Пазителят ПАДНА!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазителят ПАДНА!  (Прочетена 415 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен The master of profecy
Newbie
*
Публикации: 7

« -: (Четвъртък) 10 Май 2018, 02:00 »

Миндилеееееееееееееееееееее,

ПАЗИТЕЛ ПАДНА!

УСПЯХ БУТНАХМЕ ПАЗИТЕЛ!  Cool

Истински „синковец“ Божии,от на българите десното!Гледа БРАТ МУ и НЕ ЗНАЕ що стана
БАТКО МУ ПАДНА!

С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-слава на Кралицата!Дедото Ти,боже,оня ЧЕРНИЯ ИЗГУБИ!Падна му СИНКОВЕЦА,Големия,нали щеше да ми пращаш ПАЗИТЕЛ,ааааааааааааааа!?

Ми ДОЙДЕ!

Ама то стана,Идат кат АСЛАНИ,тръгват си НАСРАНИ!Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха  Laugh   Laugh   Laugh   Grin   Cool

Прати го,ама нещо не мож си ТРЪГНЕ
ПАДНА,кат КРАТУНА ПАДНА!ПОБЕДИХМЕ,взех му ДУШИЧКАТА и ся МОР,ГОЛ и ГРОЗЕН в КАЛТА са ВЛАЧИ!  Laugh  Laugh   Laugh

Видя МАМА рожбата й НАСРАНА!
С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-слава на Кралицата!

Я,кажи,кво ша праиш сега като ПАЗИТЕЛЯТ ПАДНА!  Laugh  Grin   Cool

Не остана вече СИЛИ у на едо ти Божето КОЛЯНОТО-най-големия му син ПАДНА!Уж ПАЗИТЕЛ,уж СИЛЕН,уж НЕпобедим,уж ЛЕВЕНТ,уж БЪЛГАРИН!Ама ПАДНА,кат КРАТУНА!

И кво щи прави тя сига,ааМиндилеееееее?

Я,кажи ми има ли СТРАХ,има ли УПЛАХА,има ли ОТЧАЯНИЕ у на дедо ти „божкето“ лагерчето,а!?Кво стана сега,щом ПАЗИТЕЛЯ ПАДНА!

Кое е ПО-силно:
-ИСТИНАТА или Бога?

Тръгна ми ТОЙ на БОЙ,а Аз само му казах:
-Panta rei!

И ПАЗИТЕЛЯ ПАДНА!
С-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-с-слава на Кралицата!

Ко ша мъ праиш ся,беееееееееее,Миндилееееееееее,ПАЗИТЕЛ ПОБЕДИХ!Кво му остава още на Бога ТИ!Давай да ми го ПРАЩА,щото веч ми стана СКУЧНО-трябва КАРАМБОЛ да си правя,че вече живота у чужбина става МНОГООООООООООООООО СКУЧЕН-по цял ден само бачкане и ТВ,дай ми малко ПАЗИТЕЛИ насам,откъм Френско,че да имам малко ВЪЗМОЖНОСТ да се ПОУПРАЖНЯВАМ,че съвсем ЗАЛИНЯВАМ с той ФРЕНСКИ ачин на живот!Само френски салами,френски чорби,френска ЛЮБОВ!

То,така ИЗДЪРЖА ли са,А!?Huh?

Затова ДАЙ малко ПАЗИТЕЛИ да става КАРАМБОЛ,че глий ся ко стана
ПАЗИТЕЛЯ ПАДНА!
 Laugh  Grin  Cool
« Последна редакция: (Четвъртък) 10 Май 2018, 02:29 от The master of profecy » Активен

На Мечката НОЖА ВЪВ ВРАТЪТ!
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 10 Май 2018, 15:57 »

Това си е диагноза!
Активен

bojinkata
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: