Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рецепта за лечение на РАК  (Прочетена 28767 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #15 -: (Неделя) 07 Април 2013, 22:40 »

Ето Алекс http://www.spasovo-pyramid.com/hrani.htm
За лакмуса не знам от аптеката колко е достоверно. Майка ми купи специални лентички за определяне на алкалноста и на нашата слюнка и на храните.
Освен, че си ми показа че лимона е алкален и то много си го пише и в много сайтове. Сега не мога да седна и да изхабя всички лентички за всяка една храна или напитка. Хората са си ги определили тия неща.
Абе важното е разнообразното хранене.
Активен
Неактивен alexxx39
Full Member
Публикации: 182

« Отговор #16 -: (Неделя) 07 Април 2013, 23:00 »

Като ти написах за лакмуса ,не съм отчитал действието след попадането на храната в организма а самия характер на соковете на даденото растение ,но тук в твоята таблица нещата са спорни ,пращам ти линк ,но прочети коментарите под материяла http://www.zemianazaem.com/archives/387
Активен
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #17 -: (Понеделник) 08 Април 2013, 07:10 »

Ние не купихме лакмуса точно защото аптекаря каза, че не бил за това. И за да се определи точно си има такива хартийки.Ама дали може да се разчита на тях. Защото като попаднат в тялото действието е друго.
Ама ей сега топнах хартийката в лимона и показа, че е силно киселинен. И нормално все пак е кисел плод. Най-киселия.
Ето какво пише за него
"Дали една храна е киселинно-образуваща не следва от това дали е кисела. Така например зрелите лимони са кисели, но попадат в графата за алкални храни, понеже минералното съдържание в лимоните от алкални микроелементи е много високо и попадайки в организма ни внася алкалност."
Иначе има някой плодове като сливи и някакви други са алкални.
Коментарите обаче ще ги прочета вечерта Алекс.
Активен
Неактивен raponce55
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #18 -: (Събота) 18 Май 2013, 14:34 »

Здравейте!
Я надникните тук!
Пак нещо забранено.

http://www.moreto.net/novini.php?n=211139&p=3
Активен
Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1563
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #19 -: (Събота) 18 Май 2013, 23:42 »

Ето една идея от мен:
Витамините въздействат върху човешките клетки, чрез лъчението си, а не като усвояване на вещества. Това е доста съществено според и ако се екстраполират нещата, доста интересни изводи се получават. Има и експерименти в тая посока, но не мога да цитирам.
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #20 -: (Сряда) 05 Юни 2013, 19:18 »

Здравейте!
Я надникните тук!
Пак нещо забранено.

http://www.moreto.net/novini.php?n=211139&p=3

Във Швейцария се продава натурален екстрат от бадемови и кайсиеви ядки. Вярно, че е много скъп, но пък лекарите го препоръчват като профилактика с/у рака. Щом те го препоръчват и се произвежда, значи действа. Поне така си мисля де.......Но съм сигурен, че в скоро време няма да можем свободно да си го купуваме и тук, понеже фармамафиотите нямат файда да сме здрави.....
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #21 -: (Петък) 07 Юни 2013, 21:40 »

Нов гениален метод превръща тумори в лед

Израелски онколози обявиха, че са разработили абсолютно нов, гениален метод за лечение на тумори. Става дума за апаратура, с която посредством игла туморното образувание се охлажда, докато се превърне в бучка лед.

Методът е използван първо при пациентки с рак на гърдата. До тумора се вкарва игла, която го охлажда до -170 С, при което туморните клетки постепенно спират развитието си и умират. Техниката е сравнително евтина, а процедурата проста – без необходимост от пълна упойка и само за около 15 минути ракът може да изчезне напълно.

Така отпада необходимостта от операция, която да остави белези, продължително лечение в болница и тежка медикаментозна терапия. За охлаждането се използва течен азот, вкарван през иглата, която е снабдена със система от камери, чрез които лекарят да контролира цялостното обработване на тумора.

Апаратурата вече е изпробвана успешно при раково образувание на гърдата с размер на топка за голф. В началото новата технология е използвана само при доброкачествени тумори. Но за последната седмица 30 израелски пациентки със злокачествен тумор на гърдата успешно преминаха лечението. Методът вече е обявен от израелските онколози за революционен. Очаква се той да снижи многократно разноските, както и в пъти да покачи ефективността в справянето със смятаното доскоро за нелечимо заболяване.

Силвия Авдала, Тел Авив
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6896
мислите определят съдбата ти

« Отговор #22 -: (Понеделник) 10 Юни 2013, 20:55 »

УНИВЕРСАЛНА РЕЦЕПТА НА ПРОФ. МЕРМЕРСКИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК И ДРУГИ ЗАБОЛЯВАНИЯ http://silnibg.blogspot.com/
Автор: nikikm

Рецепта, която доказано лекува от ракови и туморни заболявания до хормонални проблеми, имунни сривове, гуша и какво ли още не. Рецептата е на проф. Мермерски, доказал се в нетрадиционното лечение през годините.

Необходими продукти:
* 15 средно големи, но съвсем свежи с лъскава кора лимона
* 12 глави свеж чесън
* 1 кг чист мед
* 400 грама покълнали пшенични семена
* 400 гр. пресни орехови ядки.

Как да покълнат семената при домашни условия? Вземете 400 гр. негрухана пшеница и я поставете в чист стъклен буркан. Залейте я с вода около 10-12 часа. След това покрийте буркана с тензух. Изцедете водата и промийте добре зърната. След около едно денонощие ще се получат кълнове с големина 1-2 милиметра.

Смиламе чесновите скилидки заедно с ореховите ядки. След това смиламе 5 лимона с кората и ги смесваме в емайлирана тенджера. От останалите 10 лимона вземаме само сока и ги прибавяме към хомогенната смес. Прибавяме меда и разбъркваме продължително. Сипва се в буркани от по 1-2 литра. Съхранява се в хладилника.

След 3 дни може да се използва.

С тази храна се лекува целият организъм и то от всички заболявания, които са се вселили в него:

- лечение на сърцето и очистване на кръвоносните съдове от натрупаните плаки;

- подобряване и буквално обновяване на имунната система;

- почистване на черния дроб, бъбреците и цялата отделителна система;

- прочистване на храносмилателната система от патогенна микрофлора;

- подобряване дейността на мозъка и паметта;

- забавяне развитието на атеросклерозата;

- предпазва от инфаркт, инсулт и оздравява хора, прекарали тези заболявания;

- средство против подагра;

- отлично средство за възстановяване след операции;

- най-доброто лекарство срещу рак на гърдата и други видове рак;

- запазва свежестта на тялото, красотата, младостта и енергията , защото съдържа всички необходими витамини, минерални соли, биоактивни вещества, протеини, въглехидрати, растителни мазнини.

С тази рецепта ще поддържате дейността на всички органи, системи и ще подобрите хормоналната дейност на всички жлези с вътрешна секреция, които поддържат тялото жизнено и здраво.

Рецептата гарантира здраве и дълголетие.

Има два варианта на прием на рецептата:

Първият – 30 минути преди закуска, обяд, вечеря и преди лягане по 1-2 с.л.

Вторият – При сериозни заболявания – ракови – рецептата се приема на всеки 2 часа по 1-2 с.л.
http://nikikm.blog.bg/politika/2013/06/10/universalna-recepta-na-prof-mermerski-za-lechenie-na-rak-i-d.1118929
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #23 -: (Понеделник) 01 Юли 2013, 10:39 »

Рецептата на Елена Рьорих

Всяка сутрин и вечер се пие чаша прясно мляко със сода бикарбонат, чието количество е на върха на чаена лъжичка. Напитката се приема 20 минути преди хранене сутрин и вечер. На обед също се пие, но този път със сокът от 1 лимон, в който е разтворено отново същото количество сода за хляб.

lechitel.net
Активен

Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 14:24 »

УНИВЕРСАЛНА РЕЦЕПТА НА ПРОФ. МЕРМЕРСКИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК И ДРУГИ ЗАБОЛЯВАНИЯ 
Първо да благодаря на bojinkata, че сподели рецептата.  Smiley Направих я. Просто така, заради общото благотворно действие. Да ви кажа,... много ми е гадно на вкус  bad, ама стоически преглъщам по една лъжичка вечер. И не толкова чесънът е проблем, колкото горчивият вкус от корите на лимоните. 1 кило мед не успява да го неутрализира. Станаха 3 големи буркана.  crazy Та, ям го от седмица някъде, евентуално по-нататък ще споделя ефект.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #25 -: (Четвъртък) 11 Юли 2013, 17:58 »

Желая успехи! Запали ме, май и аз ще се включа! Очертава се още поне 300 години да се мъчим на грешната земя.Какво ли ще си говорим с теб Хела, след стотина-двеста години! Ако може по-често да ни информираш за здравословното състояние, усещания, самочувствие..... Ще следя!
Активен

bojinkata
Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #26 -: (Петък) 12 Юли 2013, 09:04 »

.....след стотина-двеста години!
Tongue   Не мога да разчитам на толкоз, щото рецептата дори и да действа, лошото е, че половината продукти за нея не са качествени, така да го кажем. Например лимоните и чесънът - в кората на лимона вече има толкова химия и боя, че пускат жълто, ако ги накиснеш във вода, а чесънът може и китайски да беше, щот от К@уфл@нд го взех и е от оня мегамиризливият  Cool. Житото пак от там, ама вярвам, че поне него не са го внесли от другаде. Единствено медът ми е сигурен - от доверен човек си го взех, не от магазин. Та, с две думи, разчитам на орехите, житните кълнове и меда да успеят да премахнат вредата от химията в лимоните и ГМО чесъна  bad.
Относно евентуален ефект, трябва обаче да спомена още нещо. В темата за кемтрейловете Наско беше пуснал един материал, в който се препоръчваше да се приема сяра. От месец някъде и от това си ям /пак с мед/, затова няма да мога обективно да преценя усещанията, поради едновременното прилагане и на двете неща. Вярно е, че сярата се свързва с тежките метали в кръвта,   hi-hi1свалих 2 кила, което всъщност не е добре за мен. Обаче, сериозно, външно забелязвам положителни промени в косата и кожата и ще продължавам с приема. Проблемно се оказа намирането на сяра за пиене, но ако те интересува, аз успях да си взема /даже беше последното пакетче/ от аптеката на "Богомил" с/у  "Паисий Хилендарски" у-щето.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #27 -: (Петък) 12 Юли 2013, 15:58 »

В момента на пазара има много хубав български чесън. Китайския го познавам по мириса и вкуса - на гнило. Това със сярата не го знаех. Интересно. Значи от сярата имаш положителна промяна? hi
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #28 -: (Събота) 13 Юли 2013, 22:38 »

ЗАЩО КРИЯТ ВИТАМИН В-3 И ВИТАМИН В-17
Автор: bainiki

Нека да започнем с витамин В-17. Текста е дълъг, но си заслужава да се прочете. Ще научите нещо което се крие с всички възможни средства и даже се забранява от медицинската индустрия, чието название е по-точно медицинска мафия! И защо според Вас?! - За да печелят пари и да умират ХИЛЯДИ хора и то от какво – от всички разновидности на рак!!! Просто за тях „богоизбраните тъпанари”, ние не сме хора, а просто животни, по  - скоро работни единици и най - точно – боклук! А рака е просто дефицит на витамини и по – конкретно на витамин В-17.Преводът е на мой колега.
Posted on февруари 22, 2013
Джо Виалс – Joe Vialls......................................

http://bainiki.blog.bg/drugi/2013/07/13/zashto-kriiat-vitamin-v-3-i-vitamin-v-17.1129587
      Яжте сурови ядки и да не ви пука!
Активен

bojinkata
Неактивен alexxx39
Full Member
Публикации: 182

« Отговор #29 -: (Понеделник) 15 Юли 2013, 11:24 »

Здравейте ,имам един въпрос ,но понеже не намерих друга подходяща тема ще го поставя тук,ако модераторите решат че не е за тук ,да го преместят.Та въпросът ми е свързан със болестта паркинсон,знам че се дължи на недостиг на хормона допамин ,баща ми се  мъчи със нея от две години,приема лекарствата който са му изписали лекарите но няма голям ефект,знам че едното лекарство което приема се казва Мадопан,въпросът ми е някой знае ли природни вещества,билки,ядки или някакви подобни методи,които стимулират производството на този хормон във мозъка,понеже виждам че за рака има много подобни рецепти ,реших да попитам и за другата болест,ако някой има информация ще съм му много благодарен да я сподели,основният проблем е че има много лекарства за паркинсона ,но или са много скъпи ,или не се намират във България ,и затова търся алтернативи за баща ми,той си е малко чешит и е привърженик на билките и народната медицина ,така че ако има нещо като за него ,предполагам че с готовност ще го приложи.Благодаря на всички предварително.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: