Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Астрални срещи и преживявания  (Прочетена 12307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #90 -: (Неделя) 27 Април 2014, 17:27 »

Здравей, Мира, излизането е лесно, при мен стана от втория път, исках го, бих ти отговорил, че най-вероятно не го искаш достатъчно, все пак ти си твоя свят Smiley друг е въпроса, че и 20 хил оит да направи човек пак няма да се ориентира, но е хубаво да се знае състоянието, именно в такъв свят попадаме след смъртта и затова си струва.
ladonnae, ние сами създаваме света в които съществуваме, а щом аз създавам нещо трябва ли да се страхувам от него Smiley) няма нищо страшно има незнание. В астрала ако иска човек и знае как може цяла армия да си направи за какво говорим Smiley) а дали има смисъл Smiley) не Smiley)

Активен
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #91 -: (Сряда) 14 Май 2014, 02:41 »

Вчера отново се събудих към 5 часа и усетих някакво присъствие, съзнанието ми беше будно и виждах мебелите в стаята, но не можех да се събудя напълно и да стана. Попитах това нещо какво иска от мен, този път не ме беше изплашило, то стоеше над мен и не ми отговоряше, опитах се да го изгоня, но не си отиваше. После като се събудих, видях, че това е бил комар.
Преди да се събудя напълно и да стана, пак бях заспал дълбоко и сънувах две същества момче и момиче или две момичета, не помня и ми казаха, че са долшли от друга звездна система и там не им харесвало. След като се събудих напълно и станах и видях комара на стената, плеснах с ръце да отрепя, но той изобщо не помръдна, сякаш искаше да бъде убит. Веднъж усетих че някой ме щипе по тялото и ме масажира, но доста грубо и силно, тогава без да питам кой е го прогоних и за моя изненада това нещо веднага си отиде. После като заспах отново, сънувах, че разговарям с непозната жена и тя ми казва, че е била масажистка и няма нищо срамно в това да ме масажира. По-късно исках пак да сънувам тази масажистка, защото ръцете й може да са силни, но ми харесваше, след известно време отново усетих този масаж, но се уплаших и пак я прогоних и досега не се е случвало отново. Може да е била с добри намерения, но мен отвъдното ме плаши. Преди 2 г. видях некролог на 9 годишно момче. Вечерта усетих присъствие и се опитах да го прогоня и се събудих, но бях много изморен и пак заспах и изведнъж това момче ме хваща за краката и ме дърпа при него от една яма, тогава го ритам и му викам "Ще ти изпотроша изгнилите ръце". Същата вечер работих до късно, зарязах работата, легнах и веднага заспах. Сега вече спя на музика и понякога отново усещам присъствие и чувам коя песен свири през това време и като се събудя връщам песните назад и разбирам, че наистина е свирила тази песен.
« Последна редакция: (Сряда) 14 Май 2014, 03:24 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #92 -: (Понеделник) 19 Май 2014, 23:02 »

lily, числата от тото-то можеш ли да познаеш....Само 6/49, другите не ме интересуват.....Сериозен съм....дай числата за четвъртък...може и на ЛС, та да не деля печалбата с форума....Преди време и Вещичка помолих за числата, ама тя се умълча нещо..... Smiley.....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Веско
Hero Member

« Отговор #93 -: (Понеделник) 19 Май 2014, 23:06 »

lily, числата от тото-то можеш ли да познаеш....Само 6/49, другите не ме интересуват.....Сериозен съм....дай числата за четвъртък...може и на ЛС, та да не деля печалбата с форума....Преди време и Вещичка помолих за числата, ама тя се умълча нещо..... Smiley.....

Smiley това не работи Smiley) можеш да си избереш 6 числа и да захраниш с енергия избора си Smiley))
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #94 -: (Понеделник) 19 Май 2014, 23:10 »

Как така...? Става ли да си избера 6 числа, а ти да ми ги захраниш с енергия и после ша делим кинтите.... Undecided....Т.е. ще ги пуснем и двамата, и ще има двама спечелили 6-цата...Аааа....става ли....?
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Веско
Hero Member

« Отговор #95 -: (Понеделник) 19 Май 2014, 23:19 »

Опитвал съм когато бях тъпо парче Smiley) от 6 числа уцелих 4 останалите 2 бяха 24 и 26 а аз бях избрал 25 и 27, както се сещаш четворката в третото 0-ла лева Smiley) трябва ти много енергия, ако имах толко нямаше да спамя тук Smiley
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #96 -: (Понеделник) 19 Май 2014, 23:29 »

Как ги ''зареждаш'' нещо баеш ли им...молиш ли се...дай инфо....Ще търся някой да ги ''зареди''....
Активен

Неактивен lily
Jr. Member
**
Публикации: 89

« Отговор #97 -: (Вторник) 20 Май 2014, 06:49 »

И да деля печалбата с друг?

А има и разни рискове. По никое време на денонощието се изсипват на посещение тарикати, които се препитават с изнудване на спечелили. Някои са алчни и на малки суми, ако решат, че могат да ги вземат. Защита на лични данни и тайна кой какво взел? Забрави. У нас такова животно нема.

Аз имам друго предложение за ако ти се печелят пари от тото. Проучваш си кой кой е и отиваш при правилните хора, след което се уговаряш с тях. Само гледай да не "забравят" като онзи път преди време, да сменят числата и два поредни пъти да се паднат едни и същи, че сигурно ще ти искат пари- за почерпка за рожден ден на проверяващите "истинността" на ситуацията. А ако няма как да се подсигуриш срещу проверяващи, тогава значи като планираш печалбата, пресметни си да стигне и за още непредвидени рушвети, че да не излезеш на червено.  Smiley
« Последна редакция: (Вторник) 20 Май 2014, 06:56 от lily » Активен
Неактивен Веско
Hero Member

« Отговор #98 -: (Вторник) 20 Май 2014, 18:06 »

Как ги ''зареждаш'' нещо баеш ли им...молиш ли се...дай инфо....Ще търся някой да ги ''зареди''....

Твоите числа, с твойта енергия, ти си ги чувстваш най-добре, то къде няма достатъчно, та и друг Smiley) връзката е по-слаба..инфото не е за форума, че знаеш ли кой какви че ги забърка Smiley)
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #99 -: (Вторник) 20 Май 2014, 19:58 »

Ми пиши ми ЛС де....! Обясни ми как да си заредя числата....Ама ми го обяснявай като на малоумен....бавно и подробно....хич не съм в час с езотерейските работи....

Поздрави hi
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #100 -: (Сряда) 21 Май 2014, 11:04 »

Твоите числа, с твойта енергия, ти си ги чувстваш най-добре, то къде няма достатъчно, та и друг Smiley) връзката е по-слаба..инфото не е за форума, че знаеш ли кой какви че ги забърка Smiley)
Хахах..таке е..
И аз успях до 4ка да ги докарам,сигурно не ми стига паура за повече..Пиши на лични,ще делим по братски(не по равно Tongue)
Активен
Неактивен bofara
Newbie
*
Публикации: 15
[6285174923344176257]

« Отговор #101 -: (Сряда) 21 Май 2014, 23:20 »

..от 6 числа уцелих 4 останалите 2 бяха 24 и 26 а аз бях избрал 25 и 27, както се сещаш четворката в третото 0-ла лева Smiley) трябва ти много енергия, ако имах толко нямаше да спамя тук Smiley
Не е само до енергията. Между другото много силна жена-маг е споделяла, че в една друга голяма страна специално има /на държавна работа/ специалисти по неутрализация на силни екстрасенси /във връзка с това, че могат да познаят числата от тотото/ и ако искате да познаете всички числа - действително нейният съвет е да се обедините в група.
Активен

[6285174923344176257]
Неактивен lily
Jr. Member
**

« Отговор #102 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 07:05 »

Може ли магията да бъде като по вица: "Ми тя жената- наполовина само бременна"?

От доста години се занимавам с това и моят отговор е, че както една жена не може са бъде само наполовина бременна, така няма и магия, която "работи, ама само наполовина". Без значение от оправданията.

Една магия или работи, или не и то резултатът се вижда веднага, освен ако изрично не е указан друг точен момент.

Колко хора в цялата държава биха могли да имат уменията да познаят числа от тото, че да е необходимо да има назначени на работа екстрасенси?

Тези с уменията са по-малко от пръстите на едната ръка. И не биха се занимавали с тото. Но не заради назначени на работа екстрасенси (такива няма- безсмислено е), а по едни други причини, които съм изброила по-горе в темата.

Познаването на карта (метода на Зенер- преработен леко за в домашни условия и възможен с какви да е карти- картите с гръбче към човека и трябва да се каже какво е изобразено на тях- при налични умения, не се допуска нито една грешка, а при липса на умения- коментарът е излишен) е много по-лесно от познаването на тото.

А като едни карти с елементарна обръщанка не може да се познаят, то не е ли по-добре в такъв случай да се зареже тотото и да се ориентира човек към друга по-лека занимавка? Smiley

Активен
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #103 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 09:46 »

Аз мисля, че има разлика между магия/магьосничество и ясновидство.

Ясновидство като да виждаш в миналото и бъдещето.
НО един Магьосник "цака" Ясновидецът.
Защото "фатката" магията е да направя така че да се паднат числата, които аз пожелая и попълня. Или да пред-задам случването на нещо.
По моя Воля!  Cool

п.п. въобще не знам това какво общо има с астралните срещи и темата, но и аз си пиша "по течението"...
Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен lily
Jr. Member
**

« Отговор #104 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 09:51 »

Аз мисля, че има разлика между магия/магьосничество и ясновидство.

Ясновидство като да виждаш в миналото и бъдещето.
НО един Магьосник "цака" Ясновидецът.
Защото "фатката" магията е да направя така че да се паднат числата, които аз пожелая и попълня. Или да пред-задам случването на нещо.
По моя Воля!  Cool

п.п. въобще не знам това какво общо има с астралните срещи и темата, но и аз си пиша "по течението"...

Такъв тип магия без ясновидство като съставен елемент в нея, не може да се направи. По-лесно е да е само с ясновидство, отколкото излишно да се усложнява.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: