Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тхратавар  (Прочетена 383 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« -: (Неделя) 28 Юни 2015, 18:58 »

Здравейте,както може би вече съм "се показал" в няколко теми моето съзнание(или поне това чувство за истинност,което обитава дълбоките слоеве на душите на всички ни)ми подсказва,че имам някакви "спомени" от предишни превъплащения тук на Земята или поне в близка до тази "реалност".И тук в тази тема бих искал да говоря от личен опит.Теост не ангажирам никого с каквато и да е била "достоверност" на "брътвежите" ми и моля всеки да си запази личното мнение така както го чувства.

Достатъчно с "лиричното" отклонение.Може би вече се питате за какво става толкова дума.Става дума за "съществата",които са познати тук,че и в "популярната" литература ту като рептилии,ту като дракониди,ту като гущери,или така подобни.Истината е,че и "преди" съм имал досег с подобни същества,но впечатленията ми са коренно различни от това,което намирам сред интернет пространството.Затова и много бих искал да има поне едно място където да мога да изложа личната си позиция,а пък оттам вече-всичко е продъкт на дискусия.Все пак винаги съм вярвал,че истината може да излезе стига да й се даде поне шанса това да стане.И именно за това бих искал да отворя тази тема.Да напиша какво Аз "знам" за тях и нека го сравняваме с останалите.Все пак някой беше казал,че именно в са,нали?За това и аз бих искал да споделя спомените си,ако ми позволите.

И така за да започна бих искал първо да кажа,че името под което са ми известни подобни същества не е дракони,рептилоиди,динозаври или дори чутото наскоро име Некх,а тхратавар,което ще рече нещо като вечнопътуващите,или вечноизменящите се на техния собствен език,дори за койтоткъслечни спомени.Не че мога да го говоря,но разбирам някой думи.И така ето какво мисля Аз за тях:
Активен

Само,който гори може да остане сух!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: