Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гледах си с ангелски карти!,,Ангелите,,лъжат,не ми изтълкуваха 5 та карта!  (Прочетена 300 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wowbay
Jr. Member
**
Публикации: 52

« -: (Четвъртък) 17 Май 2018, 12:20 »

Скоро ей тъй от любопитство влязох в сайта за гледане с ангелски карти!Винаги не съм им вярвал и от 1996 г не бях го правил!Първият път изтеглих 9 карти от 32 затова каква щяла да бъде съдбата ми!Интересното е че не излезе нито 1 безсмислена карта а напротив падната ми се картата на свободата и карта на контрол над съдбата си!Дотук добре и не беше кой знае какво освен че ,,ангелите,,ме описваха много точно само по дата на раждане и име!!Без дата на часа на раждане е някакси фалшиво!2 път теглих 5 карти за любовта и там много точно ме описаха,дори познаха точно по какъв тип жени си падам!Предрекоха ми прекрасна любов с тъмнокоса и тъмно ока до 7!? Не разясниха какво дни,седмици,месеци,години!Е има си хас да бяха разяснили лъжците долни!А 5 та карта дето я изтеглих я прескочиха!?Ама че крадци и наглеци!Беше май леко тъжен разрошен тъмнокос ангел!Дали тази карта не казваше точно обратното на 4 то?Вероятно защото аз не желая да се женя ама никак освен ако след 3 дена когато чакам деня в който ми почна ада 21 да стане някакво чудо и да се събудя с 10 г по млад на 36 г както ми намекваше 1 дух с благ тон а жена ми да е около 26 г!Но тогава след 10,20 г ще се разведа защото и това ми бяха предрекли!Възможно ли да съм се отклонил от пъкления им план за мен да се оженя на дърти години и сега да имам свободата,силата да им бия дузпата?!И заради това да ми пратиха демоните?Точно така ще е затова всякакви хорица все ми ,,,пееха,да съм се влюбил!?За 4 път ли!?И то след  като им прозрях мръсотиите,остарях и не понасям жени лелчици именно защото ми разбиха сърцето от млада и то след като знам че ми разбиха живота защото не се подчинявам и не вярвам на нищо!?Духовете нагласят тълкуванията картите не са мистични!И защо ако уж ме чакала прекрасна любов тази любов не дойде когато най имах нужда от нея,имах младост,сили,желание?Логично тогава трябваше да дойде но кой знае после  дали нямаше  душевно да ме заколят като прасе защото няма ненаказано добро!Закъснял рай с ад в него!Не мерси,те са едно ,,ангелите,,и демоните,разбират се да си поделят душите,събитията в животът им, да дават и добро и зло на хората!Аз добро от онези които ме обсебиха,съсипаха,почерниха,ограбиха и клаха сърцето ми и живота няма да приема!Ще им го върна тъпкано като избера свободата!А и нали такива карти ми се паднаха!А демона дето е в мен от 18,20 г желая да видя в някоя дива свиня точно толкова години плюс това с неописуема ярост да го разтворя и изгърча атом по атом!Аз съм Нео в реалният свят и би следвало най нормалните духове не онези 2 та от градината в Едем  да ми дадат много свобода,много сили,много пари и възможност да си отмъстя жестоко защото си позволиха демонските сили,свине да ми причинят неописуеми адове каквито никой човек е е виждал!Не демона Христос а аз съм Човешкият син проявяващ безкрайно търпение!В картите написаха че не съм случаен човек,да а откъде могат да знаят това и всичко за мен карти на съдбата!?Отникъде освен от самите демони които ме превърнаха в мъченик!,Мъчеха ме от името на цялото човечество затова и някак си съм по голям по дух от целият свят!Не че съм го искал де,нито се възгордявам!Просто искам да си отмъстя и ще си отмъстя при това до краен предел и с безкрайна ярост!
« Последна редакция: (Четвъртък) 17 Май 2018, 12:38 от wowbay » Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 17 Май 2018, 13:03 »

Аз пък преди 2 дни ходих на гледачка,  на кафе ми гледа.  Без да пита нищо започна да ми казва такива неща,  че както се бях приготвила да мълча и отхвърлям - онемях.  Откри демон в къщата ми и ми каза да мина с тамян и ссветена вода,  докато наричам определени думи. Позна болест,  но не физическа и каза ,че е отминала.  Каза,  че пътя ми е бял и има много крави по него- Бог ме пазел. Каза,  че живота ми е във формата на слон( бавно, но сигурно щастие. Накара ме да завъртя с пръст утайката и се получи лебед,  в това съм щяла да се превърна.  Все убавини,  имам си и ангел хранител. Smiley)). Та аз пък се чудя как да се отблагодаря за положителното наричане Smiley))
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: