Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За процеса инкарниране  (Прочетена 14565 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен peppone1
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #240 -: (Понеделник) 04 Август 2014, 02:22 »

За мен истината е някъде там. Дали ще използваш компютри или някакви дебело*ъзи лелки касиерки, които щракат и смятат по-бързо от калкулатор или вместо да се обадиш по телефона на гаджето си, отидеш при някой екстрасенс да го попиташ кой какво мислел за тебе, разлика няма, дори точно обратното, най-страшен е биороботизма. Когато няма я тръпката и търпението, емоциите умират. За какво да пишем имейли, просто ще повикаме Пейо с колелото и ще прати писмото ни където му кажем, тогава повече ще мислим какво пишем и нямаше да си хабим времето и труда за простотии. Точно това очакване захранва емоциите, а не светкавичната връзка с всяка точка на света. Но за процеса инкарниране, аз не мога да приема за истина насилственото инкарниране и залъгване на душата с разни магнитни полета. Че ако е вярно, това е по-голям грях от убийството и никое разумно същество не би си позволило да плати толкова висока цена. Ако има такава игра, както ARRI говореше, то със сигурност жертвата ще разбере, че е подмамена или ако не, самите измамници ще й го покажат, за всичко се плаща цена, дали ще е монетарна система или компютърна, коя ще е по-добра? Моето мнение е, че душата сама решава в какво да се инкарнира и планира бъдещия си живот, а тези, които се поддават на измамниците през пътуването в тунела според мен са падналите души, грешници, насила прекратили живота си, но това май го писах в предната тема, трябваше повече да подреждам мислите си, ама много време ми отнема туй писане.
« Последна редакция: (Понеделник) 04 Август 2014, 02:40 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: