Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво е Джин?  (Прочетена 1575 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galapagos
Jr. Member
**
Публикации: 90

« Отговор #30 -: (Петък) 11 Май 2018, 16:35 »

meandre, аз за това отворих тази тема, че всичко е индивидуално и че трябва се различават джиновете, къде и кога си ги усетил и какви са? - "Духове е много общо понятие"  - нещо, като салата и не знаеш от какво е?

Не съм против тази ти рецепта, но виж Дорчето , кво споделя.

Dora
Цитат
Към темата, миналата седмица за пореден път усетих "настръхване, допир, галене" от нещо около корема, краката... оказа се налазило ме енергийно същество. С някоя мисъл/желание съм му позволила да ми се лепне. А всяка вечер  наливам и пия чиста и животворна вода, веган съм от известно време, но явно е било по-силно от мен.

Също и  една съфорумничка ми писа  на лични(преди време) - пробвала тази рецепта - Как ди си махне чуждото присъствие в дома? - Не съм против рецептата ти просто ми направи впечатление, че хората търсят спасение, а те не ги оставят на мира, а тази рецепта не действа, поне за определени хора.

''''''''''''''''''''''''''''''

Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #31 -: (Петък) 11 Май 2018, 16:45 »

А не ми лепвай страховете си на мене, не ме е страх да си давам данните или местоположението, че все тая дали ги знаят...  Мен и енергийна атака се опитаха да ми правят "честни" хора като , как и беше името, а да, Психея, но беше отпратена кротко , по нейни думи.

Мен лично при атаки ми помагаха молитви или хоопонопоно, но сега просто не мога да се настроя и да ги почувствам. Трябва да се преборя със себе си и затова питам ако някой знае как да си вдигнеш вибрацията по-бързо. Че с храна е бавно...
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен galapagos
Jr. Member
**

« Отговор #32 -: (Петък) 11 Май 2018, 17:02 »

Dora
Цитат
Трябва да се преборя със себе си и затова питам ако някой знае как да си вдигнеш вибрацията по-бързо. Че с храна е бавно.

Каквото да ти отговоря на тъпите въпроси, няма да разбереш. Масаите  в Масая Мара, Серенгрти, Цаво.....и т,н.   с танци и питие от кръв смесено с мляко от крава, повдигат вибрациите си и лъвовете ги заобикалят  Grin
Не разрешават, да ги снимат защото снимката ,отнемала душата им.

За теб като Веган не знам.

Но ще ти препоръчам да посъветваш с ходжа или вещо лице в синагога, ако Духът на Дънов не те освободи.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #33 -: (Петък) 11 Май 2018, 17:04 »

хахах харесвам сарказъм Smiley духът на дънов ме научи на много неща и ме насочи към квантова физика, ма тихо, не казвай на никой, че ще кажат, че ми е дошъл Ъкъла Wink  а и водата работи, като "нулира" както искаш го разбирай.
« Последна редакция: (Петък) 11 Май 2018, 17:11 от Dora » Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен galapagos
Jr. Member
**

« Отговор #34 -: (Петък) 11 Май 2018, 19:00 »

хахах харесвам сарказъм Smiley духът на дънов ме научи на много неща и ме насочи към квантова физика, ма тихо, не казвай на никой, че ще кажат, че ми е дошъл Ъкъла Wink  а и водата работи, като "нулира" както искаш го разбирай.

Подценявяш Масаите, като сарказъм.... Smiley

На ква квантова физика те научи Дънов?

Че , те пъплят енергийно по нощите...Голям смях си  ... Grin

Що прайш в тая тема?
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #35 -: (Петък) 11 Май 2018, 19:33 »

Гал,
Цитат
    paci 1, а защо тази рецепта не действа и при теб и при меандър?

Имам предвид пълно изчистване от сънищата и чуждата намеса    
Насън не знам, обаче наяве си ползвам знанията и съм файдалия. Особено като пратят лошо време и им спомена майките/връщам го на "подателя" с моя множител и гледат като насрани. Laugh
След два три дена се чува откъде е дошло.
Пускат сънища, обаче псувам здраво/несъгласие и няма как да им станат мераците. Как работи?
Ми дреме ми на дедовия как. Laugh

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #36 -: (Петък) 11 Май 2018, 21:04 »

Знаеш ли, не ми се занимава с хапливи хора като тебе, блокажа е в тебе, не в мен. Масаите ме кефят толова, колкото племето хуна, а сарказма ти беше за дънов, но явно не разбра точно... Сега карам *урс, който показва блокажите в тялото според говора на човек, но съм на 4 урок, като го мина след 2 месеца, ще ти обясня по-точно Smiley ако темата е твоя, извинявай,не съм видяла, форума е свободен Smiley Ако ви е интересно на другите, курсa е от Christie Mary Sheldon  и се казва Ultimited Abundance, платих 300 долара за него, но мога да ви го пратя безплатно на лично( въпреки че няма да го оцените повечето)
« Последна редакция: (Петък) 11 Май 2018, 21:12 от Dora » Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #37 -: (Събота) 12 Май 2018, 06:38 »

Grin
Цитат
Цитат
а те не ги оставят на мира, а тази рецепта не действа, поне за определени хора.
Ми аз май споменах че рецептата работи на български и е за българи,не даже и български граждани.

Цитат
Трябва да се преборя със себе си и затова питам ако някой знае как да си вдигнеш вибрацията по-бързо. Че с храна е бавно...
Басси.Рецептата е за тялото за да останеш по гол *ъз.Няма как да ги вдигнеш по бързо като се цапаш със чужди енергии.Дънов ти се явява чужда енергия.Тея *урсове ти се явяват чужда енергия..Не съгласието те пази доколкото то ти се поиска другото е лична енергия ма чиста,писах чев почнете ли забравете разни практии и чалъми.
Местя го в другия крачол.
 Cool
П.п. Най бързо се вдигат вибрациите като си изтърчиш манджичката със файда за тебе.Т.е. хей ръчички хей ги две.Храната също се плаща енергийно.
  Wink
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #38 -: (Събота) 12 Май 2018, 06:44 »

Меандър, здрасти Smiley Ми то всичко е чужди енергии, от най-ранна възраст. И твоето е  чужда енергия, но ти уважавам съветите, че ми помагат. Според мен е въпрос на чиста, а не чужда енергия. А и енергията няма раса, има груба и финна честота, та аз си търся чистота. Smiley

П.п. Гърците се гордеят с 200-300 философа, а какво да кажем ние с нашите 6-7 милиона...
« Последна редакция: (Събота) 12 Май 2018, 07:11 от Dora » Активен

Неактивен 13 Годеница на Принца
Newbie
*
Публикации: 21

« Отговор #39 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 18:12 »

Тва, отделният човек, е голям майтап. Не ще да си признае, че е комично смъртен и по безкрайната хранителна верига е нечия храна. Каквото и да прави, факт е, че изходът му е единствено летален, ама не казах летателен, моля Smiley

Печат го, варят го, панират го, пък той се самонавива, че татко (бог) ще му купи колело (вечен живот) друг път (нивгаш, демек). Кучето е в чекмедже и днес  нищо отНОВО не се случва!
Ражда се човекът (като всяка друга твар набутана в тоз кошмаря) ГЛАДЕН, на 20 се смята за безсмъртен и в крайна сметка  се гътва мъчително и в ужас.
Ама как така след толкова умирания, у човечето безПаметно няма НИКАКВИ наченки на инстинкт, подсказвайки му, че смъртта е (уж) вид преход. Пак нъцки!

Готино е да ходиш на *ур сове - обогатява се идеята "човек", обаче на мен не ми пука какво ще се случва с идните поколения (земята и без това тотално се вцигани), щом аз няма да изживявам съзнателно себе си чрез тях.

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #40 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 19:19 »

Е аз съм на мнение, колкото може по-дълго и по-съзнателно.  High on hope Smiley
Активен

Неактивен dido
Full Member
Публикации: 223

« Отговор #41 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 19:23 »

Готино е да ходиш на *ур сове - обогатява се идеята "човек", обаче на мен не ми пука какво ще се случва с идните поколения (земята и без това тотално се вцигани), щом аз няма да изживявам съзнателно себе си чрез тях.
След като земята се е вциганила тотално (и това прогресивно ще нараства), ти какво още правиш тук (Говоря за Земята, не за форума)? Всъщност това е фундаментален въпрос - какво прави всеки един от нас тук?

Why are we here?
Plastic... asshole!
https://www.youtube.com/watch?v=R4XhZ1Ybrjk
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #42 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 19:32 »

Аз се забавлявам,  докато съм готова/опитна да поема отговорност.  Това правя за момента.  След това бих отворила холистичен център... срещу оциганяване...  Но първо себе си,  но после..  Света около мен... И пак..  Надрусана съм с вяра,  надежда и любов! Дано има повече такива...
Активен

Неактивен dido
Full Member
Публикации: 223

« Отговор #43 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 20:30 »

Ако отвориш холистичен център срещу оциганяване как ще вкараш вциганените вътре?
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #44 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 21:19 »

С примамки Laugh Всякакъв вид лечение и мрежа от специалисти.  Външен лъскав вид и огромен парк за слепи хора с всякакви аромати,  за да гоня и нисшите същества, малко фенг шуй и голяма веджи столова :p
Активен

Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: