Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: политическа  (Прочетена 2089 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« -: (Вторник) 11 Декември 2012, 23:04 »

Не я бях срещал досега и мисля че не е много известна, но ми повдигна настроението за няколко часа:
Властта у нас принадлежи на БКП, която управлява страната от името на Съветския съюз - Георги Марков, 1976г.

Най-вероятно заради такива приказки и смелостта която е имал да ги изрече или напише е заплатил с живота си.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6217
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1 -: (Събота) 02 Февруари 2013, 17:05 »

Не я бях срещал досега и мисля че не е много известна, но ми повдигна настроението за няколко часа:
Властта у нас принадлежи на БКП, която управлява страната от името на Съветския съюз - Георги Марков, 1976г.

Най-вероятно заради такива приказки и смелостта която е имал да ги изрече или напише е заплатил с живота си.
   То и сега е същото, само втората част от изречението трябва да се коригира - от името на който си иска! Е, няма такава държава!
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #2 -: (Понеделник) 15 Април 2013, 12:35 »

Е, няма такава държава!

http://vbox7.com/play:92e228e9

Активен

Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 30 Май 2013, 16:40 »

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/970236_589140017784948_21349538_n.jpg
политическа
Активен

Неактивен Deus Romanorum
Full Member
Публикации: 136

« Отговор #4 -: (Четвъртък) 30 Май 2013, 20:34 »

Начетох се на тъпотии от рода... " Не искам този или онзи да ме управлява "... , но никъде не прочетох, кой искам да ме  управлява ?

Ще помоля всички "политически спамъри ", да  пишат по същество  и да се обръщат директно към лицето /партията, сектата или извънземната фракция /,  която  искат да ги управлява .... Cool

Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 30 Май 2013, 22:25 »

Конспирации, манипулации и фалшификации / Политически и военни / Re:Кабинетът Борисов си отива, може би?    -: (Понеделник) 20 Май 2013, 20:25
Борисов си отива, оставяйки след себе си хаос и празна хазна. Кой ще спаси България? Ето един отговор от http://afera.bg/:
.............Шансът е един-единствен – да бъдат овластени хора с морална енергия, интелигентност и сила за сблъсъка с тираничното безредие. Появата на човек от тази порода ще бъде събитие. Няма техническа панацея за нашата обща беда, всичко зависи от самоопределението на човека, от старата “игра” на добро и зло. България плаче за лидери, за безкористни хора в публична роля. Компетентни много, справедливи малко. Справедливи се търсят.

Про*урорът Цацаров трябва да бъде подкрепен от гражданите на България, ако още шават и доколкото ги има. Трябва да се разчуе, че е подкрепен.

Веселин Стойнев от интервю с Д-Р НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ

http://afera.bg/interviu/43560.html

Deus Romanorum, явно не си го прочел. Такива хора трябва да ни управляват! Ако искаш имена? За съжаление малко са и в поставени в много неизгодни позиции - вече споменах -доцент Минчо Христов и Стела Банкова. За други не се сещам сега, но има. ДРУГ Е ВЪПРОСЪТ, ЧЕ КУКЛОВОДИТЕ ЩЕ ИМ ОТРЕЖАТ ГЛАВИТЕ, А СА НАПРАВИЛИ НЕЩО ПО-СЪЩЕСТВЕНО.
Активен

bojinkata
Неактивен Deus Romanorum
Full Member

« Отговор #6 -: (Събота) 01 Юни 2013, 22:02 »

bojinkata, не искам имена, но явно грешно си възприел това, което написах .

Това, че имаш само две лица ( информативно)  в България, които искаш да те управляват, като  Минчо Христов и Стела Банкова е повече от трагично, за другите нищо не знаеш“““ и ги търсиш и чакаш да оправят живота ти .

Искам да те попитам, имаш ли си  представа как се създават  " ОКУЛТНИ ЛИЧНОСТИ, ОПРАВЯЩИ КАРМАТА НА ДАДЕНА ДЪРЖАВА"?

Също, обясни  какви са тези  "Кукловоди",  за които пишеш през всеки си пост ....?

п.п. Ако обичаш, не ми отговаряй с линкове!

Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #7 -: (Събота) 01 Юни 2013, 23:01 »

Ако мислиш, че трагедията се изчерпва само с определени личности - лъжеш се. Ти обаче нищо не казваш, нищо не предлагаш- само провокираш, но ще ти отговоря доколкото мога. И ти нещо не си разбрал - не търся и не чакам никой да ми оправи живота. Сам се справям, а тук се и забавлявам!

За  " ОКУЛТНИ ЛИЧНОСТИ, ОПРАВЯЩИ КАРМАТА НА ДАДЕНА ДЪРЖАВА" ти трябва да обясниш. Звучи ми доста наивно. Това от къде го измъдри? Никъде не съм писал за такива неща. Може би искаш да засегна една тема- "За ролята на личността в историята?" Няма да стане. Това е нещо голямо! Едно време се изучаваше във висшите УЗ, но пречупена през съответния мироглед.
    По втория въпрос - за кукловодите. Ще ти напиша само прякора на един от тях - Тартора/за Бг/. Кой е той? Не искат да го кажат. Ако мислиш, че няма такива с нищо не мога да ти помогна, щом досега не си разбрал за тях или усетил тяхното влияние. Остава си твой проблем.
     Не пиша тези неща за да убеждавам или разубеждавам някой в нещо си, а да го накарам да почва да мисли, ако може!
     Ако имаш нещо да напишеш по темата - заповядай.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1490
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #8 -: (Неделя) 02 Юни 2013, 12:44 »

За думата кукловод може да се даде сравнително ясна дефиниция:
Без значение дали става дума за монархия или република, управлението на дадена държава се осъществява от един човек или от група хора. Този който може да влияе на решенията на тези които управляват държавата е т. нар. - кукловод. Какви са методите, които се прилагат върху управляващите в държавата е отделен въпрос.

На практика на по-горно ниво това се осъществява от банкерски и икономически лобита, над тях са общества като масони, илюминати, тамплиери и други затворени структури които не се афишират пред обществото ...и т.н. нивата продължават нагоре по пирамидата...

Ако легитимното държавно управление заедно с конституцията и законите на една държава е ЯВНАТА ВЛАСТ, то тези затворените структури и организации са СКРИТАТА ВЛАСТ.
Основното свързващо звено межу ЯВНАТА и СКРИТАТА ВЛАСТ са тайните служби на всяка една държава. Използват се тайните служби защото са удобен вариант поради това, че не се отчитат пред обществото какво правят и вършат. Краен и очебиен пример за това как могат да се изпозлват тайните служби не по предназначение е бившето ДС (държавна сигурност) което беше "машата" на другарите от БКП и чрез което се тероризираше обществото и се удържаше комунистическият строй, за да не се разпадне.

За да може да съществува тази СКРИТА ВЛАСТ паралелно с ЯВНАТА ВЛАСТ и е необходим ресурс - той идва от търговията най-вече с оръжия, наркотици и др. неща.
Пред обществото просто се поставят пионки, които се явяват лидерите на съответната държава или просто са на някоя друга ключова и властова позиция: т. нар. - кукли. Дали те самите се съзнават като кукли е отделен въпрос. Ако е някой по-примитивен в схващанията си човек в повечето случаи, потребностите в живота му се изчерпват от властта и парите с които е заобиколен и ролята на кукла която играе не я забелязва и усеща.
...но то и в обществото сред хората е така - дай му на глупеца пари и власт и след това му гледай сеира...

-------------------------------------------------------------------------------
Deus Romanorum, мен ми е интересно твоето мнение - Ти кой искаш да те управлява? hi
« Последна редакция: (Неделя) 02 Юни 2013, 12:57 от Страшкоу » Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1199
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #9 -: (Неделя) 02 Юни 2013, 15:23 »

Smiley
Ако обърнете внимание от време оно до всеки "крал" има магьосник.Най извесния е от бастиона на евреите,Мерилин.Не мина много време и те си направиха религии,най хард е исляма.И кво стана магьосниците си имат поклонници и последователи.А най големия майтап е че черпят силата си от тях.И при нас има,бяха 5 ся са 3(и контролират правителствата).И са евреи,ма дните им са преброени.Така че политика няма,има вмешателство.Най големия майтап е че се опитват чрез гледане на бъдещето да ни вкарат в тяхните си мераци.А бъдещето има свойството да не бъде виждано.Парадокс,но е истина.Затова е и кризата,която е духовна.Засега най запазените са руските служби за гледане на бъдещето.Те останаха и те ще отнесат най големия *ур,и не са руски а еврейски,които се гаврят с българите в рамките на русия.Ма бяха.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.
Неактивен Deus Romanorum
Full Member

« Отговор #10 -: (Сряда) 05 Юни 2013, 20:29 »

-------------------------------------------------------------------------------
Deus Romanorum, мен ми е интересно твоето мнение - Ти кой искаш да те управлява? hi

Обратно на твоето любопитство  ще те попитам, ти кой смяташ че искам да ме управлява ?

п.п. от кукловоди си нямaте понятие, нито ти, нито божинката,  меандер е най близко ........... Tongue

« Последна редакция: (Сряда) 05 Юни 2013, 21:18 от Deus Romanorum » Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 06 Юни 2013, 17:24 »

По втория въпрос - за кукловодите. Ще ти напиша само прякора на един от тях - Тартора/за Бг/. Кой е той? Не искат да го кажат. .

Да не би този ''тартор'' де се казва манукян? От Варна, и от десетилетия живее в Канада. Бивш полковник от дс. Той е баш боса на енергийната мафия........и е на първо място в списъка ''офшорклийкс'' на България.
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1490
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 06 Юни 2013, 22:00 »

Обратно на твоето любопитство  ще те попитам, ти кой смяташ че искам да ме управлява ?

п.п. от кукловоди си нямaте понятие, нито ти, нито божинката,  меандер е най близко ........... Tongue
Добре казано!
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 06 Юни 2013, 22:59 »

По втория въпрос - за кукловодите. Ще ти напиша само прякора на един от тях - Тартора/за Бг/. Кой е той? Не искат да го кажат. .

Да не би този ''тартор'' де се казва манукян? От Варна, и от десетилетия живее в Канада. Бивш полковник от дс. Той е баш боса на енергийната мафия........и е на първо място в списъка ''офшорклийкс'' на България.
Не знам. Писал съм тук. Посочен е в http://afera.bg/, без да се уточнява името му - само прякора - ТАРТОРА. Всички уж го знаели. За този Манукян нещо ми се върти, но нямам спомен. Но тъй като много рядко, даже хич не се споменава, може и да е той. Дълбока и тиха вода.
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #14 -: (Петък) 07 Юни 2013, 10:13 »

Добре казано!
Страшкоу, прекрасно наистина. Във форума си имаме специалист по кукловодите. Остава  Deus Romanorum да ни "светне" за какво става въпрос, да ни разкрие някои съкровени тайни в политиката на тези пусти задкулисни играчи! Но дали ще дочакаме тези откровения? Ако това не стане, ще разчитаме на meander, който е най-близо до истината. Shocked
Активен

bojinkata
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: