Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правила за писане във форума  (Прочетена 6529 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #15 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 21:59 »

Абе ти ъкъл имаш ли,бееееееееее  Shocked или просто та мързи да четеш  Angry

Ония "черен" както ти му викаш е 10 декара.Разбра ли?10ДЕКАРА.ТИ ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО Е ТОВА,БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ИДИОТ!!!!!!!!!!

ТОВА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЖИЛИЩЕН БЛОК,БЕ,ГЛУУУУУПАК.АКО ТИ ИЗКОЧИ ТАКОВА ТИ КАКВО ЩЕ ПРАВИШ,АААААААААААА?ТОВА Е НАРОДОУНИЩОЖИТЕЛ!НА ХИЛЯДИ ГОДИНИ ДЕТО ТАКИВА КАТО ТЕБЕ С МИЛИОНИ ГИ Е ИЗБИВАЛ!!!!РАЗБРА ЛИ?НАЛИ ТИ ВИДЯХ ОТГОВОРА В ТЕМАТА МИ!!!!САМО КАТО ЧУ ЗА АТАКА И СА ИЗПЛАШИ КАТО *утка!!!ЕЙ ТОВА СИ ТИ!ЗНАЕЛ БИЛ,МОЖЕЛ БИЛ,КАЖИ МИ КАТО МОЖЕШ ТОЛКОВА КОЛКО ХОРА СИ СПАСИЛ?СРЕЩУ КАКВО СИ СЕ ИЗПРАВЯЛ?ТИ ЗНАЕШ ЛИ АЗ СРЕЩУ КАКВО СЪМ ВЪРВЯЛ,БЕ ЕЙ?Huh?!

ДОШЛИ ТИ ДВЕ ЧЕРНИ ТОПКИ(има няма 10сантиметра)И ВЕЧЕ ГОЛЕМИЯ ГЕРОЙ!НЕ СИ ЯЛ ГОЛЕМИЯ ШИ ТИ КАЖА АЗ НА ТЕБЕ.ТИ АКО СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ ЗАЛЗЕМИН НЯМА ДА ИЗДЪРЖИШ И 2 СЕКУНДИ!!!ЧУВАШ ЛИ?2 СЕКУНДИ?Huh?!ША ТА РАЗКЪСА КАТО ЧЕРВЕЙ!!!КВО ША НАПРАВИШ ТИ,БЕ ПУТЬООО НА ДЕМОН КОЙТО Е УБИВАЛ,ИЗНАСИЛВАЛ,КРАЛ,РАЗРУШАВАЛ И СЪСИПВАЛ ЦЕЛИ НАРОДИ,ЧУВАШ ЛИ НАРОДИ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ХИЛЯДОЛЕТИЯHuh?Huh?Huh?Huh?КВО ША МУ НАПРАВИШ БЕ ЕЙ.ТОВА Е ВИСШ ДЕМОН,РАЗБИРАШ ЛИ???КОРУПЦИЯТА,СЪДЕБНАТА СИСТЕМА,СТРОИТЕЛНИТЕ ФИРМИ,ТРАФИКА НА ОРЪЖИЕ,НАРКОТИК,ЖЕНИ И ОЩЕ КВО ЛИ НЕ МУ ПРИНАДЛЕЖАТ!И НЕ САМО В ТАЗИ ДЪРЖАВАЛТОЙ ГИ КОМАНДВА ОТ ИМЕТО НА РОГАТИЯ.И ТУКА НЕ ГОВОРЯ САМО ЗА БЪЛГАРИЯ!КВО ША НАПРАВИШ СРЕЩУ НЕГО БЕ УЙООООООО?ЗНАИШ ЛИ КОЛКО ХОРА СА ТОВА,ЗНАИШ ЛИ КОЛКО ВЛАСТ Е ТОВА,ЗНАИШ ЛИ КОЛОКО ЕНЕРГИЯ СЪБЕРА?ЗНАИШ ЛИ БЕЕЕЕ,ТА ПИТАМ?Huh?ТЪПАНАР.АЙДИ КАТО МУ ЗНАИШ ИМЕТО ИДИ ТИ СА ОПРАИ С НЕГО!!!АКО УСПЕЕШ ЩЕ ТИ ПАДНА НА КОЛЕНЕ И НАЙ-ИСКРЕНО ШЕ ТИ СЕ ИЗВИНЯ.АМА ЗНАЕИШ ЛИ КВО ША ПОЛУЧИШ,АКО ТРЪГНЕШ СРЕЩУ НЕГО,АААААААА?ДА ТА *бат ЕДНО ПЛЕМЕ НЕГРИ ШИ ТИ СА СТОРИ КАТО РАЗХОДКА ИЗ ПАРКА В СРАВНЕНИЕ С НЕГО И ХОРАТА МУ!ПОВТАРЯМ-ХОРАТА МУ,ХИЛЯДИ МИЛИОНИ ХОРА ИМА НА СВОЯ СТРАНА.АЙДИ КАТ СА ПРАИШ НА ГОЛЯМ ТРЪГНИ СРЕЩУ НЕГО,ДА ТА ВИДИМ КОЛКО ША ИЗДЪРЖИШ?Huh?!

Мислиш ли,че ако можеш да се справя с него досега нямаше да съм го направил,а?Huh??
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #16 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 22:06 »

Достоен отговор на достоен глупак!

Ти кво' искаш,а?
Активен

Само,който гори може да остане сух!
Страници: 1 [2]   Нагоре