Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Астрални срещи и преживявания  (Прочетена 12306 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ironia
Hero Member
Публикации: 523

« Отговор #105 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 09:57 »

Аз мисля, че има разлика между магия/магьосничество и ясновидство.

Ясновидство като да виждаш в миналото и бъдещето.
НО един Магьосник "цака" Ясновидецът.
Защото "фатката" магията е да направя така че да се паднат числата, които аз пожелая и попълня. Или да пред-задам случването на нещо.
По моя Воля!  Cool

п.п. въобще не знам това какво общо има с астралните срещи и темата, но и аз си пиша "по течението"...

Такъв тип магия без ясновидство като съставен елемент в нея, не може да се направи. По-лесно е да е само с ясновидство, отколкото излишно да се усложнява.

Щом казваш.
Но ясновидството ... не се учи ... май, или бъркам? А на магия можеш да се научиш!
Цяла поредица направиха хората за Хари Потър  Cool
А и лесното не винаги е интересно  Tongue
Активен

"Няма радост на света, която да замени радостта, която ти е отнета" Байрон
Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #106 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 09:58 »

А като едни карти с елементарна обръщанка не може да се познаят...
Здравей, Лили!
Аз съвсем искрено искам да те питам, без заяждане, наистина ли вярваш, че някой ще си признае по такъв  начин, че има свръхспособности или както там му се вика? Ми аз, например, бих се потулила вдън земя за такова нещо, а ти искаш, без да те познава човек, да ти покаже кво може. Ми нали има вероятност да си злонамерена и прочие, разбираш ме.
За себе си се чудя, как ще се развие животът ми, ако се разбере, че мога нещо подобно...  Embarrassed Дали няма да ми почука някой на вратата и да изчезна от всички регистри...
Абе, я по-добре, не.
Активен
Неактивен ironia
Hero Member

« Отговор #107 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 10:03 »

А като едни карти с елементарна обръщанка не може да се познаят...
Здравей, Лили!
Аз съвсем искрено искам да те питам, без заяждане, наистина ли вярваш, че някой ще си признае по такъв  начин, че има свръхспособности или както там му се вика? Ми аз, например, бих се потулила вдън земя за такова нещо, а ти искаш, без да те познава човек, да ти покаже кво може. Ми нали има вероятност да си злонамерена и прочие, разбираш ме.
За себе си се чудя, как ще се развие животът ми, ако се разбере, че мога нещо подобно...  Embarrassed Дали няма да ми почука някой на вратата и да изчезна от всички регистри...
Абе, я по-добре, не.

А! Хел-чето ме разби! И аз си мислех, че параноята и конспиративността ми е на ниво, но чак толкова уплашена не съм  Embarrassed

Ти ако имаш способности, никой не може те пипне бре!
Нали ше литнеш, ще станеш невидим или ще спреш *уршумите като бат` Нео. После ще се разцепиш, ако се наложи и кога ше те хванат? Точно никога! Ще ми хванат ... шлифера. Пък нека ме заличават от "регистрите"- даже по-добре. Да не мислиш, че искам да съм на 35 и да се казвам Петуния?  Angry
Активен

Неактивен Хела
Full Member

« Отговор #108 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 10:23 »

Ми уплашена съм, да. Харесвам си живота така. Откакто намалих споделянето, нещата при мен се подобриха и нощните атаки се разредиха значително. Извадих си някъв извод, който излиза, че е верният за мен. Правих си проби - кат се разприказвам и айде, идват ми едни черни без лица...  Lips Sealed  Сигур щот не се казвам Петуния, баси.
Активен
Неактивен ironia
Hero Member

« Отговор #109 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 10:34 »

Ми уплашена съм, да. Харесвам си живота така. Откакто намалих споделянето, нещата при мен се подобриха и нощните атаки се разредиха значително. Извадих си някъв извод, който излиза, че е верният за мен. Правих си проби - кат се разприказвам и айде, идват ми едни черни без лица...  Lips Sealed  Сигур щот не се казвам Петуния, баси.
О! Извинявай. Ти си имала горчив и неприятен опит. Но страхът и предпазливостта не винаги са решение на проблема.
Помисли малко и ще видиш, че има и други начини.
Ако приемем, че съм ... охлюв да речем или рак, абе нещо с черупка- костенурка-нинджа  Cool и дойде Кумчо Вълчо и иска да ме изяде. К`во правя? Скривам се в черупката ли? И така до кога? докато не реши някой ден да ми я счупи черупчицата, щото много гладен. Но ако имам зъбки и прехапя гръкляна, дали ще може да ми съсипе готината къщурка?

Сега сериозно. Вмешателствата не трябва да те плашат, а да те учат. Не на защити как да строиш стени, а как да кон...центрираш ... локализираш сила/енергия/, за да можеш да ги издухаш лошите.

Но разбира се, всеки си решава Smiley
Активен

Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #110 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 11:30 »

Можеш да си създадеш мисъл форма / лъв, тигър и т.н... / която да те пази, тека е по-лесно, даваш и сили и гледаш сеир Smiley) достатъчно е да решиш, че съществува и я захранваш с мислите си, като ти потрябва само я извикваш, а и не ти пречи да си я представяш около теб.. Върши супер работа.
Активен
Неактивен lily
Jr. Member
**
Публикации: 89

« Отговор #111 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 12:18 »

Здравей Хела,

Трудно се намира черна котка в тъмна стая, особено ако котката не е там. Мислиш ли, че хората с определени умения не могат да се пазят?

На мен резултатът от предложението ми с картите ми е ясен предварително. Не съм поискала обаче подобна занимавка безцелно. Искането ми за занимавката е за който може да си направи извода. И който е могъл- си е направил извода.  Smiley

А който не е могъл да си направи извода- си кара по старому. Лошо няма.  Smiley

Поздрави,
lily

Активен
Неактивен bofara
Newbie
*
Публикации: 15
[6285174923344176257]

« Отговор #112 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 12:54 »

Освен това има и вълшебство /различно от магията направление/.
Активен

[6285174923344176257]
Неактивен lily
Jr. Member
**
Публикации: 89

« Отговор #113 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 14:57 »

Освен това има и вълшебство /различно от магията направление/.

Като чуя за вълшебство и се сещам за един много конкретен вълшебник- Илиян. Ако не си му гледал клиповете, подбрано от Господари на ефира, направи го, ще се забавляваш гарантирано с вълшебствата.  Smiley

Ясновидството е част от магията.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #114 -: (Четвъртък) 22 Май 2014, 17:01 »

Grin
Хела
Цитат
Ми уплашена съм, да. Харесвам си живота така. Откакто намалих споделянето, нещата при мен се подобриха и нощните атаки се разредиха значително. Извадих си някъв извод, който излиза, че е верният за мен. Правих си проби - кат се разприказвам и айде, идват ми едни черни без лица...
Това което беше почнала би трябвало да ти стане начин на живот.+ несъгласието ти,няма начин да те притесняват.Ако те докоснат просто ги разграждай.Общуването е наше право и няма кой да ни го отнеме,или просто те плашат.Нямат сила тука,бъди уверена,това което ползват не е тяхна енергия/сила,а е крадена от други.таковай им майката и си живей живота.
Живи и здрави.
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Хела
Full Member

« Отговор #115 -: (Понеделник) 26 Май 2014, 14:14 »

Това което беше почнала би трябвало да ти стане начин на живот...
Аз знам, че ти знаеш за какво говоря. Просто съм сигурна. И искам да ти кажа, че съветите ти ми помагат - така каруцарски ги псувам и даже ритам и се бия, но в крайна сметка, щом се връщам /събуждам/, значи те побеждават, а аз бягам. Е, снощи пак. Гледах някакво жертвоприношение. Бях се скрила зад касата на врата, когато иззад нея изскочи един черен огромен и започна да ме гони. Разбрах, че не трябва да виждам това. Започна бой, ритници, псувни, но в крайна сметка успя да ме разкара.
А иначе, страхът ми е за друго. Такива неща неминуемо променят човек и живота му. И тъй като го осъзнах, затова се уплаших и някак си не искам...А нещата ескалират.

lily , става въпрос и за друго. Ти искаш скайп връзка. Тоест, можеш да запишеш всичко. Това си е доказателство. Откъде да знам "за кой работиш". Това, че връщаш жеста хич не ме грее, напротив даже ми е съмнително, че би го направила по този начин. Може да го наречете параноя, лудост или както там ви е удобно. Щом го казвам без изобщо да се притеснявам как ще го окачествите, значи съм твърдо убедена за себе си.
Ей тъй, хипотетично ти говоря, де, пояснявам се просто.
« Последна редакция: (Понеделник) 26 Май 2014, 14:19 от Хела » Активен
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #116 -: (Неделя) 15 Януари 2017, 14:29 »

Ето я темата. От първа страница. Знаех, че Митко я е забравил. Сега може да си припомни.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #117 -: (Четвъртък) 26 Януари 2017, 12:25 »

Grin
Бая време не бях поглеждал тука.
Цитат
И искам да ти кажа, че съветите ти ми помагат - така каруцарски ги псувам и даже ритам и се бия, но в крайна сметка, щом се връщам /събуждам/, значи те побеждават, а аз бягам.
Щом си се събудила значи си "победила".Ако не се събудиш вероятно ще гледаш отстрани как та кичат със китки.И колко пъти да предупреждавам.Там сте само свидетели, а не бойци.Само ако ви пипнат тогава ги смачквате/разграждайте/каквото ви дойде на ума/фантазията(те нямат такава щото ползват техники),но трябва да е ефективно и да сте приключили един път за винаги със тях.В енергийното няма прошка,само трябва да внимавате да не ви пуснат някоя будала дето ги има във голямо количество а други да са деятелите.Такива първия път ядат шамари на корем,а ако има втори път,бяха.
Имал съм случаи някой само да го мярна и приключваме без приказки.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: