател беше организацията "MUFLON"), та в нея имаше един пасаж във който перифразирано беше написано нещо от сорта:  

"когато извънземните кораби пожелаят да навлезнат във нашето измерение, то те понижават честотата си със 200-400 гигахерца..."

твърде много съвпадения за да е случайност, все пак има още някои неясноти по отношение на механизма на протичане на процеса, като например как точно матерята проявява своите солидни характеристики от микрониво до макрониво в процеса на самия преход. Освен това след като съгласно в концепцията се касае за механични трептения (вибраций), то логически погледнато би трябвало тези процеси да могат да се манипулират със звук, свръхвисокочестотен звук със съответната мощност?. Неотдавна във една книжка със приблизително такова заглавие "Занимателна радиотехника" във, която се описват различни физични явления и процеси, включително и "жуженето на комара" (очевидно за деца) , та в нея вниманието ми се спря на материала за "скалата на честотите", та там имаше написана интересна информация, която незнайно защо ми се стори че има отношение към тази концепция, за щастие успях да фотографирам част от страничката в която беше поместен материала и го прилагам по долу.

част от материала във чуждестранния независим източник (заградил съм го в червено)
http://s020.radikal.ru/i711/1602/a3/8466ad07c363.jpg
Ритмодинамика

пасажа от книгата "Занимателна радиотехника"
http://s017.radikal.ru/i431/1602/8e/828e502b0002.jpg
Ритмодинамика

линк към руския форум към организацията "Глобална Вълна",откъдето всъщност и разбрах за въпросната концепция и където също съм споделил някои от основните моменти които споделих и тук.
« Последна редакция: (Понеделник) 29 Февруари 2016, 00:09 от x_name41 » Активен

"музиката удължава живота"
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: