Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сатанизъм  (Прочетена 7626 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1965
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #210 -: (Четвъртък) 01 Юни 2017, 06:21 »

Свободен си когато си в мир със себе си. Когато съвестта ти е чиста. А опазването на чиста съвест става, когато не допускаш да се наруши мира ти.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #211 -: (Четвъртък) 01 Юни 2017, 06:24 »

Е ти можеш да изкривяваш всичко под всякакви ъгли...
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #212 -: (Четвъртък) 01 Юни 2017, 06:24 »

Когато не допускаш да се наруши мира ти, означава невежество.

Да не допускаш да се наруши мира ти, означава, да си затваряш очите за злото.

Да си затваряш очите за проблемите.

Да си затваряш очите за отговорността.

Да си затваряш очите за истинското положение на нещата.

Виж Дора, аз не очаквам ти да ми кажеш "да прав си". Прекалено много си инвестирана в тази ситуация, за да си позволиш да си искрена. Вече не пиша тези коментари за теб, пиша ги за всички онези, които до сега го играеха мои опоненти - винаги идва един момент, в който спират да го правят.

Пиша това и за другите - за да видят собствените си рационализации, да им ги покажа чрез теб.

А колкото до теб самата - ти сама ще си мислиш какво ти казвам. Какво пишеш тук е без тежест.
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #213 -: (Четвъртък) 01 Юни 2017, 06:28 »

Повярвай ми, тежестта ни е еднаква. Ако си помислил друго, нещо бъркаш.

Прав си да търсиш истината, но не и да се налагаш, че е най-истинска. Каза някои истини, но толкова оцветено и пречупено, че не можах да се съглася.

Върти, сучи, аз съм написала и може всеки да проследи.

Не съм си и помисляла, че ще можем да се изясним, Форум. Това е цял мироглед. Най-важното тук е, че разговаряме дипломатично. Аз съм щастлива. Това търся и ето. Само Рибата заяде яко.

И накрая. Колкото и да избягвах лични спорове, а да говоря по същество, вие така хубаво ме забъркахте с празни предположения, че трябваше да сляза долу и пред всички да сваля всички гардове. Принудихте ме, а аз с най-голямо удоволствие приех, защото съм чиста и свободна.
« Последна редакция: (Четвъртък) 01 Юни 2017, 06:46 от Dora » Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #214 -: (Четвъртък) 01 Юни 2017, 12:36 »

Принудихте ме, а аз с най-голямо удоволствие приех, защото съм чиста и свободна.

Ми да..Робската ти психика изпада в див оргазъм когато бъде "принудена" на каквото и да било..А може би и за това сама си измисляш въображаеми "принуди",за да изпиташ удоволствието на жертвата?
Мдамм..тежка диагноза си..
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #215 -: (Петък) 02 Юни 2017, 14:46 »

Незнанието не е неморално, но да не искаш да знаеш е неморално.

Мисълта, че с няква страхотно тъпа провокация ще можеш да ме върнеш тука да си губя времето (освен на Гергьовден), е част от някакъв шизофреничен сценарий, в който живееш, и който по някакъв начин явно включва и Дора. Повече от това не искам знам.

Значи,това дето повече не искаш да знаеш,морално ли е или не?

Според мен имаш нужда да излееш натрупаната си злоба без остатък върху някой,който може да го понесе.
За начало словесно,а пък ако искаш физически,дадох ти телефона си,София не ми е далеч,когато става въпрос за важни неща.
И това,че не намираш подходящ обект те прави малко напрегнат,може би?
Възползвай се от шанса,докато го имаш,защото дните ми тук са преброени.В смисъл,днес или утре може да ми спрат нета и тогава имам само още един ден бонус.

П.П. Може би те дразни мацката на снимкатаили попринцип женските ми аватарки.Да ги сменя,ако искаш,но нямам снимки на културисти с надървени плувки.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #216 -: (Петък) 02 Юни 2017, 14:58 »

Според мен имаш нужда да излееш натрупаната си злоба без остатък върху някой,който може да го понесе.

Точно така. Само че не е злоба. И с тази разлика, че всичко, което ме интересува, е дали си го заслужава или не. Дали може или не може да го понесе, не е моя грижа. Този който посяга към моята свобода - директно или индиректно - сам трябва да се грижи за последствията, които трябва да очаква.

А ти, глупако, си пример за това, че не можеш да накараш някой да пие от кладенеца. Всичките ти опити да се научиш да говориш обосновано доведоха единствено до прояви на лобизъм от твоя страна, а не на разсъждаване. И то на прекалено явен и плитък лобизъм. Разликата ти с Митко и meander на практика е никаква - твоето "разумно поведение" се свежда единствено до това  кого ползваш като емблема. Твоето "разсъждаване" не е нищо повече от заявяване на лоялност към нечия чужда изява.

Ако трябва да дам мнение като страничен читател, опитвайки се да съм безпристрастен... честно казано дните ти не ме интересуват. Нито ми дреме кога ще си храниш кокошките, нито ми дреме кога ще си плащаш нета, нито ми дреме кога баба ти е на гости, нито ми дреме в колко часа ще си онлайн. Така че ако ме питаш дали ще участвам в мелодраматични последни реплики... ми не, не ме вълнува.
Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #217 -: (Петък) 02 Юни 2017, 15:10 »

Е,мелодраматични...може,но не чак толкова последни,прекъсването ми е временно.

В една друга тема някъде беше писал нещо такова,че мнението ми има значение за теб,нещо подобно.А и по некое време останах с впечатление,че горе-долу  почти ни се получаваше общуването.
Да не би да не си бил искрен тогава,или ако си бил,междувременно си еволюирал?

Всъщност,не си длъжен да ми отговаряш,аз само си драскам тука.

"Този който посяга към моята свобода - директно или индиректно - сам трябва да се грижи за последствията, които трябва да очаква."

Съвършено вярно,както казваш понякога.
И аз го казвам.
Ти посягаш върху свободата на хората сами да достигнат истината,която казваш,понеже я натрапваш.Демек,сатанинстваш,докато мислиш,че правиш обратното.

Сега,хората,ако те търпят,аз не съм "като хората".

Можеш да смърдиш в новия си Вавилон,но когато пак ми се допише тук,ще компенсирам отровителството ти досега.

Това е моята свобода,която аз си давам.

Ще посегнеш ли на моята свобода?М?
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: