Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Астрални срещи и преживявания  (Прочетена 12305 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« -: (Понеделник) 20 Май 2013, 15:42 »

Специално за Мира да си пита на воля  Grin...
Активен

Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« Отговор #1 -: (Понеделник) 20 Май 2013, 16:11 »

Как успявате да си отделите астрала? Споделете от първа ръка.
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #2 -: (Понеделник) 20 Май 2013, 16:30 »

Не разбирам въпроса  Undecided. Как да си отделим астрала?
Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #3 -: (Вторник) 21 Май 2013, 06:48 »

Много благодаря за възможността!  mail1
Значи...Затваряш очи /или не ги затваряш/ и излизаш от физическото си тяло? Виждаш ли го него /физическото си тяло/ когато излезеш? Непосредствено при излизането си в собствената си стая ли попадаш или някъде другаде? Какво виждаш в най-първия момент от излизането? Ако си в стаята си, тя съвсем същата ли е като материалната ти стая, или все пак има някои предмети които са различни или на други места? Предметите плътни ли са за теб или преминаваш през тях? Как работят в този момент сетивата ти? Физическите такива явно спят /или не?/...Виждаш ли през стените? Като надникнеш през прозореца какво виждаш? Същия ландшафт или сходен, но все пак различен? Когато "влезеш" в съседната стая при друг човек, какво виждаш? /Виждаш ли физическото му тяло или виждаш единствено астралното му тяло? Или и двете? Ако и двете, то как са "скачени" едно с друго? Припокриват ли се по форма и по размер?/ Има ли други духове /на починали хора/, които обитават блока в който живееш? Ако видиш някой спящ жив човек когато си излязла, той как изглежда? /хоризонтално разположен над физическото си тяло, вертикално изправен до него, или изобщо не се вижда астралното му тяло наблизо?/. Когато срещнеш някой починал, вижда ли се бялата светлина някъде до него или не?
Интересуват ме още доста неща, но ще продължа да питам когато отхвърлиш тези, че са доста, наистина...

Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #4 -: (Вторник) 21 Май 2013, 06:56 »

E e e e e eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ти питаш само за опитност извън тялото. Такова нещо аз само докато спя съм го правила, защото реално нямам нужда да го правя. Просто затварям очи, а ако е на място дето съм ходила и преди дори и не ги затварям, и на секундата си фрагментирам съзнанието и просто част от съзнанието ми е вече там. При този начин "пътуването" не е като с ОИТ или пък с физическо тяло - ти си веднага там, където си пожелала и това е. Ако искаш да си зяпаш комшията в леглото му, то трябва да поискаш това, а не пътешествие до Луната например...  Grin Grin Grin
Активен

Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #5 -: (Вторник) 21 Май 2013, 08:29 »

Значи излизаш само с ума си, така ли е? Това всъщност "излизане" ли е? Или е нещо като "далечно виждане"? Е, няма как да не те питам за срещата ви с Митко при това положение...По кое време на денонощието беше "срещата"? В будно състояние или на сън беше ти? А той? Къде се срещнахте? Как се познахте? /А познахте ли се изобщо?/ Как уговорихте срещата? /на някое известно и на двама ви място ли беше?/. Можеш ли да се отзовеш с ума си на място, което не познаваш от личен опит? Как локализираш мястото при това положение? /примерно: град Ел Мардж в Либия, където примерно никога не си била в този си живот? Как ще го намериш града? По картата? Първо ще разгледаш в интернет за него ли? Или джи-пи-ес координатите ти стигат? Как?/

П.П.
Да помогна: някои хора наричат "астрал" астралното си тяло, а не "мястото астрал", където попадаш с астралното си тяло...Пита те как правиш излизането на астралното тяло от физическото.
Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #6 -: (Вторник) 21 Май 2013, 14:18 »

Значи излизаш само с ума си, така ли е?

Ами да  Wink. Никога не забравяй следното: материята следва мисълта  Tongue.

Това всъщност "излизане" ли е?  Или е нещо като "далечно виждане"?

Аз го наричам фрагментиране на съзнанието. Не е излизане с астрално тяло, но така или иначе част от теб е навън. Далечно виждане и това не е, защото там си имало правила, протоколи и прочее щуротии дето хал хабер си нямам от тях и не се прави така ургулешката както аз го правя. Като се замисля, може би това е свойство на ума на едновременните инкарнации - както тяхния ВА се е въплътил в множество тела едновременно, така и съзнанието на инкарнация на едновременен ВА, която е напреднала или финална трябва да го може в по-малки мащаби, тоест да си разделя съзнанието на фрагменти и всеки фрагмент да е зает с нещо различно...  Undecided

Е, няма как да не те питам за срещата ви с Митко при това положение...По кое време на денонощието беше "срещата"?

Питай, но явно само аз ще ти отговоря, щото Митака го приема твърде лично и няма да засягам него в отговорите си. Беше следобед.

В будно състояние или на сън беше ти?

Абе будна бе, като през това време се рових тука из форума  Grin.

А той?

Не зная за него.

Къде се срещнахте?

Планетата Нептун. Обичам разходките из космоса и най-вече обичам да се гмуркам вътре в планети и слънца - действа много зареждащо  Grin. На финия план, където обитава съзнанието можеш да се гмурнеш навсякъде, защото всичко е енергия. Е, зависи и дали самата планета ще те допусне де, но лично аз тези упражнения ги правих преди много години... сега ми се струва, че е било времето като съм била в детската градина на себеопознаването...

Как се познахте? /А познахте ли се изобщо?/

Ми точно в него час и на това място едва ли ще е тъпканица. Дойде Митака с неговите двамата и го питах: Ти ли си Митака от форума? и той каза: Да  Grin...

Как уговорихте срещата? /на някое известно и на двама ви място ли беше?/.

Е те тука бе http://xcombg.net/index.php?topic=191.msg2722#msg2722 . Нещо реши да се драчи явно и естествено реших да му покажа, че го мога  Laugh...

Можеш ли да се отзовеш с ума си на място, което не познаваш от личен опит?

Е да не би да познавам Нептун бря  Grin. Тъй кат ма гледаш адж*ба дали съм първата БГ космонавтка  Grin. Мога да, въпреки, че ще се въртя като муха без глава докато разбера къде точно се намирам  Grin.

Как локализираш мястото при това положение? /примерно: град Ел Мардж в Либия, където примерно никога не си била в този си живот?

Никак, че по-лесно  Cool. Просто си казвам, че искам еди къде си и се озовавам там.

Как ще го намериш града? По картата? Първо ще разгледаш в интернет за него ли? Или джи-пи-ес координатите ти стигат? Как?/

Ми не знам как - просто се озоваваш там и това е.

П.П.
Да помогна: някои хора наричат "астрал" астралното си тяло, а не "мястото астрал", където попадаш с астралното си тяло...Пита те как правиш излизането на астралното тяло от физическото.

Аааа това не го знаех. Ми че не зная как се отделя. При мен това става на сън обикновено и хич и не се замислям как е станало. Обикновено като стане моменталически изфирясвам някъде из Галактиката да зяпам  Grin Grin Grin...
Активен

Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #7 -: (Вторник) 21 Май 2013, 19:57 »

Добре де, Вещичке, казваш, че не си била в астрална проекция по време на срещата Ви с Митко, но той /в другата тема, тази за която си ми дала линка да прочета и която признавам си съм я пропуснала цялата до този момент/, твърди, че и двамата сте били в такава проекция...
Ако носителят на съзнанието ти /както ти казваш: на раздвоеното ти съзнание/не е било астралното ти тяло, то кой е бил носителя? /през цялото време презумпцията е, че срещата ви е именно в астрала, където за да бъдеш ти е нужно да си в астралното си тяло/...
И друго: когато спиш казваш, че се отделяш с астралното си тяло от физическото си такова. Моето дълбоко убеждение е, че всички без изключение го правим това на сън, но ти и Митко го правите в по-будно състояние от останалите.
Именно тази будност е голямата разлика предполагам.
Интересуват ме онези твои опитности на сън, при които си в собствената си стая, или някъде на земята, а не в космоса...Те са ми в пъти по - интересни. Стояла ли си до себе си и да си се гледала докато тялото ти спи кротко в кревата? Разхождала ли си се в стаята си? Опитвала ли си да преминеш през някоя стена? Как изглежда ландшафта навън, пред блока или пред къщата ти? Как изглеждат предметите в стаята ти? Има ли разлики?
Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #8 -: (Вторник) 21 Май 2013, 20:21 »

Добре де, Вещичке, казваш, че не си била в астрална проекция по време на срещата Ви с Митко, но той /в другата тема, тази за която си ми дала линка да прочета и която признавам си съм я пропуснала цялата до този момент/, твърди, че и двамата сте били в такава проекция...

Абе Митко твърдял... нали ти казах, че го правя в напълно будно състояние и просто не виждам как да е било астрална проекция. Може и да е, наистина не разбирам от тях  Wink.

Ако носителят на съзнанието ти /както ти казваш: на раздвоеното ти съзнание/не е било астралното ти тяло, то кой е бил носителя? /през цялото време презумпцията е, че срещата ви е именно в астрала, където за да бъдеш ти е нужно да си в астралното си тяло/...

Хъммм а защо съзнанието трябва да има непременно носител. Моето съзнание носи моята енергия - това е логично и затова когато пътешествам със съзнанието си само и да ме познават по енергията, а не по носителя.

И друго: когато спиш казваш, че се отделяш с астралното си тяло от физическото си такова.

Ами предполагам, защото съм чела, че когато изведнъж се върнеш с астралното си тяло във физическото то се получавало сърцебиене и стрес. Обикновено като съм пътешествала някъде и се стресна я от лая на кучето или пък котката понякога ми скача отгоре докато спя и след това не мога да си успокоя сърцебиенето сума ти и време.

Моето дълбоко убеждение е, че всички без изключение го правим това на сън, но ти и Митко го правите в по-будно състояние от останалите.
Именно тази будност е голямата разлика предполагам.

Ами будността предполага напълно съзнателно извършване на действието, а в заспало състояние е я камилата, я камиларя.

Интересуват ме онези твои опитности на сън, при които си в собствената си стая, или някъде на земята, а не в космоса...Те са ми в пъти по - интересни. Стояла ли си до себе си и да си се гледала докато тялото ти спи кротко в кревата? Разхождала ли си се в стаята си? Опитвала ли си да преминеш през някоя стена? Как изглежда ландшафта навън, пред блока или пред къщата ти? Как изглеждат предметите в стаята ти? Има ли разлики?

Честно да ти кажа никога не съм изпитвала мераци да се гледам като спя или пък да разучавам околния пейзаж. Влече ме космоса и поради тази причина винаги съм някъде там, а не на земята... Като ми отвържат синджира и хуквам нанякъде и обикновено ме прибира насила ВА  Grin. То затова и около половин година не ми даваше да миткам и ме пускаше само наоколо... лошо човече ееееей...  Grin Grin Grin
« Последна редакция: (Вторник) 21 Май 2013, 21:17 от Вещичка » Активен

Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #9 -: (Вторник) 21 Май 2013, 22:24 »

И друго: когато спиш казваш, че се отделяш с астралното си тяло от физическото си такова.
Ами предполагам, защото съм чела, че когато изведнъж се върнеш с астралното си тяло във физическото то се получавало сърцебиене и стрес. Обикновено като съм пътешествала някъде и се стресна я от лая на кучето или пък котката понякога ми скача отгоре докато спя и след това не мога да си успокоя сърцебиенето сума ти и време.
На мене редовно ми се случва...Като размазване по гръб при падане от високо върху асфалт е. И сърцето ти просто ще изскочи...Краката и ръцете ти се стягат в опит да предотвратят "падането". Просто подскачаш в кревата си.
Усещането е физически неприятно, но аз го обичам, защото ми напомня, че и аз го мога - астралното отделяне... Smiley
Макар и несъзнавано.

...Ами...няма как да науча от теб при това положение нещата които най-много ме интересуват, но ти благодаря за търпението и за желанието да споделиш.
 hi
Активен

Неактивен mira
Hero Member

« Отговор #10 -: (Сряда) 22 Май 2013, 07:32 »

Вещичке, все пак имам още въпроси към теб, в малко друга посока...Ти каза, че си осъществила среща с починалият баща на своя приятелка /онзи дето ти е казал: "Отървах се...", сещаш се, надявам се/...Та...Как го позна този човек? Беше ли го виждала на живо преди това? Как изглеждаше той без физическото си тяло? Възрастен ли си беше, както когато е починал, или беше по - различен? Беше ли преминал през бялата светлина според теб или още не? "Къде" се срещнахте с него? Кой от вас инициира срещата и как точно?
Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #11 -: (Сряда) 22 Май 2013, 07:39 »

Е, познавах го реално човека. Аз го извиках в съзнанието си след като разбрах, че е починал, тоест няколко часа след като почина. Изглеждаше си същия. За бели светлини и прочие не мога да кажа и реално не съм и виждала такива, така че бялата светлина не е много сигурна  Grin...
Активен

Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« Отговор #12 -: (Сряда) 26 Юни 2013, 10:21 »

Мисля че е добре от хора като мен които се интересуват да се гледат и тези филми:
Начало http://www.kinopoisk.ru/film/447301/
Спокойной ночи http://www.kinopoisk.ru/film/195290/
Побег из сна http://www.kinopoisk.ru/film/15156/
Наука сна http://www.kinopoisk.ru/film/1793/
Вечное сияние чистого разума http://www.kinopoisk.ru/film/5492/
Ванильное небо http://www.kinopoisk.ru/film/870/
Клетка http://www.kinopoisk.ru/film/630/
Активен
Неактивен Улична лампа
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #13 -: (Вторник) 08 Октомври 2013, 22:40 »

Само да се запиша и да кажа, че съм астрален пътешественик. SmileyСъщо съм индиго с малко кристал, нищо не съм чела, не мога да се концентрирам.
Активен
Неактивен Улична лампа
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #14 -: (Понеделник) 14 Октомври 2013, 09:17 »

Тази нощ гледах по ти-ви-то  за драконите . Smiley Май и учените ще си отворят съзнанието. Говореха, че чукът на Тор и копието на Один вероятно са като днешните умни бомби и други такива неща. И за храмът в Пума.../не му помня името/ и друго постройки, изчислени, планирани в каменната ера от хора без писменост, изрязани с лазер...
Но най-силно впечетление ми направи идеята, че между земята и Валхала можело да се пътува по тунел, нещо като звездната порта, и графиката на автора на филма приличаше на 1 от тунелите, по които съм минавала в астрала...Проблема е, че не помня къде съм се озовала точно след този тунел, знам, че хората си записват АП, ама аз не го правя...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: