Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Астрални срещи и преживявания  (Прочетена 12593 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен alexxx39
Full Member
Публикации: 182

« Отговор #15 -: (Понеделник) 14 Октомври 2013, 09:49 »

как се казва предаването което си гледала и на кой канал ,защото аз съм го пропуснал
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #16 -: (Сряда) 16 Октомври 2013, 16:14 »

Само да се запиша и да кажа, че съм астрален пътешественик. SmileyСъщо съм индиго с малко кристал, нищо не съм чела, не мога да се концентрирам.
  Как  пътуваш?  Имаш  ли  връзка  с  физическото  си  тяло?   Запазваш  ли  формата  на  тялото? 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #17 -: (Сряда) 16 Октомври 2013, 16:44 »

Специално за Мира да си пита на воля  Grin...

Митко, МНОГО се радвам, че те виждам именно в тази тема!!!
Защото имам конкретни въпроси:
Много благодаря за възможността!  mail1
Значи...Затваряш очи /или не ги затваряш/ и излизаш от физическото си тяло? Виждаш ли го него /физическото си тяло/ когато излезеш? Непосредствено при излизането си в собствената си стая ли попадаш или някъде другаде? Какво виждаш в най-първия момент от излизането? Ако си в стаята си, тя съвсем същата ли е като материалната ти стая, или все пак има някои предмети които са различни или на други места? Предметите плътни ли са за теб или преминаваш през тях? Как работят в този момент сетивата ти? Физическите такива явно спят /или не?/...Виждаш ли през стените? Като надникнеш през прозореца какво виждаш? Същия ландшафт или сходен, но все пак различен? Когато "влезеш" в съседната стая при друг човек, какво виждаш? /Виждаш ли физическото му тяло или виждаш единствено астралното му тяло? Или и двете? Ако и двете, то как са "скачени" едно с друго? Припокриват ли се по форма и по размер?/ Има ли други духове /на починали хора/, които обитават блока в който живееш? Ако видиш някой спящ жив човек когато си излязла, той как изглежда? /хоризонтално разположен над физическото си тяло, вертикално изправен до него, или изобщо не се вижда астралното му тяло наблизо?/. Когато срещнеш някой починал, вижда ли се бялата светлина някъде до него или не?
Интересуват ме още доста неща, но ще продължа да питам когато отхвърлиш тези, че са доста, наистина...
Чакам със затаен дъх!  Smiley
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #18 -: (Сряда) 16 Октомври 2013, 17:54 »

Grin
Mira
Цитат
Чакам със затаен дъх!  
Много добре,но гледай устата ти да е затворена, че влизат мухи.
Темата е много опасна ,и да си кажа предупрежденията.Та енергийната част всичко е 1/1,се едно ел.контакт.Мушкаш си пръстчето,и или та втриса и повече не го мушкаш,или гушкаш букета.
Има два вида "излизания",едното е ОИТ(организирано излизане от тялото),при него е характерно че се вижда връзката с която ви командват,се едно сте разузнавателни балони.Не е запредпочитане,хеле и да го "практикуваш".
Втория вид е както каза Вещичка,с мозъка.Гледаш както си гледаш нормално,лично аз не го правя умишленно,само нещо ако ми трябва,ма то си става на инстинктивна основа,по същия начин,като си развием тялото ставаме 777,и си джиткаме в комплект.Между другото,имах голям зор енергиен,и за първи път се метнах в енергийното,ма там видях близо до мене един тигър, мляскаше нещо с отвращение,а и тука наскоро ми пуснаха черно куче,оправих се, ма му падна черното и си беше сив вълк.Та да имате в предвид двете животни са като нас пазители,глейте да не се сблъскате с тях!!!
Цитат
Как локализираш мястото при това положение? /примерно: град Ел Мардж в Либия, където примерно никога не си била в този си живот?
Ако в града жените не са вкарали енергия в къщите няма да се вижда.Бях малък,и една вечер около полунощ се прибирахме с междуградски рейс,бяха ме турили отпред, отдясно на шофьора.И както си караше покрай една река и насреща ни във въздуха една къща.Стиснах очи и си викам айде патнахме се.Таратанци,сега вече съм наясно какво правят жените, че от дом правят къща.Тая вечер съм видял къща,заради пътя са изгр*бали склона затова къщата беше във въздуха,но там е живяла жена дето си я бива.
Така че няма излизане от тялото а чрез мозъка, става всичко.Ако е нужно то си става само.Боби вече има опит с атака,дето искаще да си късат потниците,съсвсем малка е разликата.Колкото повече лична енергия имате толкова е по лесно,може и през деня,само "премрежвате" поглед и някой нахалник става пръдня(е ако сте си събрали имунната система).
 hi
П.с. Имайте в предвид че енергийното тяло е основата на материалното и го покрива.Така че загубите ли част от енергийното си тяло губите и същата част от материалното,а осакатеете ли енергийно работата е много дебела!!!
« Последна редакция: (Сряда) 16 Октомври 2013, 17:59 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 07:11 »

Grin
Mira
Цитат
Чакам със затаен дъх!  
Много добре,но гледай устата ти да е затворена, че влизат мухи.
...
meander, аз не ти ли казах вече веднъж да не се занимаваш с мен?! А?
Чувствата ни с теб са напълно взаимни...пази дистанция и всичко ще ти е наред! Иначе освен зрелище за съфорумците, друго няма да излезе от диалога ни с теб.
Стой далеч от мен. И аз на свой ред ти обещавам, че няма да се занимавам с теб. Прескачай ми постовете. И аз ще правя така от този момент нататък.
 Wink
"Мир и любов" отвсякъде просто!

П.П. Изброените въпроси бяха не към теб, а към Митко, Вещичка и евентуално друг, който практикува именно осъзнати волеви астрални проекции.../за момента в този форум няма такъв, обаче, доколкото знам/
Активен

Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 07:26 »

Една лекичка поправка-излизането не е от мозъка,а от ума.Наричат се енергийно тяло,ментално тяло,астрално тяло и т.н,но това не са тела,които обличаме и с тях си правим околосветски пътешествия.Това са различни по финност нива ,съответстващи на различни честоти,а това,което се случва е,че центъра на възприятие се премества от едното в другото.Тоест,нямаме напускане на физическото тяло,а временно преместване на центъра на възприятие.
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 10:47 »

Значи, умствено си "фъркаме" а аз все си мислех че с крилца  Grin.
« Последна редакция: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 11:00 от old4 » Активен
Неактивен Spirit
Sr. Member
Публикации: 256

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 11:30 »

А аз се чудя,не се ли притеснявате,че един ден така ще се сбъркате,че няма да можете да се оправите никога?За мен е точно толкова важно менталното,колкото и физическото здраве,с него обърка ли се нещо,край,заминахте.Въобще оценявате ли рисковете, който следват от наивното ви любопитство?
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 11:58 »

А аз се чудя,не се ли притеснявате,че един ден така ще се сбъркате,че няма да можете да се оправите никога?За мен е точно толкова важно менталното,колкото и физическото здраве,с него обърка ли се нещо,край,заминахте.Въобще оценявате ли рисковете, който следват от наивното ви любопитство?
Страхът е стагнация.
Пък и като умреш,пак там ще отидеш..Кво лошо има да си запознат с обстановката? Smiley
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 12:08 »

Мира,  ще  ти  отговоря,  но  ще  те  помоля  за  два-три  въпроса!
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #25 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 12:19 »

1/ Значи...Затваряш очи /или не ги затваряш/ и излизаш от физическото си тяло? Виждаш ли го него /физическото си тяло/ когато излезеш?
2/ Непосредствено при излизането си в собствената си стая ли попадаш или някъде другаде? Какво виждаш в най-първия момент от излизането? Ако си в стаята си, тя съвсем същата ли е като материалната ти стая, или все пак има някои предмети които са различни или на други места? Предметите плътни ли са за теб или преминаваш през тях?
3/  Като надникнеш през прозореца какво виждаш? Същия ландшафт или сходен, но все пак различен?
4/  Когато "влезеш" в съседната стая при друг човек, какво виждаш? /Виждаш ли физическото му тяло или виждаш единствено астралното му тяло? Или и двете? Ако и двете, то как са "скачени" едно с друго? Припокриват ли се по форма и по размер?/
5/ Има ли други духове /на починали хора/, които обитават блока /къщата/ в който /в която/ живееш? Ако видиш някой спящ жив човек когато си излязъл, той как изглежда? /хоризонтално разположен над физическото си тяло, вертикално изправен до него, или изобщо не се вижда астралното му тяло наблизо?/. Когато срещнеш някой починал, вижда ли се бялата светлина някъде до него или не?

Митко, да преговаряме за ...поне тези 5... Grin
Активен

Неактивен Spirit
Sr. Member

« Отговор #26 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 14:52 »

Страхът е стагнация.
Пък и като умреш,пак там ще отидеш..Кво лошо има да си запознат с обстановката? Smiley
Не става въпрос за страх, а за самосъхранение.По същата логика не скачате от 7 етаж,не защото ви е страх,(може пък да сте много любопитни какво е ускорението) а заради самосъхранение.
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 15:29 »

Не се заяждам ама интересна работа, кат си горе се пънеш за долу а кат си долу се пънеш за горе, няма никаква логика в това.
Активен
Неактивен Spirit
Sr. Member

« Отговор #28 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 16:09 »

Според мен просто не знаят с какво се забъркват.Да са учени и да експериментират ,да речем в името на науката,ама от любопитство,просто пораженията може да са чудовищни, но те тогава може и да не го осъзнават де.И се сетих за онези които сте ги виждали в някви стаи и сте им обяснявали как се минава през стени, защо решихте,че някога не са били като вас- експериментатори, а сега стоят заключени в собственото си съзнание? Помните ли в филма с Леонардо и осъзнатите сънища,как беше скрил някъде си някаква вещ на жена си и тя накрая се самоуби? Но да го оставим филма,  какво си мислите е се е случило с тея дето вярват че са Наполеон или някой друг ? Толкова са си повярвали,че са забравили кога и как е станало.Науката все още няма обяснения за психичните процеси, психологията е заспала,веднага след като се е създала.Естествено това са "ваши" избори,но се замислете,освен приятното изкарване и възможността да си чешете егото,че сте астрални пътешественици, нещо друго дава ли ви?
Психея
Цитат
Я си представи,че до края на живота си седиш затворена в собственото си съзнание и постоянно се гледаш отстрани с все нишката,искаш да кажеш нещо ама ц и гледаш всеки ден как се напикаваш,насираш и как унищожаваш психиката на близките си.Още примерно 40 години,първите 20 мама и тате те хранят с лъжичка, а останалите в някоя лудница разливаш супата по нощницата си и неможеш дори да си избършеш лигите.Колко ценен опит ще е тогава запознаването с обстановката от оня свят? И не си мислете,че това е далеч от реалното, защото е по близо от онази реалност в която ходите от любопитство.
« Последна редакция: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 16:18 от Spirit » Активен
Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #29 -: (Четвъртък) 17 Октомври 2013, 17:19 »

Spirit, над сто пъти и в този и в другия форум съм писала следното нещо:
1/ Духовното развитие не може да се форсира, то си върви с технологичната си скорост.

2/ Ние ВСИЧКИ /без никакви изключения/ всяка нощ точно това правим - излизаме от физическото си тяло.

3/ ВСЕКИ /абсолютно всеки!/ от хората, които правят осъзнати волеви астрални проекции, първия път са го направили без да искат, т.е. случило им се е съвършено СПОНТАННО!

4/ От т.3/ следва, че: "Което е узряло като събитие си се случва, а което не е узряло - не се"... Wink

5/ Любопитството е едно от най-прелестните качества на човешките същества. Нелепо е да го заклеймяваш. Във връзка с т.4/: ако нечие любопитство надскача степента му на зрялост и готовност, то събитието просто няма да се случи. И толкоз.

т.6/ Какъв е проблема за теб от това, което искам Митко и Вещичка да ми разкажат? Каква заплаха виждаш и за кого?!?!?! Дай и филми да не гледаме по тая логика...

Астрала е цял нов свят и го има. И аз определено искам да знам повече за него. И като не мога сама да го направя, искам Митко да ми разкаже.

Олд, прав си за това, че когато сме там - искаме тук, а когато сме тук - искаме там... Grin Това е нормално, мисля...И не е непременно бягство от реалността. Каквото и да говорим световете са /поне/ два и ние непрекъснато сме и в двата, независимо дали го съзнаваме или не. Няма как да се абстрахирам от знаците...Както вика Митко: "Когато езотериката се захване с тебе..."... Sad...Няма 6-5!  Smiley

Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: