Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любопитно  (Прочетена 30470 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galapagos
Jr. Member
**
Публикации: 90

« Отговор #405 -: (Вторник) 13 Март 2018, 17:32 »

Мила : цитат

Цитат
Сега, ако не изпитваше такива странни чувства, щях да ти кажа да хвърлиш едно, две, три, четири очи на работата на форум, та да прозреш, че когато се съчетаят усилията, би могло и да ни е по-интересно общуването. Защото тези дни, докато писах в АА, стана дума за това, че форум определя "виденията" на Йоан/ Откровение, познато от широката публика като Апокалипсис, кой знае защо с ужас възприета дума, значеща Откровение. Та форум изтъкна интересното становище (подробности в АА, който не мисли, че е опасно да надникне), че подобни вдения са отбелязани като плод на психеделичен транс, какъвто се постига и при употр*ба на наркотични средства. 

Привет , Мила!

Smiley

Искам да те питам нещо конкретно относно виденията на " форум" в Гюм, и тези на Йоан.
Имат ли общо със силите, които им ги пращат?

И, защо сравни виденията на пророците   ( чистите от Бога ), с тия с наркотици и майнд музика за психясали ...андроиди в галактиката..?

п.п. на паци не смятам да отговарям .  Има  проблеми с юдеи, евреи, импланти, извънземни.....и до сега освен блогъри, да ми цитира, които не чета, нищо същественно не каза.

Активен
Неактивен dido
Full Member
Публикации: 223

« Отговор #406 -: (Вторник) 13 Март 2018, 17:34 »

Радвам се, че си натрупал опит. Така вече по бива както го написа. Сега да кажа набързо и аз от моята камбанария...
1. Разбира се, че имаме избор. Ако нямахме то не бихме могли да се спасим или освободим ...както ти е по удобно.  
     а) Изборът ни приключва в деня на кончината на всеки един от нас..тез дето са се запътили към Минтака, първо трябва да изкарат една ваканция в ада, след което да се откажат от своето пътуване.
2.  Да, имаме правомощия и сили да създаваме реалности.
3. Вратата не е заключена, но обикновено е затворена и се налага да почукаш, а ще ти отворят ако си заслужил.
4. Всеки е затворник на собствените си грехове.

Изборът не приключва със Смъртта на тялото. Тогава се задейства принципа на резонанса. Тук разни Пазители се опитват да играят на съдии или на възнесени учители, за хората, които не осъзнават че свободния им избор е самата им същност. Да осъзнаеш че си Източника означава да разбереш че ти си самия избор.
Истината е че отиваш там, каквато честота имаш. Един камертон може да резонира само на определена честота.
Но има и такива, които са разбрали че могат да променят честотата си пожелание. За тях свободния избор е налице. Това е най-важния принцип на творението и израз на безусловната любов на Източника към себе си/творението си.

You're in a prison of your own sins. Виждам че си гледал Westworld. Забеляза ли епизода със сцената, в която Бернард не можеше да види вратата. Това стана чак след като му я показаха. Така че вратата не е заключена и не е необходимо някой да я отваря.
Просто трябва да се разбере че има врата!
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #407 -: (Вторник) 13 Март 2018, 17:41 »

Grin
Мила
Цитат
Та форум изтъкна интересното становище (подробности в АА, който не мисли, че е опасно да надникне),
Относно тоя мнението ми е трагично за него.Та въпросния прави база данни от лични съобщения които ползва после като разменна монета за друга информация.На мен ми прати едно такова между него и гал в което ставаше въпрос за тебе че баба ти е еврейка.
Да та питам,майка ти дъщеря на баба ти ли е?
Аз съм си задал въпроса ,ако искаш отговори.
Даже ако искаш ще ти изкарам цитат да видиш какво е,и той сам си го каза.

dido
Цитат
А Ето и основното правило в сегашната реалност - Всичко е позволено.
Така е,но си пропуснал че за всичко си отговаряме.Етикета има две страни,какво взимаш и какви са опасностите да го/се затриеш.Масово искат,но не питат каква е цената?

Цитат
Напускаш мястото, щото не ти било родно...
Значи ако попаднеш в кочина не трябва да опиташ да изчистиш, щото не трябва да има никакви енергийни следи след тебе...
Ми ако това не го знаеш и можеш,ми ще се научиш бре.Не е трудно,*ур и зор на корем.
Ако не си/сте разбрали панаира свърши,сега следва всеки да си даде парсата(някой ще си събере версиите).И до СТОтинка.  Wink

Цитат
Ето ти нещо от "евреите". Имам абонамент към техни сайтове.
За тебе може да са роднини,за мене са изроди във предвид какво съм изпатил от тях.И съм бая милостив, в определението.
А иначе тука са като червеи.Бая са долу за да се правят на богоизбрани,кокитата ги кълват  и мижат доволно.
И без да ти пука ми ги вреш,ми изроди са не ги ща.
 Cool
П.П.

Цитат
Тук разни Пазители се опитват да играят на съдии или на възнесени учители,
Мне.
Пазител се става както и Бог,само дето повече места на живот го определят,докато "Бог"се определя само за едно място/планета.
Някой ден ще разбереш,ако не си докараш среща със такъв щото няма да завърши добре за тебе.Лесно се приказва но приказките докарват бая главоболия със които бая ще се видят в чудо.
Не напразно тука е най-опасното място, но за кои?
« Последна редакция: (Вторник) 13 Март 2018, 18:01 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #408 -: (Вторник) 13 Март 2018, 17:49 »

Дидо аз кино не гледам... още повече такива бози за широката аудитория.

Врати има много.
Активен
Неактивен galapagos
Jr. Member
**
Публикации: 90

« Отговор #409 -: (Вторник) 13 Март 2018, 18:13 »

Цитат
Относно тоя мнението ми е трагично за него.Та въпросния прави база данни от лични съобщения които ползва после като разменна монета за друга информация

Това е абсолютно вярно!
И обърква, отвсякъде.
Пример: - " Небесния трол от Дао , с даскала на черни колани, с който е разменил лични  "....Егаси манипулацията!

Нищо  вярно относно личността на човека....лъжи...лъжи...и накрая заплахи.

Активен
Неактивен dido
Full Member

« Отговор #410 -: (Вторник) 13 Март 2018, 18:16 »

Дидо аз кино не гледам... още повече такива бози за широката аудитория.

Точно това имах в предвид, по този начин сами си затваряме съзнанието. 
"Аз знам всичко необходимо, за какъв уй ми е пък това? Аз да не съм част от широката аудитория?"
Изключваме части от реалността, щото не ни интересуват.
"Врати има много" - а иначе "Вратата не е заключена, но обикновено е затворена и се налага да почукаш, а ще ти отворят ако си заслужил."
Ако не знаеш че имаш собствена врата ще чакаш някой да ти отвори чуждата. А зад чуждата врата няма нищо твое.

Меандър, разбира се че има отговорност, не смятах за необходимо да развивам този очевиден за всеки факт. Отговорността обаче е пред самия теб.
Активен

Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #411 -: (Вторник) 13 Март 2018, 20:06 »

Grin
Мила
Цитат
Та форум изтъкна интересното становище (подробности в АА, който не мисли, че е опасно да надникне),
Относно тоя мнението ми е трагично за него.Та въпросния прави база данни от лични съобщения които ползва после като разменна монета за друга информация.На мен ми прати едно такова между него и гал в което ставаше въпрос за тебе че баба ти е еврейка.
Да та питам,майка ти дъщеря на баба ти ли е?
Аз съм си задал въпроса ,ако искаш отговори.
Даже ако искаш ще ти изкарам цитат да видиш какво е,и той сам си го каза.

dido
Цитат
А Ето и основното правило в сегашната реалност - Всичко е позволено.
Така е,но си пропуснал че за всичко си отговаряме.Етикета има две страни,какво взимаш и какви са опасностите да го/се затриеш.Масово искат,но не питат каква е цената?

Цитат
Напускаш мястото, щото не ти било родно...
Значи ако попаднеш в кочина не трябва да опиташ да изчистиш, щото не трябва да има никакви енергийни следи след тебе...
Ми ако това не го знаеш и можеш,ми ще се научиш бре.Не е трудно,*ур и зор на корем.
Ако не си/сте разбрали панаира свърши,сега следва всеки да си даде парсата(някой ще си събере версиите).И до СТОтинка.  Wink

Цитат
Ето ти нещо от "евреите". Имам абонамент към техни сайтове.
За тебе може да са роднини,за мене са изроди във предвид какво съм изпатил от тях.И съм бая милостив, в определението.
А иначе тука са като червеи.Бая са долу за да се правят на богоизбрани,кокитата ги кълват  и мижат доволно.
И без да ти пука ми ги вреш,ми изроди са не ги ща.
 Cool
П.П.

Цитат
Тук разни Пазители се опитват да играят на съдии или на възнесени учители,
Мне.
Пазител се става както и Бог,само дето повече места на живот го определят,докато "Бог"се определя само за едно място/планета.
Някой ден ще разбереш,ако не си докараш среща със такъв щото няма да завърши добре за тебе.Лесно се приказва но приказките докарват бая главоболия със които бая ще се видят в чудо.
Не напразно тука е най-опасното място, но за кои?

Smiley

Привет на всички! Днес е забавен ден.
meander,

Аз съм чувала ужасно много неща, които някой е казал за мен. Някои са ме натъжавали, а над някои съм умувала със смесени чувства, защото се питам - къде съм аз в описанието. И все е било нещо си, което цели да подкопае нещо друго. Е да де, но нали казах вече много пъти. Няма значение. И Гал и Форум и ти и Psyhea и... от всеки от Вас съм научила нещо ценно.. Ето сега научавам, че баба ми е еврейка. Ми не знаех. Бях чула, че според "себе си" ще се почувствам прекрасно, ако разбира, че съм преродената Мария, не разбрах коя - Магдалина или Девата, но няма значение, и това не знаех, но за успокоение на духовете - Не не съм нито Магдалина, нито Мария, нито никоя от Мариите. Да.
  По майчина линия аз не знам каква е баба ми по произход, нито знам какъв е дядо ми! Майка ми е осиновена на седем годинки. Аз съм живяла с нейните осиновители, които наричах баба и дядо.
Снахата на баба ми е еврейка и до ден днешен. И съответно племенниците на моята баба и техните деца са по майчина линия евреи. Т.е, моите приемни братовчеди са евреи. Заради имотни проблеми, не без тяхна помощ аз напуснах дома си на Мойсеева възраст. До сега не съм споделяла това.Сложих точка на омразата им към мен, като видяха, че няма за какво повече да се хванат - имот/омраза. И вече не ме виждат и аз не ги виждам. От тяхна страна намерих приятелство единствено в лицето на братовчедка ми. Т.е аз никога не съм мразила, презирала или нещо подобно някой от тях. Не приеха майка ми, не приеха и мен.
По бащина линия също не знам каква е историята, защото дядо Илия е отнесе в гроба. Пра пра пра еди кой си дядо се появил от Чужбина, нейде в шопските земи, заселил се в Елин Пелин, Софийско и заживял там с двамата си сина, тъй като бабата починала, ухапана от змия - Много библейско, да.
 Имам сестра, която е кръстена Сара и брат, който носи името Емануил, както и още един брат и сестра, отново с библейски имена, но това тоже не ги превръща в евреи, просто майка им е отгледана и възпитана от монахиня, по произход е италианка.
Майка ми има четири брака. Аз съм осиновена от нейния трети по ред съпруг, който е с руски произход по майчина линия. Втория съпруг на майка ми е грък, по тази причина брат ми по майчина линия носи гръцки гени... Така, че у дома се ползваха... езиците, които ползват роднините... Smiley
Комично ми е, че го описвам тук, но не е някаква тайна.
Така, че едничките сведения за това каква е майка ми по произход се губят по трасето. Взета е от циганската махала във Варна - баща неизвестен. Две жени от местните са водили борба за нея, при коя да живее, след като едната, която е смятана по скоро за нейна майка прави опит да убие майка ми, (според разказа на очевидци), другата жена извиква на помощ властите и майка м е отведена в старчески дом, поради липса на място в Детските домове. Попада в дома на дядо ми, тъй като той е бил по онова време, далечната 60та година, инспектор по Образованието и е търсел да осинови дете, което е особено надарено, но е от малцинствата. Майка ми се е научила сама да чете още преди да е осиновена, също да пише, и била многостранна личност, пеела отлично руско-цигански романси, танцувала отлично и т.н. та затова попаднала на дядо ми, убеден в това, че системата на Макаренко работи и ще пробва с това момиченце от дивачка да я превърне в човек. Така е виждал той нещата. Дядо ми бе прекрасен човек, изучавал и преподавал Педагогика, бе отявлен идеалист, който плака като малко дете на преклонна възраст от болка, при прозрението, че приятелите му са се възползвали от системата  и всичко е било на вятъра.

Ето. Сега може да ме наречеш циганка, но ти не правиш разлика нали, meander?
Така. Е сега може би става ясно защо аз не правя разлика помежду народности, раси, разбирания, и каквото там идва насреща ми. Гледам над това, гледам човека в очите!

Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #412 -: (Вторник) 13 Март 2018, 20:50 »

Мчи еврейските писания/пророчества са на 2000 и кусур години/мухлясали, пък не спирате да ги обсъждате.
Валето да не се кахъри за индианците. Явно и сред тях е имало такива, дето са се имали за богоизбрани/пророци. Едва ли са представителна извадка.
На Гал и лъсна източника на инфо. Имах я за по-знайна.
Пророчествата не са пророчества, а план за действие. Несъгласието го обезсилва и няма как да бъде изпълнен/проявен тук.

Мнението ми за вярванията на евреите е, че религията им е племенна, затворена за външни (не-евреи) религия, без претенции за някаква световна религия. Хора които не са евреи, какво общо биха могли да имат с вярвания базирани на еврейската митология? Като се замисли човек, откъде всъщност идва всичкото това натрапване на "еврейството"? От самите евреи ли идва, или идва от хора които не са евреи, но са като обсебени от Библията, Евангелията или да речем от еврейската Кабала? Според мен е второто и не виждам смисъл в това да се обръща голямо внимание и да се хаби енергия за "еврейски конспирации", очевидно идващи от хора не-евреи. Личното ми мнение е, че ако за някои хора светът започва с Адам и Ева, и свършва с Апокалипсиса на Йоан, това си е лично техен проблем.

За самите библейски пророчества, според мен, при съчиняването на по-новите разкази е имало взаимстване от по-стари разкази, така че да изглежда като "сбъднато пророчество". Изглежда твърде нелепо новозаветните писания да се обясняват със старозаветните писания и обратното.

Затова и по-новите съвременни "пророчества" ми се виждат по-интересни. Ето например какво изкочи от търсачката за "20"

От преводача:

Сан Франциско и Дамаск ще бъдат необитаеми до края на 2010 г., вероятно още по-рано. Отново всичко зависи от подреждането на участващите "сили" и времевите сценарии. Човечеството също играе важна роля във всичко това, напълно без да го осъзнава. Вие (като колективно съзнание на планетата) изберете Негативна поляризация от качеството на вашите мисли и действия по подразбиране. Мисълта е фокусираната енергия на сътворението. Получавате точно това, което проектирате.

Текста на руски:

Сан-Франциско и Дамаск будут непригодны для обитания к концу 2010 года, вероятно даже раньше. Опять-таки, всё зависит от расстановки задействованных «сил», и временных сценариев. Человечество также играет во всём этом значительную роль, совершенно этого не осознавая. Вы (как коллективное сознание планеты) качеством своих мыслей и поступков по умолчанию выбираете Негативную Поляризацию. Мысль — есть сфокусированная энергия творения. Вы получаете в точности то, что проецируете.

http://www.insiderrevelations.ru/index3.html

Сан Франциско и Дамаск щели да да бъдат необитаеми до края на 2010 година? Прави се конкретно изявление (което към днешна дата може да се провери) и шикалкавене, и вменяване на някакви Ню Ейдж глупости, и внушения от типа "енергийно", "астрал", пожелателно мислене и тем подобни.    
« Последна редакция: (Вторник) 13 Март 2018, 20:55 от bg2 » Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #413 -: (Сряда) 14 Март 2018, 08:38 »

Grin
Цитат
Привет на всички. Тази нощ беше бая забавна.
Мила.
По нощите ще ги познаете. Wink
Не знам защо, някои толкова се натискат да станат тъжни.  unknown
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #414 -: (Сряда) 14 Март 2018, 09:28 »

Grin
Цитат
Привет на всички. Тази нощ беше бая забавна.
Мила.
По нощите ще ги познаете. Wink
Не знам защо, някои толкова се натискат да станат тъжни.  unknown
 Cool

Привет на всички!
Не знам защо, някои толкова се натискат да станат тъжни

Не знам! Аз спя максимуц по три часа на денонощие,бкоето прави моята нощ свободна!
Обичам да съм насаме със себе си. Какво нещастие може да го сполети човек тогава се питам?!
Нощем играя на "не се сърди човече"

Поздрав за тъжните:
https://m.youtube.com/watch?v=rk4BS_5JNGc

Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #415 -: (Сряда) 14 Март 2018, 22:44 »

Това да се върнем от там, откъдето сме произлезли, за мен е все едно да се върнем на майка си в такъвото. Това ли е смисълът на битието? Логично погледнато в това няма никакъв смисъл. И не ми казвай, че причината е че Бог искал да се себепознае по тоя начин. Едва ли има жив човек, който да знае мотивите на Твореца.

Някои хора са против четенето на книги затова само ще напиша едно заглавие, книга която започнах да чета, с кратък коментар.

Заглавието е:  "Ню Ейдж срещу Евангелието или най-голямото предизвикателство срещу християнството" от Дейвид Маршал

paci1, за това за което се чудиш, от прочетеното във въпросната книга за Ню Ейджа, изглежда е да го наречем източното схващане, инспирирано вероятно от будизма. Егото се унищожава, личноста се разтваря, азът изчезва и от този сорт.
Но, има и друга версия, застъпена основно от европейски мислители, като да речем философията на абсолютния идеализъм на Г.Хегел или гностицизма на К.Г. Юнг. Егото не се унищожава, а идеята е да се постигне диалектически синтез между индивидуалната душа/дух и да го наречем Абсолюта, Единното, Безкрайното, Бог и т.н. Като ключовата дума е "индивидуация".
Ако в Цялото или Абсолюта всичко е свързано, всичко би било еднакво, затова и в материалния свят душите се отчуждават, за да развият индивидуалност и да могат да се разграничават, така че всяка индивидуална душа да възприема Абсолюта по свой уникален начин.
Нямам идея коя от двете версии е вярна, но ако се търси някакъв смисъл си мисля, че е добре да се проучат повече гледни точки/философии за сравнение. Така си мисля.  
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #416 -: (Четвъртък) 15 Март 2018, 10:10 »

Цитат
  Ако в Цялото или Абсолюта всичко е свързано, всичко би било еднакво, затова и в материалния свят душите се отчуждават, за да развият индивидуалност и да могат да се разграничават, така че всяка индивидуална душа да възприема Абсолюта по свой уникален начин.      
Не съм разбирач, тъй като сама по себе си темата е бая висока топка за който и да е, па макар и да е велик мислител(Юнг, Хегел и пр.).
Струва ми се основната грешка при опита за разбиране на вселената и битието е, че съществува само един източник/абсолют.
Абсолют/душа означава нещо завършило развитието си, което е функция на женското. Не е ли нелепо да се твърди, че женското ражда от само себе си/непорочно зачатие? Нещо липсва. Кое е то?
Ми мъжкото/дух. За да има Живот са необходими и двете, като мъжкото го носи, а женското го ползва/проявява/ражда. Разликата между двете е, че мъжкото се развива/учи постоянно и никога не завършва развитието си.
Мъжкото/мъжете са проява на Духа, а женското/душата е еманация на Абсолюта.
Мъжът се учи да стане Бог, жената с помощта на Духа се докарва до Слънце.
Ако съществуват някакви духовни стремежи в хората, то това са тия оцветените в червено.
Мъжете са лични Азове по дефолт, и е нелепо да се твърди, че има някакво разграничаване/отчуждаване с цел самоосъзнаване. Все едно да кажеш, че в едно семейство синът/детето като проходи напуска домът си/отчуждава се, с цел да се покаже мъж, и като поотрасне да се върне и да заяви - вижте ме, оправих се без вас.
Всичко това са си мои лични разсъждения, и не бих искал да ангажирам когото и да е било с тях.
 hi
« Последна редакция: (Четвъртък) 15 Март 2018, 10:24 от paci1 » Активен
Неактивен dido
Full Member

« Отговор #417 -: (Четвъртък) 15 Март 2018, 14:11 »

Струва ми се основната грешка при опита за разбиране на вселената и битието е, че съществува само един източник/абсолют.
Абсолют/душа означава нещо завършило развитието си, което е функция на женското.

Ами хайде да поразсъждаваме, въпреки че това ще изкриви информацията.
Чрез лично преживяване можеш да разбереш че има само един Източник, част от който си и ти. Можеш да ползваш методите на будизма, или западните методи - ЛСД или ДМТ. Западняците винаги искат всичко сега. Предполагам че в големите градове може да се намери. Това е хакерски метод и ако не си готов преживяването може да стане много гадно (поне така пишат, не съм пробвал)

Или просто става внезапно, без да го очакваш, наскоро ми се случи подобна случка за втори път (първия беше в средата на 2012 г.). В един момент разбираш че всичко около теб е направено така, че да стигнеш до този уникален за теб момент. Разбираш че точно в този момент ти си точно каквото е било необходимо да бъдеш от зараждането на Мултивселената. За един кратък миг Всичко се обединява в едно. Това не може да се опише, трябва да се преживее. И никой не може да ти прожектира сцени при това преживяване. Просто знаеш...

Няма нищо, което е завършило развитието си, дори и Източника. Ако смяташ че си завършил развитието си, значи просто си в застой. От застоя можеш да тръгнеш "надолу" или "нагоре" или встрани...
Ето една чудесна илюстрация на различни състояния, сигурен съм че си изпадал в някое от тях.
http://keygiver.blogspot.bg/2017/02/three-states.html
Ако не ти харесва автора се абстрахирай от личността му и просто почерпи информация. При мен положението с Форум е точно такова.

А това което се опитваш да обясниш за женското и мъжкото е изобразено в този символ:

http://prikachi.com/images.php?images/367/9286367P.jpg
Любопитно

Всъщност жената е Луна, а Мъжа е Слънце. Няма по силен Ян/мъжки символ от Слънцето. А настроението на жената е като Луната с нейните фази. Дори цикъла им се подчинява на Луната. В мъжкото има женско и в женското - мъжко - изобразено от точките.

Да станеш Бог/да изпиташ себе си като Източника можеш само ако обединиш Ин и Ян в едно цяло. Интеграция.
Затова и секса е толкова разпространен между хората. Те подсъзнателно искат да станат цялостни, а това е най-бързия начин.

Активен

Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #418 -: (Четвъртък) 15 Март 2018, 15:22 »

Да станеш Бог/да изпиташ себе си като Източника можеш само ако обединиш Ин и Ян в едно цяло. Интеграция.
Затова и секса е толкова разпространен между хората. Те подсъзнателно искат да станат цялостни, а това е най-бързия начин.
Сигорно затова има толкова джендърчета и педита напоследък.   Grin

Активен
Неактивен dido
Full Member

« Отговор #419 -: (Четвъртък) 15 Март 2018, 16:17 »

Сигорно затова има толкова джендърчета и педита напоследък.   Grin

Интересна връзка!

Всъщност какво става? Жените, които са Ин по същество стават все по-Ян. Тоест точката в горната картинка се разширява и Ин придобива преобладаващи качества на Ян. Феминизма е най-добрата илюстрация. И все повече жени изпълняват активни, Ян професии - пилоти, министри, и т.н.т.

А мъжете, които по принцип са преобладаващ Ян, стават все по Ин. Затова и има толкова педикюристи напоследък.(тук не знам дали ще ме пусне да напиша истинската дума). Същото става и с професиите - фризьори, сервитьори, медицински сестри!!! и т.н.т.

Сегашната ситуация произлиза от т.н. "равенство на половете". Половете не са равни, те просто са различни и необходими към сегашния момент. Всичко тръгва от погрешната концепция че всички сме равни.
Ние всички не сме равни, ние сме различни и уникални индивидуалности!
Активен

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: