Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно обобщение за икономическото състояние на България  (Прочетена 12881 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 20 Юни 2013, 23:18 »

И понеже взе да ме гризе съвестта, че съм се намъкнал като крадец у XNETBG.COM, сам реших да се оттегля от там и пратих Л.С на адлера......признах му, че съм аз....и му казах да ми изтрие постовете и да ме БАНоса.....Абе с тоя  XNETBG.COM сме смях през рев и сълзи.....ама тука си е по-добре....  Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6902
мислите определят съдбата ти

« Отговор #16 -: (Петък) 21 Юни 2013, 09:36 »

Да, оптимист съм, но с резерви. Иначе няма смисъл да повтарям това, което си написал за комунизма, капитализма и тн. Пък и вече в други постове съм изразил мнението си по тази заблуда - че има нещо различно в тези системи, измислени да залъжат простолюдието. Оптимизмът ми се подхранва от това, че за първи път от 10-15 години свалят цената на тока и то под давление на улицата.
               Така нареченото олевяване на масите е бавен и труден, но необратим процес. Няма да се предаваме!!!!!
                В България олигарсите ядат пилешки езичета, толкова им стига фантазията - не парите.
Активен

bojinkata
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #17 -: (Петък) 21 Юни 2013, 10:30 »

Имаме  ли  българска  банка?  -  НЕ
      Имаме  ли  боеспособна  българска  армия?  -  НЕ  
      Имаме си  американска  такава,  която  е  по многочислена  от  нашата!!!
      Имаме  ли  правителство?  -  Да,  но  турско!!
      Имаме ли  българска  съдебна  система?  -  НЕ
      Вчера  научих,  че  българите  (става  въпрос  за  живеещите  тук)    подлежат  на  съдебно  преследване  от  американските  служби,   ако  нарушават  американските  закони?  Колония  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
   http://www.youtube.com/watch?list=RD02BJMWbn08EvE&v=Hu7KfPp0Y8A&NR=1&feature=endscreen
    Кога  ще  имаме  такава  песен  за  България??
http://www.youtube.com/watch?v=2luVhP6bs8Q
« Последна редакция: (Петък) 21 Юни 2013, 10:55 от МИТКО » Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1580
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #18 -: (Петък) 21 Юни 2013, 18:25 »

Grin
Цитат
Кога  ще  имаме  такава  песен  за  България??
Тая върши ли работа:
http://www.youtube.com/watch?v=8f3lBO2ohOg
Обърни фнимание на края на песента   rofl2 rofl2 rofl2
 hi
П.с.Един въпрос ако може.Защо всички "политици" изпитват ужас от Б.Б.Huh?   dance5
« Последна редакция: (Петък) 21 Юни 2013, 18:30 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #19 -: (Петък) 21 Юни 2013, 18:36 »

Да, оптимист съм, но с резерви. Иначе няма смисъл да повтарям това, което си написал за комунизма, капитализма и тн. Пък и вече в други постове съм изразил мнението си по тази заблуда - че има нещо различно в тези системи, измислени да залъжат простолюдието. Оптимизмът ми се подхранва от това, че за първи път от 10-15 години свалят цената на тока и то под давление на улицата.
               Така нареченото олевяване на масите е бавен и труден, но необратим процес. Няма да се предаваме!!!!!
                В България олигарсите ядат пилешки езичета, толкова им стига фантазията - не парите.

Знам, Божи, знам, че си на ясно....А искаш ли пряка демокрация.... Laugh

П.с.Един въпрос ако може.Защо всички "политици" изпитват ужас от Б.Б.Huh?   dance5

Не съм забелязaл, някой да се страхува от колегата си....Я кажи кой точно изпитва ужас от тиквоча...
« Последна редакция: (Петък) 21 Юни 2013, 18:42 от ARRI » Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #20 -: (Петък) 21 Юни 2013, 18:54 »

Sad
Цитат
Я кажи кой точно изпитва ужас от тиквоча...
Вкарваш ма в размисъл.
Мисля че попитах,а не да искам да ме питате.
Кой е непростимия грях който той направи,според "политическата' ни каста???
 hi
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #21 -: (Петък) 21 Юни 2013, 19:12 »

ARRI, че кой не иска пряка демокрация? С две ръце съм - ЗА!
meander, тук сме да разменяме и обсъждаме идеи, да научим нещо ново, а не да си задаваме въпроси. Ти сега изпитваш ли ни или се правиш на интересен? Ако имаш нещо да споделиш, напиши, пък ще видим по-нататък кой от кого и за какво се страхува и дали изобщо му пука от някаква сикаджийска мутра, с дебело агентурно и криминално досие.
Активен

bojinkata
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #22 -: (Петък) 21 Юни 2013, 19:24 »

Здравей bojinkata
От бая време се засичаме.Защо мислиш зададох въпрос? Няма да чакам отговора, интересува ме отговора за да си направя сметката има ли мегдан за приказки.Не обичам да приказвам с хора дето са правят,а дето имат нещо в "тиквата"
Не се правя на интересен,но времето е интересно.И му се кефя отвсякаде.
 hi
П.с. Не гледайте там кадето бият тъпана, а наоколо-БГ лаффф
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #23 -: (Петък) 21 Юни 2013, 20:05 »

Sad
Цитат
Я кажи кой точно изпитва ужас от тиквоча...
Вкарваш ма в размисъл.
Мисля че попитах,а не да искам да ме питате.
Кой е непростимия грях който той направи,според "политическата' ни каста???
 hi

Прибра приходите от контрабандата само за себе си....Друго нищо не им е направил.....а може би запази само за свои форми евро фондовете....

ARRI, че кой не иска пряка демокрация? С две ръце съм - ЗА!

Не мога да си отговоря, зaщо на никой от протестиращите, а те са хиляди, не му хрумна да напише на плакат ''Искаме пряка демокрация''.......Защо...? Единствено на протеста във Варна се появи такъв плакат....Как да я докараме тази пряка демокрация, като не се сещаме да я поискаме....Как.. dash1

п.п.В Капитал съм пуснал анкета за пряката демокрация....Прочети коментарите и ще се отчаеш...  Angry
http://www.capital.bg/interaktiv/anketi/?guid=4334?ref=comaler
« Последна редакция: (Петък) 21 Юни 2013, 20:22 от ARRI » Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #24 -: (Петък) 21 Юни 2013, 20:35 »

Здравей bojinkata
От бая време се засичаме.Защо мислиш зададох въпрос? Няма да чакам отговора, интересува ме отговора за да си направя сметката има ли мегдан за приказки.Не обичам да приказвам с хора дето са правят,а дето имат нещо в "тиквата"
Не се правя на интересен,но времето е интересно.И му се кефя отвсякаде.
 hi
П.с. Не гледайте там кадето бият тъпана, а наоколо-БГ лаффф
ARRI, ти е отговорил с едно много точно изречение. Кратко и ясно! Никой от политиците не се страхува от Бокобудата, просто се ядосаха, че не делеше с тях награбеното, каквато беше предварителната договорка. Алчността и простотията му изяде главата.
meander, ти си на ход!
« Последна редакция: (Петък) 21 Юни 2013, 21:47 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #25 -: (Петък) 21 Юни 2013, 21:50 »

Grin
Цитат
meander, ти си на ход!
Не ме разбра явно.Всички са в ужас и се вижда.Признаци колкото щеш.Припомни си предизборната кампания.Без подходящ отговор няма нататък.Даже и като подаде оставка каза нещо на местан?Huh?
 Lips Sealed
Арри как се излиза от голям шлем??? 
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #26 -: (Петък) 21 Юни 2013, 22:03 »

meander, нещо се филмираш. Всичко е цирк за наивниците. Така и не каза нещо конкретно. За 4 години Бокобудата да им е направил нещо?Huh? Хайде да бъдем конкретни и коректни. Тези общи приказки ги остави за пазара. Ако няма да пишеш примери, просто зарежи темата.
Активен

bojinkata
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #27 -: (Петък) 21 Юни 2013, 22:14 »

Grin
Цитат
meander, нещо се филмираш. Всичко е цирк за наивниците.
Явно си от наивниците.Тая тиква за първи път,от политиците прекрачи над лобитата,и директно оприказва какви  са  ИМ мерАците на ,американци,руснаци,евреи,турци,европейци, с две думи на всички еврейски лобита и ги постави в пат.Виж резултата от изборите. Другото потърси си го сам.
Доволен ли си?
 hi
П.с. "Земетресението" в перник и атентата в сарафово,са яда им че са прецакаха.
« Последна редакция: (Петък) 21 Юни 2013, 22:20 от meander » Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #28 -: (Събота) 22 Юни 2013, 02:04 »

Grin
Цитат
meander, нещо се филмираш. Всичко е цирк за наивниците.
Явно си от наивниците.Тая тиква за първи път,от политиците прекрачи над лобитата,и директно оприказва какви  са  ИМ мерАците на ,американци,руснаци,евреи,турци,европейци, с две думи на всички еврейски лобита и ги постави в пат.Виж резултата от изборите. Другото потърси си го сам.
Доволен ли си?
 hi
П.с. "Земетресението" в перник и атентата в сарафово,са яда им че са прецакаха.

Такаааа....сега за първи път ще напиша най-дългия пост, който съм писал......А за мен това е мега трудно, понеже първо минавам през транслейтър, понеже не поддържам кирилица, а след това го копвам и го монтирам.....Както и да е , това са подробности....
Сега да ти напиша за тиквоча...... Първо, проблемът му е, че мега иска да е като тъ.жъ. и да се прави на баща на нацията....Копираше го в рязането на ленти.....мазането на сгради(справка Шенген, където ни оставаше да измажем една сграда и сме вътре.....е още не сме де....фалстарт....поредния).....Та тиквоча се опитваше да се прави на супер и мега як дипломат и да върти опашчицата на 5 страни....Е, няма как да му се получи....хем е тъп, хем необразован....хем заобиколен от калинки......Опитваше се да играе с русия, като обеща да строи беляНЕ, и подписа за южен пАток....подари и куче на джуджан.....от тези неговите, каракачанките.....ти помниш.....По същото време сключи споразумение с евреите и надена тибитейката.....знаеш, че ходи на божи гроб и тури опечалената физиономия пред някакъв тяхен паметник, и остави външните дела(министерство) на коколайчо мошето младенов....груба грешка, но той си я плати....даже му стана и кум.....До като се загаджваше с русия и евреите, сключи споразумение с голямия ни брат америка, те да си прекарват дрогата към косово и интересите у България, а той да си прибира комисионната......Речено-сторено....те се съгласиха.....Ама нали си е тъпо и алчно *опеле, взе, че спря да се отчита на главните си другаре от бсп-то и дпс-ето и сащ.....Също така, улисан в афери и далавери, забрави за партньорите от ес......Е, нормално е и те да писнат......А най-голямата му простотия беше, че си свали боксерките пред ердогЪн......Когато рошавия мустак му свирнеше, мутрафончо буквално обезумяваше от любоффф и преклонение към него.....явно много му се кефи.....та за тва търчеше у турция по 4-5 пъти на месец....то не бяха открити и закрити заседания на кабинетите....то не бяха снимане на турски серияли.....само където не се разбра ние какви ще играем у сериялите ....и пр. турски маанета и бойкови баклави се разиграха......Е, нормално ли е, тва проЗдо момче от ъндърграуна да играе по всичките тези фронтове.....Ми не може....не може хем да играеш с евреите, хем да тураш фес и потури.....Не може хем да се бориш с нарко трафика, хем ти да си наркотрафикант и да не даваш на партийните си другари да топат пръста у меда.....и пр. и пр. и пр. простотии, които извърши от алчност....То не беше ша строим беляНЕ, то не беше, няма да го строим......абе, който не го хвана, само той  не го *а*ба......От пет страни го подпукаха и тоя мушмурок си организирА протести и вазира......Та на серголета и догЪн, направо свят им се изви.....Глей ги, че още не могат да сглобят правителство.....Не могат да се съвземат след поетия отровен картоф, който тиквата им хвърли......Чудят се на къде да я хванат след управлението на тиквата......Те и за тва дружно си организират протест, за да отвличат вниманието от задкулисните игри......Слава на Бог, че първо ЕС привика орешарски на килимчето и той пак слава на Бог пое ангажимент, че ще играе само у един отбор - ЕС. A не като тиквата у 5 отбора.....Ама и той с тва тежко тиквово наследство, няма шанс да се справи, и ако съм на него ша фърла оставката.....ама той не може де, прекалено е зависим......Та ся станали ти ясно кви отровни манджи сготви тиквата...? И Бог да слезне над България, не може да ги оправи.....И ти се радвай, че мосад удари само един рейс, ми ако беше треснал цял хотел с евреи....ми направо, не 2 седмици цецо ушото щеше да стои у америка, а поне 2 месеца.....макар, че тва със Сарафово, си беше супер далавера на мосад...хем ще ударят хамаз, хем ще припляскат олигофрена бойко.....и накрая - обосновано предполижение....Смях у кремакториума......е тва с тиквата....Знам, че те боли, ама когато фактите говорят и meander требе да   мълчи....Само не казвай, че е прекалено сложно и объркано....Не, не е....тва са безумията на един олигофрен, който го назначиха за политик.......
Активен

Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1563
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #29 -: (Събота) 22 Юни 2013, 11:42 »

Такаааа....сега за първи път ще напиша най-дългия пост, който съм писал......А за мен това е мега трудно, понеже първо минавам през транслейтър, понеже не поддържам кирилица, а след това го копвам и го монтирам.....Както и да е , това са подробности....
ARRI, горе вдясно до бутона търси, има една иконка за смяна на езиците. Щракни на нея и Климент Охридски би трябвало да те упъти в този труден за теб момент  ...как да пишеш на кирилица.  Grin
« Последна редакция: (Събота) 22 Юни 2013, 11:47 от Страшкоу » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: